Sayfa 3 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 287 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Genç, Yetenekli, Trabzonlu ve Trabzonsporlu Futbolcular

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet özeri kaçırmamak lazım

yaş oralamı en genc olan takımdık bi ara ama nerdeyswe küme düşüyorduk.. bu iş gencle yaşlı ile degil yürekle olur .. inanmış oyuncu olsun
    Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Bursa

uızun zamandır yazıyorum ama bizim yönetim kafayi takmış istanbulun kırıntılarına .kısacası beygir gözlügü takmis başka yeri görmüyo

asem61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

özer gercekten iyi bir yetenek, bu deve kuslari nezaman basini kumdan kaldiracakta bu genclerimizi görecekler. Hollandada oynayan Aykut demir, hertada oynayan halaminoglu BILAL cubukcu var bu genclerin en büyük özlemi trabzonsporda oynamak.

nezaman ki bu takima taraftari sahip cikar ücbes kurusa genel kuruldaki oyunu satmaz, takimini seven bir yönetim secerde bu genclerimizi takima kazandirir ozaman güzel günler yasariz. aykutun sözlesmesi 2008 de bitiyor yani simdiden halledilmesi lazim, bilalin sözlesmesi 2009 da bitiyor. bu özer kardesimide seyretmeye doyamadim. allah sakatlik vermesin.
    seninle dogdu seninle yasiyor sensiz olamaz olamaz bu sehir
    asigiz rengine bordoyla mavine Trabzon ismine asik bu sehir

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Almanya'daki gurbetçi futbolcular gerçekten çok büyük yetenekler. Bizimkiler Brezilyaymış orasıymış burasıymış boşuna geziyorlar. Almanya'da ne futbolcular görüyoruz. Schalke'de Mesut diye bir genç var çocuk Lincoln'un yoklugunda o mevkide oynuyordu. Nuri Şahin , Hamit / Halil kardeşler daha çok örnek var Almanya'da yaşyan oyunculardan.

Özer içinde , Mehdi kardeşe katılıyorum. C. Ronaldo izlenimi veriyor hareketleri felan. Appiah , Tuncay ve Aurelio'yu ne madara etmiş ama =)

Paf takımda her hafta gol atan bir çocuk vardı bizim o ne oldu ?
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

optic_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

pafların durumu belli değil.Ama hiç birini almıyorlar a takıma.O dediğin kadir heralde...
    61_______...Gökdeniz kraldır gerisini bilmem..._______61

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

------------------Tolga-------------------
    ------------------------------------------
    ------------S.Akyüz---Hüseyin-------------
    --Adnan----------------------------Erhan--
    --------------------------------------------
    ----------------Enis Kahraman---------------
    ---------------------------------------------
    --Gökdeniz----------------------Ibrahim Akin--
    -----------------Özer Hurmaci----------------
    ------------Fatin Tekke---Ali Güzeldal--------
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Dönme-Bana-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ------------------Tolga-------------------
    ------------------------------------------
    ------------S.Akyüz---Hüseyin-------------
    --Adnan----------------------------Erhan--
    ----------------Enis Kahraman---------------
    --Gökdeniz----------------------Ibrahim Akin--
    -----------------Özer Hurmaci----------------
    ------------Fatin Tekke---Ali Güzeldal--------
    Sol kanattan Ibrahim Akini cekip yerine Ali'yi koyalim forvetede Ergin'i bence daha güzel olur ama böylede güzel
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

ARAF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

özer trabzonlu
    trabzonsporlu
    genç yetenekli milli takım oyuncusu
    alman altyapısını almış

ama bizim akıllı yönetim bu adamları almaz
    2 sene sonra 5 milyon euro ya ancak peşinden koşarsın
    eyyy allahım sen kurtar bizi
    psikopat yapacaklar beni yakında
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

arkadaslar özer hurmacı da ali güzeldal da yetenekli adamlar olabilir onları takip etmedim fazla bize yetenekli çok genç geldi gitti alişen kandili hatırlıyom çok umutluydum ondan mesala ama yok oldu söndü adam.yetenek önemli tamam ama herkes önemli bişeyi untuyo antreman arkadaslar bu çok önemli niye yetenekli insanların söndüğünün altında yatan soruya cevap antreman.yetenek bir yere kadar gidiyo antremanı ihmal edersen maçta yeteneğinin 10 dakkasını gösterebiliyosun ancak .eğer bu arkadaslar yetenekliyse bunların üzerine durulmalı antreman sevgisi kazandırılmalı ilk önce.antremandan nefret eden bir çok futbolcu arkadasım var,koşmak onlara ceza geliyo terlemek onlar için kayıp gibi sanki ama ender de olsa sporsuz yapamayanlar da var adam anterman yapmazsa kendini mutsuz ,eksik hissediyo antremanı herseyden üstün tutuyo çünkü gerçeğin bilincinde adam.bizim klübünde bilincinde olması lazım en azından gencleri böle alıştırmak gerek. burda yetenekli oyuncuyu alalım diyoz ama asıl mesele iyi bir antreman aldırmak gerekiyor futbolculara en iyi olmak istiyorsak en fazlasını yapmamız gerekiyo...intertoto ya gidelim mi diye bir oylama var bence buna grek bile yok gidelim tabi takımın yorulacağından düşünenler olabilir ama ingiliz liginde oynayan futbolcular insan değilmi haftada üç mac bile yapıyorlar.bu tembel antreman olgusunu takımımızdan silmek lazım.bu yüzden basarılı olamıyoz.istanbul takımlarına karsı basarılı olmanın tek yolu onlardan daha sıkı çalışmak...ronaldinho mesela cok büyük bir yetenek ama onun yaptığı antremanlarla bu yetenek onu kral yaptı son zamanlar ronaldinhoyu izleyenler eski formunda olmadığını görüyorlardır çünkü antremanı ciddiye almazsa yetenek bir yere kadar...roberto carlosun bacağındaki kaslar doğuştan mı geldi acaba kesinlikle...ben yıldızlarımızın sergen gibi olmasını istemiyom antremanı sevmelerini hatta asık olmalarını istiyom,carlosun atletikliğini sergende düşünsenize sergende artı harika bir futbol zekası hersey ortada işte yönetim ,ziya bırakın eski futbol mantalitesini milenyum futbolunda güçlü,sıkı çalışan kazanıyor yetenek ikinci sırada artık

arkadaslar özer hurmacı da ali güzeldal da yetenekli adamlar olabilir onları takip etmedim fazla bize yetenekli çok genç geldi gitti alişen kandili hatırlıyom çok umutluydum ondan mesala ama yok oldu söndü adam.yetenek önemli tamam ama herkes önemli bişeyi untuyo antreman arkadaslar bu çok önemli niye yetenekli insanların söndüğünün altında yatan soruya cevap antreman.yetenek bir yere kadar gidiyo antremanı ihmal edersen maçta yeteneğinin 10 dakkasını gösterebiliyosun ancak .eğer bu arkadaslar yetenekliyse bunların üzerine durulmalı antreman sevgisi kazandırılmalı ilk önce.antremandan nefret eden bir çok futbolcu arkadasım var,koşmak onlara ceza geliyo terlemek onlar için kayıp gibi sanki ama ender de olsa sporsuz yapamayanlar da var adam anterman yapmazsa kendini mutsuz ,eksik hissediyo antremanı herseyden üstün tutuyo çünkü gerçeğin bilincinde adam.bizim klübünde bilincinde olması lazım en azından gencleri böle alıştırmak gerek. burda yetenekli oyuncuyu alalım diyoz ama asıl mesele iyi bir antreman aldırmak gerekiyor futbolculara en iyi olmak istiyorsak en fazlasını yapmamız gerekiyo...intertoto ya gidelim mi diye bir oylama var bence buna grek bile yok gidelim tabi takımın yorulacağından düşünenler olabilir ama ingiliz liginde oynayan futbolcular insan değilmi haftada üç mac bile yapıyorlar.bu tembel antreman olgusunu takımımızdan silmek lazım.bu yüzden basarılı olamıyoz.istanbul takımlarına karsı basarılı olmanın tek yolu onlardan daha sıkı çalışmak...ronaldinho mesela cok büyük bir yetenek ama onun yaptığı antremanlarla bu yetenek onu kral yaptı son zamanlar ronaldinhoyu izleyenler eski formunda olmadığını görüyorlardır çünkü antremanı ciddiye almazsa yetenek bir yere kadar...roberto carlosun bacağındaki kaslar doğuştan mı geldi acaba kesinlikle...ben yıldızlarımızın sergen gibi olmasını istemiyom antremanı sevmelerini hatta asık olmalarını istiyom,carlosun atletikliğini sergende düşünsenize sergende artı harika bir futbol zekası hersey ortada işte yönetim ,ziya bırakın eski futbol mantalitesini milenyum futbolunda güçlü,sıkı çalışan kazanıyor yetenek ikinci sırada artık

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

özer hurmacı bir an önce alınıp samet aybabanın takımına kiralanmalı..

çok yetenekli bir oyuncu ve bu adam sametin elinde yıldız olur.. 2009 da bizde süper yıldız...
    VERENA (KIRANKAŞ)

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Ali Güzeldal kesinlikle dönmeli...Özer de transfer edilmeli...Alın size bir forvet bir de 10 numara...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

OYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Özer Kesinlikle gelmeli yattaranın bir benzeri sanki müthiş yetenek yönetim uyumaa alll şu Özeriiiiii
    Kazimişi gzas vorert

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ya bu yönetim almaz malesef bence, onlar ancak istanbulun cöpe atacaklari futbolculari almaya calisir. Onlar icin Trabzon tek reklam araci. Keske genclerimize sahip ciksalar. Takima almasalar bile 1 sene baska takima kiralasalar

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herkes biz Özer tutturmuş gidiyor.

En az Özer kadar yetenekli sayısız gençlerimiz var . Bunları takip edebilecek , takıma kazandıracak bir ekip olmadıktan sonra , her parlayan gence böyle keşke deriz.

Özer iyi oyuncu ama o kadar para talep edilmesi doğal mıdır ?.

Bvb'den Nuri yada Cska'dan Caner gibi oyuncularda artık büyük paralar ödenmeden alınamayacak oyuncular sınıfında .

Sıçrama yapmayı bekleyen , henüz maliyeti yükselmemiş bir çok oyuncumuz daha var.
    Örneğin Rostock'taki müthiş 10 numara Zafer Yelen'i . Schoux'daki Mevlüt'ü ,
    Hatta Aykut Demir'i , Ceyhun Gülselam'ı...
    Biraz bu oyunculara bakmak lazım.

---------

İçeriğinde Avrupadaki gençlerimiz pek olmasada , tff de şöyle bir istatistik çıkarmış , inceleminizi tavsiye ederim. Buradaki gençler muhtemelen 2012 ve 2014 milli takımının iskeleti olacak.

http://www.tff.org/Resources/TFF/Doc...oyna-girme.xls
    Konu Serdar A tarafından (24.06.2007 Saat 16:58 ) değiştirilmiştir.

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Her Trabzonlu yetenekli genci TRabzonsporda oynatamayız. Tabi bu hiç oynatılmamalılar manasına da gelmiyor ama olgunlaşmaları,tecrübe kazandırılmaları için diğer takımlarda oynatılıp daha sonra takıma kazandırılmaları lazım. İşte sorun bu aşamada ortaya çıkıyor. Diğer takımlarda oynatılmaları ve sonra geri çağrılma işlemleri felan iyi organize olmuyor sonrada eriyip gidiyorlar

xxxxxxx
    Ziyaretçi

ziya doğan olduğu sürece gençler şans bulamaz ancak ayyman musa keçeli celaleddin gibileri formayı gasp eder

özçelik61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yaw bizden daha ii genç mi bulunur ..ben mesela itü'nün 10 numarası abi para istemmm bir forma versinler oleyim onun için ...sevgiler

hasancolak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

onceden alt yapıdan sureklı futbolcu gelırdı şimdı hıc yok varda acaba zıya doganmı oynatmıyo ?

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herhalde şu başlığın son umudu Barış Memiş olacaktır. Hakkında çok iyi duyumlar alıyoruz. Umarım birkaç sene içinde ortalarda gözükmeye başlar...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Muhammet Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Valla yetenek olarak genclerimizden hic suphem yok ama ahlaklarindan onlarca hatta binlerce suphem var. Trabzonda PAF oyuncularin bile havasindan gecilmiyorumus. Bu is sadece yetenek isi degil maalesef, genc oyuncularimiz A takima vardiklarinda bu isin sonuna geldiklerini saniyorlar. Hatta BASARDIM benim icin artik son hedef budur zihniyetine variyorlar.

Ornek verecek olursak, Ali Sen gibi manyak yetenekde bir oyuncumuz vardi ama kendine hic bakmadi, tam bir alkolik cikti sonradan. Evet maalesef Turk oyuncularin en buyuk zaafi SIMARMAK.

Alt yapida buyuk bir revizyona gidilmesi lazim, oyuncular 12 yas itibaren piskolojik destek ve baslarinda bir mentor olmasi lazim. Onlara devamli profesyonelligi, futbolcu nasil giyiner, nasil yer, kendine nasil bakar diye devamli terapiler uygulamasi lazim. Merak etmeyin bir oyuncu kendini gosterir en azindan bir ERGIN KELESI izledik ama belli bir sey su ana kadar gosteremedi. Simdi onunde buyuk firsat var, gostersin artik!!!!

Yoksa onun da sonu MACITLER, OKANLAR, MEHMETLER VE NICE ALTYAPIDAN GELENDE FIRSAT VERDIGI HALDE DEGERLENDIREMEYENLER GIBI OLUR!!!

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı aliihsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herhalde şu başlığın son umudu Barış Memiş olacaktır. Hakkında çok iyi duyumlar alıyoruz. Umarım birkaç sene içinde ortalarda gözükmeye başlar...
    baris memis orta sahanin solunda mi oynuyor yoksa saginda mi? boyu kac? resim varmi?
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

özçelik61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart özet

hocam konuyu özetledin bravo
    Alıntı trabzon asigi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla yetenek olarak genclerimizden hic suphem yok ama ahlaklarindan onlarca hatta binlerce suphem var. Trabzonda PAF oyuncularin bile havasindan gecilmiyorumus. Bu is sadece yetenek isi degil maalesef, genc oyuncularimiz A takima vardiklarinda bu isin sonuna geldiklerini saniyorlar. Hatta BASARDIM benim icin artik son hedef budur zihniyetine variyorlar.

Ornek verecek olursak, Ali Sen gibi manyak yetenekde bir oyuncumuz vardi ama kendine hic bakmadi, tam bir alkolik cikti sonradan. Evet maalesef Turk oyuncularin en buyuk zaafi SIMARMAK.

Alt yapida buyuk bir revizyona gidilmesi lazim, oyuncular 12 yas itibaren piskolojik destek ve baslarinda bir mentor olmasi lazim. Onlara devamli profesyonelligi, futbolcu nasil giyiner, nasil yer, kendine nasil bakar diye devamli terapiler uygulamasi lazim. Merak etmeyin bir oyuncu kendini gosterir en azindan bir ERGIN KELESI izledik ama belli bir sey su ana kadar gosteremedi. Simdi onunde buyuk firsat var, gostersin artik!!!!

Yoksa onun da sonu MACITLER, OKANLAR, MEHMETLER VE NICE ALTYAPIDAN GELENDE FIRSAT VERDIGI HALDE DEGERLENDIREMEYENLER GIBI OLUR!!!

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

akşamki inter- psv maçında bende bir karadenizli futbolcu keşfettim.
    çok genç değil ama yaşlı da değil.
    üstelik forvet oynuyor. bence yönetim hemen almalı.tam bize göre bir forvet.
    ha adımı: LAZOVİÇ
    N e K ö T ü !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)