Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Resim, Renkler ve Anlamı! Buna Tepki Vermek Lazım.

Yasin N. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Standart Resim, Renkler ve Anlamı! Buna Tepki Vermek Lazım.

Dün gece ankaradan dönüyordum, ankaranın otobüs terminalinde gidenler bilirler, kitap satılır seyyar satıcılar tarafından, okuduğum kitap bitmek üzereydi başka bir tane daha almak için standtaki kitapları incelerken dikatimi bu kitap çekti, bu kitabın renkleri ve üstündeki manasını herkesin kolayca anlayabileceği bir resim. Bunu neden başka bir renk yerine bordo mavi renklerle pekiştirme gayretinde olduklarını anlamak mümkün değil. İçinde kapakla ilgili yazan şey ise: Baba ve oğul maç seyrederler çoçuğun tuttuğu takım kazanır babasının tuttuğu takım kaybeder ve ikisi birlikte çoşkuyu seyretmek için dışarı çıkarlar sonra bir kurşun gelir çoçuk ölür. Bunlar hep yaşanır. diyede not düşülüyor. ve bu olay kitapta sadece 1 sayfa yer kaplıyor. Ama kapak yapılıyor. Daha düne kadar statlarda işlenen cinayetler unutulmuş, polislere atılan yumruklar unutulmuş ama nedense akla hep ama hep bordo mavi gelir olmuş. yazara ve basım evine mail atabileceğiniz adresler:
    seyfiuzunkok@hotmail.com
    haberci06@hotmail.com
    İmzam yok parmak bassam olurmu ?

Nereden
    Samsun

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Beyinsizler işte böyle birşeyi bize mal edecekler

omer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

böle bi art niyeti oldklrnı sanmıorm yaa.. ordki bayrk bordo-mavi-sarı gibi duruo.. ama yine de yanlş anlamlara mein wermemk için alaksz renklr seceblrlrdi..
    "Ben bir müzisyenim, ondan sonra biraz Karadenizliyim, ama hepsinin ötesinde ben bir devrimciyim." Kazım KOYUNCU

Nereden
    Samsun

Alıntı omer61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    böle bi art niyeti oldklrnı sanmıorm yaa.. ordki bayrk bordo-mavi-sarı gibi duruo.. ama yine de yanlş anlamlara mein wermemk için alaksz renklr seceblrlrdi..
    ordaki 3. renk sarı değil resimleri ben çektim kitaptan, renk beyaz, ışıkta biraz farklı çıkmış normalde bordo, mavi, beyaz. zaten silah olayıyla ilgilide başka hangi renk pekiştirilebilirki.

ibzolist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

adamlar ölümüzden bile bu korkuyorlarsa eski günleri düşünemiyor, ah bi yaşayamadık ki
    şampiyonluk gerçekti hayal oldu...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

ulan her aşırılığı bize mâl etmek zorunda mı bu herifler..

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

artık ben yoruldum onlar eziklere baksınlar kendileri düzgün olmadıkları için bizi kıskandıkları için böyle yapıyolar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Söylenecek çok şey var aslında da vaktimize yazık..

Başlığı açan arkadaş "tepki vermek lazım" demis. Bilmiyorum cahilliğime verin nacizane ben bu yazarı tanımıyorum ismini ne duydum ne de bir yerde gördüm. bu yüzden "meşhur etmemek lazım"diyorum. Eğer meşhur bir yazar ise "vah vah" diyorum...
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Neyin ne oLduğunu 2-3 yıL önce Türkiye öğrenmiş oLdu...
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çılgın Hamsi

Nereden
    Almanya

Alıntı macka61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    artık ben yoruldum onlar eziklere baksınlar kendileri düzgün olmadıkları için bizi kıskandıkları için böyle yapıyolar
    Yillardir almis basini bir ezik muhabbeti gidiyor. Yok eziklermis yok bizi kiskaniyorlarmis, yok alti kez sampiyon olduk diye ne yapacaklarini sasirmislarmis.
    Yanlis anlama canim kardesim lafim özellikle sana degil. Herkesin agzinda sakiz olmus bu laflar.
    Yahu ne ezikligi duyuyorlar bu insanlar bize karsi, veya neyimizi kiskaniyorlar?
    Yok basin bizi hedef secmismis, yok hakemler hep hakkimizi yiyormus, yok istanbul takimlari bize karsi cephe almislar.
    Gercekten böyle mi düsünüyor bu forumdaki herkes?

Ümit Küçük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı KeLLoO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yillardir almis basini bir ezik muhabbeti gidiyor. Yok eziklermis yok bizi kiskaniyorlarmis, yok alti kez sampiyon olduk diye ne yapacaklarini sasirmislarmis.
    Yanlis anlama canim kardesim lafim özellikle sana degil. Herkesin agzinda sakiz olmus bu laflar.
    Yahu ne ezikligi duyuyorlar bu insanlar bize karsi, veya neyimizi kiskaniyorlar?
    Yok basin bizi hedef secmismis, yok hakemler hep hakkimizi yiyormus, yok istanbul takimlari bize karsi cephe almislar.
    tabiki hayır ölee düsünmüyorum bence asıl ezik olan biziz eziklimizi kapatmak icin bölee yapıyoruz adamlar 16 kere sampiyon olmuslar uefa kupasını almıslar biri carlosu getirmis digeri linconu digeri cisse yi biz ne yaptık ikincilikten adnan asıl ezik onlar deil biziz ama bunu kendimize yediremiyoruz hem adam rengini bordo mavi yapsa ne olur baska yapsa ne olur bayragın bunlar la artık ugrasmıyorum bir bisey dedimi sende aynısını yap diyip cekiliyorum umursamayın

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sadece forumdakiler degil bunu herkes böle düsünüyor.

Evet Kiskaniyorlar bizi, yahu su rumlara karsi elendigimiz mactan sonra ezikleri tutan insanlar nekadar sevinmislerdi bence bu sevinc anlatilmaz kadar büyük bir sevincti, hem seviniyorlardi hemde bizlere laf sayiyorlardi.

Bakin Türkiyede artik sadece istanbul ezikleri bize düsman degil artik anadolu takimlari bile bize düsman kesildiler hic kimse bizim basarimizi istemiyor artik eskiden o efsane dönemimizde bütün anadoludaki insanlar bizi destekliyordu, peki simdi?

Trabzon kümeye...!

Buna benzer bir baslik daha önce yine acilmisti bir resimin üstüne üctane ezik futbolculari önde Türk bayragini tutuyorlardi ve o üc ezik futbolcularin arkasinda bi hayli uzaklikta bordo mavili bir futbolcu vardi.

Bu düsmanlik nezamana kadar sürer bilmem, ama bu kiskanc ve düsmanligin sebepleri nerden kaynaklandigini malesef bende bilmiyorum.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

omer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

eet kesinlikle doğru.. burda kıskanılcak biri warsa o da ist. takımlarıdr. biz ne yapmışızki bizi kıskansınlar.. 80 li yıllardki başarılarmzla öwünüp duruoyorz..
    "Ben bir müzisyenim, ondan sonra biraz Karadenizliyim, ama hepsinin ötesinde ben bir devrimciyim." Kazım KOYUNCU

MehmeTS_ADANA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

adamın adı çakacağına canı çıksın boşa dememişler.her türlü pisliği yapan 3 ezik ama nedense herşeyin faturası bize kesilir
    şerefsizler 3 eziğin tepkisinden korktuklarından herşeyi bize yüklüyorlar
    Futbol basit bir oyundur.Zor olan basit oynayabilmektir

Johann CRUYFF

Nereden
    Samsun

ee Türk futboltarihinde tel örgüleri ilk biz kaldırdık, ama onlar centilmen oldular, biz otobüslere bindiğimizde sadece taraftarlığımızı aldık yanımızza onlar gelirken döner bıçaklarını, baltaları ama yine biz katil olduk, hani dedimya konuşanolursa herkes susar, ama bizde konuşan yokki bari icraat yapsalar. bu kitabın yazarıyla görüşecem az önce oğluya konuştum ama ona ne anlatsan boş çünkü çoçuk.

Burak61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bende bu yaziyi okuduktan sonra mail attim atmaz olaydim adam beni mahkemeye veriyordu nerdeyse ve renklerin bordo mavi degil nerdeyse sari kirmizi oldugunu söyledi
    EN büyük Trabzon!!!!!!!!

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ne mahkemesi ya, o kim oluyorda mahkemeye verecek seni.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

silahı ve magandalığı trabzonluya mal etmek bu
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Ne mahkemesi, sıkıyorsa açsın davasını
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Yunus Emre AYAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

rusya bayrağına benzior bizle alakası oldunu düşünmüyorum...

Burak61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

gercekten yalan degil msn ni de var bende eger özür dilemessem savciliga basvuruda bulunucagim dedi bende mecbur özür diledim
    EN büyük Trabzon!!!!!!!!

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

en güzel yorumu metin abi yapmış..müsvette yazara tepki koymak ona değer vermek olur..he canım deyip geçmek lazım bence..
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Oğuzhan Görkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu kışkırtmlar bu önyargılar değil midir bizleri geri götüren birbirimize düşüren durun bakalım bunların sonu nereye varacak...
    ...anti-klişe timi...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Burak61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bu yaziyi okuduktan sonra mail attim atmaz olaydim adam beni mahkemeye veriyordu nerdeyse ve renklerin bordo mavi degil nerdeyse sari kirmizi oldugunu söyledi
    Bak olayın bu boyutu benim daha çok ilgimi çekti.Severim böyle şeyleri.Bende ekliym şu adamı bakalım msne.Uğraş arıyordum ne zamandır

Önce bu adama gsnin renklerini öğretmek şart.
    Konu Mehdi tarafından (06.07.2007 Saat 08:33 ) değiştirilmiştir.
    T R A B Z O N S P O R

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)