Sayfa 2 Toplam 21 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 501 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kurtuluþ Günü 11 Aralýk... Sandýkta Görüþürüz!

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Külünkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Faruk hiç merak etme bu camia ne baþkansýz kalýr ne de yönetimsiz.
    Kalmaz elbette. Önceki yönetimler gibi yönetimler oluþacaksa hiç gerek yok. Camianýn önde gelenleri biraraya gelip Trabzonspor'un geleceði için ortak hareket etme kararý almadýklarý sürece hiç bir þey deðiþmez. Birlik þart.

Alýntý lazanist Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Faruk kardeþim çok doðru þeyler yazýyorsun ama bir yönetim anca bu kadar kötü olur.Bundan kötüsü olamýyacaðý için gelecek yönetimin baþarýlý olacaðýný düþünüyorum.Takým ve taraftar için kurtuluþ olurmu bilmem ama benim için 11 aralýðýn saðlýk sorunlarým için bir kurtuluþ günü olacaðýný umud ediyorum.
    E tabi ayný þeyleri Atay Aktuð ve yönetimi için diyorduk Her zaman yeni kutu yeni þans, yeni heycan cazip gelmiþtir. Ancak dediðim gibi önümüzdeki genel kurulda ýþýk verecek uyumlu isimler biraraya gelmezse oluþacak yönetim diðerlerinden farklý olmayacak.

Alýntý hamdi bey Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Atay Aktuð dan kurtulduðumuzda ligi en son 2. bitirmiþtik takýmýn borcuda yoktu keþke kurtulamasaydýk sevgili yön.. þey pardon Trabzonsporlu renkdaþ
    Hamdi bey ceza almýþsýn. Beklenen bir þeydi. Atay Aktuð görevi býraktýðýnda Trabzonspor 9 ile 13. sýralarda gidip geliyordu. Þubat ayýnda yapýlan kongreden sonra Albayrak yönetimi ile ligi 4. bitirebilmiþtik.

Kýsaca bu yönetimden kurtulmak için genel kurul istemiyorum. Planlý uyumlu Trabzonspor'u mutlu yarýnlara ulaþtýracak güçlü bir yönetim istiyorum. Aksi taktirde bu yönetimden farklý yönetimlerin oluþacaðýný düþünmüyorum. Kurtuluþ demek hiç bir þeyin eskisi gibi olmamasý demek. Bu nedenle genel kurulda bahsettiðim þekilde bir yönetim göreve gelmezse bu çok fazla bir þeyin deðiþeceðini sanmýyorum. Trabzonspor'umuz için hayýrlýsý neyse o olsun.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    37

Futbolu bilen yönetim istiyoruz.

BDiler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

inþallah sadece TRabzonsporun menfaatleri doðrultusunda çalýþan futbolu bilen bir yönetim gelir baþýmýza
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Gelen gideni aratir diye bi soz vardir .. Kimsenin bunlari aratacagini sanmiyorum ..Sayin Albayrak ve kurmaylarini unutmayacaz onlar birer efsane olarak hatirlanacak

Misina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

albayrak adaylýðýný açýkladýðý zaman akp zihniyetine hayýr demiþtim.forumdan bir çok arkadaþ bana Trabzonspora siyaset bulaþtýrma demiþti.þimdi bakýyorumda herkes albayrak karþýtý olmuþ
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Baþýmdan Mezarlýðýn,
    Seher Aydýnlýðýnda Taze Ýnsan Yanýk Benzin Kokusu

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý madheart61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    inþallah sadece TRabzonsporun menfaatleri doðrultusunda çalýþan futbolu bilen bir yönetim gelir baþýmýza
    yildiz ve stad sözünü veren herkes secilir bizde degismez tarih
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Misina Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    albayrak adaylýðýný açýkladýðý zaman akp zihniyetine hayýr demiþtim.forumdan bir çok arkadaþ bana Trabzonspora siyaset bulaþtýrma demiþti.þimdi bakýyorumda herkes albayrak karþýtý olmuþ
    Þimdi ne alaka anlamadým.
    Albayrak o bahsettiðin parti mi demek. Ýyi de Albayrak siyasetin içinde olan biri deðil. Böyle düþünüyorsan Atay Aktuð belkide en siyasi baþkanýmýz onun için de o da baþka partiden mi dedin. Bunlar sakat düþünceler. Üstelik sen kendini ele veriyorsun. Bu baþkaný siyasi görüþlerine göre deðerlendirmiþsin. Halbuki diðer arkadaþlar baþarýsýz olduðu için eleþtiriyor. Ah þu kafalar Trabzon'u batýran þu kafalar. Deðiþin ulan deðiþin...
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Nereden
    Trabzon

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Albayrak o bahsettiðin parti mi demek. Ýyi de Albayrak siyasetin içinde olan biri deðil. Böyle düþünüyorsan Atay Aktuð belkide en siyasi baþkanýmýz onun için de o da baþka partiden mi dedin. Bunlar sakat düþünceler. Üstelik sen kendini ele veriyorsun. Bu baþkaný siyasi görüþlerine göre deðerlendirmiþsin. Halbuki diðer arkadaþlar baþarýsýz olduðu için eleþtiriyor. Ah þu kafalar Trabzon'u batýran þu kafalar. Deðiþin ulan deðiþin...

bi kere 40 yýllýk arkadaþ deðiliz ulan kelimesi ne oluyor

Nereden
    Ýstanbul

Sadece sana yönelik bir ulan demek deðildi o zihniyete yönelikti.
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    43

walla benim kimseyle bir sorunum yok fakat gunumuz siyasetinde atip tutup sunu alacam bunu vercem diyen insanlarin boyle guzide bir klubun baskani olmamasi gerektigini dusunuyorum..
    2 tane yildiz alacam bir tanesi 10 million dolar..
    stad projesi hazir kazmayi vuruyoruz.
    kulubu sirketimiz gibi yonetecez marka degerini arttiracaz..

elde ne var yildiz satildi..
    stad idare ediyoz..
    ts clup lar kapatildi..
    marcelinyo geldi formasini alamadan gitti..
    jamaicali arkadaslarim var burda bana guluyorlardi bu adami biz dove dove kovaladik size mi geldi diye..malum gitti o da .
    bize sadece sozu senet hicbir cikari olmayan trabzonspor sevdalisi karizmasi olan bir baskan lazim...
    kizacaksiniz belki ama.. bu yaptigim tarife en cok uyan adam mehmet ali yilmaz dir...
    sevgilerim le saglicakla kalin sakin beni ban lamayin .
    alper,
    grand cayman /cayman islands
    karaiplerde bir trazonsporlu..
    bu sehir senin le yatip kalkiyor 20 yildir senden birsey istiyor. bordoylan mavi kefenim olsun trabzonum bu sene sampiyon olsun

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Baþkan belki belli hedefler için geldi ama kendiside çok þey kaybetti.Ýnsanlar onu ilk olarak TS baþkaný olarak tanýdý.Takýmý kötü yönetti buda insanlarýn aklýndan çýkmaz.

Bu arada jamaicalý kim?
    Özkan SÜMER

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    43

benim kaldigim adada cok jamaicali var
    bu bizim lazaroni jamaica milli takiminda hoca imis..
    karaiplerde bir trazonsporlu..
    bu sehir senin le yatip kalkiyor 20 yildir senden birsey istiyor. bordoylan mavi kefenim olsun trabzonum bu sene sampiyon olsun

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

jamaikalýlarda bizim gibi saf galiba..

Bilo Paþa
    Ziyaretçi

evet umarým o kafalar deðiþir bir an önce ,ve ilk olarak senden baþlamasý dileðiyle, yahu koskoca Trabzonspor falanca partinin arka bahçesi oldu sayenizde, Emorfo ,lütfen mevcut yönetimin bir tane olumlu icraatýný söylesene, burda yok onlar iyidir doðrudur diyorsun ama somut birþeylerle kanýtla bu tezini

biz siyasi görüþe bakmýyoruz yaptýðý icraatlere göre deðerlendiriyoruz, söyle bunun ne icraati var? bunun yaptýðý baþkanlýðý avni bile yapar, bir tane iyi görsem senden fazla çýkýp savunurum bu adamlarý ama yok bunlar TS düþmaný anlayýn artýk

Nereden
    Ýstanbul

Bu yönetim iyidir hoþtur dediðimi de nerden çýkardýn. Yazdýðým yazýlarýn içinde bana öyle bir cümle bulabilir misin. Okuduðunu anlamama gibi bir sorunun var sanýrým. Bak sende siyasi görüþlerine göre deðerlendiriyorsun yönetimi. Kulüp malum siyasi partinin arka bahçesi nasýl olmuþ. Bana örnek gisterebilir misin. Atay Aktuð döneminde kulüp diðer bir partinin ön bahçesi miydi. Yani yönetimleri baþkanlarý siyasi görüþlerine göre mi deðerlendirmek lazým. Ben bu zihniyete ayar oluyorum. Tepkim buna. Baþarýsýzlýklarýný zaten hep eleþtirmiyoruz mu? Belki de sen benim kadar yönetimi eleþtirmemiþsindir. Yanlýþlarýný neler yapmalarý gerektiðini burda dile getiriyoruz zaten. Elinde hiç bir veri olmadan, baþkanýn malum siyasi partiyle alakalý hiç bir sözünü veya ona oy kazandýrmak için hiç bir davranýþýmý görmeden sadece kendi siyasi görüþlerinize göre kafanýzda bir þeyler kurmuþsunuz, tekrarlayýp duruyorsunuz. Ben baþkanýnýn siyasi görüþüne taban tabana zýt bir siyasi görüþe sahibim, peki ben neden sizin gibi düþünmüyorum acaba.

Ayrýca avatar olarak kullandýðýn aptalca resimde bordo-mavi kullanarak Trabzonspor'la özdeþleþtirmeye çalýþma. Trabzonspor'un böyle taraftarý yok. Resimdeki sensen bilemiyorum o halde özür dilerim
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

- her þeyden önce takýmý siyasete alet etmeyecek....

- verdiði sözleri unutmayacak kadar mert...

- Ts Cluplarý geliþtirecek yerde kapatmayacak kadar ileri görüþlü......

- yenilgilerden sonra piþmiþ kelle gibi sýrýtmayacak.....

- Klübü olmayacak masallarla deðil gerçeklerle yönetecek.....

birisi lazým......
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Muhammet Kurt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    47

Alýntý Bilo Paþa Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    evet umarým o kafalar deðiþir bir an önce ,ve ilk olarak senden baþlamasý dileðiyle, yahu koskoca Trabzonspor falanca partinin arka bahçesi oldu sayenizde, Emorfo ,lütfen mevcut yönetimin bir tane olumlu icraatýný söylesene, burda yok onlar iyidir doðrudur diyorsun ama somut birþeylerle kanýtla bu tezini

biz siyasi görüþe bakmýyoruz yaptýðý icraatlere göre deðerlendiriyoruz, söyle bunun ne icraati var? bunun yaptýðý baþkanlýðý avni bile yapar, bir tane iyi görsem senden fazla çýkýp savunurum bu adamlarý ama yok bunlar TS düþmaný anlayýn artýk
    Ben sana su kadarini savunacagim !!!!!

Trabzonspor tarihinde su yonetimlerde futbolcu gormustur:

- Mehmet Ali yilmaz donemi
    - Sadri sener domeni
    - Nuri Albayrak donemi

Futbolcu transfer kitligi donemi

- Faruk ozak
    - Ozkan sumer
    - Atag aktug

Nuri albayrak icraatlari :

1-Alinan futbolcular : Musa, umut bulut, stepanov, risp, ayman, jabi, serkan, omer riza, ersen martin

Seviye olarak kotu oyuncular degil, bu futbolculari biz su yukarida saydigim transfer kitligi doneminde ruyamizda goremezdik!!

2- Ilk defa Trabzonspor tarihinde bir stat projesine bu kadar yakin oldu, hersey istedigi sekilde giderse insallah trabzon sehrini degistirecek ve Trabzonsporu daha da buyutecek bir proje olacak

3- Bir yapilanmaya gidildi, Aziz Yildirim 7 sene baskanlik doneminde ancak bir Roberto Carlos getirebildi

4-Saha neticeleri olarak bu kadar muhallefete ragmen, nuri albayrak doneminde takim iki defa 4 cu olabildi. ( Ahmet agaoglunun bir lafi : Trabzondaki muhalefet Amerika da olsa Bush yonetimi yikilir ) Basari degil ama son 6 ayina bakarak takimda bir iskilet olustu ve bir uyum sureci yasaniyor.

5-Bir yildiz sozunu verdi ve tuttu : Marcelinho Turkiye sartlarinda buyuk bir yildizdir, bunu kabul etmeyenin futbol bilgisinden suphe ederim. Onlar herhalde yildiz sozunden bir Van Nistelroy ya da Ronaldinho anliyorlardir. (hayalcilar)
    -------------------------------------------------------------------------

Yaptigi hatalar :
    - Gelirken iki yildiz sozu vermesi (trabzona uluslararasi un yapmis futbolcu maalesef gelmiyor, gelirse de ucuk rakamlari kabul ederek geliyor ve gelince de keyif yaparak futbol oynuyor) Hollandada bir arkadasim var ve o Musampanin kardesinle cok samimi arkadas, kardesi demis ona abim dedi bana ben orada yedek de otursam ya da oynasamda umurumda degil ben parami aliyorum ya o yeter bana.

- Etrafina cok guvenmis olacakki yanlis hoca tercihi ve transferde gecikmeler ona eksi puan getirdi ve muthis zaman kaybettirdi

- Secilirken bu isi baskanlik yaptigi buyuksehir takimindaki gibi kolay olacagini kestirmesi.

Ozet:

- Ilk yili cok acemilik cekmis ve isin bu kadar muhalefet ve zor olacagini kestirememis. Ama hatasini anlayip bu isi bilenlere teslim etmesi inat olmadigini gosterdi ( ozkan sumer ve nejmi perekli)

- Su anda stat projesi son asamalarinda ( en buyuk hayali ve kendi sozu de var basaramazsam cekip gidecegim)

- Takim su anda guzel bir iskelet yakaladi, bir kac takviyeyle sampiyonluk yarisi yapilabilir. ( hazir bir takimiz, diger istanbul ezikleri takimlarini dagitti, uyum sorunlari olacak)

- Ve bu yonetimin bir sartla gitmesine razi olabilirim o da bunlardan daha ii yapabilecek bir yonetim gelmesi, o da projesini hazirlayip sunmasiyla ( bana ozkan sumerlerden, atay aktuglardan, serdar balilerden, iskender onallardan, husnu hayalilerden bahsetmeyin)

- ve elestirirkende lutfen sadace defol gidin diyerek degil alternatif sunarak elestirin ve daha iyisi gelecekse gitmesini isteyin ama su anda bunlardan daha ii gelecek bir yonetim su ana kadar adayligini aciklamadi

Vessalam

Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

gel aralýk gel!!
    Profesyonelleþemeyen Kurumsallaþamayan hiç bir kurumun baþarýlý olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

oskanonur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    48

alternatif uretin diyen arkadaslara sadece bir tek sozum var.kongre icin yaklasik 5 ay varken, daha aday adaylarý ortaya cikmamisken,listeler sonuclandirilmadan, plan ve projeler masa ustune koyulup tartisilmadan nasil alternatifler siralayacagiz ve onlari degerlendirip bir sonuca varacagiz.(yok eger forumdaki herkes kendi gonlunden gecen baskani, yonetim kadrosunu ve projelerini anlatsin demek istiyorsaniz sozlerimi geri aldým.)
    "AÝNESÝ ÝÞTÝR KÝÞÝNÝN, LAFINA BAKILMAZ"

Kasým Hilal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Büyük ihtimal Albayrak yönetimi tekrar gelmeyecektir.
    Þimdi onun için asýl düþünülmesi gereken bence yeni yönetimdir.
    Eðer elimizde bu iþi kývýrabilecek sistemli bir yönetim adayý yok ise kalsýn Albayrak..
    En azýndan baþýmýza gelecekelri az çok biliriz.
    Ve büyük ihtimal ile de stad bitmiþ olur..
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Seyit Hoca - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    52

Baþkaný , eðer XXX partisi yandaþý deðilse , herhangi bir kiþinin savunacaðýný düþünmüyorum.
    Ancak Bir XXX partili , Avni Aker de , ''baþkan istifa '' , diye baðýranlarý,
    yerebilir
    Ancak bir XXX partili , yapýlamayan onca vaadi ipe sapa gelmez , baþarýsýz ya da henüz gerçekleþmemiþ vaatleri anlatarak unutturmaya çalýþýr
    Ancak bir XXX partili , baþkan denilince ama FB nin baþkaný . ama GESE nin baþkaný vb . diyip diðer baþkanlarýn icraatlarýný küçültmek için onlara saldýrýr
    Ancak bir XXX partili baþkan yardýmcýlýðýna getirilen ???? PÝÞÝREN in oraya gerçekten futbolu anlayan Trabzonlu olmayýp Gümüþhane den futbolumuza destek verecek piyasadaki en kaliteli futbo virtiyözü olduðunu savunur, ve HAYIR HAYIR XXX partisinin vitrini falan yapmak gibi bir düþüncelerinin olmadýðýný dile getirir

Ben bu oyunu gördümeyrettim.Tam 4.5 yýl.Sizler gibi.
    Trabzonsporumuz küçüldü.küçüldü .Minnacýk oldu.
    Yazýklar olsun.

Nereden
    Trabzon

Bu yönetim iyidir hoþtur dediðimi de nerden çýkardýn. Yazdýðým yazýlarýn içinde bana öyle bir cümle bulabilir misin. Okuduðunu anlamama gibi bir sorunun var sanýrým. Bak sende siyasi görüþlerine göre deðerlendiriyorsun yönetimi. Kulüp malum siyasi partinin arka bahçesi nasýl olmuþ. Bana örnek gisterebilir misin. Atay Aktuð döneminde kulüp diðer bir partinin ön bahçesi miydi. Yani yönetimleri baþkanlarý siyasi görüþlerine göre mi deðerlendirmek lazým. Ben bu zihniyete ayar oluyorum. Tepkim buna. Baþarýsýzlýklarýný zaten hep eleþtirmiyoruz mu? Belki de sen benim kadar yönetimi eleþtirmemiþsindir. Yanlýþlarýný neler yapmalarý gerektiðini burda dile getiriyoruz zaten. Elinde hiç bir veri olmadan, baþkanýn malum siyasi partiyle alakalý hiç bir sözünü veya ona oy kazandýrmak için hiç bir davranýþýmý görmeden sadece kendi siyasi görüþlerinize göre kafanýzda bir þeyler kurmuþsunuz, tekrarlayýp duruyorsunuz. Ben baþkanýnýn siyasi görüþüne taban tabana zýt bir siyasi görüþe sahibim, peki ben neden sizin gibi düþünmüyorum acaba.

Ayrýca avatar olarak kullandýðýn aptalca resimde bordo-mavi kullanarak Trabzonspor'la özdeþleþtirmeye çalýþma. Trabzonspor'un böyle taraftarý yok. Resimdeki sensen bilemiyorum o halde özür dilerim

albayrak ý siyasi nedenlerden deðil baþarýsýzlýðý için eleþtiyoruz.atay aktuð döneminde ligi 2 sene üst üste ikinci bitirmiþtik.sonraki sezon ise ortada bir baþarýsýzlýk vardý ve Atay Aktuð bedelini istifa edip kongreye giderek ödedi.isfayý bile göze alamayan projelerim þampiyonluktan daha önemli diyen pýsýrýk Albayrak gibi koltuða yapýþmadý Trabzonspor sevdasý koltuk sevdasýndan aðýr bastý...

eðer Trabzonspor albayrak döneminde baþarýlý olsaydý baþta Nuri ve yönetimdeki bazý yandaþlarý milletvekili adayý olacaktý.ama býrakýn baþarýlý olmayý kulübü öyle rezil bi hale soktularki deðil milletvekili adayý olmak bakkala ekmek almaya gidecek yüzleri kalmadý

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Ýki sene içinde iki maket dýþýnda ne gördünüz ne duydunuz bizim bilmediðimiz ne geliþme olduda stad iþi çokyakýn diyebiliyorsunuz....
    þu baþkanýndan hocasýna ondanda destekçelierine sakýz olan "iskelet kadro" yu bide biz duysak biri ALLAH rýzasý için yazsýn bakalým þu iskelet kadroyu .....

artýk TRABZONSPOR baþkanýndan hiçbirþey istemeyenlerdenim ...sadece sussun zira her konuþtuðunda TRABZONSPOR rezil oluyor ....

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Albayrak görevi aldýðýnda da kurtuluþ günü gibi sevinmiþtik,ama her öngörü doðru çýkmýyor ne yazýk ki.Ben de haksýz çýkanlardaným,artýk her þeyin daha farklý olacaðýný düþünüyordum.Evet çok farklý oldu,çok çok farklý oldu.Gelgelelim verilenler istediðimi karþýlamadý...

Aralýktaki kongrede Nuri Albayrak'ýn karþýsýna kimler çýkacak bilemiyorum.Ama kim gelirse gelsin bundan daha kötü olamaz sözüne de inanmýyorum.Kulübümüz için hayýrlýsýný istemekten baþka yapacak bir þeyim yok.

Yanýldým,yanýldým,yanýldým hep. Öngörülere,kurtuluþ günlerine,vaatlere inanmýyorum artýk...

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Misina Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    albayrak ý siyasi nedenlerden deðil baþarýsýzlýðý için eleþtiyoruz.atay aktuð döneminde ligi 2 sene üst üste ikinci bitirmiþtik.sonraki sezon ise ortada bir baþarýsýzlýk vardý ve Atay Aktuð bedelini istifa edip kongreye giderek ödedi.isfayý bile göze alamayan projelerim þampiyonluktan daha önemli diyen pýsýrýk Albayrak gibi koltuða yapýþmadý Trabzonspor sevdasý koltuk sevdasýndan aðýr bastý...

eðer Trabzonspor albayrak döneminde baþarýlý olsaydý baþta Nuri ve yönetimdeki bazý yandaþlarý milletvekili adayý olacaktý.ama býrakýn baþarýlý olmayý kulübü öyle rezil bi hale soktularki deðil milletvekili adayý olmak bakkala ekmek almaya gidecek yüzleri kalmadý
    Bu ne ya Misina kardeþ boþver seninle bu konuda tartýþmayalým, ortaya hayal ürünü iddialar atýyorsunuz. Zaman ve emek harcama deðmez. Bana gerçek þeylerden bahsedin. Yönetim baþarýsýz evet yönetim siyaset için geldi hayýr. Baþarýsýz çünkü durumu görüyoruz, siyaset yok çünkü bunun için bir belirti ve davranýl göremiyorum. Reel veriler üzerinden tartýþalým. Halamýn býyýðýný teyzemin sakalýný bir tarafa býrakalým.
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)