Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 75 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2007-2008 Sezonunda Trabzonspor'dan Beklentilerimiz

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uefa'da gruplara kalarak çıkma şansını deneyecek bir takım,ligde ise şampiyonlar ligi için ilk 2 yi zorlayacak bir takım bekliyorum,
    yani en kötü 3. olacağız.

ben demiştim demek için düşülen tarih notu: 14 Temmuz 2007
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Nuray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

şampiyon olmak tabikide ama transfer olayı çok iç karartıcı malesef
    "Türklüğün vicdanı bir, dini bir, vatanı bir.
    Fakat hepsi ayrılır, olmazsa lisanı bir..."

HarekeTSİRAsi bizumdur!

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hiç bir beklentim yok
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Telha TANYILDIZI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ

isterse 14cü olsun ama göze hoş gelen futbol oynasınlar trabzonspor gibi oynasınlar geçmişlerini bilerek oynasınlar başkada bşey istemem
    adak adıyorum ne zaman şampiyon olursak bi kurban kesecem

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Her sezon olduğu gibi yine Şampiyonluk. Görülen o ki sadece beklenti olarak kalıcak. Çok defansif oynucaz ve yine saç baş yolucaz gibi görünüyor.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sampiyonluk bekliyorum sadece.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

yıllardır kandırılıyoruz ve sonuçta ne beklediğimizi bilmiyoruz aslında bekliyoruz ama asla gerçekleşmeyeceğini bile bile kendimizi paralıyoruz.her sene sampiyon olacağız diye sezona başlayıp başlayıp sonra kötü sonuçlar gelince altından kalkamıyoruz.ilk üye olduğumdan beri bu fikri savunuyorum ve değişen bir şey yok.

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

uefa kupasi

Fanatik28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nasil Sampiyon olabiliriz?

1. Yildiz oyuncularimiz herhangi bir sakatlik yasamaz ise,
    2. Diger yani Ezik rakiplerimiz gecen sezondan daha beter olup, Sampiyonluk baraji 65-69 Puan civarinda olursa,
    3. Üstteki iki sik gerceklesir ve Hakemler bizi engellemezse.

Yani sözün kisasi, Size iyi hayaller.

Aralik ayinda daha iyi bir Yönetim bekleyenlerede sözüm, bosuna umutlanmayin derim. Bu Yönetime gereken tepkiyi gösteremeyenler, basarisizliga mahkumdur.

hasannuhoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ıloveyouszymek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umut
    Ceyhun
    Yattara
    Gökdeniz
    Hüseyin
    Ersen Martin
    Stepanov
    Risp
    Ayman
    Serkan Balcı
    Daouda Jabi
    Çağdaş
    Erdinç...

.........................................

ben çok iyi bir kadromuz olduğunu, çok zor gol yiyeceğimizi ve çok gol atacağımızı, şampiyon olabileceğimizi düşünüyorum...

Beklentim şampiyonluk...Göreceksiniz bu takım savaşacak ve kazanacak...Kaybetse bile "helal olsun" dedirtecek...Sadece inanıuyorum...Kadro kalitemiz diğerlerinden kesinlikle az değil...Kimsede Gökdeniz Yattara Ceyhun Umut SerKan eRSEN YOK...
    bukadar alternatifli kadro ve vlaznia maclarında gördüğüm kondisyonu mükemmel ve kontrollü futbol oynayan trabzonum(ki bu kadrolar da 5-6 asımız yoktu yani yedek agırlıklı) bu sene şampiyonluk yarışı icindeki 1. ve en büyük aday olcaktır..buna yürekten inanıyorum ..uefada ise bırakın gruplara kalmayı gruptan da cıkcagımıza inancım tam !!!
    anlatilmaz bir sevgi buuu...deli gibi seviyoruz TRABZONU !!!!

61OKTAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Super Ligde 9 Sampiyonlugu Calinan Bi Takimdan Beklenebilecek Tek Sey Vardir Onurlariyla Oynadiklari Guzel Ve Zevk Veren Bi Futbol
    BENİM SEVDAM SANA
    BORDO MAVİM

y@vuss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trabzonsporun iki intertoto macını izledik takım koşuyor basıyor oynuyor oynattırıyor ama bunlar zayıf rakip karşısında olan normal futboldu hiçbir hazırlık maçı yapmadan sezona girmek futbolcuların yarısının geç gelmesi bilmiyorum ama 2 maçta iyi bit görüntü çizdi ama ilerisi için bişey demedim yıldızlarımız bir arada değiller takım onlarda gelince daha pozitif bi yansıması olucaktır hepsinin iyi bir kadromuz var inşallah hayırlısı olucak....
    BU VATAN BÖLÜNMEZ BU BÖYLE BİLİNE
    BU VATAN UĞRUNA HAZIRIZ ÖLMEYE
    APO'NUN İTLERİ SABRIMIZ KALMADI
    GURBETÇİLER GELİYOR S..... ANANI!!!!
    ŞEHİTLER ÖLMEZ BU VATAN BÖLÜNMEZZZZZ!!!!!!!!

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şampiyon olamasak bile ligde şampiyonluğu sonuna kadar kovalayan.. kimseye boyun eğmeyen. sahada ve yönetimde trabzon gibi duran bir takım...
    VERENA (KIRANKAŞ)

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

güzel futbol oynayan ve ligin zirvesinden Lig sonuna kadar kopmayan bir takim.. ve UEFA Kupasinda Grublara kalmamiz..
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Lig sampiyonlugu ve UEFA kupasi.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzon busene savaşan mücadele eden göze hoş gelen futbolu oynayan takım olacaktır 3. sıra yı alması muhtemel ah şu maçı kazansak orda gol atsak böle olurdu halamın bıyığı olsa amca olurdu tarzında konuşmalarla geçecek bi yıl olur gibi gelio bana uefa da da ilk turu geçeriz sonrasını bilemiorum

okan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

gönül isterki şampiyonluk ama işte
    işkenaz

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Ziya Doğan'ın beni şaşırtmasını bekliyorum

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

11 Aralik'ta güzel bir sonuc (örn. Agaoglu)
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

türkiye kupası koy cebe
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

Murat Hızal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

3 kulvarda zirve
    ''Üzgün olmaktansa öfkeli olmayı yeğlerim'' (Hodus)

Şuayip Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzon mutlu döndü

UEFA İntertoto Kupası 2. Tur rövanş maçında Arnavutluk temsilcisi FK Vllaznia'yı deplasmanda 4-0 mağlup ederek 3. tura yükselen bordo-mavili takım Trabzon'a döndü. Bordo-mavili kulübün Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Arnavutluk temsilcisi Vllaznia karşısında iki maçta gol yemeden atılan 10 golün, yeni sezon öncesi moral açısından önemli olduğunu söyledi.

Türk Hava Yollarına (THY) ait özel bir uçakla Arnavutluk'un başkenti Tiran'dan saat 14:00'de hareket eden bordo-mavili kafile 3 saatlik yolculuğun ardında saat 17:00'de Trabzon'a geldi. Tiran'dan, İstanbul'a giden teknik direktör Ziya Doğan ve Serkan Balcı ise kafilede yer almadı.
    Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, iki maçta atılan 10 golün yeni sezon öncesi kendileri için önemli bir moral olduğunu belirterek, "Trabszon'da oynanan ve 6-0'lık sonuç ile biten karşılaşma sonrası Vllaznia ile deplasmanda oynayacağımız maç Avrupa'daki puanımızı artırmak için önemliydi. Alınan 4-0'lık net skor sonrası keyfimiz yerine geldi. Cumartesi günü Romanya temsilcisi Otelulu Galati takımı ile 3.Tur'da oynayacağımız maç var. Cuma günü tekrar yurt dışı seyahatimiz olacak. Rakibimiz karşısında
    iki maçı da alarak UEFA'ya geçmek istiyoruz" dedi.
    Bu sezon her kulvarda yarışan bir Trabzonspor'un olacağını belirten Sayitoğlu, "Sezona geniş bir kadro ile başladık. Her kulvarda yarışan, elinden gelen en iyi dereceleri yapmak için mücadele edecek bir Trabzonspor olacak. Hocamız UEFA İntertoto Kupası'nda genç arkadaşlara ve geçen sezon az forma şansı bulmuş arkadaşlara forma şansı verdi. Futbolcularımızın performanslarını sergileme şansı doğdu. Trabzonspor bu kadrosu ile yeni sezonda ilk 11'de bir kaç oyuncu oynama fırsatı yakalarsa bu bizim için bir kazanç olacak" şeklinde konuştu.
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaşlık Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

Şuayip Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzon'un Avrupa gururu

Türkiye 1. Ligi'ndeki 32 yıllık geçmişinde 6 lig şampiyonluğu ve sayısız kupa sığdıran Trabzonspor, Avrupa arenasında en çok maç kazanma oranına sahip Türk takımı olma gururunu yaşıyor.

1974-75 sezonunda Türkiye 1. Ligi'ne çıkan Trabzonspor 6 adet Birinci Lig Şampiyonluk Kupası, 7 adet Türkiye Kupası, 7 adet Cumhurbaşkanlığı Kupası, 5 adet Başbakanlık Kupası, Kıbrıs Kupası ve daha bir çok kupayı müzesinde barındıran Trabzonspor Avrupa Kupası maçlarında galibiyetleri, mağlubiyetlerini geçen ilk Türk takımı oldu. İstanbul hegomanyasına yaşadığı şampiyonluklarla ve elde ettiği kupalarla son veren Trabzonspor, Avrupa arenasında da Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ı geride bıraktı.

İşte Trabzonspor, Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Avurpa Kupalarında oynadıkları maçlar ve tabloları; 100 yıllık kulüpler olan Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ı, 40 yıllık Türkiye 1. Lig geçmişi bulunmasına rağmen başa baş mücadele eden Trabzonspor, bugüne kadar oynadığı 78 Avrupa Kupası maçında 31 galibiyet, 29 mağlubiyet ve 18 beraberlik elde etti. Attığı 111 gole karşılık kalesinde ise 115 gol gördü. Karadeniz temsilcisi Trabzonspor bu tablo ile yüzde 39.7'lik başarı grafiği yakalayarak İstanbul'u 3 büyük takımını geride bıraktı.

Müzesine bir Süper Kupa, bir de UEFA Kupası götüren Galatasaray, Avrupa kupalarında oynadığı 197 maçta 71 galibiyet, 50 beraberlik, 76 mağlubiyet elde ederken attığı 254 gole karşılık kalesinde ise 290 gol gördü. Sarı-kırmızılı takım Avrupa'daki bu performansı ile yüzde 36'lık başarı grafiği yakaladı.
    Yaptığı transferlerle Avrupa'da ve dünyada gündem olan Fenerbahçe ise Avrupa kupalarında ise önemli bir başarı elde edemedi. Sarı-lacivertli takım, oynadığı 130 maçta 40 galibiyet, 20 beraberlik ve 70 mağlubiyet aldı. Attığı 152 gole karşılık kalesinde ise 227 gol gördü. Fenerbahçe bu tablo ile Avrupa arenasında yüzde 30.7'lik bir başarı ortalaması yakaladı.

Beşiktaş ise Avrupa kupalarında oynadığı 116 maçta 35 galibiyet, 26 beraberlik ve 55 mağlubiyet elde etti. Attığı 134 gole karşılık kalesinde 178 gol gördü. Siyah-beyazlı takım, bu tablo ile yüzde 30.1'lik bir ortalama elde etti. Galatasaray'ın Süper Kupa ve UEFA Kupası'nı Türkiye'ye getirmesi dışında Türk takımlarının Avrupa maçlarında başarıları bulunmuyor. Trabzonspor ise galibiyetleri, mağlubiyetlerinden fazla olan ilk Türk takımı olurken, oynadığı maçlara oranla en çok maç kazanan Türk takımı olmanın da gururunu yaşıyor.
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaşlık Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

Tolga Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bugüne kadar hiç şampiyonluk görmedim umarım artık biter bu hasret...

celilmuhcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tek kelimeyle ŞAMPİYONLUK
    BMN l TRABZON

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)