Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 156 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kartal'daki Benzinlik

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Kartaldaki sahil yolu üzerindeki o tesise benzinlik yapmak ne kadar doğru olur onuda tartışmak lazım.Sağ tarafında çocuk parkı,az ilerisinde migros ve karayemiş restorant.Yanlarındada benzin istasyonu.Yazık vallahi.Ruhsat olayını halledenlere gerçekten bravo.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Trabzonspor’da tam 8 yıldır hayalleri süsleyen projeydi. Özkan Sümer yönetimi döneminde ilk harcı atılan ve önemli aşamalardan geçirilen, daha sonra Atay Aktuğ’la birlikte önemli mesafeler kat eden, Nuri Albayrak’ın girişimleriyle de nihai sonuca ulaşılan İstanbul Kartal’daki Benzin İstasyonu için Dünya’nın ve Türkiye’nin petrol devleri büyük bir yarışın içine girecek. Uzun uğraşılardan sonra ihale aşamasına getirilen ve 4 şirketin öne çıktığı Petrol Ofisiyle ilgili olarak açık artırma usulüyle satış, bugün gerçekleştirilecek. Ve Kartal Benzin İstasyonu sahibini bulacak. Petrol Ofisi, Opet, Shell ve Total Gaz gibi hem Türkiye’nin, hem de dünyanın sayılı şirketleri tam bir kazanma yarışı içine gireceklers.

10 Milyon Daları Aşmalı
    yapılacak olan açık artırma usulü ikinci ihalede 4 firma yetkilileri 8 milyon 450 bin dolardan başlayacak olan istasyon ihalesinde son noktayı koymaya çalışacak. Fiyatın normal olarak 10 milyon doları çok fazla aşması bekleniyor. Bunun yanında, Trabzonspor kulübüne de her yıl belli bir kar payı verileceği de dile getirildi. Şirketler arasındaki büyük yarışta Bordo-Mavili kulübün ekonomik olarak yaşadığı önemli sıkıntıların aşılmasında önemli bir katkı yaratması beklenen Petrol İstasyonu’nda ipi kimin göğüsleyeceği merakla bekleniyor. Yöneticiler, “Bu ihaleden gelecek olan parayla hem borçların temizlenmesi, hem de yeni transferler yapılmasının önü açılacak. İstasyon projesi gerçek bir kurtuluş olacak” diyorlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bildiğim kadarı ile geçen ihalede teklif gelmediği için ihale ertelenmişti......

şimdi neden yoğun ilgi olsun altınmı buldular o arazide...
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

dostum açık söyleyeyim bu ülkede taraftarların istediği şekilde konuşursan kralsın...gerçekleri söylersen hain olursun...onun için salla bol keseden gitsin....hiç icraat yapamadan yöneticilik yapmanın en kolay yolu bu...ama onlarında bir suçu yok çünkü biz öyle istiyoruz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Hem satılınca bize bir faydası olmayacakki büyük bölümü kendi zamanlarında oluşan borçları yamamaya bakacaklar kongrede milleti kandırmaya çalışmak için....

avrupada başarı topicine borçların nereden geldiğiyle alakalı birşeyler karaladım...bakarsan borçların nereden geldiğini görürsün..

Alıntı ioni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    avrupada başarı topicine borçların nereden geldiğiyle alakalı birşeyler karaladım...bakarsan borçların nereden geldiğini görürsün..
    aynen katılıyorum ioni ;

şu meşhur brezilya turları ve akabinde gelişen rio karnavallarında kulübümüzün paraları hangi başkan döneminde çar çur edidi ?

Alıntı değirmendere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum ioni ;

şu meşhur brezilya turları ve akabinde gelişen rio karnavallarında kulübümüzün paraları hangi başkan döneminde çar çur edidi ?
    dostum doğru söze ne hacet...bizde eski yöneticiler biliyorsun bombanın pimini çekiyorlar ,bakıyorlar patlayacak yeni yönetimin kucağına bırakıp kaçıyorlar...hangi bombalar dersen stad, benzinlik v.s.v.s.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Abey diğer yazdıklarına katılmakla birlikte son söylediğine katılmıyorum. Aktuğ kaçmadı millet başarısız gördü genel kurul istedi. bir kısım siyasilerde baskı yaptılar. öyle gitti yoksa kaçtığı filan yok.....

kalp kalbe karşıdır derler...bende atay aktuğ için başkan adayı bölümüne yazdım...ben kaçakları sadece atay aktuğ lada sınırlandırmadım...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ioni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kalp kalbe karşıdır derler...bende atay aktuğ için başkan adayı bölümüne yazdım...ben kaçakları sadece atay aktuğ lada sınırlandırmadım...
    o zaman bütün yazdıklarında hemfikirim abey......

hataları olmakla birlikte bunların yanında zemzem suyu ile yıkanmış kalır Sayın Aktuğ. bir dah gelmez ama şahsen bir daha aday olmasını isterdim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı değirmendere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum ioni ;

Celallettinin yıllık aldığı paranın 1.2 Trilyon olduğunu düşünürsek rio karnavallarında harcanan para çerez oluyor.Paraların nereye gittiğini sağda solda aramaya gerek yok.Takımda futbolcuların aldıkları paralara bakarsanız sorunun cevabını bulursunuz.

isterseniz önce celaleddin in ne zaman ve ne kadar ücretle ayrıca kimin başkanlık döneminde takımımıza transfer edildiğine baksak. sonrada tomas jun , eller ve jefferson gibi topçılardan ettiğimiz zararlarla devam etsek nasıl olur ?
    Konu Nurettin Yılmaz tarafından (11.10.2007 Saat 12:54 ) değiştirilmiştir.

50 trilyon borc olmus bu borc nası oluyo
    Ordan gelecek parayı da yer bu yonetım kuskunuz olmasın

hemen 5yıldan beri benzinlik projesi deyip duruyorlar bu zamana kadar orda damacana su satsaydık saviolayı almıştık

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Acaba petrol fiyatlarındaki son dalgalanmanın bizim benzinlikle bir ilgisi var mı?

50 trilyon borç diye bir şeyin olduğuna inanmıyorum.Çok mesaj yazdım bu borçla ilgili ama artık inanmıyorum efendim.Böyle bir borç yoktur.

ismail tüfekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Smile

arkadaşlar bu arsa kartal sahil yolunda olup çok büyüktür yantarafı zamanın yönetimi tarafından migrosa kiralanmıştır kalan kısmı boştur10yıldır tüm başkanlarımız benzinlik ruhsatı alamamıştır bu ruhsatı çıkarmak ipten adam almak gibi birşey albayrakı kutlarım büyük iş başardı para yönüde ruhsat alınmış iyi yerdeki arazilere firmalar saldırır korkunç para teklif ederler kendi tabelasını asmak için şell bp total gibi firmalar 15 20 yıllık kontırat yapıp en az 10 15 milyon dolar teklif ederler bence yönetim çok daha iyi paraya bir firmayla anlaşmalı ve aylık 15 20 bin dolara kiraya vermeli yaklaşık 200 bin dolarda aylık kira getirir trabzonu ayakta tutar bu arsa gibi 2 3 tane daha gelir oldumu m ali yılmaz albayraklara ihtiyaç olmaz trabzonumuzun kurtuluş reçetesi olur albayrak yönetimi sıdad ve benzinlik konusunda başarılıdır şampiyonluk için 3 5 yıl daha bekleriz önemli olan kalıcı başarılar

Alıntı umtkzn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hemen 5yıldan beri benzinlik projesi deyip duruyorlar bu zamana kadar orda damacana su satsaydık saviolayı almıştık
    niye arkadaşım su işiylemi uğraşıyorsun...gerçi biz seni nalbur bilirdik....

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Trabzonspor, Kartal Maltepe’de yapılan benzin istasyonunun ihalesini yeniden yapmaya hazırlanıyor.

TS'de istasyon ihalesi

Taban fiyat olarak, 8 milyon 250 bin dolar taban bedelle ihaleye çıkan ancak, Trabzonspor yönetimi tarafından ihalesi iptal edilen istasyon, ay sonunda yeniden ihaleye açılacak. Daha önce ihalesi yapılan ancak ihaleyi alan firmayı sağlıksız bulan Bordo mavili yönetim ihaleyi iptal etmişti.

100 BİN YTL ÖDENDİ
    Trabzonspor yönetimi Kartal Maltepe'eki tesislerin Kartal Belediyesine olan 100 bin YTL tutarındaki Emlak vergisini de Kartal Belediyesine yatırarak tüm hukuki sorunları çözdü. İki aşamalı yapılacak ihale de öncelikli olarak, Kartal Maltepe tesisleri en yüksek bedeli veren Akaryakıt şirketlerine kiralanacak. Yapılacak kiralamanın ardından yönetim aynı tesisin işletmesi içinde ikinci bir ihale açacak. Bordo mavili yönetim ihaleyi alacak firmadan brüt kar üzerinden yüzde 30 veya yüzde 35 arası yıllık kar payı alacak
    spor61.net
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

İhalenin ne zaman yapılacağıyla ilgili bir bilgi varmı acaba......

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

şu ihaleyi bir an önce yapsalar...çünkü nuri kongreden gttikten sonra ihaleninyapılamayacağından korkuluyum

bu cok onemli bir adim Trabzonspor icin... insallah yapariz.. allahim sen bizim yuzumuze bak ne olur

Öztürk Adem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yaw bu be3nzınlık de nasıl 1 yer mı kı bu hıc bıtmek bılmıo nedense ,goren de rus patron abramowiç acıo sanacak yeter artık
    Rejime el koyamadıgımız anda bile,yön vermeye devam ederiz.(KUZEYİN ÇOCUKLARI)

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ

ismail tüfekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ülkemizde en büyük sömürüler din alanında yapılıyor maalesef.....daha fazla açamıyorum siyasete giriyor çünkü....
    türkiyede sömürülerin nerede yapıldığını sende bende çok iyi biliyoruz siyaseti spora sokmayın trabzonun başarısızlığının tek sebebi siyasetin bu kulübe bulaşmasıdır

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)