Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 156 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yattara'ya Saldırı

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sitede de tam olarak ne olduu yazılmaşımış ama şiddet var anlaşılan yapanlat tam hayvan

Mert M. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bunlar YATTARA yı bitirme projeleridir arkadaşlar
    bu öyle basit bir olaya benzemiyor
    YATTARA yı istemeyen bazı şahısların aracılar eşliğinde oynadıkları bir oyun olabilir
    yazık ya bu şekilde olmamalı
    yakışmıyor
    sonuçta adam bir sporcu
    Fanki tonki zonki...

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Olay hakkında bilgim yok ama sitemizde kınama yapılmış. Bende yapılanları kınıyorum -
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kınamayı yapmıslar adama noldu onuda desınler barı bıse bılmıoz bole ezbere atıoz
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

olayın boyutunu bilmiyoruz. ayrıoca bizim taraftar mı saldırdı orası da ayrı mesele . gazetede yattarayla sözlü tartışma oldu diye haber okumuştum bu gün. acaba aynı olay mı bilmiyorum. durup dururken birine saldırmak ancak serserilerin yapacağı iştir. böyle bir davranış ta bizim gerçek taraftardan beklenemeyecğine göre. olayın boyutu tama olarak bilmiyoruz. ama yine kınamak gerekir. sonuçta yattaraya yapılan saldırı kulübümüze yapılan saldırıdır.
    öldüğümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doğmadık öldüğümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNİ -TS KARADENİZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlası !

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih Tekkeyede silah çektik gönderdik şimdi de Yattarayı göndeririz ondan sonra trabzon niye şampiyon olamıyor sen futbolcularına şiddet uygularsan tabiki olmaz bunu yapanlar sakın Trabzonsporluyuz demesinler

Eren Uğur Ayar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Edinilen bilgiye göre, dün akşam saat 20. 00 sıralarında Moloz mevkiindeki pazar yerine arabasıyla gelen İbrahim Yattara, yoğun trafik sonrası aracıyla durmak zorunda kaldı. Arabasında trafiğin açılmasını beklediği sırada yanına yaklaşan iki kişi Gineli oyuncuya, "Neden oynamıyorsun?, kamplara neden geç katılıyorsun?" şeklinde sorular yöneltti. Bu sorulara el kol hareketleriyle tepki gösteren Yattara'ya soru soranlardan biri oyuncuya yumruk attı. Yanağına ve kaşına yumruk gelen Yattara'yı çevredekivatandaşlar dayak yemekten kurtardı. Olay büyümeden engellenirken, Yattara'ya saldırıda bulunan kişiler olay yerinden uzaklaştırıldı

http://www.yenisafak.com.tr/spor/?c=...d%C4%B1r%C4%B1
    Konu Eren Uğur Ayar tarafından (13.07.2007 Saat 23:41 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kocaeli

İnternette sabahtan beri bu konuyla ilgili değisik degisik senaryolar okuyorum.Bu haberin ne kadar dogru oldugunuda bilmiyorum diger yorumları kaldırmışlar yoksa sizle paylaşacaktım..

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı eren_ayar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Edinilen bilgiye göre, dün akşam saat 20. 00 sıralarında Moloz mevkiindeki pazar yerine arabasıyla gelen İbrahim Yattara, yoğun trafik sonrası aracıyla durmak zorunda kaldı. Arabasında trafiğin açılmasını beklediği sırada yanına yaklaşan iki kişi Gineli oyuncuya, "Neden oynamıyorsun?, kamplara neden geç katılıyorsun?" şeklinde sorular yöneltti. Bu sorulara el kol hareketleriyle tepki gösteren Yattara'ya soru soranlardan biri oyuncuya yumruk attı. Yanağına ve kaşına yumruk gelen Yattara'yı çevredekivatandaşlar dayak yemekten kurtardı. Olay büyümeden engellenirken, Yattara'ya saldırıda bulunan kişiler olay yerinden uzaklaştırıldı
    E yuh?
    Öyle taraftara öyle takım..
    (Kusura bakmasın imseler. Sadece bu olaya karışanlar ve onlar gibi düşünenleri kastediyorum)
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

bu nedir ya???
    taraftara mı kaldı bunun hesabını sormak..???
    hadi sordun, yumruk da neyin nesi???

edepsizliğin de bi sınırı var be..

WERTHeR
    Ziyaretçi

Bizim insanımız gazla çalışır

Nereden
    Kocaeli

Arkadaslar dedim gibi çok değişik yorumlar okudum şimdi araştırıyorum ama hepsini
    kaldırmışlar.Bi kaç tane okudumu şöyliyim yattara balık almaya yol kenarında araçıyla dururken arkadan bir araç hafifçe yattaranın araçına çarpmış yattara buna sinirlenip adamla ağız dalaşı yapmışlar.Bir başka haberse yattara ışıklarda dururken yanında duran araçtaki taraftarlardan tepki görmüş bunun üzerine tartışma çıkmış ve yine çevredekiler olayı ayırmış yani çok değisik senaryolar var açıkçası bizim taraftarımızın bunu yapacağına fazla inanmıyorum yattara taraftarlarça çok sevilen bir futbolcu...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı eren_ayar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

http://www.yenisafak.com.tr/spor/?c=...d%C4%B1r%C4%B1
    Yattaraya yapilan saldiriyi kiniyorum kim olursa olsun kimseye boyle bir saldirida bulunamaz. Eger gercekten bu sekilde olmusa olay biz daha 20 sene sampiyonlugu konusmayalim

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

bence basın fazlasıyla abartıyor.olay denilen şey en fazla ağız dalaşıdır.olayın olduğu akşam saat 21:00 civarında yattara pera dan çıkıyodu. gayette neşeliydi,etrafında bikaç kişi resim çekiliyolardı..

Nereden
    Kocaeli

İbrahim Yattara, Trabzon'da Bir Grupla Sözlü Tartışmaya Girdi

Trabzonspor'a geldiği günden beri sorun olan ve özellikle izin dönüşlerinde kamplara geç gelen İbrahim Yattara, camiadaki kredisini tüketmeye başladı. Sempatik hareketlerle özellikle taraftarların büyük sevgisini kazan Yatara, geçen sezon yaşadığı sakatlıktan sonra bir türlü istenileni verememesi ve bu sezonda kampa yine geç gelmesi, kendisine gelen tepkilerin artmasına neden oldu.

Trabzonspor'a geldiği günden beri sorun olan ve özellikle izin dönüşlerinde kamplara geç gelen İbrahim Yattara, camiadaki kredisini tüketmeye başladı. Sempatik hareketlerle özellikle taraftarların büyük sevgisini kazan Yatara, geçen sezon yaşadığı sakatlıktan sonra bir türlü istenileni verememesi ve bu sezonda kampa yine geç gelmesi, kendisine gelen tepkilerin artmasına neden oldu.

Yatara en son dün akşam bir grupla tartıştı. Dün akşamki antrenman sonrası şehirde ile dolaşırken moloz mevkiinde aracıyla kırmızı ışıkta durdu. Başka araçta bulunan gençler Yattara'ya sözlü tacizde bulundu. Gençlerin "Niye futbol oynamıyorsun. Hre kampa geç katılıyorsun. Buralarda gezeceğine git sahada oyna." Sözlü saldırısına Yatara, "Size ne" yanıtı verdi. (Cihan Haber Ajansı) 13.07.2007 12:25

http://www.haberler.com/ibrahim-yatt...-sozlu-haberi/

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

tacizde bulunanlar trazbonsporlu olduğuna eminim ama sözde SİZ kimsiniz Yattaranın yaptığı bir davranışı yargılarsınız o yönetimin işi

Nereden
    Kocaeli

Arkadaşlar ben bu konuyu sabahtan beri değişik senaryolarla okudum için inanmamıştım.Resmi sitemizde kınama yazısı çıkınca bi bildikleri var dedim ama bi olay hakkında bu kadar senaryo yazılıyosa bu haberin gerçekliği tartışılır.

Ahmet Karaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

senin teknik direktörün yattara yı taraftarın önüne atarsa böyle olur işte.
    Konu A.Hilal Çakıroğlu tarafından (14.07.2007 Saat 00:17 ) değiştirilmiştir. Sebep: forum kuralları
    taraf

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bi bu yapılmadığı eksikti!!! ilk önce ziya şimdide bu olay adamı resmen soğutmaya çalışıyolar

ziya doğan bu olayın tek sorumlusudur...
    Başka TRABZONSPOR yok !!!

ahmettin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı &lazkopatti& Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum. diğer takımlar oyuncularını taraftarlarının önüne atmıyor sahip çıkıyor bizim kara cahil ziya doğan kültürsüzlük örneklerini sergilemeye devam ediyor. yazıklar olsun ziya doğana. yazıklar olsun ziya doğanı orada tutanlara..
    bekliyoruz..

Nereden
    Kastamonu

Alıntı &lazkopatti& Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ziya Dogan bir futbolcuya sitem ettiginde bu sekildemi davranmamiz lazim.
    Ben teknikdik direktör olsam bende kizarim kim gec gelirse.
    Cok futbolcu gördük vede yasadik,Teknik direktörün basariz olmasini icin iyi oynamadigini.
    Niye peki biz calistigiimiz is yerine tatile cikdigimizda bir kac gün sallamiyoruzda sorumlu olarak o gün is basi yapiyoruzki.
    Ben senin parani veriyorsam sende isini yapmalisin.Ama tabiiki bu degildirki gidin adama saldirin.Gec kalmissa cezasini yönetim kendisi zaten keser.

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Aferim en sevdigimiz topu ayagina alinca zipladigimiz oyuncumuzu sogutacagiz. Tipki sarisin syzmek gibi. Ogun e de dayak atmistik. Kim saldirdi ise elleri kirilsin. Onu basina malzeme eden ziya ya da yaziklar olsun
    13 Vitor Hugo

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı Karadeniz_37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ziya Dogan bir futbolcuya sitem ettiginde bu sekildemi davranmamiz lazim.
    Ben teknikdik direktör olsam bende kizarim kim gec gelirse.
    Cok futbolcu gördük vede yasadik,Teknik direktörün basariz olmasini icin iyi oynamadigini.
    Niye peki biz calistigiimiz is yerine tatile cikdigimizda bir kac gün sallamiyoruzda sorumlu olarak o gün is basi yapiyoruzki.
    Ben senin parani veriyorsam sende isini yapmalisin.Ama tabiiki bu degildirki gidin adama saldirin.Gec kalmissa cezasini yönetim kendisi zaten keser.
    ziya doğan tribünlerin yattarayı oynatmaması ile ilgili önce homurdanmalarından, sonra protestolarından dolayı tepkiliydi.

basın toplantılarında direk yattarayı hedef gösterdi...
    musampa da geç geldi..
    musampaya niye yüklenmedi de direk yattaraya yüklendi??
    çünkü onu oynatmak istemiyor.. ama oynatmayınca tribünler tepki koyuyor..
    bu tepkiye karşılık yattarayı toplumun önüne attı..

her yerde cahil var..
    cahilllere yönelik konuşmayacak kimse..

TUFİÇİLO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BİR TEKNİK ADAM BİRTAKIMA ANCAK BU KADAR ZARAR VEREBİLİR. kovun artık şu ziya doğan denen şeyi. yeter artık be yeter ..
    özlemişim futbolu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)