Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 135 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: 4 Byklerden Hangisinin Yok... Bilin Bakalm

e-mercan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.08.2004
    Nereden
    Dzce
    Ya
    40

Exclamation 4 Byklerden Hangisinin Yok... Bilin Bakalm

bu takmn (TRABZONSPOR) koyu bir taraftar olarak bylesi acizlik kokan balklar amak yada alm balklara yorum yazmak her ne kadar zor gelsede gerei deitiremeyiz...
    imdi yukardaki sorunun almn soraym siz cevaplayn ve kendinize sorun bakalm....
    Malum lkemizde futbol deyince 4 Byk kulupten bahsedilir (son zamanlarda 4. bykten pekte bahsedilmez olunsa'da)
    Lakin git gide bu kavram yerini 3 Bykler diye yeni bir kavrama brakmaktadr...
    En azndan medya bunu yksek sesle byle dillendirmektedir...son 20 yl da bir trl gelmeyen ampiyonluun bunda byk etkisi varsada yanlz bana yeterli bir sebep olarak ileri sremeyiz...20 yllar deilde ben son 2 yl ele alp 2 rnek sunacam gerisi size kalm...

tv kanallar:

fenerbahe tv,
    Beikta tv,
    Galatasaray tv
    artk uyduda yayn yapyor ve btn tv izleyicilerine ulayor yani 4 bykler ierisinden nn kendi tv si var ama birinin yok....

gelelim bu ylki transferlere:

fenerbahe R.Karlos
    Beikta Cisse
    Galatasaray LNKOLN ...
    4 Byklerden avrupann en nde gelen futbolcularndan birertane transfer yaparak hem kadrolarn dahada glendirdiler hemde biri dierinden aa kalmayacan transfer bombalarn ard arda patlatarak belli ediyorlar, ve adeta gz da veriyorlar ama gel grki bu drt byklerden birtanesinden hi ses seda yok . BLN BAKALIM ,ACABA HANGS BU BYK TAKIM...Gerekten zor sorular deilmi...
    Daha ok soru sorulabilir elbette ama ben vizyon ve misyon asndan bunlar yeterli gryor daha ok soru sorarak cevaplamalarnz zora sokmak istemiyorum...ltfen dncelerinizi burada yazarak sizlerde katkda bulunun...
    BLN BAKALIM KM.?
    Forum Kurallar Gerei mzalarmzda Link vermek izin verilenlerin dnda yasaktr.

Erkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.10.2006
    Nereden
    Hollanda
    Ya
    28

Bizim ruhumuz var, serefimiz var ..........
    Konu Erkan tarafndan (30.06.2007 Saat 23:37 ) deitirilmitir.
    Saldrn Seferoullar
    Bordo Mavi . Net

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    19.06.2007

Alnt karakuzu61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bizim ruhumuz var, serefimiz var ..........
    Bizim var fakat..

Trabzonspor Kongre yesi

My - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    44

Alnt e-mercan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ...(son zamanlarda 4. bykten pekte bahsedilmez olunsa'da)...
    Arkadam, daha biz kendi taraftarmza 4. byk olmadmz anlatammz da ezelden beri bu memlekette oynanan tiyatronun 3 aktrnn parasna, puluna, kayrlmalarna karlk dierlerine byklmz, stlendiimiz misyonunu, en tepede olduumuz takdirde dahi hep arka plana itiliimizi nasl anlatacaz. Ltfen bahsi geen cmledeki '4. byk' ibaresini dzeltir misin.
    Hakan KULAOLU: "Sabrl, sistemli ve ekonomik, tketen deil reten bir Trabzonspor oluturmak."
    Murat

WERTHeR
    Ziyareti

bu takm vizyonsuzlar idare ettii mddete bir genler bir antep olma yolunda ilerleyeceiz. Gemiimiz ok byk ve bize bykl bir kazanm olarak o byk gemiimiz sunuyor. Lakin tm renkdalarm kazanlan bykln yle ya da byle her geen yl trplendiini grmekteyiz ama akas itiraf etmekten ekiniyoruz. Byklk baarya endeksli deildir diyoruz. Zira byk takm baarl olmak zorundadr. Bu bir kuraldr. Bu yl deilse seneye. Seneye olmazsa ondan sonraki seneye. Byk takn transfer yapmak istedimi yapar. Bu konuyu amayalm bence hi Yllar byklmzden birer toz paras alarak gemektedir. Lakin az az gittii iin kldmzn farknda deiliz bence....

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Onlarda var bizde de olsun dncesi sakncal bir dncedir. Rakiplerimizin mazalar ald bizde olsun dedik Ts Club'lar atk kalitesiz rnler yaptk kendi kendimizi kandrdk kazkladk. Rakiplerimiz borsaya ald bizde alalm dedik, hem yanl aldk, hem ucuzdan aldk hem de gelen paray deerlendiremedik. Rakiplerimiz hep yldz alyor biz neen alamyoruz dedik, uzun sreden sonra paral bir bakan geliyor yldz tabir edilen bir futbolcu getiriyor. Sonunda bizim de bir yldz transferimiz oldu. Uyum salayamad, faydala olamad gnderdik. Btn bu rneklerde ne gryorsunuz baz eyler srf yapmak iin yaplm. Alt kalmayalm anmz yrsn ziniyetinin sonucudur bunlar. Bir i yapacaksnz nce n aratrmas yaplr, btn olaslklar hesaplanr hep en iyiye ulamak hedeflenir btn almalar bu dorultuda yaplr. Rakibiniz bir i yapt m sizin de yapmanz m lazm taklit ederek deil, mevcut sistemi iyi analiz ederek stne kendinizden bir eyler ekleyerek daha zgn bir ey karmanz lazm. Bu nedenle Trabzonspor Tv'de onlarda var altta kalmayalm bizde de olsun mantyla alelacele i yapmamak lazm. Daha nce yaplanlar gibi srf yapmak iin baz eyleri yapmamak lazm.
    Bazen Sevin Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

WERTHeR
    Ziyareti

Alnt Emorfo Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Onlarda var bizde de olsun dncesi sakncal bir dncedir. Rakiplerimizin mazalar ald bizde olsun dedik Ts Club'lar atk kalitesiz rnler yaptk kendi kendimizi kandrdk kazkladk. Rakiplerimiz borsaya ald bizde alalm dedik, hem yanl aldk, hem ucuzdan aldk hem de gelen paray deerlendiremedik. Rakiplerimiz hep yldz alyor biz neen alamyoruz dedik, uzun sreden sonra paral bir bakan geliyor yldz tabir edilen bir futbolcu getiriyor. Sonunda bizim de bir yldz transferimiz oldu. Uyum salayamad, faydala olamad gnderdik. Btn bu rneklerde ne gryorsunuz baz eyler srf yapmak iin yaplm. Alt kalmayalm anmz yrsn ziniyetinin sonucudur bunlar. Bir i yapacaksnz nce n aratrmas yaplr, btn olaslklar hesaplanr hep en iyiye ulamak hedeflenir btn almalar bu dorultuda yaplr. Rakibiniz bir i yapt m sizin de yapmanz m lazm taklit ederek deil, mevcut sistemi iyi analiz ederek stne kendinizden bir eyler ekleyerek daha zgn bir ey karmanz lazm. Bu nedenle Trabzonspor Tv'de onlarda var altta kalmayalm bizde de olsun mantyla alelacele i yapmamak lazm. Daha nce yaplanlar gibi srf yapmak iin baz eyleri yapmamak lazm.
    Hakkn var yok deil ama gel gr ki son 15 ylda rakiplerimizin yapmad ama byklk gstergesi olan ne yapabildik. Orjinal bir eyler ortaya koyabildikmi. Pelerine taklp gitmiyormuyuz. Neden ilk stadyumu biz yapmadkta son stadyumu yapmak iin ura veriyoruz. Hatta srf bu yzden sen nuri albayrak' n devam etmesini istemiyormusun.(ondan bakas stad tyapamaz diyerek) Sakn nuri albayrak polemiine girmeyelim. Sorun imdiki bakan deildir. Nuri albayrak bu zincirin son halkasdr.

yelik tarihi
    08.06.2004
    Nereden
    Samsun

onlarn tv sine bilmem neyine zenecek deilim...kald ki AB ye de kar kanlardanm tpk istanbul takmlarna zentiye kar ktm gibi...o adam biletini 40/50 milyondan satyor,tabi ki tv de aar carlosu da getirir....sen 10 milyon bilet satyorsun stadn dolmuyor...olmaz!
    biz kralla ba kaldrm,o tac kraln elinden alm bir takmz..biz o kral soyup plak dolatrmz belli senelerde...hee o seneler mazide kald derseniz evet ama beklicez... benim; 1. 2. ve ya 3. byk gibi sralamalarla iim yok...kmede dse bu takm benim gzm bakasn grmez hep 1'inci hep 1'inci. ..
    o adamlar 100 senede15/16 ampiyonluklar var...bizim 30 ksr sene 1.lig tarihimizde 6 ampiyonluumuz var......biz ksa zamanda ok i baarmz ..matematik yalan sylemez
    Konu denizgrsy tarafndan (01.07.2007 Saat 01:40 ) deitirilmitir.
    Vasiyet ; Bordo Mavi mezar ta
    ''NUFUS CZDANINDA TRABZON YAZIPTA STANBUL TAKIMLARINA GNL VERENLERLE GNL BAIMIZ OLMADII GB AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERR ''

yelik tarihi
    01.08.2004
    Nereden
    Dzce
    Ya
    40

WERTHeR ayn kanda olduumuza sevindim....dier arkadalara gelince...bu bal aarken trabzonsporumuzun byklnden bir ey kaybetmi olmasndan deil sadece byk takm olma ve gereklerini yerine getirme konusunda maalesef dier takmlara oranla byk oranda zaaflar yayoruz . ve bu zaaflar deilmiki spor kamuoyu gndeminde alt sralara dren,ve dierleriyle yarta geride brakan...baz arkadalar trabzonspor kme dsede yinede ampiyon falan benzetmesine gitmi ama sanrm gerekler hite yle deil...ltfen kendimizi kandrmayalm...gereki olmann daha faydal olacan sanyorum yoksa hsranlar bol bir seyirci topluluuna dnmemiz an meselesidir arkadalar...ayrca bir arkadamda dierleri yapyor ama profosynelce yapyor biz ts club iini bile beceremedik demi...becerseydik ,dierleri beceriyorda bizim elimizemi yapyo...takm ampiyonlua oynarsa seyirci tirbnleri doldurur...iyi kaliteli transfer yaplrsa dierleri gibi forma satlr...ve taraftar ampiyonlua inanrsa o bileti 10 deil 50 ytl ye alr ve stada girer arkadam bunu iyi bilmen lazm...ekranlarda yoksun transferde yoksun, tv kuramyorsun...sahada yoksun eee seyirci 10 ytl ye bile almyo bileti diyorsun...ite bu olmad...ne ekersen onu biersin...millet gzne gzlk takpta hseyini ronaldinho diye izleyecek deil herhalde ...LG tv ye bile trabzonsporun malarn yaynlatmak iin 3 yldr anamz alad mail at telefon et fax ek biz byk takmz yaynlayn malarmz yoksa dekoderleri iade edicez bak toplu halde diye , resmen antaj yaptk ya...bu takm eskisi gibi kafaya oynasn iyi transferler yapsn medyada yer bulsun bak o zaman LG tv yalvarmyormu abi noolur yaynlayalm malar diye...BLMEM ANLATABLDMM...hepimiz trabzonsporluyuz ve hepimiz takmmz ok ama ok seviyoruz ama ltfen mantk d fanatiklik rnekleri sergilemeyelim yazlarmzda...
    Konu e-mercan tarafndan (01.07.2007 Saat 03:04 ) deitirilmitir.

Fatih Ersoy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.02.2005
    Nereden
    Ankara

Parayla, ikeyle byk olacaksak yok arkada ben almyaym..

Kim ne derse desin 100 yllk takmlara 40 yllk bir takmn alm olduu 6 ampiyonluk ve peinden koturduu insan kitlesi byklmzn apak gstergesidir. Evet bazlar bunu grmezden geliyor olabilir ama gereklerin onlarda farkndalar..
    Dn m, konu mu, sus mu, unut mu ?
    **Latocan**

Semih58 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    52

Mehmet Ali YILMAZ E.Bahe kongre yesi
    Ender ASMAN E.B Tv!de almtr.
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

Semih58 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    52

Ben TV olmasna karym.TV'nin ne faydas olur tam olarak kestiremiyorum.
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

Alnt kobra Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben TV olmasna karym.TV'nin ne faydas olur tam olarak kestiremiyorum.
    Resmi sitesinde haber yapamayanlar Tv'de mi haber yapcak ?

Kald ki mevcut ynetimin haber yapcak konusu bile yoktur.

imdilik Tv olay askda kalsn. nce baarl olalm da.
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Lancet_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.01.2006
    Nereden
    Kahramanmara

Alnt My Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadam, daha biz kendi taraftarmza 4. byk olmadmz anlatammz da ezelden beri bu memlekette oynanan tiyatronun 3 aktrnn parasna, puluna, kayrlmalarna karlk dierlerine byklmz, stlendiimiz misyonunu, en tepede olduumuz takdirde dahi hep arka plana itiliimizi nasl anlatacaz. Ltfen bahsi geen cmledeki '4. byk' ibaresini dzeltir misin.

sylenecek pek biey kalmam bence...

yelik tarihi
    01.08.2004
    Nereden
    Dzce
    Ya
    40

bakyorumda yukarda yazlanlara...taraftar olarak beklentilerimiz karaya oturmu zaten...bizde ynetimlere falan su buluyoruz taraftar ne istiyorsa ynetimde onu veriyor sanrm....kendine bir tv yi bile ok gren taraftar topluluuna dergi ok bile ...spor programlarnda 10-15 saniyelik bir yer bulursak ohhh ne ala demeyin keyfimize...en byk vizyon eksikliini akas burada yorum yazan arkadalarda gryorum bazlar hari...konuyu aarken bu derece beklentileri dk bir taraftar gurubuyla karlaacam akas sanmyordummm.neyimize bizim ampiyonlar ligi falan yaasn intertoto...bu yorumlardan bu kar ancak..kimse kusura bakmasn

yelik tarihi
    08.06.2004
    Nereden
    Samsun

''tv'' miz varken yada kadroda dnya yldzmz varken mi ampiyon olduk biz...fzuli klfettir tv...nce kadro bi gzllesin takm ilgi eken top oynasn esip geelim...bi arkada deinmiti;internet sitesi ne kadar cazibeli yada merakla girilen bi yer ki tv si olsun...bizim BMN radyomuz var o yeter
    Vasiyet ; Bordo Mavi mezar ta
    ''NUFUS CZDANINDA TRABZON YAZIPTA STANBUL TAKIMLARINA GNL VERENLERLE GNL BAIMIZ OLMADII GB AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERR ''

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    03.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

sylenecek sz yok...

ynetim cevap versin bu soruya...?

HSAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.11.2005
    Nereden
    Bursa

Bir kere herkesin imkanlar , transferleri kendisini ilgilendirir. Tutup burada imkanlar kyaslamak , onlarn transferleriyle bizimkileri kyaslamak vs. bana gereksiz geliyor... deneyin bakn konunun sonu nereye gidecek
    avatar: ike soruturmasn yrten zel yetkili savci Mehmet BERK.

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    Orta Dou
    Ya
    35

onlar istanbulda biz trabzondayz.karlatrmalar sama bence.
    Recep Onur KIVRAK

fanatikdevri - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.03.2005
    Nereden
    stanbul

Alnt fromTheRApBZONe Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    onlar istanbulda biz trabzondayz.karlatrmalar sama bence.
    doru birde trabzonda yerel tv ler trabzonspor dan para kazanyor
    trabzonspor tv yaptn her eyi onun oldu antremanlar falan verdi
    yerel tvler ekmek yiyemez
    onlar dnmek zorunda trabzonspor
    trabzonda yerel tvlerin hepsi trabzonspor tv
    FORMANIN NNDEK ARMAN N OYNA ARKASINDA YAZAN SM HATIRLAYACAKLARDIR.

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Alnt fanatikdevri Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    doru birde trabzonda yerel tv ler trabzonspor dan para kazanyor
    trabzonspor tv yaptn her eyi onun oldu antremanlar falan verdi
    yerel tvler ekmek yiyemez
    onlar dnmek zorunda trabzonspor
    trabzonda yerel tvlerin hepsi trabzonspor tv
    Mesela FB TV var baka kanallara antreman yaynlayamyo mu?

fanatikdevri - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.03.2005
    Nereden
    stanbul

Alnt Emre Can Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Mesela FB TV var baka kanallara antreman yaynlayamyo mu?
    tam bilmiyorum ama yaynlanmyor rportaj falan vermiyorlar hatta trt bu ie kzyordu
    dierlerini bilmiyorum
    izlemediim iin yani

Trabzonda yerel tvler olmal,yerel tv art.
    FORMANIN NNDEK ARMAN N OYNA ARKASINDA YAZAN SM HATIRLAYACAKLARDIR.

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Alnt fanatikdevri Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    tam bilmiyorum ama yaynlanmyor rportaj falan vermiyorlar hatta trt bu ie kzyordu
    dierlerini bilmiyorum
    izlemediim iin yani

Trabzonda yerel tvler olmal,yerel tv art.
    Adamlara zle program yaplyo Sar Kanarya gibi.Bu programda da idman grntleri yaynlanyodur.Yerel TV'ler iin sorun olmaz.

POYRAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.10.2004
    Nereden
    Avrupa Dier

Alnt e-mercan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bu takmn (TRABZONSPOR) koyu bir taraftar olarak bylesi acizlik kokan balklar amak yada alm balklara yorum yazmak her ne kadar zor gelsede gerei deitiremeyiz...
    imdi yukardaki sorunun almn soraym siz cevaplayn ve kendinize sorun bakalm....
    Malum lkemizde futbol deyince 4 Byk kulupten bahsedilir (son zamanlarda 4. bykten pekte bahsedilmez olunsa'da)
    Lakin git gide bu kavram yerini 3 Bykler diye yeni bir kavrama brakmaktadr...
    En azndan medya bunu yksek sesle byle dillendirmektedir...son 20 yl da bir trl gelmeyen ampiyonluun bunda byk etkisi varsada yanlz bana yeterli bir sebep olarak ileri sremeyiz...20 yllar deilde ben son 2 yl ele alp 2 rnek sunacam gerisi size kalm...

tv kanallar:

fenerbahe tv,
    Beikta tv,
    Galatasaray tv
    artk uyduda yayn yapyor ve btn tv izleyicilerine ulayor yani 4 bykler ierisinden nn kendi tv si var ama birinin yok....

gelelim bu ylki transferlere:

fenerbahe R.Karlos
    Beikta Cisse
    Galatasaray LNKOLN ...
    4 Byklerden avrupann en nde gelen futbolcularndan birertane transfer yaparak hem kadrolarn dahada glendirdiler hemde biri dierinden aa kalmayacan transfer bombalarn ard arda patlatarak belli ediyorlar, ve adeta gz da veriyorlar ama gel grki bu drt byklerden birtanesinden hi ses seda yok . BLN BAKALIM ,ACABA HANGS BU BYK TAKIM...Gerekten zor sorular deilmi...
    Daha ok soru sorulabilir elbette ama ben vizyon ve misyon asndan bunlar yeterli gryor daha ok soru sorarak cevaplamalarnz zora sokmak istemiyorum...ltfen dncelerinizi burada yazarak sizlerde katkda bulunun...
    BLN BAKALIM KM.?
    Onlarin bizden daha fazla kaynaklari var bu yzden tv leri de var. Onlar icabinda 50 bine oynuyorken biz 25 bine zor oynuyoruz. Sampiyonluk gelirse tv de gelir bize spheniz olmasin. Her sey sampiyonluga bakiyor.

Onlarin yaptigi transferlerin neresi Avrupa'nin en nde gelen transferleri onu da merak ettim dogrusu. Dn tv de gsteriyor. Ne Roberto Carlos, ne de Linkoln dnyanin en iyi 50 futbolcusu icinde degiller. Zaten Avrupanin nde gelen kaliteli oyunculari olsalardi o iki takimin haddine bile degildi onlari transfer edebilmek. Besiktas'in transferini adam yerine koyup yazmiyorum bile. Evet, biz o kadar bile transfer yapmadik, belki yapmayacaklar da. Bunu iki lafi bir araya getirip konusmayi bile beceremeyen ynetime sormak lazim sanirim. Benim demek istedigim, aldiklari adamlari biraz fazla abartiyoruz bence.
    Bizim ektiimiz, adamln bedeli.

yelik tarihi
    01.08.2004
    Nereden
    Dzce
    Ya
    40

sevgili dostlar...benim ksaca sylemek istediim uydu aslnda...akam haberlerden sonra tv lerde yaynlanan spor programlarna bir gz atn ...Trabzonspor ka programda haber olarak ele alnm ka saniyelik haber yaplm...yoo bulamazsnz bouna aramayn...bir ka kanal hari dierleri trabzonsporumuzu maalesef haber deeri olmayan kulupler sralamasna koymu bile....siz hala ampiyonluk bir gelsin dierleride olur diye bekleye durun...ampiyonluk kenarda seyirci durmakla ve inallah maallah demekle gelmez...yani medya bir takm neden haber yapar...iyi transferler yapmyor diyemi...yada ampiyonlua inanmad ve iddial grmedii iinmi...ben bu bal aarken trkiyedeki 4 byk olgusundan yola karak atm ve karlatrdm...baz arkadalar bizim durumumuz farkl biz onlar gibi olamayz diye basit bahaneler arkasna snarak bence kendi i dnyalarndaki acizlii yanstmlar yazlarna...ne yani dier 3 istanbul tajkmlaryla deilde ankara takmlarylam kyaslayacaz trabzonsporu...eer drt bykten biriyse ..ki yledir ...o zaman dier 3 takmla kyaslarm bundanda daha doal bir ey olamaz...ve onlar ne yapyorlarsa pekala bizde yapabilmeliyiz yoksa 4. byklk sarslmaya balar...bir arkadamda ts tv kurulmasna gerek yok trabzon da yayn yapan yerel kanallar var demi...sanrm kendisi trabzonda ikamet ediyor olsa gerek nk trabzon dndaki hi bir izleyici bu kanallar zaten izleyemez uydudan falan yayn yapmyorlar bunuda hatrlatmak isterim...ayrca bu tartmay sadece tv ve bu ylki transferler konusuna indigemeyelim ltfen bunlar sadece bir rnekti vermi olduum...ve bunlarn adedi oaltlabilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)