Sayfa 2 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 236 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Musampa & Jun Niye Satılmıyor?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında bu konuda taraftar olarak birşeyler yapamazmıyız?Gidelim tesislere kovalum bu adileri...Para sonuçta bizim paramız,Trabzonumuz'un parası...Tamam bizim yöneticiler ahmak bir iş ettiler,bunun cezasınıda hepimize ödetmekte neyin nesi?Gidip idmanda kovalım Jun ile Kıkı'yi...Kendimi salak gibi hissediyorum.Yahu neden veriyoruz bu adamlara bu paraları?Adam Trabzonspor'a bir şey vermiyor ama bizim paramızı alıp tatil'de çatır çatır yiyor.Var mı böyle bir şey?...Defolsunlar
    İyi de Ahmet, suçlu futbolcular mı yönetim mi? Şimdi bunların sözleşmesini karşılıklı feshedip (tabi oyuncu isterse), varsa tazminatı da ödeyip serbest bırakırsın. Ama böyle bir durumda, klüp epey bir zarara girecektir. Kaldıkları sürece de para alacaklar, birşey farketmez diyebilirsiniz. Ama sonuçta klüp de , 1 sene boyunca bu adamları PAF takımı ile çalıştırıp para ödemeyi düşünmüyordur. Bu şekilde davranarak kendilerine klüp bulmalarını ve Eller'de olduğu gibi az da olsa bir bonservis bedeli alarak elden çıkarmayı düşünüyordur. Kısacası yapılan yanlış transferlerin faturası işte bu kadar ağır olabiliyor. Adamdan faydalanamadığın gibi takımdan göndermek de ayrı bir dert oluyor. Umarım talipleri çıkar da en az zararla bu işi de hallederiz. SOnrasında da sakın yabancı falan almaya kalkmasın bu yönetim. Sonra onlarla da aynı şekilde uğraşmayalım.
    Bertrand Russell : "İstediğiniz bazı şeylere sahip olamamak, mutluluğun bir parçasıdır."

Benim kanaatim bu adamların bir şekilde oynatılması.Futbolcunun vitrini maçlar olduğuna göre bu adamlarıda maçta görmek gerek.Kesin bir şekilde ZD bu adamları istemediğine göre bu artık yönetimin problemi olmuştur.İster satsınlar ister atsınlar.Bunu baştan düşünerek ona göre transfer yapılmalı.

Nereden
    İstanbul

Başlık "Musampa ve Jun niye satılmıyor?" değil, "niye satılamıyor?" olmalı.

Kısaca işbilmezlik diye özetlenebilir.

Yönetim akıllarınca kulübü en az zarara uğratacak şekilde satmaya çalışıyor. Bunun için de sadece fiziki olarak kasaya giren ve çıkan paraya bakıyorlar.

Oysa bilmedikleri, farkında olmadıkları, anlamadıkları iki nokta var:

1- Prestij (kaybı) = para (kaybı)
    2- Zaman = para

Yani elindeki oyuncuyu satamamanın da , istediğin oyuncuyu(Martinez vb.) alamamanın da bir bedeli var.
    Bu şekilde, üstelik hepsini medyaya yansıtarak kulübün marka değerini düşürdüklerinin farkında bile değiller.
    Benzer şekilde bugün iyi bir kaleci almakla Ağustos'un 25'inde kaleci almak arasındaki maddi kaybı da anlamaktan acizler.
    Haşim Bey de 6-0'ın rehavetiyle saçmalamaya devam edebiliyor.
    Cumartesi akşamı sahte zafer sarhoşluğu bir nebze yok olur.
    Ne kadar şanssızıs ki en az 1 ay daha ciddi bir takımla maç yapmayacağız.
    İyi bir kaleci ve orta sahada top yapacak bir adam almaları için herhalde başlarına gökten taş düşmesini ummamız gerek..
    Aksi taktirde ağustos ayında yeni menajer oyunlarına ve panik transferlere hazırlanalım..

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Ben Jun un iyi bir futbolcu olduğunu düşünüyorum hala...Ama adamın başlangıcı kötü olunca ısınamadı buraya...Çok genÇ...Eğer ederine satılamıyorsa kesinlikle kasroda tutulmalı...

Musampa nın oynamaya niyeti yok...Bu çok belli...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

jun musampadan beter yahu..
    nasıl bir golcüdür anlamadım.
    sadece bizdeyken kötü değildi ki..
    bizden kime kiralandı da iş yaptı sanki??
    hiç..

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu bir fırsat meselesi.
    Kıvamı tutturursak iyi iş yapabilir.
    Ne de olsa +1 gibi bir seçeneğimiz var.
    Ben bunu Jun'dan yana kullanmayı tercih ederim!
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

eksik yerlere yerli transfer yapılanbiliyorsa tamam..
    ama yapılamıyor ki..
    sol taraf orta saha forwet kale..
    hepsine yabancı bakılıyor.

tunganyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı metehan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi de Ahmet, suçlu futbolcular mı yönetim mi? Şimdi bunların sözleşmesini karşılıklı feshedip (tabi oyuncu isterse), varsa tazminatı da ödeyip serbest bırakırsın. Ama böyle bir durumda, klüp epey bir zarara girecektir. Kaldıkları sürece de para alacaklar, birşey farketmez diyebilirsiniz. Ama sonuçta klüp de , 1 sene boyunca bu adamları PAF takımı ile çalıştırıp para ödemeyi düşünmüyordur. Bu şekilde davranarak kendilerine klüp bulmalarını ve Eller'de olduğu gibi az da olsa bir bonservis bedeli alarak elden çıkarmayı düşünüyordur. Kısacası yapılan yanlış transferlerin faturası işte bu kadar ağır olabiliyor. Adamdan faydalanamadığın gibi takımdan göndermek de ayrı bir dert oluyor. Umarım talipleri çıkar da en az zararla bu işi de hallederiz. SOnrasında da sakın yabancı falan almaya kalkmasın bu yönetim. Sonra onlarla da aynı şekilde uğraşmayalım.
    kardeş senin dediğinde doğru aslında ama sözleşmeyi fesh edelim demiyoruz isteyen bi klube düşükde olsa bi ücretle satalım diyoruz..yazdığına göre bu ayın sonunda transfer taksidini ödemek zorunda kalacakmışız!!yani temmuz sonuna kadar satamassak 500bin avro civarında zarara girecez o musampa şe.....sizi de bunu bekliodur...yattı yattı daha yeni geldi zaten!!???
    Alper PEKEN
    Trabzon/Çarşıbaşı/Kavaklı......Kocaeli/Gölcük/Kavaklı

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Jun Beşiktaş a kiralandığı dönemde fena işler yapmadı. Lig Tv den bütün maçlarını izledim...Bu adam ilk kez yurt dışına çıkmıştı...Yani alışmalı takıma kente vs...Adamı tek başına çalıştıracağına al kadroya dene...Ne kaybedersin ki...Yeni oyuncu alınmayacağını açıkladı zaten yönetim...O zaman bu adamları hazırlamak, faydalanmak, vitrine çıkarmak sonra satmak gerekiyor...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Zaten asıl anlayamadığımız bu futbolcuların elden çıkartılması gaye ise bunları göstermen lazım.Yani maçlarda oynatmalısın.Sen adamları takımla idmana bile çıkartmıyorsan nasıl satacaksın ki.Yine bu adamların özellikle Musampa'nın bu takımda sol kanat problemine ilaç olacağı ortada iken takıma konmaması ayrı bir tartışma konusu.Bugün elinde fırsatta var,oldukça avantajlı gittiğin intertoto rövanş maçında bu adamları oynat.Vitrin yapsınlar fırsatı değerlendir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

benim anladığım kadarı ile adamlar adam gibi sözleşme yapmışlar trabzonsporla.
    kulübün elini kolunu bağlamışlar kısaca. istedikleri gibi borularını öttürüyolar. bunlara yapılacak tek şey ya oynatıcaksın kendilerine piyasa yapana kadar. yada topla idman yaptırmayıp habire kondisyon yüklemesi yapıcaksın; öyleki futbol topunu tatile gittiği zaman orada görecek vaziyete getireceksin. bak ozaman trabzonla olan ilişkilerini nasıl gözden geçiriyolar. ama önce bunu yapabilecek ADAM VE KARARLI YÖNETİM lazım. malesef oda bizde yok....
    İnsanda güzel olan yüzdür, yüzde güzel olan gözdür ama aslında insanı insan yapan ağzından çıkan sözdür.. »
    Mevlana Celaleddin-i Rumi

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

40.000 ytl'den sonra musampaya çok büyük bir ceza daha verilecekmiş dendi ligtv'de.. cezayı alacağından kesip serbest mi bıracaklar acaba..
    BORDO MAVİ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

istediğimiz kadar bekelyelim bu adamları bonservis bedeli ile satamayacağımız aşikar... zararın nersinden dönersek kardır. musampa nın hemen sözleşmesi fesh edilmeli. +1 gibi bir seçeneğimiz olduğu içinde bence jun kadroda tutulmalı talibi çıkana kadar. ve şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. ve buna pazar günü rövanş maçında başlanabilir...
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Metehan, ben inan bu iki futbolcuya sinirlendiğim için bu şekilde yazdım.Yoksa tabiki adamları dövelim demiyorum zaten...Ama baktığım zaman bu adamlarda sanki bir boşvermişlik havası var.Yani ''amaaaaan canım sendeee, nasıl olsa paramızı alıyoruz, bize ne Trabzon'un 24 yıldır şampiyon olamayaşından'' havasına uyuz oluıyorum.Koca adamlar şu takımda kadroya giremiyorsalar birazda suç bunlarda...

Yönetimler yanlış yaptı,paralar boşa gitti-gidiyor ama taraftarlar olarak bu adamlara daha ne kadar katlanacağız?Yönetici yanlış yapınca bir şekilde adama ceza veriyorsun onu başkanlıktan ediyorsun ama ya bu futbolcuların boşvermişliğini ne yapacağız?Yöneticiler tabi en birinci suçludur.Hem yaptıkları anlaşmalarla Trabzonspor'un geleceğini ipotek altına almaya kimin hakkı var.Ben aidatımı ödeyeceğim,resmi ürün kullanacağım ama Musampa oynamayacak!!!yok öyle yağma...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı tunganyan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş senin dediğinde doğru aslında ama sözleşmeyi fesh edelim demiyoruz isteyen bi klube düşükde olsa bi ücretle satalım diyoruz..yazdığına göre bu ayın sonunda transfer taksidini ödemek zorunda kalacakmışız!!yani temmuz sonuna kadar satamassak 500bin avro civarında zarara girecez o musampa şe.....sizi de bunu bekliodur...yattı yattı daha yeni geldi zaten!!???
    İyi ya işte, yönetim de bunu bekliyor yani düşük bir bedelle de olsa satabilmeyi. Temmuz sonunda transfer taksidi ödeyip ödemeyeceğimizi bilmiyorum. Ama ödenecekse de ödeyeceksin tabi ki, ya klüp bulup satacaksın ya da ödeyeceksin. Bazı yanlışların bedeli işte böyle ağır oluyor, yapacak birşey yok.
    Bertrand Russell : "İstediğiniz bazı şeylere sahip olamamak, mutluluğun bir parçasıdır."

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...
    Yönetimler yanlış yaptı,paralar boşa gitti-gidiyor ama taraftarlar olarak bu adamlara daha ne kadar katlanacağız?Yönetici yanlış yapınca bir şekilde adama ceza veriyorsun onu başkanlıktan ediyorsun ama ya bu futbolcuların boşvermişliğini ne yapacağız?Yöneticiler tabi en birinci suçludur.Hem yaptıkları anlaşmalarla Trabzonspor'un geleceğini ipotek altına almaya kimin hakkı var.Ben aidatımı ödeyeceğim,resmi ürün kullanacağım ama Musampa oynamayacak!!!yok öyle yağma...
    SEn de haklısın tabi ama bu iş biraz karmaşık. Şimdi adama, "TS senin umrunda değil, kadroya bile giremiyorsun" desen, vereceği cevap belli : "Ben çalışıyorum ama hoca oynatmıyor." Yani bu işin sonu yok. Jun ve Musampa için TS olayı bitmiştir. Ziya Doğan zaten kadroda düşünmediğini belirtmişti. Eller'e olduğu gibi bunlara da bir takım bulup bu işi tatlıya bağlamak lazım. Hem kendimize hem de furbolculara eziyet etmenin anlamı yok.

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Jun belada musampa yuzde yuz ziya dogan efendinin zarari.Adami oynatmadi soguttu. Musampa gonderilmeli artik.Jun icin sabredilebilir.
    13 Vitor Hugo

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

SEn de haklısın tabi ama bu iş biraz karmaşık. Şimdi adama, "TS senin umrunda değil, kadroya bile giremiyorsun" desen, vereceği cevap belli : "Ben çalışıyorum ama hoca oynatmıyor." Yani bu işin sonu yok. Jun ve Musampa için TS olayı bitmiştir. Ziya Doğan zaten kadroda düşünmediğini belirtmişti. Eller'e olduğu gibi bunlara da bir takım bulup bu işi tatlıya bağlamak lazım. Hem kendimize hem de furbolculara eziyet etmenin anlamı yok.
    Üsdat, ben adamların bu vurdumduymazlığına uyuz oluyorum.Bize gelince hepsi profösyonel oluyorlar.Kadroya girmiyorsa çekersin bir kenara ne derdin var? sonra aynı hava devam ediyorsa vereceksin 100.000$ cezayı,sonrasını o düşünecek...
    Bizim ne günahımız var?Bu paralar bizden çıkacaaakkk...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Eğer satılamıyorlarsa oynat, kullan. Her ne olursa olsun para vereceksin çünkü elinde tuttuğun sürece.
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

ebahadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SİZİ UYANIKLAR!

Trabzonspor Yönetiminin bir türlü elden çıkarmayı başaramadığı 3 yabancı oyuncuya Temmuz sonuna kadar 900 bin avro ödeme yapılması gerektiği belirtildi. Geçtiğimiz sezon yıllık 900 bin avro garanti paraya anlaşan Kiki Kzito Musampa’nın Temmuz sonuna kadar gitmemesi halinde peşinat olarak 500 bin avro alacağı vurgulandı. 3 sezon önce transfer edilen ve yine hiçbir varlık gösteremeyen Tomas Jun da bu sezon 750 bin avro alacak. Bu paranın 275 bin avrosunun da bu ayın sonuna kadar verilmesi gerekiyor. Aksi taktirde FİFA’ya gidip, oynamadığı halde parasını alma hakkına sahip bulunuyor.

Jefferson Yine Gidebilir

Elden çıkarılmak istenen bir başka oyuncu olan Brezilyalı kaleci Jefferson Galvao’nun da peşinat olarak 150 bin avro alması gerekiyor. Bordo-Mavililer bu nedenle onu da, bu ayın sonuna kadar elden çıkarması gerekiyor. Tomas Jun ve Kiki Musampa, gitmek için ağırdan alırken, asıl amaçlarının Temmuz ayında ödenmesi gereken peşinatlarını ceplerine indirmek olduğu kaydedildi. Bu nedenle kendilerine yapılan tekliflerin kulübe hemen ulaşmasını istemiyorlar. Peşinatlarını aldıktan sonra bonservis bedeli vermeden ayrılmanın yollarını bulmaya çalışacaklar. Yönetim ise bu girdaptan kurtulmanın yolunu arıyor.

http://www.gunebakis.com.tr/haberdet...Zİ%20UYANIKLAR!

Bilal 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gerçektende madem satamıyorlar bu oyuncuları oynatmayı denesinler bari belki faydaları olur

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alanlara sormak lazım.Mesela Jun kimdir?Alırken gazetelerde yeni Shearer diyorlardı.Bunu İngiltere'de söylesem Shearer'a hakaretten içeri atarlar beni.Musampa desek o ayrı hikaye.İlk başta geldi sonra gitti sonra bir daha geldi.Menajerlerin oyununa geldiler herhalde.aslında çok iyi oyuncu ama kullanamadık.
    Jun veya Musampa'yı Türkiye'den kimse almaz.Hatta üstüne para versek de almazlar.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

oskanonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence sorun bu futbolcularda degil. asil suclu yonetim ve teknik heyet;
    yonetimlerin boylesine pervasizca yapmis oldukalr anlasmalarin sonuclari bunlar.Teknik heyet ise abuk sabuk kararlar ve oyuncu tercihleri ile bu futbolculari aylar oncesinden kafasindan silmis. Ben kendimi jun ve musampanin yerine koydugumda bana da biri bu kadar kolay para kazanma sansi verse sonuna kadar korumaya calisirim bu durumu.
    "AİNESİ İŞTİR KİŞİNİN, LAFINA BAKILMAZ"

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bunları tek başına çalıştırmak gibi saçma bi düşünce olamaz zaten bunu yapsa yapsa ziya yapardı ve o yaptı yine
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Alıntı gokturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    musampayı geçelimde şimdi bide bu jun u verirsek bi takıma patlama yaparsa pişman olurmuyuz
    valla gokturk acikcasini soylemek gerekirse sevinirim cunku trabzona ne vaydasi olmuski pisman olalim.. onu zaten almakla bi hata yaptik cunku adam 1-1.5 sene oynamamisdi ve bizim yonetecileri onu okadar buyuttiki trabzonspor taraftaramisi cok guzel uyuttular.. ben kendim hollandada kaliyorum vittesse almak istiyormus haberlerde musampanin konusu bile gecmiyor.. su bi gercek baskanimiz bizi iyi uyutun simdi dinamit elinde patladi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)