Sayfa 1 Toplam 13 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 309 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih AKIN'dan TRABZONSPOR BELGESELİ

Dursun Ali Bahçekapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Fatih AKIN'dan TRABZONSPOR BELGESELİ

Fatih Akın'dan Trabzonspor belgeseli

Dünyaca ünlü yönetmen Fatih Akın, taraftarı olduğu Trabzonspor'un belgeselini çekeceğini bildirdi. Akın'ın Trabzonspor'u yakından takip ettiği belirtildi... 21 Haziran 2007 11:30

Dünyaca ünlü yönetmen Fatih Akın, taraftarı olduğu Trabzonspor'un belgeselini çekeceğini bildirdi. Cannes Film Festivali'nde ''Yaşamın Kıyısında'' adlı film ile ''en iyi senaryo'' ödülünü kazanan, ayrıca ''Duvara Karşı'' filmi ile de Berlin Film Festivali'nde ''Altın Ayı Ödülü''nü alan Trabzonlu yönetmen Akın, taraftarı olduğu Trabzonspor'u yakından izlediğini söyledi. Akın, turneleri nedeniyle Trabzonspor'u çoğu zaman gazetelerden takip edebildiğini belirterek, ''Trabzonspor'a 5 yıl veriyorum. Kesinlikle şampiyonluk kupasını alacak'' dedi. Trabzonspor ile ilgili ilerde bir çalışma yapmayı da düşündüğünü söyleyen Akın, ''Önümüzdeki süreçte Trabzonspor belgeseli yapacağım. Mesela Cannes'de gösterilen en son filmimizin bir sahnesi Trabzonspor Sadri Şener binasında çekilmişti. Ancak o sahneyi çok uzun olduğu için kestik. DVD'de bu sahne gösterilecek'' diye konuştu. Trabzonspor'un başarıya ulaşması için altyapıya önem vermesi gerektiğini kaydeden Akın, şunları vurguladı: ''Takım olarak inanç, sistem ve heves olmalı. Kendine inandığında herkesi yenersin. Bazen yönetmenliği futbola benzetiyorum. Cannes'de de ödül alınca bunu vurgulamaya çalıştım. Öyle görüyorum ben. Kendine inanç, heves, altyapı ve soğukkanlılık hem futbolda hem de sinemada başarının sırrı.''

-''ALTYAPISINA ÖNEM VERMESİ GEREK''-

Fatih Akın, Trabzonspor'un isimden önce altyapısına önem vermesi gerektiğini ifade ederek, ''İsim ve tecrübe olabilir. Bunlar Trabzonspor'a gerekebilir ama şu da var ki altyapıdan da iyi oyuncular çıkabilir. Hatta yeni Maradona bile çıkabilir buradan. Ayrıca Almanya'daki Türk kültürünü de takip etmemiz lazım. Orada çok ciddi bir altyapı var. Orayla bir bağlantı olması lazım'' diye konuştu. Akın, Trabzon'a her gelişinde mutlaka ailesine ve kendine Trabzonspor'un mağazasından bir şeyler aldığını belirterek, şöyle devam etti: ''Sevgi gerçekse kimse takımını şampiyon olmadığı zaman da bırakmaz. Bırakıyorlarsa onlar zaten fasa fiso Trabzonsporlu. Gerçek Trabzonsporlular, takımları 24 sene şampiyon olmasa da yine takımını tutar ve destekler.''
    Konu Külünkoğlu tarafından (21.06.2007 Saat 11:40 ) değiştirilmiştir.
    İki renk ve Asalet Bordomavi.net

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Özkan SÜMER

Nereden
    Trabzon

bu süper bir haber

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Helal olsun la SanaÇok Güzel bi haber buSabırsızlıkla bekliyorum bu belgeseli
    Bir Gün Mutlaka!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herkes üzerine düşeni elinden geleni yaptığında çok daha iyi şeyler olur. Fatih Akın'a düşüncesinden dolayı teşekkürler. Düşüncesini hayata geçirdikten sonra da minnettarlığımı sunarım.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Böyle başarılı bir yönetmenin bu işle ilgilenmesi çok güzel bir haber. Kısıtlı olan kaynaklarımızın gelişmesi, genişlemesi açısından mutluluk verici.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Trabzonspor şampiyon olursa çekecek bunuda belirtelim bu arada.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı python Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor şampiyon olursa çekecek bunuda belirtelim bu arada.
    aşağıdaki cümlesinden anladığınız bu mudur ?

''Trabzonspor'a 5 yıl veriyorum. Kesinlikle şampiyonluk kupasını alacak'' dedi. Trabzonspor ile ilgili ilerde bir çalışma yapmayı da düşündüğünü söyleyen Akın, ''Önümüzdeki süreçte Trabzonspor belgeseli yapacağım. Mesela Cannes'de gösterilen en son filmimizin bir sahnesi Trabzonspor Sadri Şener binasında çekilmişti. Ancak o sahneyi çok uzun olduğu için kestik. DVD'de bu sahne gösterilecek'' diye konuştu.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

GULER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

''Trabzonspor'a 5 yıl veriyorum. Kesinlikle şampiyonluk kupasını alacak'' dedi. Trabzonspor ile ilgili ilerde bir çalışma yapmayı da düşündüğünü söyleyen Akın, ''Önümüzdeki süreçte Trabzonspor belgeseli yapacağım. Mesela Cannes'de gösterilen en son filmimizin bir sahnesi Trabzonspor Sadri Şener binasında çekilmişti. Ancak o sahneyi çok uzun olduğu için kestik. DVD'de bu sahne gösterilecek'' diye konuştu.
    Trabonlu olarak gurur verici bir haber!!

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TS Club için ürün önerilerine yazmıştım.Dileğim gerçekleşiyor.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Güzel birşey..Dalında dünya çapında olan ve adından söz ettiren birinin Trabzonsporlu olması bir yana Trabzonspor için en iyi yaptığı şeyi yapmak istemesi ayrıca gurur verici...

Çok kaliteli yapımlar bekliyoruz ondan...Hatta Trabzonspor'un doğuşunu, tarihini, ihtilalini, başkaldırışını işleyen bir film bile yapabilir. Festivallerde falan gösterilir, müthiş tanıtım olur dünyaya...
    Rüyaları gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktır...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Oradan anladığım o olsaydı tekrar etme ihtiyacı duymazdım.

Yeliz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Çok güzel bir haber.İnşallah yakın zamanda düşüncesini hayata geçirir.

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

inşallah bu adam yapar abi ya sinemada da verilsin gişe rekorları kırar valla

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

helal olsun be.konuşmalarını ajanssporda tamamen okudum mükemmel konuşmuş.merakla bekliyorum belgeseli
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

KUTADGU
    Ziyaretçi

bu fevkaladenin fevkinde bir fikir Fatih Akın...

tuttum seni....

en iyisi olsun ama....

Hemde en iyisi

Aslıhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Harika bir haber
    Dün geçti , yarın var mı ? Gençliğine güvenme ölen hep ihtiyar mı ?
    BMN Tsira TRABZON

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

oleyy bu çok güzel bir haber
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

trabzonsporu tutmak başka bişe.
    TRABZONSPOR sevdalısı olmak başka bişe. fikri kanaatimce fatih akın da sadece tarbzonsapor şampiyonluğunda bunu yapabileceğini belirtmiş. çok abartmamak lazım.
    fikir çok güzel ama önemli olan karanlıkta ışık cilvesi gösterebilmektir. takım zaten şampiyon olduğunda ona bu iş kalmaz birileri mutlaka böyle bişeyi yaparlar ozamana kadar.
    külübün 40'ıncı kuruluşunu yaşadığımız şu günlerde yapılsa daha anlamlı olmazmı diye sorarlar adama......
    İnsanda güzel olan yüzdür, yüzde güzel olan gözdür ama aslında insanı insan yapan ağzından çıkan sözdür.. »
    Mevlana Celaleddin-i Rumi

Nereden
    İstanbul

Ünlü bir yönetmenin iyi niyetli yaklaşımı "Saksağanın kuyruğu suya değdi mi değmedi mi?" tartışmasına dönmek üzere. Bu adam Sürmenespor 3.lige yükseldiği için mi Çamburnu'na gelip çöplük yapımına karşı çıkmıştı ???
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

ErayAkyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya son gunlerde duydugum en gusel haber bu gercekten surekli kulubumz hakkında uzucu seler yazııoruz suraya kin kusma yeri oldu forum resmen soyle yaa bakın fatih akın bile nası bilio buyuklugumuzu ama sitedeki bazı kişiler takımla dalga gecio surekli Trabzonsporum buyuktur ok!
    İstanbul'un 3 Büyüğü varsa, Türkiyenin Tek Büyüğü Var! T R A B Z O N S P O R

cemka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

[QUOTE=mackdali22;843941]Fatih Akın'dan Trabzonspor belgeseli

-''ALTYAPISINA ÖNEM VERMESİ GEREK''-

Fatih Akın, Trabzonspor'un isimden önce altyapısına önem vermesi gerektiğini ifade ederek, ''İsim ve tecrübe olabilir. Bunlar Trabzonspor'a gerekebilir ama şu da var ki altyapıdan da iyi oyuncular çıkabilir. Hatta yeni Maradona bile çıkabilir buradan. Ayrıca Almanya'daki Türk kültürünü de takip etmemiz lazım. Orada çok ciddi bir altyapı var. Orayla bir bağlantı olması lazım'' diye konuştu. Akın, Trabzon'a her gelişinde mutlaka ailesine ve kendine Trabzonspor'un mağazasından bir şeyler aldığını belirterek, şöyle devam etti: ''Sevgi gerçekse kimse takımını şampiyon olmadığı zaman da bırakmaz. Bırakıyorlarsa onlar zaten fasa fiso Trabzonsporlu. Gerçek Trabzonsporlular, takımları 24 sene şampiyon olmasa da yine takımını tutar ve destekler.''[/QUOTE

Şampiyon olmasakta bizim duruşumuz yeter Fatih abi... Bizim tek istediğimiz, başırıyı sadece Şampiyonluğa endekslemiş olan İstanbul züppelerine bir ders verebilmek...Hadlerini bildirmek...
    ''Terketmedi eziyetin beni''

Zeyno Tomar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

böyle uluslararası bir kişinin Trabzonspor forması giyerek fotoğraf çektirmesi bile bişeydir! helal olsun!

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Yazacak bisey bulamiyorum...
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Demek Fatih Akın Trabzonspor'luymuş.Yeni öğrendim valla.Çokda sevindim.Projesini en kısa zamanda hayata geçirmesi dileğiyle.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)