Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 21 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 501 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Kurtulu Gn 11 Aralk... Sandkta Grrz!

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

Standart Kurtulu Gn 11 Aralk... Sandkta Grrz!

lkelerin ve ehirlerin zel gnleri vardr ve bunlar muhakkak ki ok byk anlam ifade ederler ...Trabzon ehrinin ve takmnn tarihte artk 2. bir kurtulu gn olacaktr sanrm ki artk her sene 11 Aralk veya daha yakn bir tarihi de bu gnlere ilave edecegiz ...

Herkes bu forum sayesinde bildiklerini dncelerini yazd izdi genel olarak sknt saha ii baarsz sonularn getirdii konular zerinde yogunlat ...

Bir camia da kt gnler olabilir bu ok dogaldr hedeften uzaklaabilirsiniz bunun neticesinde moral bozukluklar olabilir ..

Trabzonspor da bu sreleri malesef uzun yllar yaam son 10 ylda bu camia ancak 2 3 sezon heyecan duyabilmi hedeflerine yaknlaabilmitir....

Kurtulu gnleri her camia iin iinde bulunulan skntdan k iin milad olan gnlerdir ....

Trabzonspor iin kurtulu gnnn nemi saha ii sonular ,stad veya kurumsallama deildir .. Bunlar mutlaka ok nemlidir olmas da gerekir .. Ama daha nemli bir gerek vardr ki ite asl sknt oradadr ...

Trabzonspor bugn Trk futbolunda zel bir yere sahiptir ...Herkesin bildii gibi bir devrim yapm ampiyonlugu stanbul dna karm tek takmdr ...Bunun neticesinde bu camiann bir VZYONU , MSYONU vardr ...BU yap kolaylkla saglanmamtr ok mcadeleler verilmi kendini kabul ettirmitir ....

inde bulundugumuz durumun kurtulu gn olmasn saglayan yegane sebep budur ... Hi bir art altnda tadgmz misyona ve vizyona ihanet edilmemelidir ....lkenin 4 byk takm arasna girmek ( bazlar kabul etmese de )ve bu yapy daha yukar karmak gereklidir

Trabzonsporun kurtulu gn bu anlamda 11 Aralktr ...

hseyin1975 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.11.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    44

11 Aralikda belki mevcut Ynetim gidecek ama bu KURTULUS Gnmz olmayacak cnk arkalarinda Dag kadar Sorun birakacaklar!!!

Bu sorunlarin hepsinden lurtuldugumuz Gn Kurtulus Gnmz olacak ve bu MAALESEF daha Yillar srebilir....
    Rahmetli Babamin bu Dnyada bana birakdigi en byk Miras "LMSZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Erdal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.09.2006
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    47

sevgili coolank ..fikirlerinize katlyorum ..lakin balk iin erken deilmi ?....hala mitlerini koruyan karde,arkada ve aabeyler iin...yoksa bizden geti sevdalukkkkkkkk

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Arkasnda bir sr sorun da braksa Albayrak'n gitti gn KURTULU gndr..Milli bayram gndr. Dn gndr .Benim hayatmn en mutlu gn olacak inALLAH
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Atay Aktu'dan kurtulduumuzu sanp daha beter eyler yaamadk m. Nerden biliyorsunuz Aralk aynda yapacamz kongrenin kurtulu gnmz olacan. Gaza gelip o gazla balk amayn. Hepimiz en iyisini umut ediyoruz yle olsun istiyoruz. Ligler balamadan kongre srecine iyice girmeden byle bir balk gereksiz olmu. Bir adaynz m var. Alt yapsn oluturmaya m alyorsunuz. Kimmi bizi kurtaracak Spermen ?
    Bazen Sevin Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    04.08.2006
    Nereden
    Bursa
    Ya
    37

yaptklar yapacaklarnn temnatdr bu adam bu ii bilmiyo .her ynden klp geriledi o nedenle 11 aralk kurtulu gnmzdr

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    Orta Dou
    Ya
    36

Alnt Emorfo Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Atay Aktu'dan kurtulduumuzu sanp daha beter eyler yaamadk m. Nerden biliyorsunuz Aralk aynda yapacamz kongrenin kurtulu gnmz olacan. Gaza gelip o gazla balk amayn. Hepimiz en iyisini umut ediyoruz yle olsun istiyoruz. Ligler balamadan kongre srecine iyice girmeden byle bir balk gereksiz olmu. Bir adaynz m var. Alt yapsn oluturmaya m alyorsunuz. Kimmi bizi kurtaracak Spermen ?
    Bence spermen parasz bi insan olsun.Parallar bu klbe hibi katk salayamad aksine hep aldlar.
    Recep Onur KIVRAK

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

ncelikle unu sylemek isterim ki gaza gelip balk aacak durumda deilim ..yani gaza gelmem ...balk aarken sizden izin alnacagn bilmiyordum eger ynetim gereksiz grrse siler olur biter ...ben kendi imzamdaki yaznn dahi silinmesini sorun etmedim haber verilmeden ....

Lig balamadan kongre srecine girilmeden demisiniz ...zellikle imdi bu balg amamn sebebi o srete bunlarn unutulmamas ...Erken oldugunu da dnmyorum ..Aralk ayna kadar olan sre mucizevi bir eklide iyi giderse tehlikenin gzard edilecegini dndm iin ...

Altyap ksmna gelince burada niye altyap yapmak iin ugraaym ? veya niye byle bir amacm olsun ? kongre bu forumda m kazanlyor ...? bu forum ok nemli derseniz size unu sorarm ...

Taraftarn bu kadar tepki gsterdii bakan ve ruh hastas nasl hala daha grevde ?

Demek ki taraftar takmn sahibi olsa da yaptrm gl deil ...stelik altyap dediiniz olay medyada ve Trabzonda baz yerlerde oluturulur ..

Trabzonsporun bir Spermene ihtiyac oldugunu da zannetmiyorum ..

yelik tarihi
    06.09.2006
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    47

yaadklarmzdan sonra hi bireyin ynetimin mrn uzatamayacan dnyorum ... baln erken olduunu dnyorum ...ama grltsz bir ekilde sessiz ve derinden salam bir ekibin olumas gerekir diye dnyorum ....bu arada bu zamana kadar yazdklarnz takip eden biri olarak iyi niyetinizden de asla kuku duymuyorum ...eyvallah...yinede balk iin erken mucizenin bile destee ihtiyac var):

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Ben tam aksine yllarca taraftarn vahice saldrlar ile istifa eden ynetimler ve hocalar grmekten bktm. Bu ynetim ve hoca baarsz gnderelim. Peki bundan sonra gelecek olanlar yine ayn ekilde kovmayacamzn bir garantisi var m. 25 senedir biz yolu denemedik mi. 25 senedir ayn eyleri yaamadk m. Taraftarlarda camia gibi blk prk sadece ykmay bilir, yapma sz konusu ise kimse bir yerde bulamazsn. O yzden taraftar artk fazla ciddiye almamak lazm. Bu takm uzun yllardr taraftarn olumsuz etkisine ramen bir eyler yapmaya alyor. Taraftar a hakl sabr kalmad hi kimsede. Geleni kov, sonra tekrar geleni yine kov. Peki nereye kadar. ampiyonluk duasna m kacaz. Aralk Trabzonspor'un kurtulu gnym. Aralk ya Trabzonspor'un cenaze gn olursa ne olacak peki. Bundan kt olmaz demeyin oluyor. Yllarca grdmz gibi beterin beteri de var. Her sezon ncesi olduu gibi her kongrede de taze umutlarmzla heveslerimizle en iyisini istiyoruz. Ancak maalesef bu gereklemiyor. Bunun gereklemesi iin bir k ben gremiyorum, Ali gidecek Veli gelecek bu ksr dng byle srp gidecek.
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre yesi
    Tunga - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Alnt coolank Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ...

Trabzonsporun bir Spermene ihtiyac oldugunu da zannetmiyorum ..
    Biliyorsunuz fikirlerimiz ok yerde uyuuyor. Ama burada uyumad ite.

Aralk ayna kadar bu sratle giderse, Superman'in bile bizi kurtaramayacan dnyorum.

Kongre tarihi belli olunca, becerikli olmayan ynetimler ne yapyorsa, bizimkiler de onu yapacak diye endiem var.

Kulb borlandrp da, rakipsiz kalmak olursa dnceleri, o zaman ite, Superman bile yetmeyecek bize.

Ama hocam bize de biraz ayp ediyorsunuz. BMN'nin Trabzonspor'un gndemini olumsuz olarak deitiremeye niyeti yoktur. Bir de, yzne tkrldnde "Ya Rabbi, kr" diyen birine kar ne yapsanz bo.

-------------------------------

Bu arada nasl ki ynetimi koulsuz savunuyorsanz ve size "ynetimin paral adam" yaktrmasna tahamml edemiyorsanz, siz de milleti yaftalamayn. Keke bakan adaylar gelip de buralarda dncelerini paylasa, dncelerimizi paylasa.
    Konu Tunga tarafndan (25.06.2007 Saat 16:24 ) deitirilmitir.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama gzel be kardeim!

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Tamam da bu gelenler hep mi kt olacak... Biz ne zaman glecez .. Hep karanlk ..hep karanllk ..Yeter artk yeter ...misali !!!
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

ozcan_asanoglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

11 Aralk'n Kurtulu Gn olup olmad ancak 2008 yl sonlarnda, en erken ortalarnda anlalr. Srf bu ynetimden kurtulmak "kurtulu" deildir.

Kim, kimler gelecek? Sistemi, tarz, projesi olacak m? Olacaksa Trabzonsporu beklenen baarlara tayabilecek mi, bu grecek miyiz?

Srf deitirmek iin deitirmek doru mudur?

Atay Aktu'un, o gnn artlarnda her ne kadar gitmesi gerektiini dndysek de (transferdeki beceriksizlik ve kargaann da etkisiyle) acaba ynetim deiiklii ill gerekli miydi? Deitirdik ne oldu? Deitirmeseydik ne olurdu?

Diyelim ki, projesiyle, sistemiyle bizce drt drtlk bir aday kt, kazand. Trabzon ehrinin mevcut, kaynayan kazan yapsyla, mehur olmak iin bekleyen ynetici aday tipleriyle baarl olmas mmkm mdr?

Yazdklarmdan bu ynetime mahkum olduumuz anlam kmasn.

Esas "Kurtulu"umuz, mevcut zihniyetten, ynetim tarzndan kurtulduumuz, her ynyle ada ynetim sistemini yakaladmz gnlerdir...
    Ryalar gereklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktr...

ErayAkyz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.07.2006
    Nereden
    stanbul

allahm biz o gunu gorcakmiyiz acep
    stanbul'un 3 By varsa, Trkiyenin Tek By Var! T R A B Z O N S P O R

yelik tarihi
    06.09.2006
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    47

Ben tam aksine yllarca taraftarn vahice saldrlar ile istifa eden ynetimler ve hocalar grmekten bktm. Bu ynetim ve hoca baarsz gnderelim. Peki bundan sonra gelecek olanlar yine ayn ekilde kovmayacamzn bir garantisi var m. 25 senedir biz yolu denemedik mi. 25 senedir ayn eyleri yaamadk m. Taraftarlarda camia gibi blk prk sadece ykmay bilir, yapma sz konusu ise kimse bir yerde bulamazsn. O yzden taraftar artk fazla ciddiye almamak lazm. Bu takm uzun yllardr taraftarn olumsuz etkisine ramen bir eyler yapmaya alyor. Taraftar a hakl sabr kalmad hi kimsede. Geleni kov, sonra tekrar geleni yine kov. Peki nereye kadar. ampiyonluk duasna m kacaz. Aralk Trabzonspor'un kurtulu gnym. Aralk ya Trabzonspor'un cenaze gn olursa ne olacak peki. Bundan kt olmaz demeyin oluyor. Yllarca grdmz gibi beterin beteri de var. Her sezon ncesi olduu gibi her kongrede de taze umutlarmzla heveslerimizle en iyisini istiyoruz. Ancak maalesef bu gereklemiyor. Bunun gereklemesi iin bir k ben gremiyorum, Ali gidecek Veli gelecek bu ksr dng byle srp gidecek.
    faruk farkndamsn bilmem ama seninki tersinden STEMEZKlk oluyor...ne neriyorsun bize bu rezillii seyre devamm ..rezillikten kasdm saha sonular falan deil ...mesela sayn bakann bugn gazatelere yansyan beyanatlarn okursan rezilli satraralarnda grmen mmkn ...

Hseyin men - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

bu ynetim gittiinde bizi kurtarabilecek bi aday varm gerekten
    kongre kurtuluumuz falan olmayacak sorunlarn devamn getirecek bi durum olcaktr

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

11 Aralk, TS iin bir kutulu gn olabilir elbette. Ama daha iyi bir ynetimin olumas kaydyla. Daha iyisini bulamadka sadece zaman kayb oluyor. ahsi fikrimi sorarsanz, daha iyisi rahatlkla bulunabilir ve elinden birey gelenlerin bu konuda arka planda kalmamas gerekiyor.
    Bertrand Russell : "stediiniz baz eylere sahip olamamak, mutluluun bir parasdr."

yelik tarihi
    05.07.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    42

u an yaplacak tek ey var! Btn oy hakk olan yelerimizin aidatlarn yatrp kongrede oy haklarn kaybetmemeleridir. Ve o zamana kadar bu konuyu konumamaktr. Biz bu kulbn sahibiysek, bize yakr hareketi zaman geldiinde tribnde zaman geldiinde de kongrede yapmak boynumuzun borcudur.

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Alnt HAMS Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    faruk farkndamsn bilmem ama seninki tersinden STEMEZKlk oluyor...ne neriyorsun bize bu rezillii seyre devamm ..rezillikten kasdm saha sonular falan deil ...mesela sayn bakann bugn gazatelere yansyan beyanatlarn okursan rezilli satraralarnda grmen mmkn ...
    Ben yeni ynetim istemiyorum demiyorum ki. Yani kongrenin hemen kurtulu gn ilan edilip, her kim greve gelirse gelsin bu ynetimden iyi olaca havalar verilmesi canm skyor. Yani denize den ylana sarlr durumu burda ne kmamal. Baz eyler gelecekte byk eyler baarr veya baarlmasn salar. Bunun iinde o baz eyler iin baz klar ortaya kar, gelecek vadeder. Kongreye daha ok var ancak ben henz yle bir k gremedim. Bu yzden hepten sneceimize gaz lambasna razym
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

Hseyin men - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

yahu bi ynetim gndermek kolaydr ama bi tane alternatif sunulmadm ne anladm ben o ynetimi gndermekten bunlar gnderelim hani alternatif
    bende memnun deilim ama hani alternatif

Trabzonspor Kongre yesi
    Klnkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Faruk hi merak etme bu camia ne bakansz kalr ne de ynetimsiz.
    Trabzonspor √
    Hseyin Avni Aker|Hayri Gr|Halit Ziya Kurbeti|amil Ekinci|Dozer Cemil|enol Gne|
    ki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre yesi
    LazAnisT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.02.2005
    Nereden
    Giresun

Faruk kardeim ok doru eyler yazyorsun ama bir ynetim anca bu kadar kt olur.Bundan kts olamyaca iin gelecek ynetimin baarl olacan dnyorum.Takm ve taraftar iin kurtulu olurmu bilmem ama benim iin 11 araln salk sorunlarm iin bir kurtulu gn olacan umud ediyorum.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    U.Sadkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    stanbul

hepimiz iin yle abi
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.

coolank

mrne bereket...

Benimde byle bir balk ama dncem var d...

Ama yle 1-1.5 ay sonralar iin dnmtm..

Mmtaz(!) ynetimimiz hele bir son kurunlarn da atsn diye bekliyordum...

Naslsa karavana olacak yine..

nk ; "Yaptklar, yapacaklarnn teminat" ,zaten...

Sakn ha !..

Hi kimse , "Ne bu acele" diye demesin...

"Beterin beteri vardr" vaveylasna sarlmasn...

Bunlardan beteri yok...Arasan bulamazsn...Sipari etsen olmaz..

Hem diyelimki oldu..

Ne kaybederiz ki..

"Her gn koyun gibi lmeyi beklemektense, bir gn kaplan gibi lrz" olur-biter...

Ben kongrenin 9-16 aralk tarihleri arasnda yaplacan tahmin ettiimden , bunun iin bir "16 Aralk iin, Geri saym sayac" bile yapmtm..

in ilgin yan benim sloganmn da seninkiyle ayn olmas

"Kurtulu gn"...

Tevafuk mu?...Yok canm...

Artk herkesin beyin ve gnlne kaznm ac bir gerek...

Ey;Kerameti kendinden menkul bakan ve ynetimi...

Ve de buforumdaki,

embedded(ilitirilmi-eklemlenmi),ajan-provakatrleri...Dezenformatrleri...

Glge etmeyin...Baka ihsan istemez...

Evet..Artk geri sayma geebiliriz...Herkese YA SABIR...

(Alttaki linke tklayarak 16 Aralk taki kongre tarihi iin kalan sreyi ;gn,dakika,saat,saniye,hatta salise olarak an be an takip edebilirsiniz.)

16 ARALIK 2007 -KURTULU GN N GER SAYIM SAYACI

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    27.01.2007
    Ya
    39

Atay Aktu dan kurtulduumuzda ligi en son 2. bitirmitik takmn borcuda yoktu keke kurtulamasaydk sevgili yn.. ey pardon Trabzonsporlu renkda

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)