Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 80 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sinan Şamil Sam

Mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Buna sevinebildi mi Sinan merak ediyorum.Hakettiğini düşünmüyorum galibiyeti genede tebrikler.Bu arada unutmadan Yakup Sağlam çok sağlam geliyor yakında şampiyonluklarını konuşuyor olacagız
    Tribünde Küfüre HAYIRRRR!!!!!!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bir de dünya şampiyonluğu maçına çıkacakmış. Bu maç oldu diyelim, Vidoz'la bu kadar uğraşan Sinan, Klitscko'nun, Valuev'in, Peter'in karşısında ne yapar acaba? Düşünmek bile istemiyorum...
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, şampiyonluk kupası TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Halil Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşalar ibb.personellerinden hayrettin Dikkanoğlu boks federasyonunda faal hakem ve bizlere boks maçlarında bilet konularında yardımcı olacağını söyledi kasım ayında boks maçı var istanbulda zamanı gelince haberdar olursunuz
    Zirve bizim işimizdir...

Muhammed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Boksta başarılı olmamız yada dünya şampiyonu çıkartmamız imkansıza yakın. En az 50 yıldır amerikanların tekelinde olan şampiyonluklar son 10 yılda ukrayna rusya gibi sovyet ülkelerine geçti hep onlardan cıkıyor şampiyonlar.

Nereden
    Asya Diğer

Biraz sportif olayları yakında takip eden birisi olarak bir iki cümle yazmak geldi içimden bu konu hakkında. Sinan uzun zamandır profesyonel boksun içerisinde ve ub süre içerisinde onlarca kez maçları Türk Televizyon kanallarında yayınlandı izledik. Bu maçlarda bazen ciddi rakipler ile karşılaştı ve hüsrana uğradı. Hiç bu ciddi rakiplerin vücudları ile Sinan'ın vücudunu karşılaştırdınız mı? Sinan'ın vücudunda ben tek bir belirgin kasa rastlamadım fakat yenildiği rakiplerin hepsinin karın bölgesi baklava tepsisi gibiydi. Bir keresinde televizyonda buna benzer bir soru soruldu ve Sinan sahip olduğu hızlı refleksleri yavaşlatamasın diye kas yapıcı antremanlar yapmadığına benzer birşeyler söyledi. Tamam hızlısın kas da yapma ama idda ettiğin hızı dövüşürken ne zaman gösterdin? Hep bir savunma içerisindesin. Tamam savunma da yap ama bütün maç boyunca aklında ilk olan şey savunma yapmak. İzle bakalım bir Vitali Klitschko nasıl dövüşüyor? Adam yeri geldiği zaman indiriyor yumruğunu. Vücud olarak da adam ben sporcuyum diyor. Uzun lafın kısası ben çok fazla işin teknik kısmından anlamam. Sadece bir izleyiciyim ama hiç değilse bu işte başarı sağlamış adamlarla Sinan'ı karşılaştırabilecek kadar bir göze ve zekaya sahibim. Sinan böyle giderse anca dövüşmeden kazandığı şampiyonluklarla avunur durur. Adam gibi rakiplerden de dayak yer oturur. Ya antrenörünü falan değiştirsin yanında öldü ölecek bir Alman antrenör var çünkü ya da ne bileyim ne istiyorsa onu yapsın.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)