Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 72 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eski Futbolcularımızdan Trabzonspor Yorumu...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Standart Eski Futbolcularımızdan Trabzonspor Yorumu...

Aksiyon dergisinin son sayısının spor bölümü Trabzonspor'a ayrılmış. ''Trabzonlu eski futbolcular rahatsız'' başlığının atıldığı yazıda Lemi Çelik,Hami Mandıralı,Hamdi Aslan,İskender Günen ve Serdar Bali Trabzonspor'u değerlendirmiş.Behram Kılıç'a ait yazıyı dikkatle okumanızı tavsiye ederim.

Trabzonlu eski futbolcular rahatsız

Bir yanda Roberto Carlos,Lincoln,Cisse; diğer yanda Jabi,Adnan,Serkan.Bir yanda rekor forma satışları,idğer yanda sinek avlayan mağazalar.Bir yanda tek bir ağızdan çıkan birlik eraberlik söylemleri;diğer yanda kendi içinde tutarsız yönetimler.Trabzonspor ile üç büyüklerin arasındaki fark hiç bu kadar açılmamıştı.Karadeniz ekibi son yıllarda mevcut potansiyelini yükselteceğine,Anadolu takımlarının seviyesine inmeye başladı.Gerek yönetim,gerek taraftar ve gerekse futbolcu kapasitesi ile büyük düşüş yaşayan Trabzonspor bu sezon öncesi de şampiyonluk için ümit vermiyor.Kulübün içinde bulunduğu durum herkesi olduğu kadar eski futbolcuları da bir hayli üzüyor.Karadeniz ekibinin yıllarca formasını terleten Lemi,Hami,İskender,Serdar ve Hamdi’ye takımın içinde bulunduğu durumu sorduk.Eski futbolcular birbirine yakın açıklamalar yaptı.

Trabzonspor’un Başbakan lakaplı futbolcusu Lemi Çelik,kulüp başkanı Nuri Albayrak’ın koltuğa oturduğu zaman takımdaki bütün yıldızları koruyacağını ve bir tanesini kendi cebinden almak kaydıyla üç tane yıldız sözü verdiğini hatırlatarak başlıyor sözlerine.Lemi,başkanın birçok oyuncu gönderip almasına rağmen Trabzonspor’un bu değişimlerden Zaralı çıktığını iddia ediyor: ‘’Üç yıldız beklerken başkan Trabzon ve Türk futbolunun Maradona’sı Fatih’i sattı.Hangi mevkilere,nerelere ihtiyaç var diye düşünmeden kulübün tüm gelirlerini o yana bu yana savurdu.Alınan bütün yabancı oyuncuları geri göndermeye çalışıyorsun.Bir mevkie 3 oyuncu alınıyor,o mevki için yaklaşık 10 trilyon harcıyorsun.Bunun gibi birçok yanlış transfer Trabzon’un çöküşüne sebep oldu.Malesef başkan topluma vaat ettiklerini yerine getiremedi.’’ Diyor.Mevcut durum karşısında camianın önde gelen insanlarının pek konuşmadığını da kaydediyor Lemi : ‘’Konuşmak da bize düşüyor.Yazık!’’

İSKENDER : ŞAMPİYONLUK HAYAL

Trabzonspor’un efsane sol kanat oyuncusu İskender Günen ise şu an gelinen noktaya bakıldığın zaman şampiyonluğun bordo-mavili ekip için hayal olduğunu dile getiriyor.Ona göre Trabzonspor’un yönetim ve kadro yapısı itibariyle üç büyükle mücadele edebilme şansı yok. ‘’ Son yıllarda yönetim içinde çeşitli açıklamalar var.Bana göre büyük takımın büyük kulüpler oluşturur.Kulübün gelirlerini artırmanın yolu kurumsallaşmadan geçiyor.Trabzon yönetimine baktığımızda kafalarında kulüp oluşturmak gibi bir düşünce bulunmuyor.’’ görüşünü savunuyor.

Bugün spor yazarlığı yapan İskender Günen,Ziya Doğan’ın oyun felsefesine de karşı çıkıyor.’’Büyük takımın sahada var olabilmesi mutlak suretle yetenekli oyuncularının fazlalığıyla alakalı.Yetenekli oyuncular fazla değilse ligde sorunlar yaşarsınız.Trabzon’un kadrosunda Gökdeniz,Yatara ve Umut dışında takımı taşıyacak kadro yeterliliği yok.Bu kadrosuyla diğer Anadolu takımlarından bir farkı bulunmuyor.’’ Diyen Günen’e göre küme düşen takımın oyuncularını transfer etmek,Trabzon’a sorunları da beraberinde getirecek.Trabzonspor taraftarının son yıllarda küçük başarılarla avunur hale geldiğinin de altını çizen İskender Günen, ‘’Trabzon gibi büyük takımın taraftarının daha büyük hedefleri olması gerekir.Üzerlerine ölü toprağı serpilmiş gibi.Yöneticiler de şampiyonluk sözü verirken bunun hayal olduğunu biliyor.Trabzon’un,orta ve uzun vadede birtakımn planlar yapması daha gerçekçi olur.’’ diyor.

HAMİ : TARAFTAR TEPKİSİNİ BİZDE BİTİRDİ

Trabzonspor tarihinin en çok gol atan oyuncusu Hami Mandıralı da bordo-mavili ekibin iyi yönetilememesinden rahatsız.Geçen yıl yönetimde herkesin ayrı telden çaldığını hatırlatarak : ‘’Biri bir şey söylüyor,diğeri yalanlıyor.Sağlıksız bir ortam meydana geldi.Yönetimin kendi arasındaki huzursuzluğu sahaya yansıdı’’ diye konuşuyor.Takımın kötü günler geçirmesine rağmen taraftarın anormal tepki göstermemesi karşısında ise Hami oldukça manidar cümleler kullanıyor : ‘’ Bütün enerjilerini,baskılarını,protestolarını bizim zamanımızda bitirdiler.Doğal olarak bu kuşağa bir şey kalmadı.Takım üzerindeki bu rahatlık o zaman olsaydı biz inanın Türkiye’yi salardık.Taraftar bizi çok eleştirdi.’’ Mandıralı’ya göre geçen yılki takım çok desteklendi.Tribünden baskı yemedi.Ama sahada istenen sonuçlar elde edilemedi.Sebebi ise gayet basitti : Kadroya kaliteli oyuncular katılmamıştı.

Hami,şampiyonluğun artık kolay olmadığı görüşünde.O da yapılan transferlerden dolayı yönetime sitem ediyor.’’Ben Trabzon’un zirveye oynayabilecek bir kadrosu olsun istiyorum.Yarıştan kopan değil,sonuna kadar şampiyonluk yarışını kovalayan bir takım olmasını istiyorum.Bunu sağlayacak olan takım içinde hoca,yönetimde de başkandır.’’ şeklinde konuşuyor.

Karadeniz ekibinin bir başka efsane oyuncusu Serdar Bali,yeni bir sezon başladığı zaman eski futbolculara çok sorulan sorunun,’’ Abi bu sene şampiyon olabilir miyiz?’’ olduğunu dile getiriyor.Bali’ye göre bir camianın ve onun futbol takımının şampiyon olabilmesi için bazı kuralları yerine getirmesi gerekiyor.En başta da camiayı yönetecek olan başkan ve yönetiminin kendi içinde birbirine saygı duyan,anlaşamadıkları olaylarda bile hoşgörülü olan,bu davranışlarıyla sezon içerisinde camiasının güvenini kazanıp,rakiplerinin moralini bozacak kadar birlik içinde olması gerekiyor.Bir diğeri ise futbol takımının başına getirdikleri teknik direktörün de futbolcularıyla dayanışma içerisinde bulunması,dışarıya karşı güçlü bir adam görüntüsü vermesi,giyimiyle,kuşamıyla,basın ve halkala ilişkileriyle,düzgün Türkçe’siyle,kulübede sakin duruşuyla güven verici olması lazım.Serdar Bali,takım çalıştırmanın günümüzde ikinci planda kaldığını iddia ederek,’’İstisnalar dışında şampiyon olan takımları incelediğimizde genel olarak belirttiğim bu iki kuralı iyi uygulayan camia sezonu mutlu bitiriyor.Soruyorum size bu kurallardan hangisi Trabzonspor’da var?Bu şartlar altında şampiyon olabilir miyiz?’’

HAMDİ :RAKİPLERLE FARK AÇILMIYOR

Trabzonspor’un eski futbolcuları içerisinde biri var ki diğerlerinden ayrılıyor.Çoğumuzun Küçük Hamdi diye hatırladığı Hamdi Aslan,Trabzonspor ile rakipleri arasındaki farkın açıldığına katılmıyor.Trabzon’un da transferlerde büyük paralar harcadığını iddia eden Hamdi.bordo-mavili takımın potansiyeliyle iyi işler yapabileceğini dile getirerek: ‘’Trabzon geçen sezon başı,hem hoca,hem de transfer tercihlerinde hatalıydı.Kabul.Ama yönetimin ilk yılıydı.Daha sonra yerli hocaya dönüldü,yeni transferler yapıldı ve takım biraz toparlandı.Gelen oyuncuların uyum sorunu uzun sürdü.Ama şu an yönetim iyi niyetle uğraşıyor.Bu yıl daha dikkatliler.Ben Trabzon’un taraftarıyla,medya gücüyle,lobisiyle iyi bir yerlere geleceğini düşünüyorum.’’ diyor.

Trabzonspor’un kadrosunda 50’ye yakın oyuncu bulunuyor.Bu sayıya rağmen teknik direktör Ziya Doğan 4 oyuncu daha transfer etmeleri gerektiğini belirtiyor.Yönetim kendi başarısızlığını takımın üzerinde kara bulutlar dolaşıyor diyerek örtbas etmeye çalışıyor.Takım son 24 yılda olduğu gibi bir sezona daha şampiyonluk hayaliyle giriyor!

Behram Kılıç

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Yazilari üzüntüyle okudum. Icinde bulundugumuz durum hic ic acici degil.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    bordobluex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bir yanda Roberto Carlos,Lincoln,Cisse; diğer yanda Jabi,Adnan,Serkan
    Yazının henüz başındaki bu alaycı yazıdan rahatsız oldum. Geri kalanıda zaten bildiğimiz, düşündüğümüz, BMN forumları gezen taraftarın söyleyebileceği fikirler.

Değerli medyamızın 2007/2008 sezonu başladı.

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı bordobluex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazının henüz başındaki bu alaycı yazıdan rahatsız oldum. Geri kalanıda zaten bildiğimiz, düşündüğümüz, BMN forumları gezen taraftarın söyleyebileceği fikirler.

Değerli medyamızın 2007/2008 sezonu başladı.
    Evet bende rahatsiz oldum acikcasi. Evet belki bizim futbolcularimiz okadar kariyerli degil ama onlari bukadar kücük düsürmek hata
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

sezon başlarken daha yhapıcı olmak gerektiğini düşünüyorum...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Alıntı ıloveyouszymek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekçi olmaya ne dersiniz?

Yazının ilk satırları da,futbolcuların yorumları da yerinde bence. Hami' nin taraftarla ilgili söyledikleri sözlere dikkat etmek gerek.Serdar Bali'nin teknik direktörle ilgili ve yönetimle ilgili yorumlara...Futbolun içindeki bu adamların görüşleri önemli bana göre.Umutsuzluktan öte,gerçekçilik var.Ümit işkencenin süresini uzatır sadece bu gibi durumlarda,fazla tutulmamak gerek zaten.
    Konu Gamze tarafından (03.07.2007 Saat 15:49 ) değiştirilmiştir.

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

ne yapmak lazım sezon başlarken ....celaleddine özel zaafının varlığı dedikodusu ayyuka çıkmış bir hocaya methiyelermi düzmek lazım ... cümle kurmaktan aciz başkana şakşakçılıkmı yapmak lazım ...evet aklı başında herkes transfer mukayesesi yapar ..siz yapmıyormusunuz ? koymuyormusunuz vedersonu bir yana ..sonrada fenerde kadroya giremediği için bizi tercih eden serkanı diğer yana ...ali bilgini bir yana adnan ı bir yana ..lincoln linderoth bilmem kim ....... yapıcı olmak lazımmış ...yapıcı ( inşaatçı ) başkanımız var ya başka yapıcıya ne hacet.........

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

bu arada haminin lafı koydu en çok bana

TARAFTAR TEPKİSİNİ BİZDE BİTİRDİ .....ben o dönemde hiç tepki göstermeyenlerden olsamda o ekipten özür diliyorum ..başkanından yöneticisine ordan hocasına kadar hepsinden özür diliyorum ...size ettiklerimizin bedelini ödüyoruz.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Görüşlere katılabilirim..Katılıyorumda küçük şeyler dışında.. Ancak sözleri söyleyen insanlara katılırmıyım orası bir muamma...Bizler onlarında vizyonlarını biliyoruz
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

yapıcı olmaktan anladığınız siyaha beyaz demek sanırım..
    ortada duran bir gerçek var.
    bizim canımızı sıksa da gerçek.

sıradan bir anadolu takımından farkı yok saha içindeki kadromuzun..

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Yazının başından sonuna hamdi nin söyledikleri hariç bmn forumlarında %90 konuşulan ve hatta çok daha derinliklerine kadar araştırılan konular şu anda forumda bu yönetimle, bu hoca ile ve bu kadro anlayışı ile gelecek sezona umutlu bakan sayısı bir elin parmaklarının sayısını geçmez malesef bütün futboldan anlayanlar aynı şeyi söylüyor ama kimse dinlemiyor anlamıyor bas bas bağırıyoruz bir oyun kurucu bir forvet bir sol açık ve bence bir sol bek bu takıma lazım olan transferler ama gelenler kim adnan, serkan, jabi hiçbiri bizim ihtiyacımız olan değil bizde bunu biliyoruz ama ne yapalım aralık ayına kadar bekleyeceğiz....
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Alıntı HAMSİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada haminin lafı koydu en çok bana

TARAFTAR TEPKİSİNİ BİZDE BİTİRDİ .....ben o dönemde hiç tepki göstermeyenlerden olsamda o ekipten özür diliyorum ..başkanından yöneticisine ordan hocasına kadar hepsinden özür diliyorum ...size ettiklerimizin bedelini ödüyoruz.....
    varol.al benden de o kadar.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

muharrem demirc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Standart özür

evet hamiden ünaldan orhandan şotadan tolunaydan bin defa özür diliyorum...bizler zamanında o takımı beğenmeyip eleştiriyorduk..oysaki onlar ne büyük oyuncularmış...şimdikilerden bin kat karakterli ve iyi oyuncularmış....kıymetlerini bilememişiz...

metin mert
    cengiz
    lemi
    osman
    ogün
    abdullah
    tolunay
    orhan
    ünal
    hami
    şota

bizleri affedin...

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eski oyuncularımız yönetime aday olsa.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trabzonspor'un kurumsal yapısı, genel politikası vs herşey makro ölçekte tartışılır. Bunların hepsi önemlidir, kabul. Ancak asıl sorun, ivedilikle çözülmesi gereken şey saha içidir. Yani Amerika'da da ekonomik kriz yaşanıyor ama insanların aç kalmasıyla değil, borsanın 3-5 puan oynayıp petrol fiyatlarının birkaç sent değişmesiyle sonuçlanıyor. Yani "dev" isen gelen dalgalar sonucu yaşam savaşıu vermezsin, sallanırsın biraz, hepsi o. Trabzonspor "dev" olduğunu unuttu. Sivas, Erciyes, Manisa kimdir? Aşağılamak için söylemiyorum, backgroundlarına bakarak konuşuyorum, kimdir? Hepsi şebek yaptı bizi yahu, top göremedik... İskender Günen doğru demiş. Elinde Marcel, Musampa, Szymek, Yattara, Milan, Gökdeniz varsa "eşek gibi" önce onları yerli yerine dizersin. Sonra mücadele mi lazım, başka bir şey mi bilmem, doldurursun yanlarına diğerlerini... Trabzonspor kendisine uymayan bir elbiseye sığdırılmaya çalışıyor, moda diye... Yahu modaysa başkaları giysin, Trabzonspor'un tarzı bellidir. Streç giymez bu takım

Neyse... Yönetimin niçin ZD'ın arkasında olduğunu da yazmıştım daha önce. Çünkü bu yol çok daha UCUZ. Trabzonspor'un hocası rakibi durdurmak için takım dizmez. Trabznspor'lu futbolculardaaranacak ilk vasıf da "mücadele gücü" olamaz. Bu takımda oynayan herkes "eşek gibi" koşar, mücadele eder. Zaten tek başına mücadeleyi de sadece eşekler eder. Benim seyrettiğim (ve bu sene seyretmeyeceğim) Trabzonspor bu yolda hızla ilerliyor. Gökdeniz, Yattara, biraz da Umut, Ceyhun ve Serkan Balcı... Onlara da hoca bir çare düşünür artık. Ben bu sene doğrudan güreş seyretme kararı aldım. Hamza bu işi Hasan'dan da, Ferhat'tan da, Keçeli'den de, Hüseyin'den de, Ayman'dan da daha iyi yapıyor. İyisi varken niye Trabzonspor'la yetineyim ?

Önce kaliteli futbol, tarftarına yalan söylemeyen, kendini inkar etmeyen mentalite. Ondan sonra başarı vs.ye bakarız.

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı GaMZe61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekçi olmaya ne dersiniz?

Yazının ilk satırları da,futbolcuların yorumları da yerinde bence. Hami' nin taraftarla ilgili söyledikleri sözlere dikkat etmek gerek.Serdar Bali'nin teknik direktörle ilgili ve yönetimle ilgili yorumlara...Futbolun içindeki bu adamların görüşleri önemli bana göre.Umutsuzluktan öte,gerçekçilik var.Ümit işkencenin süresini uzatır sadece bu gibi durumlarda,fazla tutulmamak gerek zaten.
    bencede gerçekçi olmakta fayda var kendimizi kandırmanın bi alemi yok bu kadronun çıkabileceği en yüksek basamak 4.lük
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

"Trabzonspor bu sene sampiyon olabilirmi?
    Hayir.
    Neden?
    Cünki gerekli transferler yapilmamis Trabzonspor kimi transfer ettiki?"

Her sorulan soruda herzaman ayni ceaptir bu.

Arkadaslar ümidiniz azaldikca benim ümidim daha cok yüksek tasiyor, birakin artik böle olumsuz elestirileri sadece üc transfer yaptik diye sampiyon olmama imkanin vermissiniz, valla banada sorarsaniz bir zamanlar Ispanyanin vasat takimlarindan biri Sevillanin uefa sampiyonu olacagi hic aklimin ucundan bile gecmedi isin garip tarafida bu takim daha önce ligde bile sampiyon olmamis bir takimdir, bana simdi yok "o sevilladir bu Trabzonspordur arada farklar var" demeyin.

Haminin ve diger efsanevi oyuncularimiza oynadiklari futboldan disi, bu tür yorumlar pek dogru degil bana göre, neymis yok sampiyonluk hayalmis yok efendime söyleyim bu kadro anca dördüncülüye oynarmis.

Umarim bu düsünce ve bu yorumlarinizdan bir gün pisman olursunuz.

Ziya Dogan takimi tamamiyle kavramistir.

Inanc ve güvenim (Yönetim haric) takima ve teknik heyete yüzde yüz tamdir.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alıntı Yattara*61*Show Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayir.
    Neden?

Arkadaslar ümidiniz azaldikca benim ümidim daha cok yüksek tasiyor, birakin artik böle olumsuz elestirileri sadece üc transfer yaptik diye sampiyon olmama imkanin vermissiniz, valla banada sorarsaniz bir zamanlar Ispanyanin vasat takimlarindan biri Sevillanin uefa sampiyonu olacagi hic aklimin ucundan bile gecmedi isin garip tarafida bu takim daha önce ligde bile sampiyon olmamis bir takimdir, bana simdi yok "o sevilladir bu Trabzonspordur arada farklar var" demeyin.

Haminin ve diger efsanevi oyuncularimiza oynadiklari futboldan disi, bu tür yorumlar pek dogru degil bana göre, neymis yok sampiyonluk hayalmis yok efendime söyleyim bu kadro anca dördüncülüye oynarmis.

Allah seni ıslah eylesin ne diyeyim başka....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Alıntı WERTHeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah seni ıslah eylesin ne diyeyim başka....
    kızma yaw..

WERTHeR
    Ziyaretçi

İspanyanın vasat takımı sevillaymış be. Adam birde futbol biliyor ayaklarına yatıyor forumda. O vasat takımda kaç tane türkiyeye gelmeye tenezzül etmeyecek futbolcu var haberin var mı.

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yattara*61*Show Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayir.
    Neden?

Hayatımda ilk defa yanılmayı bu kadar çok istiyorum.Ama geçen senyi hatırladıkça maalesef haklı çıkçakmışım gibi geliyo.Vasat dediğin takım İspanya 3.sü.O ligin küme düşen takımı bizim şampiyonumuzu yendi.

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alıntı desertstrom61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kızma yaw..
    Vallahi bugün serbest kürsü dışında yazmayacaktım ama dayanamadım

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

ben bıraktım artık tartışmayı..
    duygusallık muhakkak olmalı .. sonuçta taraftarız hepimiz..
    ama duygusallık artık hayalciliğe kaymış durumda..
    bununla baş edecek bi veri yok elimde..
    allah selamet versin...

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bir tane tatmin edici transfer olsaydı emin olun bu taraftar çok yapıcı olurdu çok da umutlu olurdu her senenin başında olduğu gibi
    her ne kadar inanmasa da 20 yıldır olamadık bu sezon mu olcaz diye geçirse de içinden içinde bi yerlerde hep umut olurdu
    ama bu sene o umutta yok ne yazık ki

Rasim YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Abi dayanamıyacağım artık.. nesin kardeş sen Polyana mı?

2 sene hep taraftar yapıcı oldu ama bu yönetim hep yıkıcı rrolünü oynadı.. Aç artık gözünü kardeşim tamam Trabzonsporluyuz ama körü körünede yapıcı olunup bu yönetime destek vermek ahmaklıktır.
    Yaptıkları yapacaklarının garantisidir..
    Allah aşkına sen umutlumusun bu seneden?
    O Kupa Buraya Gelecek....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)