Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 46 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Resim, Renkler ve Anlamı! Buna Tepki Vermek Lazım.

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Westham United' tan ne istiyor olabilirki bu adam?
    TrabZonguldaklı...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

08:48) seyfi:günaydın

(08:50) mehdi:Üye olduğum taraftar sitesinde bir konu gündeme geldi ve ben bunu epey merak ettim.Bir arakadaşı mahkemeye verme tehditiniz yanı sıra yayımlamış olduğunuz kitapta Trabzonspor renklerini alenen teşhir etmeniz, koca kulübü ve şehri zan altında bırakmanız hoş karşılanacak bir durum olmamış.Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

(08:50) seyfi:hangi sitede

(08:51) mehdi:Trabzonsporun herhangi bir taraftar sitesi.Önemli olan sitemi sizce?

(08:53) seyfi:trabzonspor ile alakalı hiçbir yayınım olmadı.kitabımın kapağındaki formanın trabzonspora benzediği iddia edildi.dediğiniz arkadaşı savcılığa vermiştim özür diledi ve olay kapandı

(08:54) mehdi:evet anladım

(08:55) mehdi:anlamış olduğunuz gibi Çelişkiler kitabınızın kapağındaki bayrağın Trabzonspor bayrağı ve bir dönemin medyasının ağzına sakız ettiği Trabzonda futbol magandaları olayını yansıttığı aşikar

(08:55) seyfi:işin birde üzücü tarafını size kısaca belirteyim

(08:55) mehdi:tabiki.sevinirim

(08:57) seyfi:arkadaşlar iyi bilir beni sadece üç takım olan gs fb ve beşiktaşın renklerinden başka renkleri bilmem. yani futbol maçlarını hayatımda hiç izlemedim "sadece milli maçlara bakarım" ayrıca trabzonspor anadolu takımı olduğu için şimdiye kadar hep başarılı olup istanbulun şımarık takımlarını alt etmesini hep istedim.ve suçlandığım olaya bakın

(09:00) mehdi:sizi anlıyorum ve bu düşüncenizden dolayı teşekkür ediyorum.Fakat takdir edersinizki ve sizinde beyan ettiğiniz gibi istanbul hegemonyası altında herzaman hakkı yenen takımın taraftarı ve o şehrin insanı bir kitap kapağında kendi takımın renklerini kötü şekilde görmesi veya zan altında kalması durumunda duygusal davranması kadar doğal birşey olamaz.

(09:01) seyfi:ben o kapakta üç renk kullandım bu renklerden biride sarıydı

(09:01) mehdi:Kabul edelimki her zaman ıstıraplarla boğuşan ve hep yenen haklar karşısında veya üstüne yüklenen suizanlara karşı protestolarla uğraşan taraftar olduk.Artık o kadar sıkıldıkki olayları protesto etmekten takımımızı desteklemeye vakit bulamıyoruz.

(09:01) seyfi:gs diyenlerde oldu

(09:03) seyfi:trabzondan bu şekilde tepki almak beni üzdü

(09:03) seyfi:önyargı oluşmaması için uğraşıyorum

(09:04) seyfi:ben kitabıma mail adresini sırf okuyucuların görüşlerini almak için yayınladım

(09:04) mehdi:anladığım kadarıyla kitap kapağında hiç bir takımı teşhir etmemek için sarı bordo ve maviyi kullandığınız söylüyorsunuz sanırım.

(09:04) mehdi:doğrumu anladım?

(09:04) seyfi:ewt

(09:05) seyfi:bordo değil pembeye yakın bir renk
    (09:05) seyfi:bilgisayarda biraz renk değişmiş olabilir

(09:05) mehdi:anladım

(09:05) mehdi:teşekkür ederim

(09:05) seyfi:ben teşekkür ederim

(09:05) mehdi:umarım aynı durumla ne biz nede siz tekrar karşılaşırsınız.bazı konularda daha özenli davranmanızı tavsiye ederim.

(09:05) seyfi:sağolun başarılar

(09:06) mehdi:sizede aynı temenniyle
    Konu Mehdi tarafından (06.07.2007 Saat 09:46 ) değiştirilmiştir.
    T R A B Z O N S P O R

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ya boş verin it ürür kervan yürür, benec bu barcelona takıma atıfta bulunulmuş. bizi sevmiyorlar, ha lafımın arkasındayım bizi kücültüp kayseriyi bu ülkenin 4, büyüyğü yapmaya calışıyorlar. . .

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bırakın milleti rahat da

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ya bu adam kim oluyor, savciliga verecekmis onun böle bir hakki yok nasil savciliga verecekmis cokmu kolay sanki o yazistigin kisiyi bulmak kendini ne saniyor bu adam, ayrica Burak61 nickli arakdasimiz neden ondan özür diledi anlamadim saviliga basvuracakmis beyin özürlüye bak ya.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Yattara*61*Show Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya bu adam kim oluyor, savciliga verecekmis onun böle bir hakki yok nasil savciliga verecekmis cokmu kolay sanki o yazistigin kisiyi bulmak kendini ne saniyor bu adam, ayrica Burak61 nickli arakdasimiz neden ondan özür diledi anlamadim saviliga basvuracakmis beyin özürlüye bak ya.
    Ortada ne savciliga vermek var, ne de özür. O kücük beyniyle güya korkutmaya calismis. Burada her seyi serbestce yazabilseydik ben öyle bir sey yazardim ki. Resmen Trabzonspor'u karalamaya calismis, utanmadan bir de zeytinyaglik yapiyor essolu.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beyler her şeyden alınmayın. Biraz abartmıyor musunuz?
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı erdinç67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Westham United' tan ne istiyor olabilirki bu adam?
    gerçekten ya abartmaya gerek yok...

adam zaten yanlış anlaşılma demiş daha ne olsun...

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Savcilik muhabbeti yapmasi insani sinirlendiriyor.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Burak61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ben ona küfür ettim diye beni savciliga vermis özür dileyince beni af etti
    EN büyük Trabzon!!!!!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Burak61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben ona küfür ettim diye beni savciliga vermis özür dileyince beni af etti
    Bir konuda haklı olmamız bize istediğimiz şekilde tepki gösterme hakkı vermez. bir anda haklıdan haksıza düşeriz.

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Savclık mı Sabah sabah iyi güldüm.
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

aysegul61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Adamın futbolla uzaktan yakından ilgisi yokmuş..Renklerinde baskıdan dolayı öyle göründüğünü söylüyor.Üçüncü renk olarak kullanılan sarıymış beyaz değil...Bence üzerinde durmamak gerekli adı sanı duyulmamış birini gündeme getirmenin hiçbir anlamı yok.Ondan sonra çıkıcak televizyona tehdit ediliyorum vs.vs.vss..reklamını yapacak...
    mehdi tebrikler........
    Konu aysegul61 tarafından (13.07.2007 Saat 10:44 ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adam resmen kıvırmış erkek gibi ben hata yaptım özür dilerim demeliydi böle kıvırmayla nere kadar terbiesiz herif

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yıllar önce TRT nin Türkiye nin tanınmasıyla ilgili bir filmi vardı. amerikada taksiciye soruyorlar Türkiye nerede diye asyada bi yerlerde diyordu. bu iş tanıtım ve reklam işi medya yönetim taraftar hep beraber hareket edilerek ancak böyle bilgilendirmeler engellenebilir

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söylenecek çok şey var aslında da vaktimize yazık..

Başlığı açan arkadaş "tepki vermek lazım" demis. Bilmiyorum cahilliğime verin nacizane ben bu yazarı tanımıyorum ismini ne duydum ne de bir yerde gördüm. bu yüzden "meşhur etmemek lazım"diyorum. Eğer meşhur bir yazar ise "vah vah" diyorum...
    Aynen katılıyorum

sokrates61
    Ziyaretçi

Alıntı yalçın61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum tamam güzel yakalamışsın bak kitabın ismine ne yazıyor çelişkiler diye bak ilk önce bayrakta ki renkler Sırayla yazıyorum Beyaz,''PEMBE'' ve Açık Mavi Bayrak Rus bayragına çok benziyor Hatta Aynısı diyebilirim diyeceksin neden farklı renk kullanmadılar burda sadece 2 renk kullanılsa ve Pembe ve Açık Mavi Kullanılsa haklısın birşey demem ama 3 renk var ikinci olarak cümle de ne diyor babamın tuttugu takım kaybeder Çocugun ki kazanır bak çelişki Trabzon da böyle 2 başlılık var mı sence? Varsa bile tek tükdür Ayrıca sadece Trabzonda maçtan sonra silah atılmaz bunun örnegide çoktur herşeyi Trabzonspor ve Trabzon ile bagdaştırmayın gerçekden hoş olmuyor bu kadar da alıngan olmayalım

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

bu tip gaza gelmelerin sonu hep komik duruma düşmek oluyor sanıyoruz dünya bizim etrafımızda dönüyor.

sokrates61
    Ziyaretçi

Madem adama hakaret etmişsin dönüp özür dilemeyeceksin ve küçük düşmeyeceksin veya uslubünü iyi kuracaksın hakaretlerle degil ama laflarla bogacaksın önce hakaret et savcılıga verilme durumu olsun sonra özür dile böyle olmaz diye düşünüyorum

Öztürk Adem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

varya bunları asmak lazım galıba kasınıolar 1 serserı kursuna gıtemeyı ıstıo galıba
    Rejime el koyamadıgımız anda bile,yön vermeye devam ederiz.(KUZEYİN ÇOCUKLARI)

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Konuyu, güncelliğini yitirdiği için ve bir çok yanlış anlamaya sebebiyet verdiğinden dolayı kapatıyorum.
    Trabzonspor kültürünü yaşa, yaşat, öğret...
    İşte BMN!*

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)