Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 156 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yattara'ya Saldırı

Drizzts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Tamamen Oyun

arkadaşlar bence tamamen ziya doğan ve yönetimin ortak kararı.Ziya doğan Yattara yı oynatmak istemediğini hepimiz biliyoruz , oynatmadığı zamanda taraftardan tepki alıyor.Tek yol yattara ve taraftarın arasını açıp yattarayı satmak.

Bu yönetim trabzonspor'u bir yerlere getirmek için değil farklı bir misyon gütmeye geldiği apaçık belli. Futboldan anlıyan taraflı tarafsız herkes yattarayı külübünde görmek ister istemeyen futbol özürlüleri şuan hangi takımları çalıştırdıkları da belli!!! Söylenecek fazla söze gerek yok oyuna gelmiyelim.
    YATTARA'YIDA SATTIRMIYALIM...
    TRABZON'UN GÜBRE KOKAN SOKAKLARINDAN ÇIKIP , İSTANBUL'UN PARFÜM KOKAN SOKAKLARINA 6 DEFA ŞAMPİYON TRABZON YAZDIRDIK...
    7.SİDE YAZILACAK 8.SİDE....

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biraz sazanımsı bir durum söz konusu sanırım He he öyle..
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

smek gibi fatih gibi yattara da bitmiştir beyler bana öyle geliyoo eğer dayak yemişse daha oynamaz

maskeli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

K-I-N-I-Y-O-R-U-M

inşallah bunun altından yönetim çıkmaz gerçi bunuda ALLAH tan başka kimse bilemez...... ALLH hepsinin belasını versin .. Bi yattaramız vardı çok güzel oldu bravo....
    ****TRABZONSPOR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEGİLDİR DAHA ÖNEMLİDİR****
    **ARSİNLİ AKREP**
    **61*77**

Nereden
    Kastamonu

Bana simdi biriniz cikin sögleyin ben bu takimin basinda olsam su 11 cikarim diye.
    Hemen baska biri yok ben su 11 cikarim diyecek.
    Ziya Dogana iki gün sonra falanci futbolcumuz cikipta,Bak ben sezon basindan beri calisiyorum ama siz hic calismayan biri 11 koydun derse ne olacak?
    Bana isim degil CALISAN FUTBOLCU LAZIM..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı Karadeniz_37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana simdi biriniz cikin sögleyin ben bu takimin basinda olsam su 11 cikarim diye.
    Hemen baska biri yok ben su 11 cikarim diyecek.
    Ziya Dogana iki gün sonra falanci futbolcumuz cikipta,Bak ben sezon basindan beri calisiyorum ama siz hic calismayan biri 11 koydun derse ne olacak?
    Bana isim degil CALISAN FUTBOLCU LAZIM..
    çalışan çalışmayan mevzusu değil bu.
    bir topçu çalışmıyorsa onu medya aracılığı ile taraftara şikayet etmek acizliktir.
    aynı örnekte başka topçulara dokundurmadan sadece birini hedef tahtası yapmak daha büyük acizliktir.

senin gücün kuvvetin ya o topçuyu idmana çıkarmaya yetecek, ya da kestiğin zaman iyi sonuç alarak eleştirileri durdurabileceksin..

buradan çıkacak sonuçlardan bi kaçı şunlardır.
    1- ziya doğan yattarayı düşünmüyor
    2- ziya doğan yattarayı oynatmadığı zaman başarıdan kesin emin değil
    3- ziya doğan olası başarısızlıkta yattarayı oynatmadığı zaman tepesine çökecek taraftara en baştan yattarayı hedef göstererek ilerdeki sökükleri yamamaya çalışıyor..

işlerini içerde çözememenin sonucunda yattarayı toplumun önüne attı.
    her toplumda cahil var..
    3-5 tanesi de üzerine saldırdı..

daha işin başında taraftarın yattaradan hesap sorması ne demek???
    sahada kötü oynarsa tribünde sorarız hesabını.
    idmana çıkıp çıkmadığının hesabını taraftara sorduruyor beyefendi..

suçluya cezayı gerekli merci değil de halkın vermesi linç kültürüne götürür..

ziya doğan futbolu ne kadar biliyorsa konuşmayı da o kadar biliyor.

Nereden
    Kastamonu

Alıntı desertstrom61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çalışan çalışmayan mevzusu değil bu.
    bir topçu çalışmıyorsa onu medya aracılığı ile taraftara şikayet etmek acizliktir.
    aynı örnekte başka topçulara dokundurmadan sadece birini hedef tahtası yapmak daha büyük acizliktir.

senin gücün kuvvetin ya o topçuyu idmana çıkarmaya yetecek, ya da kestiğin zaman iyi sonuç alarak eleştirileri durdurabileceksin..

buradan çıkacak sonuçlardan bi kaçı şunlardır.
    1- ziya doğan yattarayı düşünmüyor
    2- ziya doğan yattarayı oynatmadığı zaman başarıdan kesin emin değil
    3- ziya doğan olası başarısızlıkta yattarayı oynatmadığı zaman tepesine çökecek taraftara en baştan yattarayı hedef göstererek ilerdeki sökükleri yamamaya çalışıyor..

işlerini içerde çözememenin sonucunda yattarayı toplumun önüne attı.
    her toplumda cahil var..
    3-5 tanesi de üzerine saldırdı..

daha işin başında taraftarın yattaradan hesap sorması ne demek???
    sahada kötü oynarsa tribünde sorarız hesabını.
    idmana çıkıp çıkmadığının hesabını taraftara sorduruyor beyefendi..

suçluya cezayı gerekli merci değil de halkın vermesi linç kültürüne götürür..

ziya doğan futbolu ne kadar biliyorsa konuşmayı da o kadar biliyor.

Sadece birine dokunmak acizliktir demisin.Ama sorun burda iste,Gec kalan gecen sene olsun, bu sene olsun ayni kimse.
    Simdi bu haliyle Yattariyi sahaya sürse sakatlanma riski daha cok degilmi sizce?
    Sahada basariz olursa hesabini sorariz demisin.Peki basarisiz olursa Ziya Doganda otomatik olarak basarisiz olmuyormu?
    Sen Ziya Dogan olsan bu riski alirmisin?
    peki simdiye kadar takimla calisanlar enayimi?
    Ben iyi futbolcuyum istedigim zaman gelirim istedigim zaman giderim bumu anlayis?
    Yattara tabiiki iyi oyuncu ama parasini ben veriyorsam zamaninda gelecek takima katilacak..Bu yalniz Yattara icin degil,Kim olursa olsun gelecek.Sene sonunda yok ben 1.000 miljon dolar isterim yok ben 1.5 dedikleri zaman bizi düsünen yok ama...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

riski alıp almamak ziya doğan ın seçeneğidir.
    riski alır sonucuna göre hesabını verir..
    ben yattarayı kesti kesmedi diye bir mevzuya girmedim..
    keser kesmez...

oyuncunun disiplinsiz davranışları taraftara ihale edilmez...
    takımın başındaki adam takımın disiplininden taraftara şikayet edemez.
    rezilliğin alemi yok..
    şikayet etsin diye orada değil.
    bunları çözsün diye orada..

varsa hesabı cezayı keser yönetim uygular..

cezayı taraftara kestirecekse, takımı da biz kuralım..
    onun bi işi yok orada..

yattarayı taraftarların gözünden düşürüp, taraftarla arasını açmak için cebelleşiyor adam..
    hem kesip, hem de hesabını taraftara vermemek için...

yedik sansın..
    bilakis yemedik..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yattara'ya yapılan saldırıda "niye oynamıyorsun, kampa katılmıyorsun" gibi bir konuşma geçmemiş olmasını gönülden diliyorum. Eğer öyleyse bence de fatura hocaya kesilmeli. Çek oyuncunu içerde bir kenera, ne söylersen söyle. Zaten adı çıkmış adamı niye ortaya atıyorsun?

Alıntı Karadeniz_37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yattara tabiiki iyi oyuncu ama parasini ben veriyorsam zamaninda gelecek takima katilacak..Bu yalniz Yattara icin degil,Kim olursa olsun gelecek.Sene sonunda yok ben 1.000 miljon dolar isterim yok ben 1.5 dedikleri zaman bizi düsünen yok ama...
    Öyleyse Musampa'ya kestiğin cezayı Yattara'ya niye kesmiyorsun? Kaldı ki bu adam zaten bu kadar kafası çalışan ve profesyonel yetisi yüksek olan bir adam olsa Avrupa'nın göbeğinde sarı saçlarıyla futbol oynayan bir Gineli olarak Özkan Sümer'in keşfini beklemezdi. Yani Mars'ta mı yaşıyoruz, Yattara bu sonuçta...

Ayrıca emniyetin de gerekeni yaparak Trabzon'u yaşanabilir bir yer haline getirmesi lazım.

coskun0661 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu saldırı sadece yattaraya yapılmamıştır..tüm trabzon halkına yapılmış bir saldırıdır..lanetle kınıyorum..
    içimizden birisine bunuda yaptılarya hemde kendi futbolcumuz...herkesın sevdıgı birisi
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA İSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAĞIMIZ OLMADIĞI GİBİ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERİR ''

ileri_libero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

yattara artık bitmiştir.bu olay trabzon'a gelmesi muhtemel futbolcuları da olumsuz etkilemiştir.manta frenci ziya amacına ulaşmıştır.sırada stepanov vardır.kampa geç gelen jabi, kiki gibi oyunculara mantal frenci bir şey diyememiştir.çünkü birini beyninden silmiş diğerini kendisi transfer ettirmiştir. yönetim bu olaya için için sevinmiştir.yattara gitmeli ki kontenjan açılsın ve dünya yıldızımız gelsin.
    jabi olayı medyaya düştüğü an çoğu kişi bu olayın bir düzmece olduğunu iddia etmişti.( bu nasıl bir düzmece haberse, aramızdaki gazeticeler sormak lazım nasıl yaplıabileceğini..) ne oldu sonunda bir yöneticimiz herşeyi itiraf ediverdi.....
    neyse bu başkan en büyük başkan, bu mantal frenci en büyük hoca, aralarındaki ayrık otlarını daayıklayarak aralık kongresinde bir daha seçelim.hatta tüzükte değişiklik yaparak on senede bir seçim olsun maddesini koyduralım. ben sonuna kadar mantal frenci ziya'nın ve saygıdeğer yıldız avcısı başkanımın arkasındayım.( en azından postu kurtaralım, ne de olsa forum organizasyonu sadece futbolla sınırlı değilmiş...)

WERTHeR
    Ziyaretçi

Ya tamamen abartıyoruz. Sonuçta bu durum adi bir olay. Ha yattara olmuş bu ha bir başkası. Başka yerlere çekmenin anlamı yok. Hem olayı bilmiyoruz belki yattara suçlu. Nereden bilebiliriz...

tunganyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

öf ya nekadar meraklıyz konu açmaya açıklama yapıldı ynalış anlaşılma diye hemen komplo teorilerini harekete geçirmeyelim lütfen..çıkar avniakere bakar tribünler yattarayı seviyo mu sevmiyo mu...öyle bi iki kendini iblmez heryerden çıkabilir!!
    Alper PEKEN
    Trabzon/Çarşıbaşı/Kavaklı......Kocaeli/Gölcük/Kavaklı

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

yönetim tutmuştur o kavgacı adamları, yattarayı tarbzondan soğutup satmak istiyorlar

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yattara’ya saldırdılar!

TRABZON’UN ‘sorunlu’ yıldızı Yattara yine saha dışı olaylarla gündeme oturdu. Gineli yıldız hakkında iki ayrı iddia ortaya atıldı. Bunların ilkine göre Yattara, önceki akşam idman sonrası evine giderken kırmızı ışıkta sürücünün birini arabasıyla sıkıştırınca hakarete maruz kaldı. Diğer iddiaya göre ise yoğun trafikte sıkışan Yattara’nın aracına yaklaşan iki kişi ‘Neden doğru düzgün oynamıyorsun?’ diye çıkıştı. Sorulara el kol hareketleriyle tepki gösteren Yattara, yüzüne yumruk darbeleri aldı. Vatandaşlar Gineli yıldızı dayaktan kurtardı...

stargazete

Eğer böyle bir olay varsa, ki öyle gözüküyor, yönetimin resmi sitesine kınama mesajı yetmez. Bizzat bu olayı gerçekleştirenleri mahkemeye vermesi lazım
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gözü morarmış öle yazıyo basın
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

WERTHeR
    Ziyaretçi

gaza geldik yine yapmayın arkadaşlar bu adi bir olay. Kimse yattarayı dövecek kadar Trabzonsporu taktığı yok. bunu görelim. Hem bu bahsedilen kişi yattara ya kimse ona bir şey demez. O taraftarın maskotu...

Nereden
    İstanbul

akşama maçda bakarız gözüne ben resimlerini gördüm gaste de gözlük takıyodu demeki morarmış

Nereden
    İstanbul

ben olsam onun yerinde o mor gözle çıkarım şovumu yaparım o insanda kendinden utansınn

Mantalite lafı mucidi ama mantık özürlüsü ZD efendinin TS'a zarar verdiği,veriyor olması ve vermeye devam edeceğinin en önemli kanıtı.Daha öncede yazdım.Bir profesyonel takımda yönetici TD olan kimse idmana geç gelen futbolcusunu basın önünde futbolcu arkadaşları önünde azarlar ihanetle suçlarsa taraftar ne yapmaz.İmam yellenince misali birileride işte böyle .ıçar.Ama TS'da yönetici olma sanşını elde etmiş fakat erdemine erememiş ZD muhibbisi A.Pişiren gibileride td'lerinin yaptığı rezalete sahip çıkıp sadece Yattara değil bunların alayı hain gibilerinden açıklamalar ile üstüne tüy diktikleri gün bunun yanlış olduğu ve olayın buralara varacağı kestirilememişti.Siz profesyonel olamadığınızdan takıma zarar veriyorsunuz.Taraftarınız td'nün ağzından çıkan lafla futbolcuyu hazaya getirmeye çalışıyor.Allah beterinden saklasın.

Holigan53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu nasın bir zihniyet kendi takımının futbolcusunu dövmek nedir...belki fenerlidir bu lavuk hiç bir taraftar kendi takımının futbolcusuna yumruk atarmı be kardeşim yazıklar olsun be
    birde bu trabzonspor yönetimi bu takıma bir yattara daha transfer edebilecekmi acaba ?
    Konu Holigan53 tarafından (14.07.2007 Saat 13:00 ) değiştirilmiştir.
    seneye şampiyon karadenizden

SERDAR-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yattara artık kendini göstersin yoksa bu olay onun için bir ilk olmaz.yattarayı tüm halk seviyor ona göre davranmalıdır.

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ÇOK ÇİRKİN ÇOK!

ÇARŞIYA GİTMİŞTİ
    Edinilen bilgiye göre, önceki akşam saat 20.00 sıralarında Moloz mevkiindeki çarşı yerine arabasıyla gelen İbrahim Yattara, yoğun trafik sonrası aracıyla durmak zorunda kaldı. Arabasında trafiğin açılmasını beklediği sırada yanına yaklaşan iki kişi Gineli oyuncuya, “Neden oynamıyorsun?, kamplara neden geç katılıyorsun?” şeklinde sorular yöneltti. Bu sorulara el kol hareketleriyle tepki gösteren Yattara’ya soru soranlardan biri oyuncuya yumruk attı. Yanağına ve kaşına yumruk gelen Yattara’yı çevredeki vatandaşlar dayak yemekten kurtardı. Olay büyümeden engellenirken, Yattara’ya saldırıda bulunan kişiler olay yerinden uzaklaştırıldı.

YATTARA KINAMASI
    Trabzonspor İbrahima Yattara’nın otomobiliyle kırmızı ışıkta durduğu sırada yaşanan bir yanlış anlama dolayısıyla maruz kaldığı talihsiz olayı tasvip etmeyerek kınadı. İnternet sitesinde yer alan kınamada, “Her ne sebeple olursa olsun Trabzon’umuza ve Trabzonspor’umuza zarar vereceğini düşündüğümüz bu olayı kınıyor, tekrarlanmamasını temenni ediyor, oyuncumuza da geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.” denildi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)