Sayfa 3 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 285 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: En Dumur Olduğunuz An...

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı denizgrsy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üniversite yıllarımız...sene 99-2000 falan..bi gün akşam arkadaşlarda toplanıcaz..ben biraz geç gittim,apartmanı biliyordum ama daireyi bilmiyordum..neyse efendim apartmanın önüne geldim baktım demirkapı kapalı...zillere baktım isim yok sadece rakam var..ben de evdekileri cepten aradım ve dedim ki ; ''olum ben kapıdayım da alt kapı kapalı,hangi zildi sizinkisi ? ''...neyse zili söylediler ben zile bastım açtılar ve eve çıktım..ula içeri bi girdim millet yıkılıyo...noluya len dedim ; mal mal bakıyorlar ..bi iki saniye sonra ayıldım çaktım olayı...ben adama kapıyı aç demiyorumda hangi zil diye soruyorum,sonra bi de zile basıyorum peeehhhhh...dumur olduk yani
    Gülmekten öLeceğim
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çılgın Hamsi

Oğuuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

ankara-sivas maçında, sivasın beraberlik golünü attığı dakika ve sivasspor formu
    yok bir sitemim hayatta hersey kısmet...

Mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

hiç transfer yapmadıkları halde transferi noktaladık diye açıklama yapıldıgı an
    Tribünde Küfüre HAYIRRRR!!!!!!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Gecen karabaglarda (izmirliler bilir) bi marketin önündeyim. Baktım yolun kenarında iki adam kavga ediyorlar. Bir iki derken iyice bagırmaya başaladılar. Yaklaştım biraz bir polis memuru ile vatandaş anladıgım kadarı ile park yeri yüzünden kavgadalar. Vatandaş sesini yükseltince iyice poliste yakadan tutup itti. Bunun üzerine bizim vatandaş "ulan sen benim kim oldugumu biliyomusun lan." dedi Polis altta kalırmı cevap su " Lan sen adam olsan ne yazar bak ben polisim." Öbüründen hızlı bi cevap " Sen polissen bende bu devletin askeriyim." tabi burda kalmadı polis üstüne yürümeye devam edince bizim askerin eli arka tarafa gitti etraf feryat figan aman abi sakin ol abi suydu buydu derken millet yusufyusuf ( forumdaki yusuflar affetsin ) geri çekildi artık herkes son noktayı bekliyo el geriye gitti çıkan şey benimle birlikte etraftaki herkesi dumur manyagı etti. Evet çıkan şe askeri kimlik kartıydı.

Eee tabi bu sıcaklarda milletin suyu çıkmış her an her şeye hazırlıklı olmak gerek. Ya çıkan başka bişey olsaydı. Hoş herkes o malum şeyin çıkmasını bekliyordu ya neyse...
    Trabzonspor kültürünü yaşa, yaşat, öğret...
    İşte BMN!*

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu olay benim değilde bir arkadşımın başına geldi ve ben yanındaydım

Bir pantolon satın almak için mağazaya gittik.Bizimki bi pantolon beğendi ve kabinde giyinip yeni pantolonla çıktı,çıkardığı pantolonu da ordaki bulunduğumuz tezgaha koydu.Mağazada 2 tur attıktan sonra aynı yere gelip '' ulaa habu pantolonda mükemmelmiş '' deyip havaya kaldırdı.Görevli ve ben yerlerdeyiz.Bizimki çıkardığı pantolonu tanıyamadı
    T R A B Z O N S P O R

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Mehdi =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Yarildim ya=))))))))))))))))
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

abi tam komedi fıkralık olay ya

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alıntı mehdi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bir pantolon satın almak için mağazaya gittik.Bizimki bi pantolon beğendi ve kabinde giyinip yeni pantolonla çıktı,çıkardığı pantolonu da ordaki bulunduğumuz tezgaha koydu.Mağazada 2 tur attıktan sonra aynı yere gelip '' ulaa habu pantolonda mükemmelmiş '' deyip havaya kaldırdı.Görevli ve ben yerlerdeyiz.Bizimki çıkardığı pantolonu tanıyamadı
    Sonra kızarız yok fıkralarda bizi aşağılıyorlar diye

mehmet83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

boyle bisey olmaz ya gozumden yas geldi.

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bana olmadı da dün dolmusla maça gidioken arkada iki arkadaş(benim arkadaşım değil) oturuyo dolmuşçu herkes maça mı diye sordu arkadakilerin biri ulaaa bizim maç bugünmüydü dedi sonra peşinden dolmuscu siz nere gidionuz die sordu o adamın arkadaşı da acayip bi gülüş atarak durumu kurtarmak için "maça maça" dedi. Ordaki adamın yerinde olmak istemezdim rezil oldu valla
    Konu DKaraduman tarafından (02.02.2009 Saat 03:11 ) değiştirilmiştir.

frdws - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

istanbulda oturanlar kadıköydeki boğayı bilir.
    Ama daha tam kadıköyü bilmiyoruz.Bi bildiğimiz meydan boğa falan.kadıköyde bir yer arıyoruz.Aradığımız yeri bulamayınca soralım dedik.Bi dershanenin önündeki anket yapan adamlara sorduk işte nerde falan diye.
    Adamda:'yukarı çık sağa dön orda at heykeli görceksin onun tam karşısındaki sokakta.'dedi.
    Bizim tek bildiğimiz heykel boğa ya.arkadaşım 'Ne atı boğa o boğa' dedi tabi biz hepimiz gülüyoruz espriler yapıyoruz.
    Tabi adam bize at heykelide war dedi biz gene gülüyoruz.sonra gidip yerinde görünce at heykelini hepimiz dumur olduk.Bidaha da o dershanenin önünden geçmedik

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Teyzemin evliliği dolayısı ile İstanbula gittik. Hazır gitmişkende Boğaz filan gelzelim dedik. Dışarı çıkarken teyzem elimize çeyinizden bi parça verdi aynı renkten ip alalım diye. yalnız deid bu takım bi parçası bile kaybolsa olmaz sakın kaybetmeyin...

Neyse biz ipi aldık Bakırköyden vapurla üsküdara geçtik. Bi parkta oturduk filan akşama yakın geri dönüyoruz.... Tam Bakırköye gelirken vapurda çeyizi unuttuğunmuzu farkettik... Ne yapacaz ne edecez derken topluca üsküdara geri döndük. En son oturduğumuz kafedeki adama sorduk çeyizi.....

Heyecanlı olduğumuzdan sesimizde biraz fazla çıktı herkesi bize bakıyor.......

Adamda :

- Abey valla sizi gördüm ama hiç sizin olabileceğini tahmin etmedim.. Bu yüzden arkanızdan çağırmadım deyince torbayı nasıl aldığımızı nasıl vapura bşindiğimizi hiç hatırlamıyorum....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teyzemin evliliği dolayısı ile İstanbula gittik. Hazır gitmişkende Boğaz filan gelzelim dedik. Dışarı çıkarken teyzem elimize çeyinizden bi parça verdi aynı renkten ip alalım diye. yalnız deid bu takım bi parçası bile kaybolsa olmaz sakın kaybetmeyin...

Neyse biz ipi aldık Bakırköyden vapurla üsküdara geçtik. Bi parkta oturduk filan akşama yakın geri dönüyoruz.... Tam Bakırköye gelirken vapurda çeyizi unuttuğunmuzu farkettik... Ne yapacaz ne edecez derken topluca üsküdara geri döndük. En son oturduğumuz kafedeki adama sorduk çeyizi.....

Heyecanlı olduğumuzdan sesimizde biraz fazla çıktı herkesi bize bakıyor.......

Adamda :

- Abey valla sizi gördüm ama hiç sizin olabileceğini tahmin etmedim.. Bu yüzden arkanızdan çağırmadım deyince torbayı nasıl aldığımızı nasıl vapura bşindiğimizi hiç hatırlamıyorum....
    iyi bari bulmuşsunuz.kaybolsaydı ben teyzenizin yerinde olsam napardım bilmiyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kuzenim 3-4 yaşlarındayken birkaç günlüğüne biz de kalıyordu. Oldukça obur bir çocuk. Özellikle de pastaya bayılıyor. Evde başka çocuk olmayınca bir dediği iki edilmiyor beyefendinin. Hergün pastalar, kekler... Ama bildiğiniz gibi değil. Çocuk sürekli birşeyler istiyor ve yerken de hakkını veriyor hani. Bir gün pasta yeme olayını iyice abarttı. Artık çocuğa birşey olacak diye korkmaya başladık ama onu durduramıyoruz da. Akşam oldu ve evde misafirler var. Bizimki mutfağa geldi ve yine tutturdu "pasta yiyeceğim". Pastanın büyük bir kısmını saklamıştık ama dolabı açtı ve küçük bir parça pasta gördü. ben de "Kürşat bak çok az pastamız kalmış, onu da içerideki misafirlere vereceğiz" dedim. "Yine yapın" dedi "malzeme kalmamış, karanlık oldu şimdi alamayız" deyince çocuk biraz masumlaştı ve "tamam" dedi. Az önce mızmızlanan çocuk çıtını çıkartmıyor. çok şaşırdık. "vay be anladı" falan diyoruz.
    Biraz sonra çocuk sessizce salona geçti. Biz de servise başladık ama kimse almıyor. Meğer bizimki içeri gidince abimin kucağına oturup onu yumruklamaya başlamış.
    -Niye pasta malzemesi almadın?
    -aldım ablan sana pasta yapmadı mı?
    -yaptı ama az yapmış onu da misafirlere verecekler bana vermediler
    Doğal olarak misafirlerden bir tanesi bile pasta yemedi
    herkese yetecek kadar pastamız vardııı Çocuğu korumak için vermemiştik sadece
    Fanatik Pacci

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

) valla zor bi durummuş
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fanatik pacci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kuzenim 3-4 yaşlarındayken birkaç günlüğüne biz de kalıyordu. Oldukça obur bir çocuk. Özellikle de pastaya bayılıyor. Evde başka çocuk olmayınca bir dediği iki edilmiyor beyefendinin. Hergün pastalar, kekler... Ama bildiğiniz gibi değil. Çocuk sürekli birşeyler istiyor ve yerken de hakkını veriyor hani. Bir gün pasta yeme olayını iyice abarttı. Artık çocuğa birşey olacak diye korkmaya başladık ama onu durduramıyoruz da. Akşam oldu ve evde misafirler var. Bizimki mutfağa geldi ve yine tutturdu "pasta yiyeceğim". Pastanın büyük bir kısmını saklamıştık ama dolabı açtı ve küçük bir parça pasta gördü. ben de "Kürşat bak çok az pastamız kalmış, onu da içerideki misafirlere vereceğiz" dedim. "Yine yapın" dedi "malzeme kalmamış, karanlık oldu şimdi alamayız" deyince çocuk biraz masumlaştı ve "tamam" dedi. Az önce mızmızlanan çocuk çıtını çıkartmıyor. çok şaşırdık. "vay be anladı" falan diyoruz.
    Biraz sonra çocuk sessizce salona geçti. Biz de servise başladık ama kimse almıyor. Meğer bizimki içeri gidince abimin kucağına oturup onu yumruklamaya başlamış.
    -Niye pasta malzemesi almadın?
    -aldım ablan sana pasta yapmadı mı?
    -yaptı ama az yapmış onu da misafirlere verecekler bana vermediler
    Doğal olarak misafirlerden bir tanesi bile pasta yemedi
    herkese yetecek kadar pastamız vardııı Çocuğu korumak için vermemiştik sadece
    Zannedersem bu olaydan 1-2 gün sonrasıydı kahramanımız yine Kürşat ve yine evde misafirler var. Biz önceki olaydan ağzımızın payını aldığımız için çocuğa "yeme" diyemiyoruz derin sohbet ortamı oluşmuş herkesin muhabbette olduğu bir an Kürşat ayakta dolaşırken tabaktan bir dilim kek alıyor, ısırıyor ve muhtemelen ısırdığı parçayı bile yutmadan yere yığılıyor.
    Çok korkuyoruz herkes çocuğun yanına koşuyor. Annem kucağına alıyor ama çocuk kendini bırakmış kollar bacaklar sarkıyor Bir yandan da konuşturmaya çalışıyoruz
    -Kürşat
    -kürşattt!
    -Haaaa (çok kibar bir çocuktu )
    -oğlum ne oldu sana?
    -uykum varrr

Halam çok çabuk uyuduğunu söylüyordu da bu kadar da çabuk olabileceğini düşünmemiştik
    Fanatik Pacci

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok manyak olay yau

Alıntı Fanatik pacci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zannedersem bu olaydan 1-2 gün sonrasıydı kahramanımız yine Kürşat ve yine evde misafirler var. Biz önceki olaydan ağzımızın payını aldığımız için çocuğa "yeme" diyemiyoruz derin sohbet ortamı oluşmuş herkesin muhabbette olduğu bir an Kürşat ayakta dolaşırken tabaktan bir dilim kek alıyor, ısırıyor ve muhtemelen ısırdığı parçayı bile yutmadan yere yığılıyor.
    Çok korkuyoruz herkes çocuğun yanına koşuyor. Annem kucağına alıyor ama çocuk kendini bırakmış kollar bacaklar sarkıyor Bir yandan da konuşturmaya çalışıyoruz
    -Kürşat
    -kürşattt!
    -Haaaa (çok kibar bir çocuktu )
    -oğlum ne oldu sana?
    -uykum varrr

Halam çok çabuk uyuduğunu söylüyordu da bu kadar da çabuk olabileceğini düşünmemiştik
    dehşet bi çocukmuş bu kürşat yav şimdiki küçükler çok zeki

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen ortaokul hatıra defterimi bulduk evde bakalım dedim o zamnalar neler yazmuş arkadaşlar diye okumaya başladım.resimler filan yapıştrımışım tabii çocuk aklı işte. ablamlar filan bakıyoruz. Syfayı bir çevirdim o zamanlar ben bir GS eziği olduğum için sayfada gs bir futbolcunun boy resmini yapıştırmışım bugünün fanatiğinin hatıra defterinden çıkana bak sen sayfayı hemen kapayayım dedim ama yemediler.tabii ben dumur olmuş şekilde çocukluk ya dedim.ve sayfayı resmi hemen yırttım. dedim ilerde tekrara karşıma çıkar hesabın ı vermemem
    İçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Kürşata bayıldım. Bize gödersenize onu Pastada var börekte
    Trabzonspor kültürünü yaşa, yaşat, öğret...
    İşte BMN!*

ayse_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben,annem,kuzenim,kardeşim geçen yaz trabzona gidiyoruz.bolu dağından geçmek her zaman bize ürkütücü gelmiştir boluya gelmeden kuzen abla geldiğimizde bana haber ver ok dedi.bende tamam dedim.uyku bastırdı uyuya kaldım öyle.rüyamda otobüsün frenleri tutmuyodu.gerçek sandım.bağırmaya başladım.goncaaa kalkk otobüsün frenleri tutmuyoo.benim kuzen hariç otobüstekilerin hepsi uyandı.otobüs bir birine girdi.şoför önden anons yapıyo birşey yok diye yolcular bana inanıyo şoföre inanmıo en sonunda ulusoy a ait olmayan bir dinleenme tesisinde durduk şoförde rahatladı yolcularda
    benimle tartışmak istiorsan bekleee beynimi aldırayım eşit şartlarda tartışalım

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Akşam saat 17:00 sularında bilgisayarımı açtığımda birde ne göreyim?

http://forum.bordomavi.net/showthrea...t=6888&page=24

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

4 sene önce beşikdüzü sahilde yaz mevsimi geceleyin bira falan aldık içiyoruz arkadaşlarla 3 kişiyiz muhabbet koyu , bilenler bilir best otelin o taraflarda kayalıklar var neyse tam o sırada aniden denizin içinde 50-60 yaşlarında hacı sakallı bir emice çıktı ama çırılçıplak yanımızda bitiverdi adam , biz dumur olduk sesimiz soluğumuz kesildi , emice " ula uşaklar napaysunuz burda, ula kıyafetleri nereye koydum" dedi ve tekrar denize girdi bizde gülmekten geberdik orda ama amca balık gibiydi valla zuhahahahaaaa

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şimdi sabah işe gitmek için evden çıktığımda ayağıma sandalet tip terliklerimi giyeyeim dedim ve giydim başladım durağa gitmeye yolu bitirmek üzrindeykne birden ayağımda farklık hissetiim. birde baktımki sağ ayağımda kendi terliğim diğerin kinde anneminki ama yolun ortsında dumur şekilde kaldım şok olmuş şekilde geri döndüm allahtan sabahın 7 idi kimse yoktu etrafta ya otobuse binmş olsaydım
    İçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Ali Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

süper kırıldım gülmekten
    gözümden yaş geldi
    ~ İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Müh ~
    ~Twitter ~

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)