Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 119 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Deðirmenderespor Pilot Takýmýmýz Oluyor

BDiler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Trabzonspor pilot takým kuruyor

Trabzonspor Altyapý Sorumlusu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Uður Zihni, dün akþam gerçekleþtirilen yönetim kurulu toplantýsýnda pilot bir takým kurma kararý aldýklarýný söyledi.
    Trabzonspor'da PAF takým düzeyine gelmiþ oyuncularý A takýmda oynatma þansý bulamadýklarýný belirten Ahmet Uður Zihni, "Pilot bir takým kurarak bu açýðýmýzý kapatmak istiyoruz. Kuracaðýmýz bu takýmýn Trabzonspor'a maddi anlamda bir yük getirmeyecek. Anlaþacaðýmýz bir sponsora takýmýn ismini vererek, hem para kazanacaðýz hem de Trabzonspor'a futbolcu kazandýrmayý amaçlýyoruz. Bu anlamda 2. Lig'e çýkan Deðirmenderespor ile görüþmelerimiz sürüyor. Onlar da bu projeye olumlu bakýyorlar. Anlaþma saðlanmasý durumunda Deðermenderespor'u pilot takým yapacaðýz ve oyuncularýmýzýn geliþimini takip etmek çok daha kolay olacak. Pilot takým projesinin hayata geçmesi ile bölge takýmlarýna oyuncu vermeyeceðiz anlamý çýkmasýn. Bundan önce nasýl bölge takýmlarýmýza her türlü desteði saðlýyorsak, bundan sonra da saðlayacaðýz. Onlara desteðimiz devam edecek" dedi.
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Alýntý Parolinho Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sen aylardýr kývranan Sebata sahip çýkma,sonra gel Deðirmendere'yi almaya çalýþ...Yazýk Çok Yazýk...

Sebatspor üvey evlat dimi...Bravo size bravo...
    E Allah'ýn sopasý yok... 3 ay idmana çýkarttýðýn Hami'yi Trabzonspor'un göz kýrpýþýyla "senin miadýn doldu" der ve gönderir, sonra da Oktay, Ogün, K.Orhan'ý alýr kurtarýcý diye getirirsen böyle sonuçlara da katlanýrsýn.

ÝHSAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Pilot takým uygulamasý süper ve yerinde olur amaaaa,

Eðer gerçekten oyuncunun piþmesi amaçlanýyorsa bence en azýndan þehir dýþýna gönderilmesi gerekir. Giresun, ordu, samsun gibi...
    Ailesinden , memleketinden ve en önemlisi Trabzonspordan uzak kalmalý ki deðerini daha iyi anlayabilsin.
    avatar: þike soruþturmasýný yürüten özel yetkili savci Mehmet BERK.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    42

Pilot takým uygulamasýna bir yerden baþlanmasý gerekiyor. Bu uygulamaya bir yerden baþladýktan sonra hatalar, eksikler görülür gün be gün düzeltilebilir. Mühim olan bir yeri mihenk taþý alýp baþlamak.
    Hayýrlý olsun. Kendi solunum organlarýyla soluyan bir takým için...

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Standart Trabzonspor'a Pilot Takým

Trabzonspor pilot takým alýyor
    Trabzonspor Altyapý Sorumlusu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Uður Zihni, dün akþam gerçekleþtirilen yönetim kurulu toplantýsýnda pilot bir takým kurma kararý aldýklarýný söyledi.

Trabzonspor'da PAF takým düzeyine gelmiþ oyuncularý A takýmda oynatma þansý bulamadýklarýný belirten Ahmet Uður Zihni, "Pilot bir takým kurarak bu açýðýmýzý kapatmak istiyoruz. Kuracaðýmýz bu takýmýn Trabzonspor'a maddi anlamda bir yük getirmeyecek. Anlaþacaðýmýz bir sponsora takýmýn ismini vererek, hem para kazanacaðýz hem de Trabzonspor'a futbolcu kazandýrmayý amaçlýyoruz. Bu anlamda 2. Lig'e çýkan Deðirmenderespor ile görüþmelerimiz sürüyor. Onlar da bu projeye olumlu bakýyorlar. Anlaþma saðlanmasý durumunda Deðermenderespor'u pilot takým yapacaðýz ve oyuncularýmýzýn geliþimini takip etmek çok daha kolay olacak. Pilot takým projesinin hayata geçmesi ile bölge takýmlarýna oyuncu vermeyeceðiz anlamý çýkmasýn. Bundan önce nasýl bölge takýmlarýmýza her türlü desteði saðlýyorsak, bundan sonra da saðlayacaðýz. Onlara desteðimiz devam edecek" dedi.
    Önce TRABZONSPOR

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

çok güzel düþünce inþallah takýmýmýz için hayýrlý olur aslýnda Trabzonsporumuzun elinde çok büyük imkanlar var birsürü bu þekilde takým varken bu projenenin daha yeni hayata gçirilme ye çalýþýlmasý düþündürücü

Þentürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Pilot takým uygulamasý güzel de, akýllara þöyle bir soru geliyor: neden bu zamana kadar akýllarýna gelmedi ya da sebat o haldeyken bunlar yapýlmadý.
    Neyse geç de olsa,oldu bu yönetimle her güzel þeye þükretmek gerek.
    "Trabzonspor taraftarý rüzgara uymaz, rüzgarý yaratýr" Þenol GÜNEÞ

Kasým Hilal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Sebat'ýn bunu kabul edeceðini sanmýyorum.
    Birinci lige çýkma baþarýsýný göstermiþ bir takým zaten.
    KEndi yaðýnda kavrulmasýný becerebilmeli!
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Mustafa Önal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Trabzonspor OFTAÞ'ýný arýyor

þu habere bakýn yaa aptal lið tv TRABZONUMUZUN HABERÝNÝ YAPIYOR KOYDUÐU FOTOYA BAKIN.
    BU KADAR DA APTALLIK OLMAZ KÝ BÝLEREK MÝ YAPIYORLAR NEDÝR.
    öldüðümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doðmadýk öldüðümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNÝ -TS KARADENÝZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlasý !

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

bunun da lafta kalacaðýný düþünüyorum ne yazýkki. göz göre göre Sebatspor avucumuzun içinden gitti. nerdeydiler ozaman.

Yahu Trabzonspor haberinde þeftali fotosunun ne iþi var. lig tv nin yaptýðuýna bakýn hele
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    41

Alýntý EmrahYalçýnalp Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    E Allah'ýn sopasý yok... 3 ay idmana çýkarttýðýn Hami'yi Trabzonspor'un göz kýrpýþýyla "senin miadýn doldu" der ve gönderir, sonra da Oktay, Ogün, K.Orhan'ý alýr kurtarýcý diye getirirsen böyle sonuçlara da katlanýrsýn.
    Bundan dolayý yani,öyle mi...Yaklaþýmýn süper...

Alt yapýda oynayan oyuncularýn hepsi A takýma cýkamýcagý için bu oyuncularý degerlendirmek istiyorlar bunlarý trabzonspordan küstürmemek istiyorlarr.. bu yonde iyi bi olay böyle olmasýda o cocuklar acýsýndan iyi fikir .. onca yýl calýsmalarý bosa gitmemiþ olur belki traanfer yerler
    Trabzonspor

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Alýntý Mustafa Önal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Trabzonspor OFTAÞ'ýný arýyor

þu habere bakýn yaa aptal lið tv TRABZONUMUZUN HABERÝNÝ YAPIYOR KOYDUÐU FOTOYA BAKIN.
    BU KADAR DA APTALLIK OLMAZ KÝ BÝLEREK MÝ YAPIYORLAR NEDÝR.
    nihayet akýllandýlar lig tv biizm haberi yapýp bursa tribün fotosu koymuþlardý . mail attým aðzýma geleni yazdým hem resmi deðiþtiler.
    öldüðümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doðmadýk öldüðümüzde TRABZONLU OLALIM.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

yönetimin bu doðru kararýný(ilk ve tek) tebrik ediyorum....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

pilot takým uygulamasý eðer uzun süreli olursa çok faydalý oacaðýný düþünüyorum. seçilen takým bence en uygun takýmlardan birisi. deðirmenderespor 3.lig takýmý deðil! 2.lig B katagorisine yükseldiler öncelikle bunu bilelim....

giresun yada ordu niye deðil diyenler olmuþ... farklý ilde olmalarý ve ayrýca 2.lig A da omalarý onlarýn bunu kabul etmemeleri için bir sebep....

sebat niye deðil? niye olsun? yeteri kadar destek verilmedi mi sebata? her oynatmadýðýmýz oyuncuyu oraya yollamadýk mý? niye þimdi baþka takýma yardým edilince burun kývýrmalara? nedir bu hep bana hep bana mantýðý?

lütfen biraz daha saðduyu... takýma yarayacak bir hamle ve sahip çýkýlmalý bu uygulamaya...
    Ben Kuzeyin Oðlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanýn Baþkenti! Ben TRABZONUM, BÝZ TRABZONSPORUZ!!!

Tmac61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankýrý
    Yaþ
    34

Bu sadece resmi hali;

Deðirmendereden Konyaya 5 yýllýk imza atan Can Parlayaný hatýrlayýn.

Giresunspor a kiralanan Emrah Kol'u hatýrlayýn.

Emre aygünden Selim akbuluta bi dolu oyuncunun Sebata kiralandýðýný hatýrlayýn.

Sarýyere kiralanan eyüp ü hatýrlayýn

Darýcaya kiralanan Yusuf kurtuluþ u hatýrlayýn

vesaire vesaire gider bu

Þimdi hepsi bi araya toplanmýþ olacak.

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

iyi düþünülmüþ bir þey akçaabatada gereken destek verilir her zaman da verildi

Rýza ÇOLAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    51

Alýntý capa Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu arada,Trabzonspor umarým A.Sebat ý unutmaz
    o unutuldu bile bence....
    Adamlar As takýmý unuttularda A.Sebatýmý düþünecekler

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

vay be yonetim akýllý iþlerde yapýyormus bazan sasýrtýcý
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý apache61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    o unutuldu bile bence....
    Adamlar As takýmý unuttularda A.Sebatýmý düþünecekler
    bunlarýn akçaabatla aralarýmý bozuk acep...
    Önce TRABZONSPOR

Yaþ
    56

Umulur ki uzun soluklu bir giriþim olur.Yoksa birkaç yýlda geçip gidecek bir heves ise hiç bir anlamý yok.Bu pilot takým uygulamasýný þahsen bilmiyorum.Bilen arkadaþlar bizede açýklarlar ise memnun olurum.Yani Dünyada futbolu endüstri haline getirmiþ ve burdan milyon dolarlar kazanan Hollanda Ýspanya Ýtalya gibi ülkelerde örnekleri var mý?Daha açýk olarak sorayým,Barcanýn Ajaxýn Milanýn pilot takýmlarý varmýdýr?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

cok iyi dusunulmus bir durum su stad ve tv projesinide hayata gecirseler iyi is yaparlar

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

barcanýn ve diðerlerininde genç futbolcularýný deðerlendirdiði yerler mutlaka vardýr. ama hiçbirisi bu olaya bizim ki gibi bakacaðýný sanmam. paraysa para herþey onlarda. adam basýyo parayý istediðini alýyo. ne iþim var der pilot takýmla..
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý OFFLI Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    cok iyi dusunulmus bir durum su stad ve tv projesinide hayata gecirseler iyi is yaparlar
    þaka maka bizimkier baya bi þey Düþünüyorlar !!
    Sadece okadar...
    Gerçek budur. ☆

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)