Sayfa 1 Toplam 10 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 227 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu Fotoðrafýn Resmi Sitede Ne Ýþi Var?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Standart Bu Fotoðrafýn Resmi Sitede Ne Ýþi Var?

Ziya Doðan'ýn bu çocukla fotoðraf çektirmesine bir lafým yok.. Ama resmi siteyi hazýrlayanlar, haberi resmi siteye girenler bu fotoðrafý hangi mantýkla resmi siteye koymuþlar? Baþka bir takýmýn resmi sitesinde bu tarz bir fotoðraf görmeniz mümkün mü sizce? O resmi oraya koyanlar uzayda mý yaþýyorlar, hangi akla hizmet ediyorlar??

BU FOTOÐRAF RESMÝ SÝTEDEN KALKMALI!

Konu Berat tarafýndan (24.06.2007 Saat 09:25 ) deðiþtirilmiþtir.
    Güçlülerin Ýktidarýna Karþý; Trabzonspor!

Alpayer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

abicim insaf diyorum ben vallahi..yöneticisinden tut da en aþaðý tabakasýna kadar bu trabzonsporun kadrosunun hepsi art niyetli yaaa..birileri gelmiþ karýþ karýþ TÜRKÝYEYÝ satýyor..ayný kafadan bir grup adam da TRABZONSPORUMUZU yýkmaya çalýþýyor..bu ne yaa altyapýyý daðýt gençleri küstür,transfer yapma vb. vb. siteye bakýyosun fenerbahçe formasý...bizim de kanýmýzla oynamaya çaloýþýyorlar herallde böyle þeyler göstererek fenere karþý yumuþatýrlar bizi böle þeyler göstere göstere

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Resmi siteye Öyle bir mail yazdýmki bilmiyorum aramýzda Avukat varmý? kesin mahkemeye verecekler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

artýk þaþýrtýcýda gelmiyo. futbolcumuza yapýlan tekliften duyulan gurur,hakkkýmýzý yiyen hakeme övgü.

Selçuk Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Ayýp yaw Ayýp böyle bir Foto Olamazz Yönetim Bu nasýl Foto Bunun Hesabýný Kim verecek..

murseltaskin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

neden olmasýn

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý murseltaskin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    neden olmasýn
    Olmasý için bir sebep söyle??
    Güçlülerin Ýktidarýna Karþý; Trabzonspor!

cemka - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    47

Alýntý murseltaskin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    neden olmasýn
    ne demek neden olmasýn.... býrakýn bu centilmenlik ve hoþgörü mefhumlarýný... Adam gelsin adaletsizce senelerdir benim hakkýmý elimden alsýn bende kalkayým bu adama alkýþ tutayým... Bunun adý hoþgürü deðil açýkça ve açýkça basiretsizliktir... O þerefsizlerin sitelerinde sen böyle birþey görebilyormusun...Bir bizim yönetim akýllý ya...
    Ey yönetim... Önce kendi taraftarýnýn dilinden anla... Gidip hoþgörü ayaklarýna rakip dediðimiz þerefsizlerin yüzünü yýkayýp durma... Artýk yeter... Bu gidiþin sonnuda pek hayýrlý deðil ama... Ama ne diyeyim, Ýstanbul eziklerinden yedek topçu alýp sevinen, eziðin 2. baþkanýnýn kendi asbaþkanýna karþý savunan, hakkýmýzý yedi diye yollara döküldüðümüzü ahlaksýz hakemin hakamliði býrakmasýna üzülen yönetimden ancak bu bekleniiir....
    ''Terketmedi eziyetin beni''

Selçuk Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

MürSel KArdaþým Sen bri Trabzonspor taraftarý Olarak Nasýl tahaammül ediyorsun valla anlamadým ben ??Ordakii formaya dikkat etymeni isterim o zaman Dereagzýnda veya Samandýrada bizim formalý Çocuklar GEzsin bakalým Gezebiliyorlarmý ??
    Biz önce KEndi Deðerlerimize Þiddetle SAhip çýkacazz !!!Bu kadar basit kardaþþým ben söyletmem Trabzonspor Ýdmanlarýnda ezikbahçe formalarýyla gezen çocuklar vardý diye??

SERDAR-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

artýk tarafsýz olarak fanatik bir TRABZONSPOR taraftarý olarak þunu söylüyorum TRABZONSPOR bitmiþtir.þu nu bilelimki sadece maziyle yaþýyoruz.bunun sebebi ise yöneticilerin ve baþkanlarýn TRABZONSPORU rant kapýsý olarak kullanmalarýdýr.biz bu anlayýþla artýk hersene 3. veya 4. oluruz.

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

.Kendi takým taraftarýný bile istemeyen,deðil resim çektirmek yanýnda olmasýndan bile rahatsýzlýk duyan bir gülümsemeyi çok gören zihniyetin böyle bir samimiyetle foto çektirip resmi sitede yer almasý þerefsizlikten baþka bir þey deðildir.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Þenol YÝÐÝT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý Harun Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    .Kendi takým taraftarýný bile istemeyen,deðil resim çektirmek yanýnda olmasýndan bile rahatsýzlýk duyan bir gülümsemeyi çok gören zihniyetin böyle bir samimiyetle foto çektirip resmi sitede yer almasý þerefsizlikten baþka bir þey deðildir.
    @Harun
    +1

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Harun Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ne güzel yazdýn Harun abi sana katýlýyorum...

söyleyecek söz bulamýyorum...bu insanlarý Allah'a havale ediyorum !
    Konu pReN@_61 tarafýndan (24.06.2007 Saat 15:28 ) deðiþtirilmiþtir.

A.T.R - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    54

SÝlÝnmÝÞtÝr
    Konu A.T.R tarafýndan (24.06.2007 Saat 11:21 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: eksik mesaj
    Ey zengin olan, bütün hamdler kendisine ait olan, ey yoktan yaratan ve tekrar iade edecek olan, ey çok acýyan ve (dostlarýný) çok seven rabbim! Beni helalinle haramýndan ve fazl-u kereminle senden baþkasýna muhtaç olmamdan müstaðnî kýl! (AMÝN)

Rýza ÇOLAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    51

Valla pekte þaþýrmamak gerek. Asýl þaþýlmasý gereken neden kara karga olmadýðý.
    Adamýn zarardan baþka bi þeyini görmedik þu takýmda.
    Resmi oraya koyaný, þiddetle kýnýyorum.

xxxxxxx
    Ziyaretçi

ziya doðan trabzonsporu sabote ettiðinin kanýtýdýr bu adam zarardan baþka birþey deðil

Nereden
    Trabzon

bakalým daha neler göreceðiz

Nereden
    Düzce
    Yaþ
    54

Kusura bakmayýn ama gereksiz bir hassasiyet olarak düþünüyorum tepkileri. Sebep:
    1- Spor barýþ ve kardeþliktir ilkesi gayet güzel vurgulanmýþ ( býrakalým diðerleri olsa Trabzonspor formasýyla resmedilmiþ bir kareyi resmi sitelerine koyar mýydý argümanlarýný, biz onlar deðiliz olmayacaðýz da)

2- Ýyi tarafýndan bakýn bu FB li çocuklar bizim takýmýmýza ilgi gösterip gelmiþler ve bunu aný haline getirebilmek için remetmiþler. o resmi çekindikleri andan itibaren "bakýn biz Trabzonsporlularla resim çektirdik" diye arkadaþ çevrelerine caka yapacaklardýr ki burada yürütülen mantýða göre arkadaþlarý da onlara " resim çektirecek baþka takým mý bulamadýnýz" argümanýný seslendirse nasýl hissedersiniz.

3- Muhtemeldir ki bu resmi çektiren gençler merakla resmin yayýnlanýp yayýnlanmadýðýný takip edeceklerdir veya tanýdýklarý bu iþi yapacaklardýr. Bir þekilde buradaki protestolar o çocuklarýn kendilerine de ulaþacaktýr. Alýn size nefret tohumu ekmenin bir baþka yolu.

Özetle sadece yönetime olan olumsuz fikir ve hissiyatýnýzý bu çocuklarýn da içinde bulunduðu bir kareden yola çýkarak ifade etmeniz bence çok fazla amacýndan uzaklaþmýþ bir yöntem olarak duruyor.

Benim ki de bir fikir tabii katýlýrsýnýz katýlmazsýnýz siz bilirsiniz. Rekabet her zaman ama düþmanlýk öze aykýrý bir durum. Kýzdýralým - kýzdýrsýnlar ama sonuçta hepimiz bu vatanýn çocuklarýyýz.

"kaddi yâre kimi ar'ar demiþ kimi elif
    cümlenin maksudu bir amma rivayetler muhtelif"

Kanuni Sultan Süleyman
    Ey zengin olan, bütün hamdler kendisine ait olan, ey yoktan yaratan ve tekrar iade edecek olan, ey çok acýyan ve (dostlarýný) çok seven rabbim! Beni helalinle haramýndan ve fazl-u kereminle senden baþkasýna muhtaç olmamdan müstaðnî kýl! (AMÝN)

Þenol YÝÐÝT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Sayýn Hotleo

Bence bu konuda Harun Arkadaþýmýzýn dediði gibi;Kendi takým taraftarýný bile istemeyen,deðil resim çektirmek yanýnda olmasýndan bile rahatsýzlýk duyan bir gülümsemeyi çok gören zihniyetin böyle bir samimiyetle fotoðraf çektirmesi bu olayýn en üzücü tarafý olsa gerek...

Nereden
    Düzce
    Yaþ
    54

@
    Sayýn Þenol Yiðit

Farklý þey söylemiyoruz zaten ,yönetimi ve Ziya D. yi eleþtirmek adýna kullanýlan argümanýn ( yani þu resmin) seçilmesi bence yukarýda belirttiðim sebeplerden dolayý pek uygun kaçmamýþtýr. Söylemeye çalýþtýðým bu.

Sevgilerimle
    Konu A.T.R tarafýndan (24.06.2007 Saat 11:36 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: bilgi düzeltme

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Tepki çekilen fotoðrafa deðil, onun sitede yayýnlanmasýna, ne iþ yapar bu site editörleri...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

@hotleo

kendi taraftarýna düþmanca davranan bir zihniyet, baþka takým taraftarýna "spor barýþ ve kardeþliktir" deyip resmi siteye bir rakip takýmýn taraftarýnýn resmini koyamaz! oldu olacak þampiyonluk kutlamalarýný da koysun güzel olur mu? nasýlsa kardeþiz ya!

kardeþlik tribünde ana - avrat küfür edildiðinde bitmiþtir! kardeþlik ufacýk bir kýzýn baþýný yardýklarýnda bitmiþtir! kardeþlik iki insanýn canýna malolduklarýnda bitmiþtir! spor barýþ ve kardeþliktir ama bizim onlar gibi kardeþimiz yok!

resim çekilirsin ona söyleyecek birþey yok ama siteye bu resim konmaz, konamaz! bu bizlere hakarettir!
    Ben Kuzeyin Oðlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanýn Baþkenti! Ben TRABZONUM, BÝZ TRABZONSPORUZ!!!

Murat GENEL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kendi taraftarýný kov sonra bu fotografý çek yazýklar olsun...sen gümüþhaneli olamassýn..gümüþhane seninle rezil oluyor

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    41

boþ goniþmayýn,ne varmýþ resimde..ufak iþlerle uðraþmasanýz iyi olacak...

Adnan Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yapmayýn allah aþkýna ufak tefek ayrýntýlara takýlýp kalýyorsunuz???Ziya Doðan'ý sevmiyorsan bunu baþka þekilde ifade edebilirsin böle lüzumsuz bir resimle deðil...6 yaþýndaki çocuðun resmine takýlýp kalalým kamp biter artk bu resimle..
    3 sene önce kampta Gökdeniz'e Fenerliler fb ipi takarken Gökdeniz o ipi alýp yere fýrlattý hiçbir Fenerli bzm gibi topic açma gereði bile duymadý.Býrakýn þu Fener düþmanlýðýný da takýma bakýn yönetimi nasýl al aþaðý edebiliriz onu düþünelm...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)