Sayfa 36 Toplam 38 Sayfadan BirinciBirinci ... 26 34 35 36 37 38 SonuncuSonuncu
Toplam 945 adet sonuctan sayfa basi 876 ile 900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lösemi ve Lösev

Serap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tebrik ederim bölesi güzel yürekleri..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Melek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı KeSKiN_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herşey çok güzelmiş gerçekten orda olmayı çok istiyordum ama bu sene olmadı artık seneye diyelim
    Hilal, Melek, Ebru abla ve diğer arkadaşlar hepinize teşekkürler... Verdiğiniz ufacık bir tebessüm bile yeter...
    Abisi gibi yakışıklı uşak doğuştan şanslı Cenk tekrar görüşmek istiyor haberiniz olsun
    Cenk çok tatliıydı zafer valla okadar çoçuk içinde ararken direk gözümünönüne sen geldin dedim kesin benzemiştur abisine oldukça da benziyo..sana.

Kesinlikle Cenki bizde görnekisteriz tekrar hatta Hilalime katılıyorummorel günü bile yapabiliriz..
    Olmadi Dedeğumuz,Oldi Demeduğumuz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Melek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı LazAnisT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle bu hafta son doğru dürüst bir işim yokken atladığım bu organizasyon için kendime yazıklar olsun diyorum.

Resimlerden gördüğüm kadarıyla çok keyifli bir organizasyon olmuş.Onları gördükten sonra çok çok daha üzüldüm.Bu arada zafer kardeşin hiç hasta gibi durmuyor çocuğun gözlerinin içi gülüyor içiniz rahat olsun.

Bu arada bir daha böyle bir organizasyon olursa Beratla ben ilgilenmeye talibim.Bendede çevremdekilerin sınırsız olduğunu söylediği bir sabır vardır.Keyifle bu işi yapabilirim.Bu arada Mustafanında bu işten keyif aldığına eminim.

Başta hilal,ebru,melek , zeynep ve mustafa olmak üzere tüm arkadaşların gözlerinden öpüyorum.Kendinizle gurur duyabilirsiniz iyiki varsınız.
    Teşkkür ederim Süleyman abi güzel sözlerin için..
    Olmadi Dedeğumuz,Oldi Demeduğumuz...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

LÖSEMİLİ ÇOCUKLARIMIZ VE AİLELERİNE
    GÖNDERECEĞİMİZ YARDIM KOLİLERİMİZİN HAZIRLANMASINDA
    DESTEKLERİNİZE İHTİYACIMIZ OLACAK.

BİZLERLE BİRLİKTE OLMAK VE DESTEK VERMEK İSTEYEN GÖNÜLLÜLERMİZİ

11.06.2009 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 10.30’DA

3. LEVENT’TE BULUNAN LÖSEV LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR EVİNE DAVET EDİYORUZ
    Yardım edebilecek kimse var mı?
    Fanatik Pacci

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Hilal benim çocuğun elbiselerin iannesi sağa sola veriyormuş.Dolayısıyla buseferlik yardımcı olamayacağım ama bundan sonkiler için sorun olmaz.

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hilal ve melek bacım, süleyman abi teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz ve öneriniz için... Doktoru izin verdikten sonra bir eğlence günü düzenleyebiliriz. Ramazan sonrası olabilir büyük ihtimal neden olmasın yani...
    zαFєя kєskiη --- !!!!αVη! αkєя αskiηα!!!!

"Bugün Trabzonspor için ne yaptın?"

m@rdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Exclamation

Gıda Bankası Bağışlarınızı Bekliyoruz...

Değerli gönül dostumuz,
    Firmanız adına kurumsal olarak verebileceğiniz desteklerinizin yanı sıra, çalışanlarınızın kişisel katkıları ile Ramazan ayında binlerce dar gelirli lösemili ve kanserli çocuğumuz ve ailelerinin yüzlerini güldürebilirsiniz. LÖSEV GIDA BAKASINA pirinçten, şekere, zeytinyağından, mercimeğe kadar temel gıda maddeleri bağışında bulunabilir, bağışlarınızın faturasının %100 ünü, yani tamamını gelir verginizden düşebilirsiniz.
    Diğer yandan www.losev.org.tr adresinden “Nasıl Bağış Yapabilirim?” butonuna basarak RAMAZAN KOLİSİ BAĞIŞ seçeneklerine ulaşabilir, ailelerimize ulaştırılmasını arzu ettiğiniz alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz.
    TSira- Şükran
    "Ne mutlu "insanım" diyene. Ne mutlu "Türk'üm" diyene. Ne mutlu "bordooo" sesine "maviiii" diyerek karşılık verene."

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Helal olsun.....
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Giresun

Kasımpaşa maçında mağlup olmamıza çok üzüldüm.Fakat bunda en büyük etken Cenkin maçta olması ve onunda bu üzüntüyü bizzat yaşaması oldu.Fakat uşakta hastalıktan eser kalmamış.Maşallah turp gibi valla.Lösemide en büyük destek moraldir.Bunun için Zafer Keskin nezdinde tüm ailesini can-ı gönülden tebrik ediyorum.

Nereden
    İstanbul

Alıntı LazAnisT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kasımpaşa maçında mağlup olmamıza çok üzüldüm.Fakat bunda en büyük etken Cenkin maçta olması ve onunda bu üzüntüyü bizzat yaşaması oldu.Fakat uşakta hastalıktan eser kalmamış.Maşallah turp gibi valla.Lösemide en büyük destek moraldir.Bunun için Zafer Keskin nezdinde tüm ailesini can-ı gönülden tebrik ediyorum.

Teşekkürler Süleyman abicim... Lösemi tedavisi gören çocukların hepsinde ama hepsinde bir psikolojik sıkıntı var. Bu dışarıdan pek anlaşılmaz ancak gerçekten bu çocukların içlerine attıkları sıkıntıları körelttikten sonra pırlanta misali bir kişilik ortaya çıkıyor ve buna canlı şahit olmak büyük gurur verici...

Allahım bütün hastanedeki ve dışarıda tedavi gören lösemililerin sonunu hayır etsin...

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yine aykırı bir ses olacağım ama bu LÖSEV şâibeli bir kuruluştur. Diğer vakıflar bir yana, bu LÖSEV lösemili çocuklar üzerinden duygu sömürüsü yaparak cukkayı götürüyor. Bu heriflerin gerçek yüzü en son kurban bağışı skandalıyla ortaya çıktı.

Allâh o çocukların hakkını yanınıza koymaz ey LÖSEV.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

Nereden
    Adana

Özkan,

Birilerinin attığı çamurla ya da onlar üzerinden çıkar elde etmeye çalışmasıyla yılların kuruluşu kirlenmez.
    Patlayan kurban skandalına kimlerin sebebiyet verdiğini tam göremedin sanırım. Tek suçları daha iyi denetim yapmamaları, bu tür bir olaya adlarının karışması olabilir. Eğer bildiğin başka bir gerçek skandalları, yolsuzlukları, sömürüleri varsa söyle bizde bilelim ona göre bizde çizelim LÖSEV'i.
    Ne çabuk siliyoruz, aslını astarını bilmeden ne çabuk inanıyoruz.
    Üzüldüm açıkçası böyle düşünmene.
    TSira- Şükran
    "Ne mutlu "insanım" diyene. Ne mutlu "Türk'üm" diyene. Ne mutlu "bordooo" sesine "maviiii" diyerek karşılık verene."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Giresun

Alıntı Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine aykırı bir ses olacağım ama bu LÖSEV şâibeli bir kuruluştur. Diğer vakıflar bir yana, bu LÖSEV lösemili çocuklar üzerinden duygu sömürüsü yaparak cukkayı götürüyor. Bu heriflerin gerçek yüzü en son kurban bağışı skandalıyla ortaya çıktı.

Allâh o çocukların hakkını yanınıza koymaz ey LÖSEV.
    Özkan bu hırsızlığı yapanlarn telefon kayıtlarını yayınladılar.Adamlar kendi aralarında ki konuşmalarında Lösev'in kendilerini çok uğraştırdığını noterin kurban kesim yerinden bir yere ayrılmadığını ve her şeyi didik didik ettiklerini anlatıyorlardı.En sonundada bu adamlar çok başımızı ağırtacak diyede söyleniyorlardı.Zaten ilk aklanan kuruluşta Lösev'di.

Hal böyleyken yazdığın yazının en başındaLösev şaibeli bir kuruluştur diye kesip atmışsın.

Nereden
    Ankara

Süleyman abi, Şükran abla,

Benim de bildiklerim var. Meselâ LÖSEV'in kimi çocuklara saçma sapan sebeplerle yardım etmediğini biliyorum. Bunun dışında, şimdiye kadar hiç bir haberi tekzib yemeyen OdaTv'nin konuyla ilgili yazıları var.

http://www.odatv.com/n.php?n=losev-d...ruz-0212091200

LÖSEV Başkanı'nın serveti araştırılmalıdır.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Giresun

O zaman bu adam şuçlu olduğu halde serbestmi bırakıldı.

Nereden
    Ankara

Kurban skandalında suçsuz olabilir ama LÖSEV şâibeli bir kuruluştur.

Açıkçası, bu sivil toplum mavrasına pek güvenmem. Sivil toplum örgütleri "Bal tutan parmağını yalar." mantığıyla çalıştığından hayır işlerinin bizzat hayırseverler eliyle yapılması gerektiğine inanırım.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bu son kurbanlıklar mevzusunda düşüncem şu;

Deniz Feneri derneği ile diğer kuruluşları bir arada haber yapmak..

Amaç buydu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Giresun

Alıntı OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu son kurbanlıklar mevzusunda düşüncem şu;

Deniz Feneri derneği ile diğer kuruluşları bir arada haber yapmak..

Amaç buydu.
    Deniz Feneri standlarına gözüm alıyor ister istemez insanlar yanlarına uğramadığı gibi uğrayanlarda tepki veriyorlar.Kısaca deniz feneri THE END.İnanılmaz bir gelir kapısı kapandı. Adamlar bu işin altında kalırmı.

Nereden
    İstanbul

Bu ülkede her yazılan çizilenin inanılacağı insan kitlesi var olduğunu biliyordum ancak bu siteden bile bu şekilde muhalif olabilecekleri düşünememiştim...

Sorularımdan Birincisi,
    Sen bu vakıf olmadan önce bu reklamlar dönmeden önce lösemi nin ne olduğunu biliyormuydun.
    İkincisi,
    bu reklamlar döndüğü halde löseminin ne olduğunu biliyormusun.
    üçüncüsü,
    ağzına maske takıp eğlenen çocukların hasta olduğunumu düşünüyorsun.
    dördüncüsü,
    lösemi tedavisinin bir aile için bir birey için neyi ifade ettiğini bilebiliyormusun, tahmin edebiliyormusun.
    beşincisi,
    bu şekilde destek veren vakıflar olmasaydı hastaların hakkını savunabilecek, yetkilileri bilinçlendirebilecek biri olurmuydu sanıyorsun.
    altıncısı,
    o senin bahsetmiş olduğun http://www.odatv.com/n.php?n=losev-d...ruz-0212091200 sitesindeki yazıda bahsi geçen olayların hiç araştırıldığnı düşünüyormusun, lösev sayesinde tedavi gören hasta sayısıda, iyileşen birey sayısıda Lösev in internet sitesinde mevcut veyahut talep edildiğinde ulaşılabilecek türden,
    yedincisi,
    hastalık tedavisi biten çocukların tekrarlama riskine karşılık alınan önlemlerinden tut psikolojik tedavileri ve hayata kazanımlarında yapılması gerekenleri hangi allahın kulu bilebilirdi...

Ankarada arazi konusunu diline dolamış gidiyor millet, Sen o yazıyı okudun ya sadece onu biliyorsun. O arazinin alındığını ve yanlış hatırlamıyorsam kasım ayı içerisinde de Lösemili çocuklar köyünün açıldığını biliyormuydun. Bunların türkiye için ne kadar önemli girişimler oldupğunu ve yatırımların neler gerektirdiğini tahmin edebiliyormusun.

Lösev ve lösev gibi lösemi ile ilgili diğer kuruluşlar hiçbirini birbirinden ayırmıyorum. Bu ülkede bir ihtiyaçtır bir eksikliği giderme çabasıdır.

Kanser hastalığına yakalanıldığında ilk akla gelen yurt dışında tedavi idi önceden. Ama artık öyle değil bunlar nasıl oldu bunları araştırın, karalamaya değil...

Daha söylemek istediğim binbir türlü şey var ama burda yetersiz kalır. Çekmeyen bilemez demiyorum o eskidendi. ARTIK YENİ SLOGAN; ARAŞTIRIP ÖĞRENMEYEN, HASTALARLA İLGİLENİP ACILARINI PAYLAŞMAYA ÇALIŞMAYAN BİLEMEZ AGA BİLEMEZ...
    Konu Zafer Keskin tarafından (04.01.2010 Saat 16:03 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Giresun

Zafer açıklamaların için teşekkür ederim.

Haklısın bu işler bu kadar kolay olmamalı.

Nereden
    Ankara

Alıntı Zafer Keskin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ülkede her yazılan çizilenin inanılacağı insan kitlesi var olduğunu biliyordum ancak bu siteden bile bu şekilde muhalif olabilecekleri düşünememiştim...

Sorularımdan Birincisi,
    Sen bu vakıf olmadan önce bu reklamlar dönmeden önce lösemi nin ne olduğunu biliyormuydun.
    İkincisi,
    bu reklamlar döndüğü halde löseminin ne olduğunu biliyormusun.
    üçüncüsü,
    ağzına maske takıp eğlenen çocukların hasta olduğunumu düşünüyorsun.
    dördüncüsü,
    lösemi tedavisinin bir aile için bir birey için neyi ifade ettiğini bilebiliyormusun, tahmin edebiliyormusun.
    beşincisi,
    bu şekilde destek veren vakıflar olmasaydı hastaların hakkını savunabilecek, yetkilileri bilinçlendirebilecek biri olurmuydu sanıyorsun.
    altıncısı,
    o senin bahsetmiş olduğun http://www.odatv.com/n.php?n=losev-d...ruz-0212091200 sitesindeki yazıda bahsi geçen olayların hiç araştırıldığnı düşünüyormusun, lösev sayesinde tedavi gören hasta sayısıda, iyileşen birey sayısıda Lösev in internet sitesinde mevcut veyahut talep edildiğinde ulaşılabilecek türden,
    yedincisi,
    hastalık tedavisi biten çocukların tekrarlama riskine karşılık alınan önlemlerinden tut psikolojik tedavileri ve hayata kazanımlarında yapılması gerekenleri hangi allahın kulu bilebilirdi...

Ankarada arazi konusunu diline dolamış gidiyor millet, Sen o yazıyı okudun ya sadece onu biliyorsun. O arazinin alındığını ve yanlış hatırlamıyorsam kasım ayı içerisinde de Lösemili çocuklar köyünün açıldığını biliyormuydun. Bunların türkiye için ne kadar önemli girişimler oldupğunu ve yatırımların neler gerektirdiğini tahmin edebiliyormusun.

Lösev ve lösev gibi lösemi ile ilgili diğer kuruluşlar hiçbirini birbirinden ayırmıyorum. Bu ülkede bir ihtiyaçtır bir eksikliği giderme çabasıdır.

Kanser hastalığına yakalanıldığında ilk akla gelen yurt dışında tedavi idi önceden. Ama artık öyle değil bunlar nasıl oldu bunları araştırın, karalamaya değil...

Daha söylemek istediğim binbir türlü şey var ama burda yetersiz kalır. Çekmeyen bilemez demiyorum o eskidendi. ARTIK YENİ SLOGAN; ARAŞTIRIP ÖĞRENMEYEN, HASTALARLA İLGİLENİP ACILARINI PAYLAŞMAYA ÇALIŞMAYAN BİLEMEZ AGA BİLEMEZ...
    Merâk etmeyin beyefendi, işim gereği günde en az 30 tâne kanser hastası görüyorum. Sizin televizyonda gördüğünüzün en az 10 katı lösemili çocuğu muayene etmişimdir.

Ezbere konuşmuyoruz burada. LÖSEV şâibeli bir kuruluştur. Ülkede kanser tedâvisi konusunda en önemli merkezlerden birinde çalışıyorum ve kanserin ülkemizde tedâvi edilebilir bir hastalık olma sürecini de iyi bilirim. Bunda LÖSEV'in katkısı ihmâl edilebilir düzeylerdedir.

Kanser hastaları için asıl tehlike yeni çıkacak olan eczâne düzenlemesidir. Ülkeye kemoterapi ajanı girmeyince o kadar kalifiye elemanımız olmasına rağmen kanseri tedâvi edemeyeceğiz ve yalnızca zenginler yurt dışından ilaç getirterek tedâvi olabilecek. LÖSEV'cilerin duygu sömürüsünü siz asıl o zamân görün.

Nereden
    Adana

Alıntı Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...

Kanser hastaları için asıl tehlike yeni çıkacak olan eczâne düzenlemesidir. Ülkeye kemoterapi ajanı girmeyince o kadar kalifiye elemanımız olmasına rağmen kanseri tedâvi edemeyeceğiz ve yalnızca zenginler yurt dışından ilaç getirterek tedâvi olabilecek. LÖSEV'cilerin duygu sömürüsünü siz asıl o zamân görün.
    Özkan bu kısmı biraz açabilir misin?
    TSira- Şükran

Nereden
    Ankara

Alıntı m@rdi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özkan bu kısmı biraz açabilir misin?
    Firmalar kârlarının düşüklüğünü gerekçe göstererek kemoterapi ilacı getirmemeye başlayabilir. Bu zıkkım ne yazık ki ülkemizde üretilmiyor. Bu işlere girecek yatırımcı Türkiye'de yok.

Bunun dışında, hastâneler de zararlarını gerekçe göstererek onkoloji bölümlerini kapatmaya başlarsa şaşırmamak lâzım. Böyle giderse bunların hepsi gerçek olacak.

Mustafa K. Demirbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzon da lösemili çocuklar hastane bekliyor

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/...1810986&ref=ts

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Giresun

Bugün Hürriyet gazetesinde stand açtılar.Yeni ürünleri hakikaten çok güzel..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)