Sayfa 2 Toplam 144 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3594 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Oyun Sistemimiz Hakkında (Futbolcu ve Kadro Seçimleri)

Akın_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bize nen uygun sistem 4-1-3-2 vede bu sistemle çokda güzel top oynarız bence....ama ziya efendi 4-2-3-1 oynayacak dünya ayaga kalksa 2 önliberosuz oynamaz hatta maçın bazı kısımlarında 3 ön libero bile oynatacak...hatta maça böyle başlayıp sonradan ön liberolardan birini alıp ceyhunu oyuna sokar....yani işin özü korkak futbola devammm....

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Ts_oSe_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3-5-2 Pres taktiği rakibe hiç bir zaman atak şansı vermez saldırgan bir taktiktir bu..
    aga bu saldırgan taktikde bizim ayman sezonu 10 kırmızı kartla bitirir

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı gokturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aga bu saldırgan taktikde bizim ayman sezonu 10 kırmızı kartla bitirir
    ve o saldırgan orta sahada oynayacak olan yattara ve ceyhun mu pres yapacak bi de bunu düşünün

Ba®ış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

iyi bi sol açık ve hücuma yönelik bi oyuncu alınırsa 4-2-3-1 en uygunudur gibi

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence 4-1-3-2 hoş olabilir.

ama 4-2-3-1 kullanacaktır diye düşünüyorum
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

3-2-3-2

Bu nasıl olur =)
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dörtlü defans (Step,Risp,Çağdaş ve Adnan olabilir), bir önlibero(kesinlikle Hüseyin), iki kanat oyuncusu (sağda Yattara ve solda Gökdeniz ya da becerebilri ise Serkan, tam tersi de olabilir), Bir forvet arkası (Gökdeniz) ve iki forvet (Umut ve ona partner olabilecek bir yeni transfer).

4-1-2-1-2
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

----------------1---------------------

Jabi------Milan---Hüseyin---------Celo

Yattara--Serkan----Ayman----Gökdeniz

----------Umut-------10--------------

Ortasahada nefes aldırmayız Eh ne yapalım teknik istenmiyor o zaman devreye zor oyunu bozar oyuncuları girecek
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ----------------1---------------------

Jabi------Milan---Hüseyin---------Celo

Yattara--Serkan----Ayman----Gökdeniz

----------Umut-------10--------------

Ortasahada nefes aldırmayız Eh ne yapalım teknik istenmiyor o zaman devreye zor oyunu bozar oyuncuları girecek
    koy 10 numaranın yerine de fatih i olsun bitsin be travel ...hem çok da hayali değil kiralanması ....

Şuayip Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ben ce en iyisi her hafta başka takık ile oynayalım boylece rakiplerimiz bizi hatta cozemez
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaşlık Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

ARAF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

...........................Tolga(jefferson)

jabi(adnan)..Milan(erdinç)..risp(hüseyin).. çağdaş,(celo)

.................. ..ayman

yattara.....ceyhun......serkan .gökdeniz(musampa)

........................umut(ersen)

4-1-4-1 benim taktik
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ARKADASLAR neden boyle yapıyorsunuz sızı anlamak mumkun degıl ..! defansıf anlayısı one surup elestırıyorsunuz ama bu takımda sevsenko oynuyorda zıyamı oynatmıyor ???? anlamıyormusunuz ba takımın yarısından bır cacık olmaz bu takımla degıl 5 - 11 kısı defanms oynanır ??? bence cunkı sıstem kuracak futbolcu yok bır kere orta saha yoksa bır takımda yapacak bıse kalmıyor zaaten bır takım forvetsız basarılı olabılır ama ortaha saha olmadan takım olmaz (ornek fenerbahcedır ortaha oyunculasrı ıle sampuıyton oldu ) bırakın artık su musampayı yaaa nedır doladınız azınıza gormuyormusunuz kardesım adam yuruyor sahada zaaten takımın durumu harap nasıl oynatsın bu adamı 11 kısılık takıma sankı 6 kısı gıbı cıkıyoruz zaaten zıya neyapsın ?

sısteme gelınce global futbolda suan 4-4-2 gecerlı bencede en mantıklı sıstem fakat bu sıstemdekı en onemlı sart ortaha saha ve oyun kurucu bunlarda bızde yok ama sunu solıyım ben dıyorumkı oyun kurucu ısını hasan ıyı yapar hee nedersınız ???
    Konu demir tarafından (03.07.2007 Saat 00:38 ) değiştirilmiştir.

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı demirbeyy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ARKADASLAR neden boyle yapıyorsunuz sızı anlamak mumkun degıl ..! defansıf anlayısı one surup elestırıyorsunuz ama bu takımda sevsenko oynuyorda zıyamı oynatmıyor ???? anlamıyormusunuz ba takımın yarısından bır cacık olmaz bu takımla degıl 5 - 11 kısı defanms oynanır ??? bence cunkı sıstem kuracak futbolcu yok bır kere orta saha yoksa bır takımda yapacak bıse kalmıyor zaaten bır takım forvetsız basarılı olabılır ama ortaha saha olmadan takım olmaz (ornek fenerbahcedır ortaha oyunculasrı ıle sampuıyton oldu ) bırakın artık su musampayı yaaa nedır doladınız azınıza gormuyormusunuz kardesım adam yuruyor sahada zaaten takımın durumu harap nasıl oynatsın bu adamı 11 kısılık takıma sankı 6 kısı gıbı cıkıyoruz zaaten zıya neyapsın ?

sısteme gelınce global futbolda suan 4-4-2 gecerlı bencede en mantıklı sıstem fakat bu sıstemdekı en onemlı sart ortaha saha ve oyun kurucu bunlarda bızde yok ama sunu solıyım ben dıyorumkı oyun kurucu ısını hasan ıyı yapar hee nedersınız ???

evt evt ziya dünyanın en iyi td si hatta real madrid onu istiyormuş

demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı gokturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evt evt ziya dünyanın en iyi td si hatta real madrid onu istiyormuş

teknık trektorun ıyılıgını kotulugunu degıl takımdan bahsedıyorum ben

vadaa55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

ben size söyleyim büyük maçlara 3 önlibero ile başlamazsa zd kudurur(hüso-ayman-serkan)hasan feratıda koyarsa şaşmayın bide adnan var yakınada takımın adı önliberospor olcak hamdi beyin dediği gibi
    sen git durma, ağlasa da gözlerim, sana gülümseyeceğim. dün buzdan bir dağ iken, hayaline aldanıp,birden çözüldüğümü nerden bileceksin.
    Hayat bir kumarsa, her defasında TRABZONSOR

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu takıma kesinlikle ileriye dönük bi adam alınmalı.. şuanki mevcut durum ziyanın gene 3 önlibero efsanesini gösteriyo. en azından bi mehmet çakır alınarak gökdeniz-yattara-mehmet-umut üçlüsü bize bol gollü bi sezon geçirtir.

4-2-3-1 bu takımın en ideal dizilimidir.

jabi-milan-risp-celo
    hüseyin-serkan
    yattara-gökdeniz-???
    umut
    VERENA (KIRANKAŞ)

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nasıl çıkarsak çıkalım taraftarda heyecan bırakmadılar işte...
    "İnandığı gibi yaşamayan, yaşadığı gibi inanmaya başlar"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

shevchenko yok ama marcelinho , musampa , symek vardı.ve nasıl oynaıldıklarını gördük. takımın yarısından cacık olmaz dıyorsun, devre arası ve şimdiki transfer döneminde ziya doğan vardı takımın başında. takımı kendı ıstedıgı gıbı kurması ıcın kac transfer dönemi lazım. hemde istediği adamla alınırken.

cacık olmayanlar ziya hocanın aldırdıgı yarımı yoksa yattara, gökdeniz, step,umut tan olusan dıger yarımı.

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

----------------Tolga---------------------

Jabi------Milan---Erdinç---------Celo-----------

----------Ayman ------ Hüseyin---------------------

------Serkan---------------Yattara(musampa)-----

----------Umut-------Gökdeniz--------------

Yattara yazdım ama zor ceyhun son umut olarak girecek diğerleri de malum
    [ille d' 7]

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tolga
    Jabi Stepanov Risp Celo
    Serkan
    Yattara Ceyhun Gökdeniz
    Umut Ersen

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

teknık trektorun ıyılıgını kotulugunu degıl takımdan bahsedıyorum ben
    Yaw geldiğinde "bu takım bomba, 1-2 takviye lazım" demedi mi?

Dedi.

Geldi, Ceyhun, Ayman, Erdinç, Risp'i aldı mı?

Aldı.

Şimdi de Serkan, Jabi, Adnan geldi mi?

Geldi.

Hangi takımın yetersizliği daha...?

Sağbek-Step-stoper-solbek
    Hüseyin-Szymek
    Marcel
    Yattara-Gökdeniz
    Umut
    ile ben 7 haftada en azından bir 15-18 puan çeker, millete de futbol seyrettirirdim. Üstelik sağbek, stoper ve solbekte prensleri Musa, Erdinç ve Celo oynasa bile. Adam ne dedeiyse tam tersi çıkıyor, hala diretiyoruz...
    Trabzonspor'un kadrosu geçen seneki kadrosunun çok daha alt seviyesinde bir kadro haline gelmiştir ve bunun sorumlusu önce hoca sonra da arkasında duran yönetimdir. Roberto Carlos'tan imza isteyecek adamı alıp karşısında oynatacağız...

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Daha transfer yapılmayacağını düşünürsek Ziya'nın nasıl oynayacağı aşikar..

-----------Tolga--------------
    Jabi----Erdinç---Stepanov(mecburen)--Celo

-----Ayman----Hüseyin-----Serkan

Bu 8 li banko olacaktır. Kalan 3 lü ise duruma göre Gökdeniz-Yattara-Umut veya Gökdeniz-Umut-Ersen olacaktır. Yattara'yı ilk 11 de beklememek lazım mentalite gereği... Bu kadronun ne yapacağı Yattara-Gökdeniz-Ersen-Umut-Ceyhun'un bireysel performanslarına bağlı. Bu 5'li den her durumda 3 tanesi formlarının zirvesinde yer alırlarsa ufak tefek maçları alır Ziya.. Sonuçlar iyi geldikçe kahredici futbolu herkes unutur bence Büyük maçlarda iman gücüyle falan ne toplarsak kardır artık ama İst. takımlarının transferlerini de hesaba katarsak bu sene -transfer yapılmaması halinde- 6 maçtan 6 beraberlik alırsak yatıp kalkıp şükretmeli.. Tahminimce Ziya da bu düşünce üzerine kuracaktır planlarını.. Anadolu takımlarını 1-0, 2-1 yen, büyüklere yenilme şampiyon ol, tribünler de futbol izlemeyiversin canım ne çıkar
    #7 King of Kings

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

tolga
    jabi-step-çağdaş
    hüseyin
    yattara-serkan-gökdeniz
    ceyhun
    umut-thomas

celloyu, hasanı, erseni, ömer rızayı, keçeliyi kadroda gördükçe sinir oluyorum

benim istediğim 3-5-2

yerine yabancı alınmayacaksa thoması kazanın bence ersenden iyidir
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

4-3-2-1 ya da 4-3-1-2 oynayacağımız kesin.

İlk 11'in 8'inin defansif özellikleri ön planda olacak.Muhtemel takım dizilişi:

Tolga
    Jabi-Erdinç-Step-Celaleddin
    Hüseyin-Ayman-Serkan
    Yattara-Gökdeniz
    Umut

Bazı maçlarda Yattara oynamaz,onun yerine Ersen oynayacak gibi görünüyor.

Maşallah güreş takımı gibi bir takımımız oldu.Bu sene de yaşasın mantalite!!!Gelsin karın ağrıları,gitsin sancılar!!!

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı EmrahYalçınalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaw geldiğinde "bu takım bomba, 1-2 takviye lazım" demedi mi?

Dedi.

Geldi, Ceyhun, Ayman, Erdinç, Risp'i aldı mı?

Aldı.

Şimdi de Serkan, Jabi, Adnan geldi mi?

Geldi.

Hangi takımın yetersizliği daha...?

Sağbek-Step-stoper-solbek
    Hüseyin-Szymek
    Marcel
    Yattara-Gökdeniz
    Umut
    ile ben 7 haftada en azından bir 15-18 puan çeker, millete de futbol seyrettirirdim. Üstelik sağbek, stoper ve solbekte prensleri Musa, Erdinç ve Celo oynasa bile. Adam ne dedeiyse tam tersi çıkıyor, hala diretiyoruz...
    Trabzonspor'un kadrosu geçen seneki kadrosunun çok daha alt seviyesinde bir kadro haline gelmiştir ve bunun sorumlusu önce hoca sonra da arkasında duran yönetimdir. Roberto Carlos'tan imza isteyecek adamı alıp karşısında oynatacağız...
    Sizler galiba anlamakta zorlaniyorsunuz veya anlamak istemiyorsunuz.

Savunmada bir sürü eksikler vardi ve bunu herkes biliyordu ama hala inkar ediyorsunuz, Hüseyini Stopere cekmek zorunda kaldi yani okadar siddet bir sekilde önemli bir savunma eksikligimiz vardi, zaten bunu Ziya Dogan her hafta basina acikliyordu ve diyorduki "Eger bu savunmadaki eksiklerimiz bu duruma gelmeseydi iddia ediyorum su anda cok farkli bir siralamada olurduk"

Ya ben biktim bunlari devamli sölemekten.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)