Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 285 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Benim Gördüðümü Artýk Sen de Gördün! Teþekkürler TRT

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Standart Benim Gördüðümü Artýk Sen de Gördün! Teþekkürler TRT

Tarih 1 Nisan 1984...

Trabzonspor o sezon Fenerbahçe ile þampiyonluk yarýþýnda.

Yer Kadýköy Fenerbahçe Stadý...

Þampiyonluðun iki güçlü adayý karþý karþýya...

Dakika 88, durum 0-0. Trabzonspor kendi atak yönüne göre sað taraftan bir serbest vuruþ kazanýyor.

Ceza sahasýna gelen ortaya son vuran Dobi Hasan ve GOOOOL! Durum 0-1. Artýk þampiyon belli gibi...

Zaten sürekli þampiyon oluyorduk ve kýymetini bilemedik. Doðru dürüst sevinmedik bile...

Ýstanbul takýmlarýný "ezmek" farz olmuþtu ve dalga geçer hale gelmiþtik:

O günü bazýlarýmýz stadyumda bazýlarýmýz da benim gibi televizyonunun baþýnda yaþadýk.

O maç o gün tüm ayrýntýlarýyla TRT tarafýndan canlý olarak yayýnlanmýþtý. Aradan tam 23 sene geçmiþ dile kolay.

Ben o günü gördüm. Sen de gördün mü?

Eðer göremediysen, bunu TRT'den neden talep etmeyesin?

Bireysel çabalarým sonuç vermedi maalesef. Ama neden toplu olarak bunu talep etmeyelim ki?

Hayde o zaman! Adresler, telefonlar ve elektronik postalar aþaðýda. Hatta dilerseniz dilekçe olarak hazýrlanmýþ word dosyasý da burada (TIKLA).

Ýþ þimdi etkili bir çaðrýda bulunmaya kalýyor.

Hayde BMN!

-------------------------------------------
    Dilekçe örneði:

TRT Genel Müdürlüðü – Aktif Hat

Ankara

4 Haziran 2007

Türkiye 1. Futbol Ligi 1983-84 sezonunda 1 Nisan 1984 tarihinde Ýstanbul Fenerbahçe Stadý’nda oynanan Fenerbahçe – Trabzonspor maçýnýn görüntülerini, o dönem maçý canlý yayýnlayan kurumunuzun, Nostalji Futbol Görüntüleri çerçevesinde yeniden yayýnlamasý konusunda gereðinin yapýlmasýný ve kamuoyuna duyurulmasýný arz ederim.

Saygýlarýmla,

Ad Soyad
    Adres: Aktif Hat TRT Sitesi Turan Güneþ Bulvarý 06540 Or-an Ankara

Faks: (0-312) 491 28 17

Tel: (0-312) 490 43 43 (4 Hat Pbx) (0-312) 490 43 00 dan 5841-5842-5843

E-posta: aktifhat@trt.net.tr

Alýntý denizci61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    SON DAKÝKA MÜJDESÝ

Bugün Kutoz ile birlikte konuyla ilgili olarak giriþimde bulunmak ve mümkünse Stadyum Programý Yönetmeni ve Sunucusu Erdoðan Arýkan ile görüþmek için TRT'ye gittik.

TRT.de, yukarýda ki resimden de anlaþýlacaðý üzere, Erdoðan Arýkan ile görüþme imkanýmýz oldu. Kendisine bize göstermiþ olduðu yakýn ilgiden dolayý, bu vesileyle birkez daha teþekkür ederiz.

Yapmýþ olduðumuz görüþmede, son þampiyonluðun geldiði fb. maçýnýn 90 dakikalýk görüntüsünün arþivlerde mevcut olmadýðý ama gerek maç öncesi futbolcularýmýzýn evlerinden ailelerince uðurlanýþý ve maçýn genel bir özetinin (gol dahil) yer aldýðý bir görüntünün ellerinde mevcut olduðunu bizlere beyan etti. Bizde bu görüntülerin yayýmlanmasý için kendisinden ricacý olduk ve 2007-2008 Süper Lig'inin ilk hafta maçlarýnýn tamamlanmasýnýn ardýndan yayýmlanacak ilk Stadyum Programýnda bu görüntüleri bordomavi.net için yayýmlayacaðýnýn sözünü bizzat kendisi bizlere verdi. Ayrýca, programda bordomavi.net'ten de bahsedeceðini ilave olarak beyan etti.

Sözün belgesi de yukarýda olup, Temmuz ayý içerisinde bizlere yapmýþ olduðu TRT Stüdyolarýndaki davetinede iþtirak ederek, konunun takipçisi olacaðýmýzý belirtmek isteriz.

BMN Ankara Saygýyla Sunar...
    .
    .
    .
    .
    ayrýca bu iþe ciddi bir mesai ayýran metehan'a da teþekkürler.
    Konu Tunga tarafýndan (13.06.2007 Saat 17:47 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

WERTHeR
    Ziyaretçi

ben gönderdim mail....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

ben görmedim wallahi..
    atalým mail falan hele..

iyi fikir abi..
    benim gibi hiç görmeyen bir sürü insan vardýr..

tv den kaydetip netten çoðaltýlabilir bile.
    sonuçta yayýn hakký olan bir görüntü deðil.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

o günleri ne tv baþýnda nede stadyumda yaþamamýþ biri olarak görmek isterim. umarým bu çabalarýmýz sonuç verir. teþekkürler Tunga abi...
    Ben Kuzeyin Oðlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanýn Baþkenti! Ben TRABZONUM, BÝZ TRABZONSPORUZ!!!

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

ne yazýkki bir tane dahi þampiyonluðu yaþamamýþ olmanýn verdiði üzüntüyle yaþadýk buzaman kadar bu maçýn görüntülerini bende görmek isterim çok ve mailimi attým

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Valla bende göremedim.

maskeli61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    40

bende gönderdim maili inþallah ses getirebiliriz
    ****TRABZONSPOR ÖLÜM KALIM MESELESÝ DEGÝLDÝR DAHA ÖNEMLÝDÝR****
    **ARSÝNLÝ AKREP**
    **61*77**

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

izlemedim.Yada izledim ama hatýrlamýyorum.
    Mail Attým. Müsait bir zamanda faks ta atacaðým.

capa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

mail gönderilmiþtir iniþallah dikkate alýrlar

Bende o günleri göremeyenlerdenim.
    12 Eylül ihtilalini niye yaptýlar biliyor musunuz?
    - Trabzonspor'u durdurmak için.(Nihat Genç)
    Darbe sýrasý bizde...

Rýza ÇOLAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    51

Ben o günü gördüm ve defalarca da görmek istiyorum.
    Gereði yapýlmýþtýr

kutoz
    Ziyaretçi

@Tunga,

Öncelikle böyle bir konuyu gündeme getirdiðin için þahsým adýna teþekkür ederim. Ankara'da, Trabzonspor Dergisi Editörü Atilla Bölükbaþý'na, derginin yanýnda senin de bahsettiðin bu tür görüntülerin neden verilmediðini sormuþtum. Böyle bir giriþimde bulunduklarýný ama TRT arþivinde bu görüntülere ulaþýlamadýðýný hatta, M.Ali Birand (O zaman TRT görevliydi)'ýn bu görüntüleri aldýðý ve kaybettiði mealinde birþeyler söylemiþti.

Son þampiyonluk görüntülerimizin TRT arþivindeki durumunu bilemiyorum ama bu konunun çok önemli olduðunu düþünenlerdenim bende. Tepkimizi ve talebimizi iletelim arkadaþlar.

Yeliz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

Mail gönderilmiþtir.

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

bende simdi mail attim. Madem bu Albayrak bize sampiyonluk yasatmayacak bari eski sampiyonluklarimizla gurur duyalim biraz
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

tunga ben þahsen o maçtaydým kadýköyde eski maraton tribününde hayatýmýn unutulmaz maçlarýndan biriydi o maç interi trabzonda yendigimiz maç kopenaktada seyrettigim galatasarayýn uefa kupasý finali allah herkese göstermeyi nasip eylesin kadýköy altý yol boga heykelinin bulundugu yerde hep beraber yaptýgýmýz horon eziklerin bizi imrenerek büyük bir saygý ile izlemesi ve alkýþlamasý of ki of ....tunga yine haþat ettin bizi!!
    Profesyonelleþemeyen Kurumsallaþamayan hiç bir kurumun baþarýlý olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýzlemek lazým evet, þanlý tarihimizi bilip ondan güç alacaðýz ancak o tarihte yaþamayacaðýz, yeni ufuklara yelken açacaðýz.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Erdinç Dilek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    48

iletim baþarýyla tamamlanmýþtýr
    TrabZonguldaklý...

ErayAkyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

aynenn yollanmýstýr umarýz yayýn gerceklesir
    Ýstanbul'un 3 Büyüðü varsa, Türkiyenin Tek Büyüðü Var! T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Þahinoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

O görüntüleri izlemek güzel olur ama ; amasý þu bildiðiniz gibi 20 küsür yýl olmuþ þampiyonluk görmeyeli baþka takýmý tutan arkadaþlarýnýz illaki takýlmýþlardýr size þampiyonluk gördünmü hatýrlýyomusun diye, bana takýldýklarý gibi , diemem þuki biz trt'den görüntüleri yayýnlamasýný isteyince canlý yayýnda yýllardýr þampiyonluk görmeyen Trabzonspor taraftarlarý yoðun istekle eski þampiyonluk görüntülerinin yayýnlanmasýný istiyolar deyip bunu alaylý bir þekilde yapmalarýndan endiþe ediyorum sonra millet demesin ulan 20 yýldýr þampiyonluk görmemiþler ancak eski görüntülere bakýp avunuyolar diye endiþem budur saygýlar.
    DOZER CEMÝL

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

o zamanlar daha çok radyodan dinlerdik maçlarý çocuktuk. ama þu anda trt belli bir ücret karþýlýðý istediðiniz tarihteki istediðiniz programý arþivinden size veriyor. ama ücret biraz fazlaydý tam hatýrlamýyorum þimdi miktarý

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý atemre Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O görüntüleri izlemek güzel olur ama ; amasý þu bildiðiniz gibi 20 küsür yýl olmuþ þampiyonluk görmeyeli baþka takýmý tutan arkadaþlarýnýz illaki takýlmýþlardýr size þampiyonluk gördünmü hatýrlýyomusun diye, bana takýldýklarý gibi , diemem þuki biz trt'den görüntüleri yayýnlamasýný isteyince canlý yayýnda yýllardýr þampiyonluk görmeyen Trabzonspor taraftarlarý yoðun istekle eski þampiyonluk görüntülerinin yayýnlanmasýný istiyolar deyip bunu alaylý bir þekilde yapmalarýndan endiþe ediyorum sonra millet demesin ulan 20 yýldýr þampiyonluk görmemiþler ancak eski görüntülere bakýp avunuyolar diye endiþem budur saygýlar.

Emre, bu endiþene bende katýlýyorum.Ama burada asýl konu tv'den eski görüntülere bakýpta avunmak deðildir.Bu nostalji kuþaðýnda Fenerin,Beþiktaþ'ýn ve Galatasaray'ýn eski maçlarýný verip þampiyon olduklarý maçlarý tüm Türkiye izlediðine göre bizimde buna hakkýmýz olduðunu düþünüyorum.Neden bu maçlar yayýnlanýrken,Trabzonspor'un maçlarý yayýnlanmýyor?

Bence bu konuda birazda TRT'nin bu tutumunu sorgular þekilde maillerimizi atarsak daha faydalý olur kanaatindeyim.Bende son þampiyonluðu gören talihlilerden biriyim.Ama o zamanlarla þimdi þampiyonluk kutlamalarý arasýnda çok fark var.Bir arkadaþýmýn þampiyonluk kutlamalarýndaki hayalide 30 tane as900 kamyonla, Baðdat caddesinin altýný üstüne getirmek olduðunu düþünürsek,þampiyon olduðumuz günü düþünemiyorum...

Mehmet Ali Birand, Galatasaraylýdýr.O ne yapacakmýþ bizim maçlarýn görüntülerini?Tamam zamanýnda TRT'yi dolandýrdýðý ve bunun sonunda yüce Adaletten gereken cezayý almýþ ve dolandýrýcýlýðý tescillenmiþ olduðunu herkes biliyor.Ama ne edecekmiþ bizim maçlarýn görüntülerini?
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Mail gönderilmiþtir.
    Bu arada iletinin alt kýsmýnda ad soyad bölümünü yazmadan göndermeyin.Dikkatlerden kaçabilir.
    T R A B Z O N S P O R

Talat YAVUZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

geçmiþimiz ile ilgili çekincek bi durum asla olamaz doðdumdan 27 gün sonra görev yerine getirlmiþtir.
    NUHUN GEMÝSÝNE ÇÝFTLER HALÝNDE BÝNMEDÝK KÝ HAYATIMIZI ÇÝFTLER HALÝNDE DEVAM ETTÝRELÝM...

Recep Çaltepe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Mail gitti

Çetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

mail yolladým bende
    Siyasetin "bizden olduðu sürece" yer aldýðý, karþýda olduðu zaman "siyasete bulaþtýðý" büyük kulüp/taraftar camiasý Trabzonspor

Murat Altun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    51

HEY GÝDÝ GÜNLER HEYYYYYYYYYYYY

þimdilerde istanbul takýmalrýnýn yedeklerini transfer ettik diye yöneticiler caka satýyorLAR
    '' GERÇEKÇÝ OL ÝMKANSIZI ÝSTE..! '

https://twitter.com/GERONIMO_TS

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)