Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 10 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 227 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Bu Fotorafn Resmi Sitede Ne i Var?

Trabzonspor Kongre yesi

Ynetim Kurulu
    Berat - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Standart Bu Fotorafn Resmi Sitede Ne i Var?

Ziya Doan'n bu ocukla fotoraf ektirmesine bir lafm yok.. Ama resmi siteyi hazrlayanlar, haberi resmi siteye girenler bu fotoraf hangi mantkla resmi siteye koymular? Baka bir takmn resmi sitesinde bu tarz bir fotoraf grmeniz mmkn m sizce? O resmi oraya koyanlar uzayda m yayorlar, hangi akla hizmet ediyorlar??

BU FOTORAF RESM STEDEN KALKMALI!

Konu Berat tarafndan (24.06.2007 Saat 10:25 ) deitirilmitir.
    Gllerin ktidarna Kar; Trabzonspor!

Alpayer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.02.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    34

abicim insaf diyorum ben vallahi..yneticisinden tut da en aa tabakasna kadar bu trabzonsporun kadrosunun hepsi art niyetli yaaa..birileri gelmi kar kar TRKYEY satyor..ayn kafadan bir grup adam da TRABZONSPORUMUZU ykmaya alyor..bu ne yaa altyapy dat genleri kstr,transfer yapma vb. vb. siteye bakyosun fenerbahe formas...bizim de kanmzla oynamaya aloyorlar herallde byle eyler gstererek fenere kar yumuatrlar bizi ble eyler gstere gstere

Trabzonspor Kongre yesi
    LazAnisT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.02.2005
    Nereden
    Giresun

Resmi siteye yle bir mail yazdmki bilmiyorum aramzda Avukat varm? kesin mahkemeye verecekler.

Trabzonspor Kongre yesi
    Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    42

artk artcda gelmiyo. futbolcumuza yaplan tekliften duyulan gurur,hakkkmz yiyen hakeme vg.

Seluk Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    36

Ayp yaw Ayp byle bir Foto Olamazz Ynetim Bu nasl Foto Bunun Hesabn Kim verecek..

murseltaskin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.02.2007
    Nereden
    Trabzon

neden olmasn

Trabzonspor Kongre yesi

Ynetim Kurulu
    Berat - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Alnt murseltaskin Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    neden olmasn
    Olmas iin bir sebep syle??
    Gllerin ktidarna Kar; Trabzonspor!

cemka - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.11.2005
    Nereden
    Bursa
    Ya
    43

Alnt murseltaskin Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    neden olmasn
    ne demek neden olmasn.... brakn bu centilmenlik ve hogr mefhumlarn... Adam gelsin adaletsizce senelerdir benim hakkm elimden alsn bende kalkaym bu adama alk tutaym... Bunun ad hogr deil aka ve aka basiretsizliktir... O erefsizlerin sitelerinde sen byle birey grebilyormusun...Bir bizim ynetim akll ya...
    Ey ynetim... nce kendi taraftarnn dilinden anla... Gidip hogr ayaklarna rakip dediimiz erefsizlerin yzn ykayp durma... Artk yeter... Bu gidiin sonnuda pek hayrl deil ama... Ama ne diyeyim, stanbul eziklerinden yedek topu alp sevinen, eziin 2. bakannn kendi asbakanna kar savunan, hakkmz yedi diye yollara dkldmz ahlaksz hakemin hakamlii brakmasna zlen ynetimden ancak bu bekleniiir....
    ''Terketmedi eziyetin beni''

Seluk Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    36

MrSel KArdam Sen bri Trabzonspor taraftar Olarak Nasl tahaamml ediyorsun valla anlamadm ben ??Ordakii formaya dikkat etymeni isterim o zaman Dereagznda veya Samandrada bizim formal ocuklar GEzsin bakalm Gezebiliyorlarm ??
    Biz nce KEndi Deerlerimize iddetle SAhip kacazz !!!Bu kadar basit kardam ben syletmem Trabzonspor dmanlarnda ezikbahe formalaryla gezen ocuklar vard diye??

SERDAR-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.05.2007

artk tarafsz olarak fanatik bir TRABZONSPOR taraftar olarak unu sylyorum TRABZONSPOR bitmitir.u nu bilelimki sadece maziyle yayoruz.bunun sebebi ise yneticilerin ve bakanlarn TRABZONSPORU rant kaps olarak kullanmalardr.biz bu anlayla artk hersene 3. veya 4. oluruz.

Harun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    40

.Kendi takm taraftarn bile istemeyen,deil resim ektirmek yannda olmasndan bile rahatszlk duyan bir glmsemeyi ok gren zihniyetin byle bir samimiyetle foto ektirip resmi sitede yer almas erefsizlikten baka bir ey deildir.
    Zaman abuk gese de bugnleri zlesek.

enol YT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Alnt Harun Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    .Kendi takm taraftarn bile istemeyen,deil resim ektirmek yannda olmasndan bile rahatszlk duyan bir glmsemeyi ok gren zihniyetin byle bir samimiyetle foto ektirip resmi sitede yer almas erefsizlikten baka bir ey deildir.
    @Harun
    +1

pReN@_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Alnt Harun Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ne gzel yazdn Harun abi sana katlyorum...

syleyecek sz bulamyorum...bu insanlar Allah'a havale ediyorum !
    Konu pReN@_61 tarafndan (24.06.2007 Saat 16:28 ) deitirilmitir.

A.T.R - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.04.2006
    Nereden
    Dzce
    Ya
    51

Slnmtr
    Konu A.T.R tarafndan (24.06.2007 Saat 12:21 ) deitirilmitir. Sebep: eksik mesaj
    Ey zengin olan, btn hamdler kendisine ait olan, ey yoktan yaratan ve tekrar iade edecek olan, ey ok acyan ve (dostlarn) ok seven rabbim! Beni helalinle haramndan ve fazl-u kereminle senden bakasna muhta olmamdan mstan kl! (AMN)

Rza OLAK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.01.2005
    Nereden
    Giresun
    Ya
    47

Valla pekte armamak gerek. Asl almas gereken neden kara karga olmad.
    Adamn zarardan baka bi eyini grmedik u takmda.
    Resmi oraya koyan, iddetle knyorum.

xxxxxxx
    Ziyareti

ziya doan trabzonsporu sabote ettiinin kantdr bu adam zarardan baka birey deil

yelik tarihi
    06.08.2006
    Nereden
    Trabzon

bakalm daha neler greceiz

yelik tarihi
    14.04.2006
    Nereden
    Dzce
    Ya
    51

Kusura bakmayn ama gereksiz bir hassasiyet olarak dnyorum tepkileri. Sebep:
    1- Spor bar ve kardeliktir ilkesi gayet gzel vurgulanm ( brakalm dierleri olsa Trabzonspor formasyla resmedilmi bir kareyi resmi sitelerine koyar myd argmanlarn, biz onlar deiliz olmayacaz da)

2- yi tarafndan bakn bu FB li ocuklar bizim takmmza ilgi gsterip gelmiler ve bunu an haline getirebilmek iin remetmiler. o resmi ekindikleri andan itibaren "bakn biz Trabzonsporlularla resim ektirdik" diye arkada evrelerine caka yapacaklardr ki burada yrtlen manta gre arkadalar da onlara " resim ektirecek baka takm m bulamadnz" argmann seslendirse nasl hissedersiniz.

3- Muhtemeldir ki bu resmi ektiren genler merakla resmin yaynlanp yaynlanmadn takip edeceklerdir veya tandklar bu ii yapacaklardr. Bir ekilde buradaki protestolar o ocuklarn kendilerine de ulaacaktr. Aln size nefret tohumu ekmenin bir baka yolu.

zetle sadece ynetime olan olumsuz fikir ve hissiyatnz bu ocuklarn da iinde bulunduu bir kareden yola karak ifade etmeniz bence ok fazla amacndan uzaklam bir yntem olarak duruyor.

Benim ki de bir fikir tabii katlrsnz katlmazsnz siz bilirsiniz. Rekabet her zaman ama dmanlk ze aykr bir durum. Kzdralm - kzdrsnlar ama sonuta hepimiz bu vatann ocuklaryz.

"kaddi yre kimi ar'ar demi kimi elif
    cmlenin maksudu bir amma rivayetler muhtelif"

Kanuni Sultan Sleyman
    Ey zengin olan, btn hamdler kendisine ait olan, ey yoktan yaratan ve tekrar iade edecek olan, ey ok acyan ve (dostlarn) ok seven rabbim! Beni helalinle haramndan ve fazl-u kereminle senden bakasna muhta olmamdan mstan kl! (AMN)

enol YT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Sayn Hotleo

Bence bu konuda Harun Arkadamzn dedii gibi;Kendi takm taraftarn bile istemeyen,deil resim ektirmek yannda olmasndan bile rahatszlk duyan bir glmsemeyi ok gren zihniyetin byle bir samimiyetle fotoraf ektirmesi bu olayn en zc taraf olsa gerek...

yelik tarihi
    14.04.2006
    Nereden
    Dzce
    Ya
    51

@
    Sayn enol Yiit

Farkl ey sylemiyoruz zaten ,ynetimi ve Ziya D. yi eletirmek adna kullanlan argmann ( yani u resmin) seilmesi bence yukarda belirttiim sebeplerden dolay pek uygun kamamtr. Sylemeye altm bu.

Sevgilerimle
    Konu A.T.R tarafndan (24.06.2007 Saat 12:36 ) deitirilmitir. Sebep: bilgi dzeltme

Trabzonspor Kongre yesi
    TURHAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Tepki ekilen fotorafa deil, onun sitede yaynlanmasna, ne i yapar bu site editrleri...

Trabzonspor Kongre yesi
    Taner Gndodu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

@hotleo

kendi taraftarna dmanca davranan bir zihniyet, baka takm taraftarna "spor bar ve kardeliktir" deyip resmi siteye bir rakip takmn taraftarnn resmini koyamaz! oldu olacak ampiyonluk kutlamalarn da koysun gzel olur mu? naslsa kardeiz ya!

kardelik tribnde ana - avrat kfr edildiinde bitmitir! kardelik ufack bir kzn ban yardklarnda bitmitir! kardelik iki insann canna malolduklarnda bitmitir! spor bar ve kardeliktir ama bizim onlar gibi kardeimiz yok!

resim ekilirsin ona syleyecek birey yok ama siteye bu resim konmaz, konamaz! bu bizlere hakarettir!
    Ben Kuzeyin Olu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikann Bakenti! Ben TRABZONUM, BZ TRABZONSPORUZ!!!

Murat GENEL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.07.2006
    Nereden
    Trabzon

kendi taraftarn kov sonra bu fotograf ek yazklar olsun...sen gmhaneli olamassn..gmhane seninle rezil oluyor

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    23.12.2006
    Ya
    37

bo gonimayn,ne varm resimde..ufak ilerle uramasanz iyi olacak...

Adnan Mollasaliholu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    stanbul

Yapmayn allah akna ufak tefek ayrntlara taklp kalyorsunuz???Ziya Doan' sevmiyorsan bunu baka ekilde ifade edebilirsin ble lzumsuz bir resimle deil...6 yandaki ocuun resmine taklp kalalm kamp biter artk bu resimle..
    3 sene nce kampta Gkdeniz'e Fenerliler fb ipi takarken Gkdeniz o ipi alp yere frlatt hibir Fenerli bzm gibi topic ama gerei bile duymad.Brakn u Fener dmanln da takma bakn ynetimi nasl al aa edebiliriz onu dnelm...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)