Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Senin Yan Ka?

Bartu13 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

Standart Senin Yan Ka?

evet arkadaalar burda bu forumun en byk sorunlarndan birine deinmek istedim.fikirleri almak iin.

kendim de ok sk karlatm iin rahatlkla konuabilirim.bu forumda bir ok ye ya byk olduu iin insanlar aalamaya alyor maalesef.en ufak bir fikir kartlnda hemen daha senin yan ka,sen kimsin ki ben yan yan kadar unu yaptm tarz konumalara imza atyor.bu ne kadar mantkl ne kadar hakl bunu tartalm bence.

pek tabi herkes oraya yan normalden byk de yazabilir,hi yazmayadabilir.fakat yazlmsa ya kk olanlar aalamak iin yazlmamtr.

sevgili byklerimizin kendinden gen olanlara yol gstermek,onlarn fikirleirni paylamak,yeri geldiinde onlar gelitirirken kendisini de gelitirmekle megul olmas gerekirken sz meclisten dar bazlarmz ben bym ben biilirim sen biey bilmezsin tarzyla insanlar aaladna ahi oluyoruz.5-10 hatta 2-3 yan bile derdi yaplyor.

kimse grmek istemese de trabzonsporun en byk sorunu 24 yldr ampiyon olamamasndan kaynakl taraftar saysndaki sabitlik.sadece eskiler kendi ocuklarn zorla yapyor.bazen onu da yapamyor.takm zaten gen taraftar ktl yaarken bir de byklerin genleri aalamas tuz biber oluyor.

nemli olann fikirler olduunu,akln sadece yata olmadn bu insanlara anlatmak ne kadar zor farkndaym ama insafa gelirler diye bekliyorum.
    ilerde gen taraftar kalmaynca bu bykler ne kadar mutlu olacaklar nasl sevinecekler merakla bekliyorum.korkarm ki bu kimseler trabzonsporun ampiyonluundan ok kendi yalarn byklyle mutlu olacaklar.

buna bir zm bulmalyz diye dnmekteyim fakat bu ya silelim demekle olmaz ne yapabiliriz sizce?

kendi fikrim insanlarmz bilinlendirmeliyizyada foruma ya kstlamas konsun.mesela 35 yan zeri ye olabilsin.ama ondan sonra da ben 41im sen 37 olmaz diyebilirler.

ben kendi adma atatrk bir gen olarak bym dedi dorudur mantna kar kyorum.eer atatrk de zamannda vahdettin byktr o dorudur deseydi imdi burda olmayacaktk.in herkes bunun farkna varabilir.
    bunun yannda ok vndmz fatih sultan mehmet istanbulu fethettiinde ka yandayd.?

bu bal amak iin amadm bir ok kii aksine,herkes fikirlerini paylasn isterim.
    Konu Bartu13 tarafndan (04.06.2007 Saat 15:15 ) deitirilmitir.
    HADDN BLEN MERTTR,VATAN BLNMEZ TEKTR,CUMHURYET NDE CUMHURYET KURAN NAMERTTR!NE MUTLU TRKM DYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BNYAMN KAHRMAN,AHMET MUHAMMET DEMREL VE MESUT KELE!SZ H UNUTMAYACAIZ!21.12.2009

Takm tutmak farkl, adam tutmak farkl...

#10 Fietra - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Doru sze ne hacet.Ancak bu sorun sadece BMN platformunun deil Trkiye'nin belki de dnyann bir sorunu olarak grlebilir.Yan,fikirlerin doruluu ile kesinkes doru orantl olduunu dnenleri kaale almamak gerekir,bover.
    keyif adam ..

Trabzonspor Kongre yesi
    Cafer KILISOY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.08.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

BMN'nin iinde byle bir sorun olduunu sanmyorum. Bu tamamen sizin hsni kuruntunuz. Bir senedir buradaym byle bir olayla karlamadm. Burada herkes dncelerini yazyor, yorum yapyor. Kimse kimseye senin yan ka gibi kelimeler etmiyor.

Ha benim yazdklarm hep dorudur eletirilmemeli diyorsanz o baka
    ODT'l bir hocann Trabzonspor atksyla dolaan Trabzonsporlular hakkndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarn sevgisi, derdi bir baka. TRABZONSPOR onlar iin bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a ksemez, kzamaz ondan utanamazlar nk o zaman ehirlerine ksm, ehirlerinden utanm olurlar''

Trabzonspor Kongre yesi
    Cafer KILISOY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.08.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

steki mesajn ayns. Malum forumun azizlii
    ODT'l bir hocann Trabzonspor atksyla dolaan Trabzonsporlular hakkndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarn sevgisi, derdi bir baka. TRABZONSPOR onlar iin bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a ksemez, kzamaz ondan utanamazlar nk o zaman ehirlerine ksm, ehirlerinden utanm olurlar''

yelik tarihi
    14.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

hsn kuruntu olduunu sanmyorum abi.3-4 defa ayn eyle karlarsan olmadn farkedersin.kald ki senin yanda birine bunu yapmalar g ama bizim yalardekilere yapyorlar.bir ka arkadatan da duydum.

ben de 2 senedir burdaym ilk defa bu son 3-4 ayda karlatm.
    son blmn yeni grdm.o benim yazdm dorudur eletirilmemeli lafn edenler benim bahsettiklerim.

konunun zn kavratamadm galiba ben.odnan byle bir yazyla karlatm.bahsettiim yazdklarmz ya meselesinden aalanyor!yanl nk u u u denmiyor.
    Konu Bartu13 tarafndan (04.06.2007 Saat 15:38 ) deitirilmitir.
    HADDN BLEN MERTTR,VATAN BLNMEZ TEKTR,CUMHURYET NDE CUMHURYET KURAN NAMERTTR!NE MUTLU TRKM DYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BNYAMN KAHRMAN,AHMET MUHAMMET DEMREL VE MESUT KELE!SZ H UNUTMAYACAIZ!21.12.2009

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Cengiz ubukcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

ben de uzun zamandan beri forumu takip eden biri olarak bazen byle eyler yaandn ama iyi niyetin her zaman galip geldiini syleyebilirim...bykler tabi ki yalarndan dolay hrmet grmeyi istiyorlar, kkler de byklerin onlara kar daha sevgi dolu yaklamasn bekliyorlar...
    esasnda sadece burada deil her ortamda insanlar hal ve hareketleriyle etrafta sayg uyandrrlar..

Trabzonspor Kongre yesi
    Can basten - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.08.2004
    Ya
    37

Sevgili Bartu'un derdi de buymu. nl Trk dnr Volkan Konak bouna sylememi "Herkesun bir derdi var, durur ierisine" diye... BMN yeleri iin olduka manidar hale geldi bu sz.

Ben de yaknda "Can basten gibi futbolcu ismine benzeyen nickler kulanan yeler forumda aalanyor, BMN ynetimi kendine gel" diye bir balk asam tam sper olacak...
    Konu Can basten tarafndan (04.06.2007 Saat 16:18 ) deitirilmitir.
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, ampiyonluk kupas TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Trabzonspor Kongre yesi
    tigin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    41

Yan ka senin gelip burda balk ayorsun

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

Akl yata deil batadr..

Szyle konu hakknda ki yorumumu yapip brakyorum.
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

amanda aman ka yandaym bu...

bizim eve getirsem gelirmisin......
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

zanoylu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.12.2004
    Nereden
    Sinop
    Ya
    45

Alnt CAFER KILISOY Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    BMN'nin iinde byle bir sorun olduunu sanmyorum. Bu tamamen sizin hsni kuruntunuz. Bir senedir buradaym byle bir olayla karlamadm. Burada herkes dncelerini yazyor, yorum yapyor. Kimse kimseye senin yan ka gibi kelimeler etmiyor.

Ha benim yazdklarm hep dorudur eletirilmemeli diyorsanz o baka
    in akas ben ok ama ok kereler ahid oldum.lerin azarlama boyutuna kadarda uladn grdm.Sorun ya byk olanlarn gen kardelerimiz tarafnda elitirilmeyi,fikirlerine katlmadn veya yanl olduunu beyan etmelerini kaldramamalar birazda,ya byk olmak veya misal ampiyonluk grm olmak dier arkadalardan farkl bir yerde olmay gerktirmiyor.Onlarn yann bu kadar gen olmas hatta nufus olarak Trabzonlu olmamalarna ramen Trabzonsporun bu ekilde peinden gitmeleri takdire ayandr.Onun iindirki gen kardelerimizinde grlerine ve fikirlerine yeterince sayg gsterilmeli.Bunlar yazmam genelleme olarak alnmamal tabiki, ama zaman zaman bu gibi sorunlarlada karlamyoruz deil hani.
    KMSE ,ALAK YERDE TEPE OLUPTA KENDN DA SANMASIN....!

bordoylamavi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    50

gen arkadalar biraz daha heyecanl oluyor o da normal hepimiz yleydik. onun dnda bence gayet gzel saygl bir iletiim var genel olarak. bir iki istisna 18 bin yeli bir forumda mutlaka olur normal

Erdin Dilek - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.05.2005
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    45

Alnt tigin Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    inan bende byle birey yazacaktm ben ok yaacaksn, ama arkadan konuya yaklam mkemmel ve ona katlyorum, daha lml dah ayapc olunmal gen arkadalarmza kar...
    TrabZonguldakl...

Erdin Dilek - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.05.2005
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    45

Alnt blackseastorm Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    amanda aman ka yandaym bu...

bizim eve getirsem gelirmisin......
    -ka yanda bu

-yaknda 32 sine girecek

-maaallah maaallah
    TrabZonguldakl...

Ozan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

" akl yata deil batadr " sz geliyor direk akla ama kendinden kne saygszlk yapan birisi saygda beklememeli bence ( burada kk dediimiz kii 17-18 yandaki kiiler artk bireyler hakknda bilgisi olan ve bunlar iyi analiz edebilecek bir ya yani ) saygl bir ekilde eletiri de yapabilir kendi fikrinide dile getirebilir bunu aalamak kimsenin haddine dmez . Zaten bu tip davranlarda bulunan kiinin byklnnde pek bir nemi kalmaz bence . Bu sorunlarn sadece bu forumda olmad belli birey yani toplumumuzda var byle bir ey . burada bunu dile getirmen iyi olmu bartu , bundan sonra bu konuda yaa bakmakszn daha saygl olunursa forumda daha gzel bir hava olur .

kelkitli29 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

Bu konu gzelde, hep tek tarafli bakmisiz. Bazen kcklerimizde byklerimize geregen saygiyi gstermiyor. Misal ben gecenlerde Ziya Hoca topiginde desertstorm ve Werther abiye baya bi cattim. Yasca bykler ama yaptik iste bir kere. Ozaman onlarinda ,,Yasin kacta byle konusuyorsun demeleri normal yani.
    Ben Asyada byyen, Avrupaya yryen TRKM. Krallara bas egdiren, kiliselere hilal ve yildiz giydiren TRKM!!!
    Ben daglarda gemi gezdiren, kilicina bas egdiren TRKM. Ben OSMANLININ torunuyum - TRKM.

guci 29 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.11.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    32

Ya brakn bunlar Kim kime ''Daha yan ka senin...'' tarznda dengesizce konuabilir ki? Ha! Konuuyorsa da; o zaten onun ne kadar byk olduunu gsterir. Kimse kimseye karamaz. ster 40 olsun, ister 50 olsun; bi yanl yaptnda ya da ya farkn ortaya atp da seviyesizce konutuunda haddini bildirip; aznn payn da verir yollarm. Herkes kendinden sorumludur. kp; ben TRABZONSPORLUyum demekle herey bitmiyor. Genleri ekin bakalm o zaman ne kadar kalyorsunuz. Biz 7 den 77 ye Trabzonsporluyuz. Herkes dncelerini rahata syleyebilir. 7 si de, 77 si de. Yalnz sayg olmadan bii olmaz. Dncelere biraz daha sayg diyorum ve .......o 37 li..40 l amcalarn da ellerinden pyorum!! Herkes iine baksn!
    Bir bordon var bir de mavin
    Sevgin mrn yedi senelerin...

Cyzio - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.02.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    58

Ben bu forumun en yallarndan biriyim. Ama genellikle fra yiyen de ben oluyorum. Hele ki "enol Gne" konusuna girersem.
    Ne yazk ki ok eskilerden 1-2 ma yapmz diye biliyorum...imdi o zaman yanllara imza atan kiiler yznden biz de ikeci mi oluyoruz ? Bu ii gelenek haline getiren 1-2 kulp haricinde kuluplere srekli ikeci unvan vermek ne derece doru?
    Cengiz ubuku

yelik tarihi
    14.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

Alnt Can basten Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sevgili Bartu'un derdi de buymu. nl Trk dnr Volkan Konak bouna sylememi "Herkesun bir derdi var, durur ierisine" diye... BMN yeleri iin olduka manidar hale geldi bu sz.

Ben de yaknda "Can basten gibi futbolcu ismine benzeyen nickler kulanan yeler forumda aalanyor, BMN ynetimi kendine gel" diye bir balk asam tam sper olacak...
    can abi valla krlyorum.hani cidden genel bi olay olmasa sadece benim sorunum olsa eyw.ama denildii gibi sadece forumun deil trkiyenin de gerei bu.ama ncelikle biz kendi evimizin nn sprelim

Alnt tigin Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    abicim hata ettim kusura bakma.yalnz bundan nce de bir ka tane amtm

bu arada alpere cevaben onu belirttim okuduysan.ya saklamak gizlemek mesele deil.istenirse yaplr.maksat beyinlerdeki rmcek alarn almak.
    Konu Bartu13 tarafndan (04.06.2007 Saat 20:15 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    14.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

ya hocam allah akna yapma ya.iki mesajda bir yazmak istemiyorum ama ben genel bir sorundan bahsediyorum sen gelmi burda yok o kadar dyirosun.unu yaparsak napacan yaz diyorsun.forumda zaman zaman denk geldiim olaylardann ve zm bulmaktan bahsediyorum.yukarda da grdn gibi karlaan baka abilerimiz de var bu durumla.yapc yorumlarla fikir vermek yerine byle laflarla konuyu doldurmann hi bir anlam yok.gerek duymuyorsan yazmamak da senin elinde.
    iikili tartmalara girmeyelim mmknse

Ozan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

evet , gereksiz yere muhalefet olmasn kimse ! olan bir sorundan bahsediliyorsa " ne kadar bytyorsunuz vs vs.. " gibi cmleler gereksizlikten teye gidemiyor . ayrca bartu un dedii gibi illa BMN forumunda deil Trkiye de bu sorun var .
    ortalk sama sapan balk kaynyor gelipte buna sama demeyin !

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    27.11.2006
    Ya
    33

.................................................. ..
    Konu A.Alper tarafndan (04.06.2007 Saat 23:14 ) deitirilmitir.

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    Orta Dou
    Ya
    36

Ya kk olanlar biraz daha saygl olsun.Bazen alay eder gibi yazolar.Ben ya kk olupta ciddiye alnmayan rastlamadm bu forumda.
    Recep Onur KIVRAK

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu

yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Alper muhalif olacam diye kendini ok kasyor gibisin,ite beni rahatsz edenlerden biri de bu...

Muhalif olacam,farkl olacam diye insanlarn sadece forumlar zerinde deil gerek hayatta da sama sapan yerlere taklp,zorlama bahanelerle aklar yakalamalar canm skyor...

ift ynl bakalm Bartu'un bahsettiklerine...

Daha nce bir kere laf gemiti yanlmyorsam...''Yam onlara oranla kk olduu iin beni kaale almayacak onlarca kii biliyorum'' demitim.Anca kbu sadece bu forumun deil genel anlamda toplumun sorunu...Genleri ciddiye almamak,ben bilirimcilik,yaa kendinden kk olanlardan akl alyormu gibi olmann rahatszln ve hazmszln duymak gibi sebeplerden genliinin ilk dnemlerini yaayanlar zor durumda kalabiliyor.Umursanmama ve srf kk diye dncelerinin deerlendirilmemesi zoruna gidiyor insann fazlasyla...rneklerini burada da grdm,baka yerlerde de...

Dier yandan zaman zaman heyecanna ve toyluuna yenilip byklerine saygszlk edenler de oluyor...oka hem de...Bazen ben bile bir byme bir konu hakknda yorum yaparken kendimi ok fazla zorlamama ramen ukalaca bir tavr sergiliyormu havasna giriyorum...Rahatsz oluyorum bundan...te yine burda da ayn sorun var esasnda;''byklere k ne retebilir ki?'' mant...Bu mantk,bykleri de zora sokuyor kkleri de...

Ayrca guci; dengesizce dediin konumalar gerekleiyor sen farknda olmasan da...Aznn payn verir yollarm diyorsun ama ite burada da yine sayg olay ortaya kyor.Ben 40 yanda birine byle bir sz kullanm dahi olsa bahsettiin ekilde davranamam.Hazr yeri gelmiken bir baka rahatszlm da syleyeyim, o da senin de sklkla yaptn u kelimelerin byk ksmn nokta noktayla yazmak...Ne denildii anlalmyor ve kii her yere ekebilir bunu.dikkat etmek gerek.Ya aka konumalsn ya da sylemeye cesaretin olmayan eyleri bu ekilde deifre etmemelisin...

ekleme: Alper;Bartu tm samimiyetiyle ve dzgn bir ekilde genel bir rahatszln ifade etmi...Gayet tartlas ve yerinde bir konu olmu.Sabote etme.
    Konu Gamze tarafndan (04.06.2007 Saat 23:09 ) deitirilmitir.

champions - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006
    Nereden
    stanbul

Muhalif olacam,farkl olacam diye insanlarn sadece forumlar zerinde deil gerek hayatta da sama sapan yerlere taklp,zorlama bahanelerle aklar yakalamalar canm skyor...
    Katlyorum forumda buna sk sk rastlyoruz
    "i dnyas zengin insan tamamen yalnzken, kendi dnce ve hayalleriyle esiz bir elence bulur; te yandan ruhsuz biri srekli dernekten dernee, oyundan oyuna, yolculuktan yolculua, enlikten enlie kosa bile can skntsndan kurtulamaz."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)