Sayfa 38 Toplam 38 Sayfadan BirinciBirinci ... 28 36 37 38
Toplam 937 adet sonuctan sayfa basi 926 ile 937 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Daouda Jabi

Fatih Ersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Aslına bakarsanız affedilmesi defansın sağ bloğunda rahatlamamızı sağlar. En azından tayfundan ve serkandan daha etkili bir futbol sergileyeceğine inanıyorum. Ancak hasan ve erdinç'in de kendisi ile cezalı oluşu onun affedilmesini engelliyor.. Yukarıda bir arkadaşında dediği gibi taviz tavizi doğurur..
    Düşün mü, konuş mu, sus mu, unut mu ?
    **Latocan**

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

eldeki alternatif bir yabancıysa nedenoynatılmaz anlamıyorum jeff konusunda yapılan hata burada da yapılıyor bir kaç maç oynat ki piyasa sı olsun çok iyi çıkarsa sen kullanırsın iyi çıkarsa satarsın bu bu kadar basit bir inadın kurbanı olmayalım
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

KUTADGU
    Ziyaretçi

Hasan ve Erdinç'e bu kadar laf söyledikten sonra Jabi'ye af çalışmalarının gündeme gelmesi ve hele ki de destek bulması kafamı karıştırdı.

Bakıyoruz geriye doğru,

Önümüze disiplinsiz ve çalışmayı sevmeyen bir futbolcu çıkıyor,
    Haliyle de kadro dışı bırakılıyor.

Jabi ise, kazanacağı garanti paraları düşünerek başka bir takımla anlaşmıyor.

Çetrefil burda.

Eğer iyi futbolcu, sağ kanadımızı ihya edecekse hiç bir Kulüp bu adamı istemedi mi?
    Eğer istedi ise bu herif neden hala bizim takımda parayı götürüyor.

Neresinden bakarsanız bakın, Trabzonspor'a büyük zararları olan bir futbolcu.

Bundan sonra isterse Allame-i Cafu olsun, gözümde hiç değeri yoktur.

Peh...

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı KUTADGU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hasan ve Erdinç'e bu kadar laf söyledikten sonra Jabi'ye af çalışmalarının gündeme gelmesi ve hele ki de destek bulması kafamı karıştırdı.

Bakıyoruz geriye doğru,

Önümüze disiplinsiz ve çalışmayı sevmeyen bir futbolcu çıkıyor,
    Haliyle de kadro dışı bırakılıyor.

Jabi ise, kazanacağı garanti paraları düşünerek başka bir takımla anlaşmıyor.

Çetrefil burda.

Eğer iyi futbolcu, sağ kanadımızı ihya edecekse hiç bir Kulüp bu adamı istemedi mi?
    Eğer istedi ise bu herif neden hala bizim takımda parayı götürüyor.

Neresinden bakarsanız bakın, Trabzonspor'a büyük zararları olan bir futbolcu.

Bundan sonra isterse Allame-i Cafu olsun, gözümde hiç değeri yoktur.

Peh...
    bu futbolcu icin affedilmeli mi basligi ve anketi acilacagina hasan ücüncü icin yapilmasi daha mantikli olurdu bence.
    en azindan jabi gibi hali saha topcusu yerine tekmeye kafa sokan özevladimiz i affetmeyi gündeme tasisak bize daha fazla yakisirdi...
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

KUTADGU
    Ziyaretçi

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu futbolcu icin affedilmeli mi basligi ve anketi acilacagina hasan ücüncü icin yapilmasi daha mantikli olurdu bence.
    en azindan jabi gibi hali saha topcusu yerine tekmeye kafa sokan özevladimiz i affetmeyi gündeme tasisak bize daha fazla yakisirdi...
    Katılmıyorum,

Nedenine gelince, kötü örnek örnek değildir.

Ne Hasan ne Erdinç ne de Jabi yeterlilik ve karakter sebebiyle bizde oynayacak futbolcular değildir.

Tekmeye kafa sokmak yada kafaya tekme atmak Trabzonspor kadrosu için yeterli bir kriter değildir diye düşünüyorum.

Anlayacağınız, hepsine birden " Haydi kış kış"

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Kene gibi yapıştı kurtulamıyoruz !

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı KUTADGU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılmıyorum,

Nedenine gelince, kötü örnek örnek değildir.

Ne Hasan ne Erdinç ne de Jabi yeterlilik ve karakter sebebiyle bizde oynayacak futbolcular değildir.

Tekmeye kafa sokmak yada kafaya tekme atmak Trabzonspor kadrosu için yeterli bir kriter değildir diye düşünüyorum.

Anlayacağınız, hepsine birden " Haydi kış kış"
    ben de ne jabi,ne erdinc ne de hasan in affedilmesi taraftari degilim.
    trabzonsporda oynayabilecek yetenek ve karaktere sahip olmadiklarina ben de inaniyorum.
    lakin jabi icin affedilmeli mi basliginin acilmasinin yanlisligina vurgu yapmak istedim.
    hasan icin önermis oldugum affedilmeli mi basligi da aslinda olayi ti ye almaktan ibaretti.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'da Bir Jabi Kaldı
    23 Kasım 2008 / 10:32
    Trabzonspor'da Hasan, Erdinç sözleşmlerini fesh ettirdi, bir Jabi kaldı.

Trabzonspor'da kendilerinden kulüp bulması istenen ancak takımdan ayrılmayan Erdinç ve Hasan, Federasyon'dan alacaklarının ödenmediği için sözleşmelerini fesh etme kararı çıkartırken, Jabi'nin de FIFA'dan aynı yönde sonuç almak üzere olduğu belirtildi.
    Trabzon'da bulunan ve yönetimin isteğine rağmen kampa girmeyen Jabi, hafta sonuna kadar FIFA'dan karar çıkmasıyla, özellikle Fransa'ta takım aramaya başlayacak.

Kaynak:

mustafakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ersun hoca ilk geldiğinde jabiye şans vermiş, fena da olmamıştı. sonra ileri düzey bir dallamalık yaptı muhtemelen. ersun hoca kolay kolay futbolcu silmez.
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz.

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kulübümüzle oyuncumuz Daouda Jabi arasındaki sözleşme karşılıklı olarak feshedildi.

Varılan anlaşma gereğince taraflar arasındaki fesih sözleşmesi imzalandı. Buna göre söz konusu anlaşma bayram tatili sonrasında Futbol Federasyonu'na gönderilerek yürürlüğe girecek.
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emirhan Ömeroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence kullanılamadı jabi.. hayırlısı yolu açık olsun
    "Kocaeli bizi ilk maçta 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasını ezdik' başlığı attılar. Gazeteleri soyunma odasına astım. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bir güç vardı o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bu başlık bu saatten sonra hiç bir şekilde Trabzonspor'a ya da adı geçen futbolcuya + değer taşımadığı için kapatılmıştır.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)