Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Febeden Hesap Soracagim!Yönetim Yalanladi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Cenk teorini hakli çikartacak çok fazla done mevcut. Ve ne yazik ki aramizda hala hiç istemesekde bir çok gs sempatizani arkadasimiz var.

Soruna da sahsim adina cevap veriyorum. Biz olamazsak sampiyon Trabzon'lu Giray Bulak'in Denizlisporu olsun, ya da komsumuz Rizespor olsun. Illaki 2 antipatik takimdan hangisi olsun diye soruyorsan da, her defasinda bize dost görünüp arkadan vuran gs olmasin,digeri olsun dersem de, beni diger takimin sempatizanisin diye topa tutacak kadar yazilanlari anlamayanlar oldugu için, gs olmasin diyorum sadece...

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Memlekette basini bu kadar özgür birakirsaniz olacagi budur.

bumudur basin özgürlügü denen sey ? bunlara neden bir düzenleme yapilmaz ? yalan , uydurma, asparagas haber yapmaya ceza koyabilecek , caydiriyi yaptirimlari uygulabiletek bir delikanli yokmudur ? buna ne zaman sira gelecek. hic bir hükümetin dokunamadigi basini hala böyle izleyecekmiyiz ?

al gülüm ver gülüm , sen ona dokunma o da sana dokunmasin. yeter artik. bir delikanli ciksin su boyali basina dur desin...

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sallama haberdir senol hoca öyle laf söylemez ama duygularimizi yansittigi kesin...

Senol Hoca bu açiklamayi yapacak bunu sadece Fotomaç denilen gazete müsvettesimi yazacak?. Böyle bir açiklamaya tüm basin baliklama atlar. Pehh. Habermis!![img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

BU FOTOMACI .... Yeter biktik artik bu tur haberlerden!! TRABZONSPOR'la oynamasinlar sabrimiz tasiyo... [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Bursa

Ama SenoL Hocanin resmi güzeL Sanki bir Parmak isareti yapar Gibi herhaLde fenere yapiyor [img]smileys/smiley9.gif[/img]

Alıntı BesinciMevsim Nickli Üyeden Alıntı

iyi tamam komplo teorim havada kalsin simdilik.. neydi teorim: bu tür haberler senol günes le yeni bir hava yakalamizi da firsat bilerek fb ile kapisma ortamina girmemizi isteyen gs liler tarafindan yapilmistir ki ts-fb çekismesi körüklenip aradan gs nin siyrilmasini saglamak için..

bu teorim bir kösede kalsin.. ayrica deliormanli nin bu teorime karsi neden kizginlik belirten bir isaret yaptigini da anlamis degilim.. yoksa içimizdeki gs sempatizanlarindan midir kendisi? benim yazdigimda kizmasini gerektirecek baska bir ihtimal göremiyorum!!

ben sorumu yineliyorum.. gs geçen sene biz olamazsak ts sampiyon olsun diyordu bagira bagira.. ben de diyorum ki biz bu sene sampiyon olamazsak kim olsun? cevabimiz çogunlukla gs olacaksa da bari biz de onlari yenelim öyle sampiyon olsunlar!

Besinci Mevsimin teorisi çok mantikli gözüküyor. Bu sene dügmelere GS için basiliyor. Medyada son dönemlerde FB'yi karistiracak haberlerde görülüyor. Hoojdonk'un gidecegi,Daum'un gidecegi gibi. Tabii ki FB sütten çikmis ak kasik degil.Ilerleyen haftalarda görecegiz. Özellikle Trabzonspor'un sampiyonlar ligin yolunun kesilmesi için pek çok senaryo görecegiz. Tek rakibimiz FB degil!!!! Lütfen artik uyanalim. FB ne kadar tehlikeliyse GS ve BJK'de o kadar tehlikelidir.

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Senol Günes o tip yorumlarda bulunacak kisi degil. Bence o el hareketinide baska birseyi anlatirken çekmislerdir.Amaç Ortaligi germek ..Sonra ortam gerilip tatsiz olaylar meydana gelince biz Türk milletine yakismiyor diyorlar.

Bir arkadasimizin imzasinda yaziyordu:

Dünyada hiçbir medya bizim medyadan daha serefsiz ve alçak olamaz. çok dogru arkadasim çok dogru[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

i hate fenerbahce !!!!!!!!!!!!!!!!!

cabri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yorum anlayisi, iddiali aciklmalara böyle yorumlar getirilebilir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

sözde ulusal, özde mütareke basini, her daim eziklik hissettikleri , dahasi içsellestirdikleri trabzon komplexinden arinmadan..yazilan, söylenen hersey bir "hesap" içindir. senol hoca böyle bir açiklama yapacak biri degil, hepimiz biliyoruz. niyet, suni bir kargasa ortamindan tiraj üretmektir..

saygiyla..

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

gereksiz bir konu bu büyütmemek gerekir daha seviyeli konulara görüselim yakismiyor

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iyide hem yalanlandi diye topic degistiriliyor hem de bizim sitenin anasayfasinda ayni habere yer veriliyor.

hangisi dogru???

Guests
    Ziyaretçi

resmi sitede haber ayrimi yapilmiyor otomatikman günlük basliklar gazetenin trabzon sayfasina yönlendiliyor yada e-kolay web tasarimi bunlari ayarliyor ama haber seçmek gibi bir durum yok.

ayrica haber söyle yalan sadece gazeteye bir açiklama yapilmadi yoksa senol günesin bunlari dediklerini herkes biliyor.

ayrica haberi bordomavi.net olarak bizde ana sayfadaki haberler bölümüne tasimisiz.

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

desede helal olsun demselede helal olsun...Senol hocayla hep iyiye..

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ARKADASLAR ÖNCELIKLE ARAMIZDAKI GS MS BILMEM NE SEMPATIZANLARI ÇEKIP GITSIN !

BIR INSAN YA TRABZONSPORLU'DUR YA DA DEGILDIR ...

BENIM IÇIN HA FB OLMUS GESE,HEPSI BIRBIRNDEN I..E !

BIZIM MUKAVELELI OYUNCUMUZA SARKINTILIK YAPAN SOYTARI ASLANA SEMPATI MI DUYACAGIZ ? DÖRT NALA LIDERLIGE KOSARKEN HOCAMIZA KANCA KARTAL MÜSVEDDESINE MI SEMPATI DUYACAGIZ ...

BU TABII KI LEBLEBI KARAKTERLILERIN ORTAMI GERIP ARADAN SIYRILMA PROJESIDIR.

ALLAH O IKI ITI BIRBIRINE KIRDIRIP BIZE YARDIM EDER INSALLAH.

AMIN DEMEYI UNUTMAYIN !

Deliormanli1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sevgili BesinciMevsim

Kizginlik falan yok,öyle algiladiysan,üzgünüm ve affedersin.Yas itibariyle artik olgunluga eristik ve kizmak ,hele hele kirici olmak bize hiç yakismaz.Zaten adi üstünde "teori" olabilir de olmayabilir de. Acele den yanlis smile koymusum yani kizginlik smile,kusura kalma niyetim asla kizgin ve kirici olamaz.Burada kizginlik,kirginlik ve hakaret olmamali diye düsünüyorum. Ha benim taraftarligima gelince ben saklamadim ki,daha ilkmesajimda Bursada oturdugumu ve 30 küsür yil GS taraftari oldugumu belirttim.Bunu saklayacak degilim.Ve yaklasik 25 yildir da 2 ci takim olarak Trabzonspor taraftariyim.GS disinda ,özellikle Avrupada benim için Trabzon önemli. Bundan gocunmuyorum ve dogrusu da bu. Evet herkes diyor bu sene Gs sampiyon yapilacak,ama unutmayin 100 yilda baskalari da her ne pahasina olursa olsun sampiyon olmaya çok hevesli.Burada Trabzonu istisna tutuyorum.Ve samimiyetle söylüyorum bana kalsa bu sene Trabzon sampiyon olsun.Inanin öyle düsünüyorum. 20 yil sampiyonluk bekleyen bir camia bunu hakediyor.

Neticede ben dürüstçe düsüncelerimi açikladim,dogal olarak birçok kisi ona istirak etmez ama sunu da söylemek durumdayim simdiye kadar kimse bana hakaret etmedi ve bundan sonra da hakaretler de hakettigimi sanmiyorum.

Hepinize sevgiler ve iyi yillar.Umarim yeni 2005 Yili Trabzonspor ve Trabzon camsiasi için yepyeni bir baslangiç olur ve artik beklentiler gerçeklersir.Trabzon buna layik.

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

deliormanli.. simdi anlastik.. ok.. ama sunu da bilmenizi isterim.. ben bir trabzonsporlu olarak 3 ist. takimini da ayni kefede degerlendiriyorum.. hiç birine bir adim yakin olmam söz konusu degil... ve bahsettigim sekilde haberin kaynaginin gs yanlisi basin mensuplari oldugunu düsünüyorum.. tabii ki teori.. 2. yarida gelismelere göre bir karar veririz...

valla ne yalan söyleyeyim benim bildigim Senol GÜNES böyle bir söylemde bulunmaz.....saygilar

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Öyle demis olabilir ama muhakkak abartilmis.

Alıntı halil ibo Nickli Üyeden Alıntı

ARKADASLAR ÖNCELIKLE ARAMIZDAKI GS MS BILMEM NE SEMPATIZANLARI ÇEKIP GITSIN !

BIR INSAN YA TRABZONSPORLU'DUR YA DA DEGILDIR ...

BENIM IÇIN HA FB OLMUS GESE,HEPSI BIRBIRNDEN I..E !

BIZIM MUKAVELELI OYUNCUMUZA SARKINTILIK YAPAN SOYTARI ASLANA SEMPATI MI DUYACAGIZ ? DÖRT NALA LIDERLIGE KOSARKEN HOCAMIZA KANCA KARTAL MÜSVEDDESINE MI SEMPATI DUYACAGIZ ...

BU TABII KI LEBLEBI KARAKTERLILERIN ORTAMI GERIP ARADAN SIYRILMA PROJESIDIR.

ALLAH O IKI ITI BIRBIRINE KIRDIRIP BIZE YARDIM EDER INSALLAH.

AMIN DEMEYI UNUTMAYIN !

pankartlik iyi soz cikmis tebrik ederim dikkat

benim icin ha febe olmus ha gese hepsi birbirinden i..e

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

ÇIKAN BU HABERIN BIR KISKIRTMACA OLDUGUNU DÜSÜNÜYORUM.SENOL HACANIN BÖYLE BIR ÜSLUP KULLANACAGINI TAHMIN ETMIYORUM! BIZIZM GIBI SENOL HOCAMIZ DA O MAÇI UNUTMAMISTIR VE GEREKEN CEVABI DA SAHADA VERECEKTIR.BURADA IS TARAFTARA DÜSÜYOR BIR KAÇ KÖTÜ SONUÇ OLURSA DAHI SENOL HOCAMIZA SONUNA KADAR DESTEK VERMELIYIZ!

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Senol hoca her zaman mütevazi bir kisidir. Bu tür bir açiklama bi kere onun kisilii ile aykiri. Bunlar tamamiyle bizans medyasinin soytarilii. Senol Hoca geldiinden beri tutturdular 96 sendromu ohooo.!!!! [img]smileys/smiley7.gif[/img]Birazda maksatli çikariliyor bu tip haberler, sürekli gündemde tutuluyor 96 senesi. Bugün hangi gazeteydi unuttum simdi ama Hami' ylede 96 sendromu diye yazmis durmuslar. Herkesin aazinda 96 senesi bu ne ya96 sekiz sene evelinde kaldi anasini satiim. Herifler avrupada kevgire döndü hiç sendroma sekile semale giren yok. nedense hep bizimkilere takili kalmis plak gibi tekrar ediliyor [img]smileys/smiley7.gif[/img]

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Söylemisse,söylemistir[img]smileys/smiley2.gif[/img] azina saglik hocam

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

ne fb,ne gs,nede bjk hepinizi gömücez avni aker çimine[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.