Sayfa 2 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 339 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Forma ve Amblemimizdeki Mavinin Tonu Tüzüðümüzdeki "Açýk Mavi" Tanýmýna Uyuyor mu?

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

þu düz mavi forma yakýndan çok da koyu renkte durmuyor....

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Benim de bildiðim sezonu erken açtýðýmýz için forma iþi biraz aceleye getirildi. Dizayn vs belki ayný olabilir ancak kumaþ ve renk konusunda bazý düzeltmelere gidebililer. Hatýrlarsanýz geçen sene de hazýrlýk maçlarýmýzda naylon gibi can canlý bordo formalarla oynamýþtýk, daha sonra ayný dizaynda farklý kumaþ ve kalitede baþka formalar çýkmýþtý. Bu da öyle bir þeydir.
    Umarým dediðin gibidr Emorfo. Özellikle þu amblemdeki laciverte caným çok sýkýldý. Senin dediðin gibi bunlar geçici, görücüye çýkartma hesabý ise en azýndan maillerle, telefonlarla, faxlarla bu rahatsýzlýðýmýzý kulübe iletirsek biz taraftarlarýn tepkilerini de öðrenmelerinde yardýmcý oluruz diye düþünüyorum.

Yalnýz bana hiçte geçici gelmediðini belirteyim. Çünkü geçen seneki senin tabirinle cancanlý olan formalarýmýz satýþa çýkartýlmamýþtý fakat bu formalarýmýz bu hafta itibariyle online sitemizden satýþa çýkarýlýyor.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Nereden
    Ýstanbul

adamlar pijama gibi forma yapýyorlar.. hic begenmedim berbat olmus ... renkler deseniz o da ayrý berbat..

zahido - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Aslýnda bordo mavi duran forma gayet güzel ama maviyi gerçekten tutturamamýþlar pastel boya mavisi resmen..
    "Ýnandýðý gibi yaþamayan, yaþadýðý gibi inanmaya baþlar"

Yasin N. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    44

akþamki maçta giydikleri forma rezil ötesiydi, sanki naylon torba geçirmiþlerdi sýrtlarýna hiç beðenmedim, ben çubuklu formayý istiyorum ama arkasýda çubuklu olacak eski günlerdeki forma, bize en çok o yakýþýyor.
    Ýmzam yok parmak bassam olurmu ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    47

evet passtel boya yorumuna bende katýlýyorum. Çok berbat bir formaydý. Neyse düzeltirler
    Ýmza mimza yok daðýlýn üleyyyyynnnn!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Formayý hiç beðenmedim.Özellikle mavisi hiç hoþuma gitmedi.Lacivert diyebiliriz maviye.
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

SDanýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    36

FormaLar hiç hoþuma gitmedi

Kappanýn yaptýðý formaLarýn tonLarý güzeLdi, niye o tonLarLa devam etmedik?
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çýlgýn Hamsi

tarihci61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

inþallah bu iþin altýndan bi çapanoðlu çýkmaz sadece dikkatsizliktir
    FATÝH SULTAN TEKKE

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

bende açýkçasý beðenmedim formalarý çok dandik duruo napcaz bilmem

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayþe Aygün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Isýnma hareketleri yaparken þortlarý ,ile formalarýnýn farkli oldðunu fark ettim. Dedim yeni forma ile çýkacaklar öylede oldu.ama önce badý gibi duruþu ve naylon gibi oluþu dikkatimöi çekti. sonra önündeki avea yazýsýný okuyamdým dedim demekki reklam yok kamera yaklaþýnca orda bordo karalama deðilde reklam olduðunu gördüm.sonra futbolcularýda yakýndan gösterinde hiç yakýþmadýðýný gördüm.ve sonra bu formalar berbar dedim berbat ötesi bir þey
    Ýçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

forma dizayný kötüydü..
    kim yapmýþsa renklerin canýna okumuþ..

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

formalar iyi degil di ama kalecininki tam berbatti baska renk mi yoktu da fenerin 100 yil formasina benzettiler.

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Parçalý formadaki amblemle formanýn üstündeki renkte farklý

zisinoli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    56

Formalarýn dizayný kötü olabilir, doðrudur, biraz yöneticilerden ama daha çok pumadan kaynaklanan bir sorun var. Ancak mavinin rengi oldukça hoþ, temennim mavinin bu tonunun kullanýlmasýndan yana. Ki truncu formalarlada çýkmýþýz sahaya biz, tüzüðünü yiyeyim. Daha özgür formalar görmek istiyor taraftar. Fark yaratan...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Formanýn tasarýmýný beðendim ama ben de sizler gibi mavi tonundan yana þikayetçiyim. Eðer sponsor olsam gene þikayetçi olurdum; çünkü önlerindeki bordo avea yazýsý biraz mesafeden bakýnca birþey yemiþsin de önüne döküp bulaþtýrmýþsýn gibi duruyor, okunmuyor.

Beðenmesem de satýþ politikasýdýr dendiðinde anlayabilirim. Ama logo ile oynamak hangi aklýn eseri merak ediyorum.

Logo rengi ve þekliyle kayýtlý, haklarý alýnmýþ birþey, nasýl olur da farklý olur anlaþýlýr gibi deðil.

Logoyu bu kadar koyu yapýnca o koyu renklerin içinde kaybolup gidiyor.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Maviyi açmalarý lazým.

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý zisinoli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Formalarýn dizayný kötü olabilir, doðrudur, biraz yöneticilerden ama daha çok pumadan kaynaklanan bir sorun var. Ancak mavinin rengi oldukça hoþ, temennim mavinin bu tonunun kullanýlmasýndan yana. Ki truncu formalarlada çýkmýþýz sahaya biz, tüzüðünü yiyeyim. Daha özgür formalar görmek istiyor taraftar. Fark yaratan...
    Öncelikle afiyet olsun. Ketçap mayonez de ister miydin

Turuncu forma alternatif formaydý. Turuncu hiç bir zaman ana renklerimizden biri deðildi. Aradaki fark mavinin ana rengimiz olmasý ve özellikle amblemimizdeki rengin lacivert olmasý.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

mavi olmamýþ
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

A.T.R - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    54

Tunga'nýn 41 numaralý mesajýný aslýnda ben yazýyordum fakat benden hýzlý davrandý caný saðolsun Gerçekten akþam maçta kullanýlan formanýn dizayný ve rengi hoþuma gitti ama bizim mavimiz ( ne formada ne de logoda) bu renkler. Mavimiz açýk mavi hatta Tunga'nýn imzasýnda kullandýðý mavi de yanlýþ bu neredeyse ( yoðnlaþmýþ olarak düþünün) akþamki formalarýn mavisinin aynýsý
    Özet olarak lacivert ve kýrmýzý olmamak kaydý ile ( bordo mavi olarak düþünülüp yapýldýðý zannedildiðinde diyorum yani) formamýz çeþitli renklerde olup üzerlerine estetik amaçlý gerçek bordo - mavi renklerimiz de konulabilir hatta çok alakasýz güzel seçilmiþ renkler de olabilir ( Atay be y zamanýnda Su yeþili ve turuncular denenmiþti (ben su yeþilini beðenmiþtim ama nerdeyse takým hiç kullanmadý) ) Fakat iþ logoya geldimi rengimiz ne ise o olmalý diyorum.

Hehehe meramýmý biraz dolambaçlý anlattým ama olsun
    Ey zengin olan, bütün hamdler kendisine ait olan, ey yoktan yaratan ve tekrar iade edecek olan, ey çok acýyan ve (dostlarýný) çok seven rabbim! Beni helalinle haramýndan ve fazl-u kereminle senden baþkasýna muhtaç olmamdan müstaðnî kýl! (AMÝN)

omer61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

ya dün giydikleri forma pazarlarda satýlan sahte formalara benziyrdu yaw awea yazýsý çok büyük olmþ bence..
    "Ben bir müzisyenim, ondan sonra biraz Karadenizliyim, ama hepsinin ötesinde ben bir devrimciyim." Kazým KOYUNCU

zisinoli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    56

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Öncelikle afiyet olsun. Ketçap mayonez de ister miydin

Turuncu forma alternatif formaydý. Turuncu hiç bir zaman ana renklerimizden biri deðildi. Aradaki fark mavinin ana rengimiz olmasý ve özellikle amblemimizdeki rengin lacivert olmasý.
    Saðol, ketçap-mayonez kalsýn almayayým, sevmem.
    Mavinin tonunu ben beðendim ve bu tonun kullanýlmasý isteðimdir. Çoðunluk belki de herkes seninle hemf ikir, belki tartýþýlmasý gereken önemli bir konu ki tüm arkadaþlarýmýzýn dikkatini çekmiþ, eyvallah, saðol. Ancak bir (zisinoli) Trabzonspor taraftarýnýn görüþü de bu yöndedir hani. Mavinin bu tonunu beðenmiþmiþ!

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

mavi formayý yapamamýþlar,koyu mavi bile böyle deðil benim bildiðim bi acayip olmuþ,mavi formalar hemen deðiþtirilmeli.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý Tunga Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Formanýn tasarýmýný beðendim ama ben de sizler gibi mavi tonundan yana þikayetçiyim. Eðer sponsor olsam gene þikayetçi olurdum; çünkü önlerindeki bordo avea yazýsý biraz mesafeden bakýnca birþey yemiþsin de önüne döküp bulaþtýrmýþsýn gibi duruyor, okunmuyor.

Beðenmesem de satýþ politikasýdýr dendiðinde anlayabilirim. Ama logo ile oynamak hangi aklýn eseri merak ediyorum.

Logo rengi ve þekliyle kayýtlý, haklarý alýnmýþ birþey, nasýl olur da farklý olur anlaþýlýr gibi deðil.

Logoyu bu kadar koyu yapýnca o koyu renklerin içinde kaybolup gidiyor.
    Tunga,

Bu konuda akþam ben zaten mide fesatý geçirdim.Yahu maç seyrederken insan forma görüntüsünden rahatsýz olur mu?Aha ben oldum iþte...Adamýn önüne bakýyorsun, ne yazdýðý belli deðil!...Futbolcunun sýrtýna bakýyorsun ne yazýyor?uzaktan Tayfun mu?Yusuf mu kim koþuyor? belli deðil!Sýrt numaralarý zaten terde boðulmuþ gitmiþ.Tam bir felaket...

Aveanýn rengi beyazdýr.Daha önce Beþiktaþ Ýnönü stadý'nýn altýnda McDonald's þubesi açýlmýþtý.Renkleri siyah beyaz olarak izin vermiþlerdi ve McDonald's ýn dünyada siyah-beyaz olarak tek diyede havasýný atýyorlardý.Sonra ayný Beþiktaþ'ýn basket takýmý Cola Turka'nýn renkleri olan kýrmýzý-beyaz yerine siyah-beyaz göðüs reklamý asmýþlardý...

Ýþte o sponsorlarý deðiþtiren zihniyet ne ise; Trabzonspor formasýnda Avea'nýn beyaz rengi ile de oynamýþtýr.Ýþgüzarlýtan baþka bir þey deðil...Mavi mavi olmadýðý için yapýlan bu bordo aðýrlýklý numara-isim ve reklam logosu ter ilede karýþýnca ortaya felaket bir görüntü çýkardý...

Puma'yý zaten taraftar olarak sevemedik.Hiçbir dönem bizi yeþil sahalara yansýtamadý.Herkese nasýl bir forma yapýlýyorsa,bizimkininde sadece renkleri deðiþtirilip bize veriyorlar.Hiçbir þekilde farklý bir desen ya da dizayn yok.Sadece renklerle oynanýyor.Bursanýnda ayný formasý bizimkide...Formlarýn kumaþý belki özeldir.Teri dýþarý atmak için bu tip kumaþ kullanýldýðýný 2006 dünya kupasýnda yaz sýcaðýnda futbolcularýn sýrtýnda sanki kafalarýndan aþaðýya sular dökülmüþ gibi bir görüntü verdiðini görmüþtük.Tabi bu görüntü ekranda bize parýldayarak geldii için bir çok kimse tarfýndan naylon olduðu izlenimini verebilir ama ayný kumaþtan Ýtalya dünya kupasýný kaldýrmýþtý.Parýl parýl

Ben birde bu çubuklu formaya hastayým arkadaþ, neden çýkmaz bu forma?Geçen sene 13.haftada çýktýðý için sinirlendim almadým.Bu sene bakalým ne zaman çýkacak?Allahtan intertoto maçlarý baþladý da bunlar yeni formalarý Ts club'lara koydular.Belki bir kaç gurbetçimiz yurt dýþýna götürmek için alýr bu formalardan...Yoksa biz sezon baþlamadan yeni formalarý ancak rüyamýzda görürdük...
    Konu Badaloðlu tarafýndan (09.07.2007 Saat 14:24 ) deðiþtirilmiþtir.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

Samet Türkmen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    36

Trabzonspor formasý dendiði zaman aklýma 96 senesindeki forma geliyor. Bu formalar iðrenç.Kulübün gerçek renkleri sezilemiyor bile. Hele ilk sayfadaki ikinci resim.Galatasaray'ýn geçen sezonki formasýnýn kopyasý gibi sanki.
    Mavi tonu koyulaþtýrmak güya modernleþmek oluyor ya onun için formalar böyledir . Sadece biz deðil mesela ezikbahçe'nin lacivert'i de siyah'a doðru gidiyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)