Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 103 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: PAF'lar Gönderiliyor mu?

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ya baska ne yapacaklar bunlar cok merak ediyorum TS clupu kapattilar paf lav ediyorlar bari yapmislarken hep kapatsinlar ligden ceksinler. Ya bunlara 6 ay nasil sabredecegiz. Alt yapimiza önem vermemiz gerekirken yaptiklarina bakin ya

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

böyle bir zihniyet olabilir mi Allah aşkına! 5-6 yıl sonra bugün serbest bırakılanları öze dönüş projesi çerçevesinde büyük paralar vererek geri alırsak şaşmayın
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu konuda resmi bir açıklama yok.
    Anladığım kadariyle artık A takıma yükselmesi gereken paf takımdaki oyuncuların A takımdaki şişkinlik nedeniyle size yardımcı olacağız Trabzon ve çevresindeki takımlarla anlaşın bonservisinizde kolaylık sağlayacaz felan demişlerdir. Ha bu paf takım içinde hiç mi gelecek vadeden adam yoktur orasını bilemiyorum. Haber doğruysa bu gün eline bonservisini verip gönderdiğimiz oyuncuyu yıllar sonra milyon dolarlar verip almayalım.

Şunu da kabul etmek gerekir ki. Daha önce paf takımdan A takıma yükselen oyuncuları oynatamıyoruz bunları nasıl oynatacaz. Bu oyuncuların Trabzon ve çevresindeki diğer takımlara gitmesi sonuçta Trabzon futboluna bir katkı olacak. İçlerinde gerçekten geleceğin yıldızı olarak gösterilen oyuncular varsa bunlar kiralık yoluyla gönderilmeli. Kulüple ilişkileri kesilmemeli.

Şöyle bir şey de olabilir, bir kaç kişi gönderilmiştir, bu gönderilenlerden bir kaçı haber61 net sitesinin editörlerinin akrabası veya tanıdığı olup sassasyonel bir haber yapmak için olay abartılır.. Bakalım yakında çıkar kokusu. Ancak dediğim gibi A takımdan forma bulamayacak olanların kaderidir bu ve hemen hemen her sene paf takımdaki çoğu oyuncu kulüple ilişkisini keser veya keserler, başka takımlarda futbol hayatlarını sürdürürler. Bu işler böyle.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

takım oyuncuları terkediyor gibi verilmiş haber abi..
    bana asıl dokunan o..
    takım kendi yetiştirdiği adamları yüzüstü bırakıyor imajı aldım haberden.

bunun etkisi ağır olur.. çünkü yöredeki tüm gençler trabzonspor altyapısını hedef olarak belirler normalde.
    aileler kendi adamını yüzüstü bıraka bir altyapıya çocuk emanet etmez kanımca.

ama illişikleri hadi eywallah gibilerinden kesilmeden yardımcı olarak çocukların gelecekleri için faydalı yerlere gönderiyorlarsa haber maksatlı yapılmış demektir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sabah ola, hayır ola!

Bir bekleyelim de içyüzünü öğrenelim.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Laz_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

aslinda bu konuda hep Yönetimi sucluyoruz ama pafdaki oyuncularimiz ne kadar calisiyor acaba A takima cikmak icin???
    Bircogu evde oturup dizi bakacagina daha cok calissin kendini futbola versin...cocuklar Kurtlar vadisini bakiyor sonra ertesi gün Uzun sokakda millete kabadayilik yapiyor...bunlar gercek ...Trabzonspor Paf takiminda oynuyorsun diye millete artistlik yapman gerekmez..Futbolcu dedinmi kendine bakacak yatma saati kalkma saati belli olacak ne yedigine dikkat edecek özel hayatina dikkat edecek ahlakli olacak günün 24 saati kizlarin pesinde kosmiycak...Bizim paf takimimiz malesef bu durumda bunda hem hocanin etkisi var hemde ailelerin.

Ali Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Altyapi bi takimin gelecegidir. PAF takimin lav edildigine bende inanmiyorum. Ama gitmek istiyenler kolaylik saglanir o baska bi olay.

Nereden
    İstanbul

Valla bu iş ne olur bilemem ama izlediğim Paf takım oyuncusu Kadir'in A takımda bu sezon sol kanatda oynayan muhteremlerden çok daha iyi bi futbolcu olduğunu söyleyebilirim Ver 1 trilyon yatsın Cidden yazık oluyor

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla bu iş ne olur bilemem ama izlediğim Paf takım oyuncusu Kadir'in A takımda bu sezon sol kanatda oynayan muhteremlerden çok daha iyi bi futbolcu olduğunu söyleyebilirim Ver 1 trilyon yatsın Cidden yazık oluyor
    Kadir zaten 51 kişilik listede var. O listeye giremeyip yaşı dolanlar gidiyor sanırım...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

altyapımızdan artık bir şenol,ali kemal,hami, ogün,lemi ,hamdi ,fatih tekke, gökdeniz ayarında oyuncu gelmemesi sorgulanmalı.hasan üçüncü, tayfun cora çıkyorsa altyapıdan geleceğimiz karanlık demektir.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar artık anlayın albayrak ve ekibi trabzonu bitirmek için göreve getirilmiştir bunun başka izahı yoktur altyapısı çok ünlü olan klüp altyapısını lav ediyor bu ne anlama geliyor böyle yönetim olmaz Trabzonsporumuz kimlerin eline kaldık yok oluyoruz acil bir şeyler yapmalıyız

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

alt yapıyı lağvetmek diye bir şey yok. lağvetmek bir şeyi kaldırmak, iptal etmek, yok etmek demektir. Böyle bir şey yok. İşte medyanın gücü ortaya bir şey atarlar milletin hafızasında öyle kalır. Çamur at izi kalsın gibi bir şey. Paf takımdaki oyuncuların başka takımlara gönderilmesi olağan bir durum, ne yapacaklardı A takımın kapısında yaşlanacaklar mıydı. Bu her sene yapılan bir şey. Bir çok futbolcu A takıma çıkamaz başka takımlara gönderirler. Her okuduğunuz habere inanmayın. Birilerinin sizi istediği şekilde yönlendirip düşündürmesine izin vermeyin. Medya adamı köle yapar anlamazsınız bile
    Konu Emorfo tarafından (09.06.2007 Saat 13:02 ) değiştirilmiştir.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

paf takımımız 51 kişilik kadrodaki gençlerden oluşturulacak demek oluyor bu...

yorum yapmak için resmi açıklamaları duymak gerekiyor...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

uftinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Çok büyük hata yapıyoruz bence inter toto için garip bi olulum içindeyiz, hayırlısı diyecem ama pek hayır görünmüyor..
    Uftin Karalardayım...

tsampiyon61
    Ziyaretçi

Alıntı FANATIK61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor yönetiminden ilginç karar.

Trabzon yönetimi paf takım oyuncularını serbest bıraktı.

Trabzonspor alt yapısından sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Uğur Zihni, bölge takımlarına hizmet etmek amacıyla böyle bir karar aldıklarını söyledi.

Borda mavili yönetim kurulu, Trabzonspor paf takımında bulunan futbolcuların kulüple olan ilişkisini kesti. Yönetimin futbolculara, “Sizin için yapılması gerekeni yaptık. Bu saatten sonra başınızın çaresine bakın. Lisanslarınızı istediğiniz zaman koşulsuz bir şekilde alabilirisiniz” dediği öğrenildi.

Trabzonspor'un alt yapıdan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Uğur Zihni, “Ziya Doğan, İnter toto Kupası için kiralık olan bütün genç futbolcuları topladı.

Paf takımı futbolcularının, bu kadar fazla futbolcu arasında şans bulamayacağını düşünerek kulüple olan bağlarını kestik” diye konuştu.

Amaçlarının bölgedeki profesyonel kulüplere hizmet etmek olduğunu kaydeden Zihni, “ Trabzonspor'dan ayrılan bu futbolcular kendilerini bölge takımlarında göstererek çok iyi yerlere gelecektir düşüncesindeyim” dedi.

Trabzonspor yönetimin bu kararına başta futbolcular olmak üzere aileleride isyan etti. Futbolcu aileleri, "Trabzonspor yönetiminde müthiş bir yabancı hayranlığı var, kendi değerlerine sırt dönen bir anlayış Trabzonspor'u şampiyonluğa taşıyamaz", diyerek tepki gösterdiler.

Kaynak: haber61.net

Ne kadar dogrudur . Haber61.net yapmıs haberi 100 de 0

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sakın Ziya pafa da el atmış olmasın
    Bir Gün Mutlaka!!

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı Tunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabah ola, hayır ola!

Bir bekleyelim de içyüzünü öğrenelim.
    Korkuyorum abi korkuyorum ...
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

Murat GENEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

heralde bunu arsin .araklı .giresun. sebat için yapıyolardır...ama ii güzelde bu takımın paf takımı nolacak bölge takımlarına destek için yapılacakmışş sen önce kendini kurtar..

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu yönetim iyice saçmalamaya başladı...İnşallah doğru bir haber değildir

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

katılıyorum bunun adı olsa olsa toplu katliamdır artık söylenecek söz de yok şimdi icraat zamanı...

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bu sene Paf takimimiz Gs nin 18 puan gerisinde kaldi. Bewnce yillardir altyapsi ile ovunmus bir klup olarak bu basarisizliktir. Hele ligdfeki oyuncularin yuzde 30 unun Trabon kokenli olmasini dusunjursek kesinlikle basarisizliktir.
    Son yillarda Paf liginde Gs ve Bjk nin gerisinde kaliyoruz. Ki Gs bence bu konuda bizim baya onumuzde.
    Kadroda 51 oyuncu var. Elbette basarisiz ve yasi buyuk oyuncular gonderilecektir.
    13 Vitor Hugo

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı karakuzu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Korkuyorum abi korkuyorum ...
    bir an kendimi türk sineması izliyorum sandım

konu her ne kadar kötü olsada ...

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir an kendimi türk sineması izliyorum sandım

konu her ne kadar kötü olsada ...
    Neyapiyim, ne dersem diyim ama artik korkmaya basladim, sampiyonluk gormeden olmek istemiyorum.....Boyle gelecek yonetimleri de zora sokmus olurlar....
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Özkan Sümerin de vardır bir bildiği...kolay kolay böyle bir karar almazlar...demek ki gençlerde gelecek görmediler, gördükleri ile zaten sezon içinde profosyonel sözleşme imzalamamışlar mıydı?

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı karakuzu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neyapiyim, ne dersem diyim ama artik korkmaya basladim, sampiyonluk gormeden olmek istemiyorum.....Boyle gelecek yonetimleri de zora sokmus olurlar....
    tabiki öyle . altyapıyı kaldırmak kulübün geleceğini resmen zora sokmaktır ama sanmıyorum böyle birşey yapacaklarını , yapamazlarda zaten . yaşı dolmuş oyuncuları salmışlardır. yakında anlayacağız tam olarak ne olduğunu .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)