Sayfa 11 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 SonuncuSonuncu
Toplam 315 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Barýþ Akarsu'yu Aramýzdan Ayrýlýþýnýn 1. Yýldönümü'nde Rahmetle Anýyoruz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Cumartesi akþam dizisini verdi sanýrým son çektiði bölümdü.Ya gerçekten insanýn kendini tutmasý zor oldu aðlamamak için .Zira ben tutamadým ....

Gamzecim sanýrým biz çok hassasýz bu konularda .
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Dizisinin eski bölümlerini de yayýnlýyorlar sýk sýk.Ama bbence bu çok doðru deðil.Ailesinin ve sevenlerinin acýsý bu kadar tazeyken yaraya tuz basmak reyting sevdasýnýn sonucu olsa gerek...Ýnsan canlý canlý karþýsýnda görünce çok fena oluyor ablacým,tahmin edebiliyorum halini...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Arkadaþlar ölen sonuçta bir insan. Çekiþtirdik durduk. Yeter. Bari mezarýnda rahat býrakalým lütfen.

Kabul etmesekte herkesin kendine göre duygularý, hisleri, doðrularý vardýr

Mekaný cennet olsun. Sevenlerine sabýr diliyorum

Uzatmayalým artýk lütfen
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Alýntý tamuð yamtar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Saygýsýzlýkla o sorunun ne alakasý var?

Senin aðlaman ölen kiþiyi deðerli yapmaz ki.

Genç yaþta biri ölmüþ. Evet üzücü.

Bu kadar yer verilecek ne yapmýþ yani?

Onu soruyorum ben. Enteresan gerçekten.

Eeeee ne yapacaðýz yani þimdi?

Gerçeklere dönelim efendim gerçeklere...
    Serbest Kürsü baþlýgý günlerce lakayýt iþlere, gereksiz konulara tanýk oluyorda böyle bir konuyumu kaldýramayacak. Kaldý ki ölen insan görüldüðü üzere bir çok insaný derinden etkilemiþ. Neden? Çünkü bizden biriydi. Bizim gibi gençti. Bizim gibi çalýþkan, terbiyeli, seviyeli, ülkesini ve milletini düþünen, sorunlara kafa yoran bunlar için biþeyler yapmaya çalýþan biriydi. En azýndan onu birebir tanýyan biri olarak ben öyle düþünüyorum, biliyorum.

Heykelinin dikilmesi bizi ilgilendirmez, kardeþim banane der geçersin yada ölmüþ Allah rahmet eylesin dersin geçersin. sonuçta BMN dikmiyor onun heykelini bizde senin gibi izliyoruz dýþarýdan.

Kalkýpta yüzlerce þehit var onlara aðlayýn demek bu gibi konuya pek bi abes olmuþ.
    Tüm Türkiye bilmiyor mu zaten bu ülkenin gençlerinin milleti için seve seve can vereceðini. Geride kalanlarýn onlarý kalplerinde yaþattýðýný. Ama onlar için bir baþlýk açmaya gerek yok. Çünkü malum birileri girip sabote edebilir. Ha sonra iþ siyasete dönebilir. Bunuda unutmayalým. Baþlýk yok diye üzülmüyor, kafa yormuyormuyuz sanýyorsunuz ?

Hiç yoktan barýþ Karadeniz'den çýkmýþ bir insandý. Karadenizin bir deðeriydi. Tuttuðu takým baþka olsada onunda içinde Karadenizin hýrçýn dalðalarý vardý...

Sevmiyorsanýz, abes buluyorsanýz görmemezlikten gelin. Ya da bakýn yüzlerce ileti býrakýlmýþ demekki seviliyormuþ deyin geçin..
    Konu Miraç Atalay Çiftçi tarafýndan (09.07.2007 Saat 17:03 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzonspor kültürünü yaþa, yaþat, öðret...
    Ýþte BMN!*

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Daha fazla uzatýrsak baþlýk kapanabilir.Bence tadýnda býrakalým .Arada girip biþeyler yazmak için bir Akarsu baþlýðýmýz olsun derim

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Miraç teþekkür ederim,tercümaným olmuþsun.

Elif ablacým haklýsýn esasýnda,kaptýrdýk yine kendimizi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Ne yapmýþtýr?ne yapmamýþtýr? diye olaya bakarsak yanýlýrýz.Bu çocuk ölene kadar bana birisi Barýþ Akarsu kim? diye sorsalardý, hayat'da tanýmam,bilmezdim.Birkaç kez tv'de belki gözüme iliþmiþtir ama tv'ler ölüm haberini son dakika alt yazýsýný geçtiðinde ben tanýmadým!Kimdir bu Barýþ?diye düþündüm ama cevabýný bulamadým.Fotoðrafýný görünce''haaa bumuydu Barýþ Akarsu'' dedim,ancak o zaman hatýrladým...

Eðer yaþasaydý belki bir kaç fakir fukaranýn derdine çare olabileceðini düþünüyorum.Zira tv'ler bu çocuðu öyle servis yapýyorlar bize...Soðan ekmek yiyen açlýk nedir?bilir imajý veriyorlar...O yüzden yaþasaydý çok kiþiye bu anlamda iyilik yapacaðýný düþünüyorum.Yoksa tek þarkýsýný dahi bilmem.Tarzýmda deðil zaten onun tarzý ama bir gerçek varki buda kimse göz ardý etmesin.Bu çocuk üzerinden tv'ler,siyasiler,gazeteler,sanatçýlar kendilerine bir rant oluþturmuþlardýr, timsah gözyaþlarý dökenler var.

Hatta gecenin bir yarýsý hastane önünde toplanan vatandaþlar bile bu konuda kendi reklamlarýný yapmýþlardýr.Kadýnýn birine mikrofon uzatýlýyor yalandan aðlama numarasý yapýyor,aðlayamýyorda...Makyajýný yapmýþ oraya gelmiþ(Allah akýl versin devegele) tv'de çýkmak için, bu þaklabanlýklar yapýlýyor...Arkasýndakiler el sallýyorlar tv'lere...Gülermisin?aðlarmýsýn?

Þarkýcýlarýn bazýlarý konserlerinde Barýþ'a methiyeler dizerek konsere baþladýlar,bazýlarý da konserden sonra Barýþ'ý andý.Artýk akýl hocalarý kim bilmiyorum ama daha bu çocuk üzerinden epey daha bu iþin rantýný sürecekler.Ben sanat camiasýnýn bu kadar candan,samimi,içten birbirine baðlý olduklarýna inanmýyorum.Asýl timsah gözyaþlarýný bunlar döküyorlar.

En basiti ben merak ediyorum þimdi Ajda Pekkan ile Barýþ Akarsu birbirini hayatýnda hiç tanýþmýþlar mý?Ya da Gülben Ergen ile Barýþ hayatlarýnda hiç karþýlaþmýþlarmýdýr?Öyle bir konuþma yapýyorlar ki; dersin 20 senelik arkadaþlarý öldü!!!!

Sonuç itibarý ile genç bir insan ölmüþtür.Tanýmasanýz bile üzülmek için iyi bir nedendir...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Bazý þeyleri iyi anlamak lazýmdýr diye düþünüyorum. Þahsen ben rahmetli barýþý çok tanýdýðýmý idda edemem ki tanýmýyorum zaten. ama bir insan olarak, en önemlisi bir müslüman olarak olaya bakarsam nihayetinde bir insan ölmüþtür ve hepimizin gideceði yerde orasýdýr. bu iþ gence yaþlýya bakmýyo.
    Pek çok insan, ölümü düþünmek istemez. Bu mutlak sonun kendi baþýna da geleceðini aklýna getirmez. Ýnsanlarýn bir kýsmý düþünmedikleri sürece, ölümle karþýlaþmayacaklarý gibi batýl bir inanç geliþtirmiþlerdir. Halk arasýnda ölümle ilgili konu açan herhangi bir kiþi hemen "þom aðýzlý" olarak nitelenir ve bu konu hemen, "aðzýndan yel alsýn" gibi anlamsýz sözlerle kapattýrýlýr. Halbuki ölümden söz eden bir insan, Allah'ýn çok büyük ayetlerinden birini hatýrlatmakta ve insanlarýn üzerindeki kalýn gaflet perdesinin biraz da olsa aralanmasýna vesile olmaktadýr. Ancak gafleti, yaþam biçimi haline getirmiþ gafil bir kitle, kendilerini rahatsýz eden bu tür gerçeklerin hatýrlatýlmasýndan çok huzursuz olurlar. Oysa bu kiþiler, hayattayken ölümü düþünmekten ne kadar kaçarlarsa, ölümün gerçeðiyle karþýlaþtýklarýndaki rahatsýzlýklarý da o kadar þiddetli olur.
    Buna raðmen insanlarýn bir kýsmý ölümün, Allah'ýn ona sebep olarak yarattýðý olaylar zincirinin bir sonucu olduðunu sanýrlar. Her gün gazetelerde ölüm haberlerini okur, ardýndan da, "Eðer bir tedbir alýnsaydý sonuç bu þekilde olmazdý; þöyle yapýlsaydý ölmezdi" gibi cahilce mantýklar yürütürler. Halbuki her insan kendisine tanýnmýþ süreden ne bir saniye eksik ne de bir saniye fazla yaþayamaz. Ancak, imanýn verdiði bilinçten uzak olan insanlar, her olaya olduðu gibi ölüme de tesadüfler zincirinin bir parçasý olarak bakarlar
    Kýsaca uzun lafýn kýsasý.
    Barýþ kardeþimiz rahmeti rahmana kavuþmuþtur. Allahü Teala (c.c) ona ve gýyabýnda bütün ölmüþ kardeþlerimize merhametiyle muamelede bulunsun.

Amin......
    Ýnsanda güzel olan yüzdür, yüzde güzel olan gözdür ama aslýnda insaný insan yapan aðzýndan çýkan sözdür.. »
    Mevlana Celaleddin-i Rumi

Nereden
    Belçika
    Yaþ
    39

barisin sarkilarini hic dinlemedim kendisini hic tanimam ara ara dizisine bakardim kendini sevdirdi olumune cok uzuldum Allah rahmet eylesin..hepimizin son duragi iste..
    Ýnsan ol evlat!

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

ben barýþý tvlerden az çok bilirdim ama þarkýlarýný dinlemedim ama sonuçta bir insan ölmüþ arkasýndan konuþup tartýþmayalým Allah rahmet eylesin varsa günahlarýný affetsin diyelim yeter

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

Kendisine Allah'tan rahmet diliyorum. Reyting uðruna onun bu durumundan yararlanan medyayý da kýnýyorum.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

tamuð yamtar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

"Eðer bir tedbir alýnsaydý sonuç bu þekilde olmazdý; þöyle yapýlsaydý ölmezdi" gibi cahilce mantýklar yürütürler.

Bu da güzel. Kaderci olunur da bu kadar da deðil be kardeþim.

Ýyi tedbir alma. Sallama yaþa. Ne ala. Zaten kaderimiz belli.

Çalýþmaya da ne gerek var deðil mi? Baþta iyi baþlamýþsýn yazýya da ben þu yukarýda ki cümleye takýldým.

Biraz daha açar mýsýn?
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli...

Þentürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Standart yorumsuz...

e-kolay sitesinde bu tür polemiklere bir arkadaþ çok güzel yorum yapmýþ onu paylaþmak istedim.

e-kolaydaki cevap:

Alýntý:
    Millet olarak polemiðe ne kadar da meraklýyýz.. Yapýlan tüm yorumlarý okudum, neredeyse yarýsýnda `þehitlerimiz”den dem vurulmuþ. Bu yorumlarý yapan arkadaþlara açýk sorumdur! Sizler verilen þehitler anýsýna bir þeyler yapýlmasý için bir kampanya baþlattýnýz da biz mi görmedik? Tepkinizi protesto ve gösterilerle belli ettiniz de bizler mi yanýnýzda yoktuk? Bölücübaþýna `sayýn” diye hitap edip þehitlerden `kelle” diye bahseden zatý iktidar koltuðuna kim oturttu ve hala daha anketlerde 1. olmasýný kimler saðlýyor?? Hanginiz bu söylem üzerine tepkinizi gösterdiniz?? Þehit haberlerinin altýnda neden yorumlarýnýz yok?? ….. Bu sorular uzar ama yanýtýnýz yok eminim ki.. Þehitlerimiz hepimizin yürek acýsý ama bu durumla karþýlaþtýrmak abesle iþtigaldir, lüzumsuzdur, popülistliktir!!
    Gülþah 09.07.2007 16:27:49
    Barýþ büyük bir kitle tarafýndan sevilen gencecik bir fidandý.. Ardýndan tanýyan tanýmayan herkes gözyaþý döktü, dualar okudu!! Barýþ ne yaptý diye soranlara þunu söyleyebilirim; Barýþ 5 gün boyunca herkesin umudu oldu, umudun adý Barýþ oldu! Ýnsanlar solan umutlarýný onda yeþertmeye çalýþtýlar olmadý, olamadý… Allah`ýn takdiri buydu, O bizden çok sevmiþti demek Barýþ`ý… Cenazesindeyse herkes `birlik” oldu `beraber” oldu… Birbirlerini tanýmayan insanlar birbirlerine sarýlýp gözyaþý döktü… Sizce bu sadece `ünlü” olmasýyla mý ilgiliydi? Barýþ magazinlerde ve basýnda yüzlerce kez yer alan bir þöhret deðildiki!! Araþtýrýn bakalým kaç tane abuk magazin haberi bulacaksýnýz hakkýnda!!! Bulamazsýnýz!! Heykelin yapýlmasýna gelirsek, bu Tankut Bey`in þahsi arzusudur kimseyi ilgilendirmez ayrýca Amasra halký tarafýndan çok sevilen birinin oraya heykelinin dikilmesinin kimseye bir zararý da yoktur!! Allah rahmet eylesin, mekaný cennet olsun…
    Gülþah 09.07.2007 16:28:21

Son olarak:
    Barýþ Akarsu'ya Allahtan raðmet ailesine sabýr diliyorum.
    Seni unutmayacaðýz Barýþ...
    "Trabzonspor taraftarý rüzgara uymaz, rüzgarý yaratýr" Þenol GÜNEÞ

tamuð yamtar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Þehit cenazesi yazdýðýma piþman oldum. Direk o örnekle anmak deðildi amacým.

Ama olan oldu artýk. Baþlýðý kapanmasýný da istemiyorum. Ama yazmalýyým.

Yaþýn küçük muhabbetlerini de hiç sevmem ama Þentürkcüm yaþýn küçük be abicim.

Gülþah klasik geyiðe vurmuþ olayý. Þehitlerimiz için ne yaptýlar ki diye.

Bu söz yüzünden dedim keþki þehit cenazesi yazmasaydým diye.

Tanýyacaksýn, sonra yazacaksýn. Duyarlý deðilse bir insan onu yazmaz.

Popülistlik asýl kendi yazdýklarý. Biz hiç unutmayalým diyoruz. O neden hatýrlatýyorsunuz diyor. Daha doðrusu O'nunki Mehmet Ali Birand'lýk. Yani 5 den fazla þehit olmazsa haberlerde yayýnlamayalým teklifini sunmak gibi.

Barýþ büyük bir kitle tarafýndan sevilen gencecik bir fidandý.. Bu cümle mesela bana çok komik geliyor. Milyonlarýn sevgilisiydi filan...

Daha fazla yazmayayým þimdilik. Gerekirse yazarýz sonra.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli...

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Standart Barýþ'ý kýsaca tanýyalým...

'Düþmeden bulutlara koþmak gerek’

YUSUF BÜLBÜL

‘Düþmeden Bulutlara Koþmak Gerek’... 4 Temmuz günü kaybettiðimiz genç müzisyen Barýþ Akarsu’nun ikinci albümünün adý bu... Bir þarkýsýnda da “Yalan dünya dönüyor / Zaman akýp gidiyor / Sen de kendini kurtar...” diyordu.
    ‘Söylerken çok heyecanlanýyorum.’ demiþti bir konuþmasýnda bu þarký için. Evet dünya yalandý gerçekten. Kime, ne zaman, nerede, ne olacaðý belli deðildi. Hayat iþte böyle bir þey... Bugün varsýn, yarýn yoksun. Hem de doðum gününde. Evet doðum gününde kaza geçirdi ve bir daha uyanamadý Barýþ Akarsu. Tarihler 30 Haziran’ý gösterirken Muðla’nýn Bodrum ilçesinden geldi haber. Yine bir trafik kazasýný anlatýyordu bültenler. Bodrum-Torba karayolu kavþaðýnda meydana gelen elim kaza, Barýþ Akarsu ve iki arkadaþýný yakalamýþtý bu kez. Beþ günlük yoðun bakým ve ardýndan acý haber... Barýþ yoktu artýk. Ama onu hatýrlatacak o kadar çok þey olmuþtu ki kýsa zamanda... Akýllardan çýkmayacak özelliði, çalýþkanlýðýydý hiç þüphesiz. Akarsu, çevresinde çalýþkanlýðý ile tanýndý. “Ne zaman kalksam yataðýný boþ görürüm. Erkenden kalkar ve iþe gider.” demiþti babasý onun için. 2004 Temmuz’da Akademi Türkiye yarýþmasýný 1. olarak bitirmiþ, yurdun dört bir yanýnda 100’den fazla konser vermiþti. Yarýþmadan hemen sonra çýkardýðý “Islak Islak” ve “Düþmeden Bulutlara Koþmak Gerek” albümleriyle çýkýþýný sürdüren Akarsu, yaptýðýmýz bir söyleþide, (Zaman Gençlik Eki, 28 Ocak 2007) kulaklara küpe olacak þu sözleri söylemiþti: “Gençlerin þunu iyi bilmesi gerekir: Ne ÝMÇ ne de baþka bir yapým þirketi önemli deðil; önemli olan insanýn kendisini yetiþtirmesidir. Gençler kendi çabalarýyla bir þeyler yapmak zorunda. Kimseden bir þey beklemesinler, fýrsatlarý iyi deðerlendirsinler.”

Kýsa sürede gönüllere taht kuran Barýþ Akarsu, geldiði yere kolay yoldan ulaþmamýþtý elbette. 29 Haziran 1979’da Bartýn’ýn Amasra ilçesinde dünyaya gelen Akarsu’nun müziðe ilgisi küçük yaþlarda baþlamýþtý. Ýlkokuldayken elinde blok flüt, sokakta dolaþtýðýný anlatmýþtý bir söyleþide. Ama müzikle asýl tanýþmasý Amasra’ya gelen müzisyenlerden etkilenerek çalmayý öðrendiði klavye, gitar ve mýzýkasý ile olmuþtu. Evlerinde en çok Ruhi Su ve Cem Karaca dinleniyordu. O dönemlerde dinlemeye baþladýðý 70’lerin ve 80’lerin rock, hard rock ve heavy metal grup ve sanatçýlarýndan çok etkilenmiþti. Bitmeyen bir enerjisi vardý. Onca konserin arasýna oyunculuk da girmiþ ve Star TV’nin sevilen dizisi ‘Yalancý Yarim’de de rol alarak, oyunculukta baþarýlý olduðunu da ispat etmiþti. Müzikte, oyunculukta, ileride belki sinemada çok güzel þeyler yapabilecek yetenekli, cana yakýn, insan sevgisiyle dolu bir genç adamdý Barýþ Akarsu. Tanýyan, tanýmayan herkes üzüldü ölümüne. Kazadan sonra ona gösterilen sevgi seli, onun, adýný duyurduðu birkaç yýl içinde hayal edilemeyecek bir sevenler kitlesi oluþturduðunu gösterdi. Genç yaþta gitti; ama ardýnda herkesi kýskandýracak kadar çok sevenini býraktý.
    Sayý: 32
    Bölüm: Gündem

http://genclik.zaman.com.tr/?bl=5&hn=629

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Barýþ'la ilgili haberler ilk yayýnlanmaya baþladýðýndan beri þehit haberleri ile kýyaslanýyor.

Neden ayný duyarlýlýk þehit cenazelerinin havaalanlarýnýn kargo bölümünde hiç hoþ olmayan davranýþlara maruz kaldýðý ortaya çýktýðý zaman gösterilmedi,

Neden ana haber bültenlerinde selülit tartýþmalarýný yayýnlayacaklarýna bu haberlere önem verilmedi.

Kimse demedi onlara hastanenin önünde canlý yayýn yapmalarýný..
    Herkes gelecek iyi bir habere kilitlenmiþken kimse muhabirlerin arkasýndan el sallayan þebekleri görmek istemedi,
    Kimse daha önce yapýlmýþ ama yayýnlanmamýþ röportajlarý tekrar tekrar hemde AZ SONRA larla yayýnlanmasýný istemedi..

Bu durumda en büyük suç MEDYANINDIR UMARIM ÞAPKLARINI ÖNLERÝNE , ELLERÝNÝ VÝCDANLARINA KOYARAK DÜÞÜNÜP ONA GÖRE YAZARLAR...

Ben küçüðüm daha çok, anlamam bu iþlerden!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Kaç gündür polemiðe yer vermemek için bu konu hakkýndaký düþüncelerimi yazmýyorum buraya. Ýstiyorum ki bu konu tadýnda kalsýn. Ýstiyorum ki ölen birinin arkasýndan konuþulmasýn.

Ama bazý arkadaþlar tatlý yarasý gibi kaþýyor bu konuyu. Mecbur býrakýyorsunuz cevap yazmaya.

Çýkmýþ bazýlarý Barýþý þehitlerle kýyaslamayýn diyor. Doðrudur. Çünkü benim için Barýþ o fidanlarýn yanýnda bir hiçtir. Barýþ için BMN Yönetiminden ana sayfa fotoðrafý isteyenler, ölen þehitlerimiz için ayný þeyi niye istemediler. Asteðmen Mesut mayýna bastýðý için Ankara GATA'da 7 gün ölüm kalým savaþý verdi ve kaybetti. Niye Barýþa olan ilgi alakanýn onda birini göremedik orda. Nasýl þehitlerimizin acýsýný içinize gömüyorsanýz bi zahmet Barýþýda gömün ve bu olayý temcit pilavý gibi ýsýtýp ýsýtýp milletin önüne sürmeyin.

Þaþýrýyorum bazen. Bu sahsý tanýmasam kesin bu ülkede cumhurbaþkanlýðý falan yapmýþ diyeceðim.
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Taktýnýz Barýþ'ýn ölümüne!
    Neden!
    Medya ona fazla yer veriyorsa kimin bu suç!
    Ne oldu BMN anasayfasýnda kýsa bir süreliðinede olsa Barýþ'ýn ölümüyle ilgili üzüntüsünü belirttiyse!
    Gamze arkadaþýmýzýn verdiði örnek üzücü olsada anlatmak istediði þeyi anlayanlar zaten bu konuyu uzatmazdý.
    Her gün insanlar ölüyor,her öleni þehitlerle kýyaslamak ne kadar doðruysa bir sanatçýnýn ölümünü bir þehidimizin ölümüyle kýyaslamak o kadar doðru!
    Daha önce kimse Kazým Koyuncu'yu,Kemal Sunal'lý vs þehitlerimizle kýyaslamadý.
    Ben ilk kez böyle bir durumla karþýlaþýyorum,hayret ediyorum!
    Defalarca bu konuyu abartanlarda suç olduðunu yazdým(medyada),

Kimsenin þehitlerimizin acýsýný içine gömdüðüde yok,bize baþka þans vermiyorlar,her gün bir askerimizin can vermemesi için ne yapýlabilir? neden yapýlmýyor? þimdi o konulara girersek siyasete de deðinilecek,burada yasak.

Sonuç olarak ben bu kýyaslamayý halen anlamamakla beraber,bu konunu uzamamasýný istiyorumdum ama ne hacet!

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

.
    bu konu bence cok uzadi...

"Ölülerinizin ardindan kötü konusmayin, onlari hayirla anin "

.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý AvniAker Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    .
    bu konu bence cok uzadi...

"Ölülerinizin ardindan kötü konusmayin, onlari hayirla anin "

.
    ......+1967

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ölunun arkasindan konusmak once musluman olarak bize yakismaz Yaradan rahmet eylesin kabir azabi cektirmesin Sehitlerimiz bizim icin tartismasiz en yuce insanlardir ama burda olende sonucta bir candir o yuzden arkasindan konusmak dogru degil olayin bu boyutlara tasinmasida medyanin isidir cunku bir sehit cenazesinden daha cok bir unlunun haberi onlarin daha cok isine gelir

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Þurda olanlara inanamýyorum ...ve hayretle okuyorum
    Neler konuþuyoruz ya ???
    ALLAH rahmet etsin diyip geçmek bu kadar mý zor ?

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Gözlerimde yaþ, kalbimde sýzý..
    Unutmadým seni..

Seni hiç unutmayacaðým Barýþ ! Sürme gözlerini o güzel sesini. =(
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Sadece konunun uzamamasý için yukarýdaký en son mesajýmdan sonra yazýlanlara cevap vermiyor, hepinize sevgi ve saygýlarýmý sunuyorum.

Barýþ Akarsuya'da ALLAH'tan rahmet sevenlerine sabýr diliyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Serbest Kürsü'nün en üstünde, sabit konular içinde bir baþlýk var. Lösemili yavrular için bir týklamadan daha baþka birþey yapmak gerekmiyor.

Þehitlerimizi ve Barýþ'ý anmanýn güzelliði yanýnda, bir de oraya týklasanýz?
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)