Sayfa 3 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 204 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Grup Feluka

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Yolunuz açık olsun,ilgiyle takip ediyoruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Albümlerinin ne zaman çıkacağıyla ilgili bilgi verebilirseniz menun olurum.Birde İstanbul'da düzenlenecek bir konser için geç kalınmadınmı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Başarılar diliyoruz kardeşim.Yolunuz açık olsun.Sizinleyiz.
    T R A B Z O N S P O R

Smile

Alıntı LazanisT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Albümlerinin ne zaman çıkacağıyla ilgili bilgi verebilirseniz menun olurum.Birde İstanbul'da düzenlenecek bir konser için geç kalınmadınmı
    Albüm kayıtlarını eylül sonuna kadar tamamlamayı planlıyoruz. Klip ve dağıtım işlerinide yılbaşına kadar tamamlarız umarım. Konserler hakkında şu anda Karadeniz de 6 İstanbulda da 3 konser görünüyor ama bunları %100 kesinleşmeden açıklamak istemiyoruz. En yakın tarihten bir örnek Vakfıkebir festivali için konser teklifi almıştık konser başka bir organizasyonla yer değişmek zorunda kalınca mahçup kaldık Vakfıkebirdeki dostlarımıza. Ama şöyle bir ipucu vereyim İ.T.Ü.'de tekrar büyük bir konser veririz ne de olsa bizim okulumuz nazımız geçer orada.

Saygılar ilginiz için çok teşekkürler.
    Cem

Nebiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Cem Günenç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli forum yöneticileri ve üyeler.

Değerli dostum Abdullah Akat'ın Karadeniz müziğini tüm dünyaya tanıtmak için kurduğu Grup Feluka sizlerin ilgi ve desteği ile 1 sene gibi kısa bir sürede çok sayıda büyük organizyonda Türkiye genelinde sahne aldı; en son Trabzon da verdiğimiz 4 büyük konserde onbinlerce kişiye müziğimizi dinlettik . Avni Aker konseri biraz buruk geçti fakat biz Trabzonspor'un Şampiyonluk kutlamalarında sahne alacağımız güne çok ama çok yaklaştığımıza tüm yüreğimizle inanıyoruz. Son olarak sizlere Cd kaydı için Stüdyo çalışmalarına başladığımızın müjdesini vermek istiyorum. Ve hepinize Feluka'ya destek olduğunuz için, güzel sözleriniz için, yüreğinizi ortaya koyduğunuz için Grup Feluka adına teşekkürlerimizi iletmek istiyorum.

Saygılar Sevgiler
    Feluka Cem
    Grup Feluka Maçka Konseri

Grup Feluka Trabzon Konseri

Arkada kalmasın.
    Başarılar diliyorum,yolunuz açık olsun.
    Kolay gelsinnnnnn.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende stad şöleninde dinledim ve çok beğendim albümünüz çıktığında hemen alıcam merakla bekliyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Giresun

Sevgili Cem Günenç, Öncelikle bilgilendirmelerin için çok teşekkür ederim.Üniversite ve festival dışındaki konserlerinizi istanbulda yaşayan bir kişi olarak sabırsızlıkla bekliyorum.Bu arada sana tavsiyem BMN girip sadece bu topiğe takılıp kalma.Senin ve arkadaşların Trabzonspor hakkında ne düşündüğünü açıkcası çok merak ediyorum.

Lazanist ilginiz için çok teşekkürler vaktim el verdikçe bu güzel forumda keyifle kelimelerim yettikçe yazıcam fakat notalarla müzikle çok daha başarılı olacağıma inanıyorum. Çok fazla futboldan anlamam Ankarada doğdum İstanbulda büyüdüm ama 8 Numara Orjinal Cosmos Engin Formalı Trabzonsporluyum . Diğerler üyeler zaten doğma büyüme Trabzonlu . Bu arada konser bahane Beşiktaşda Trabzonlular derneğine bir çay içmeye sizi beklerim canlı canlı çalarız müziği size . Saygılar Sevgiler.

Serap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Cem Günenç siz hangisisiniz?

murat aydın daki ktü konser resimlerinizi ben çekdim

Ben Klasik Gitar çalanım Resimlerden bende alabilirmiyim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Giresun

Lazanist ilginiz için çok teşekkürler vaktim el verdikçe bu güzel forumda keyifle kelimelerim yettikçe yazıcam fakat notalarla müzikle çok daha başarılı olacağıma inanıyorum. Çok fazla futboldan anlamam Ankarada doğdum İstanbulda büyüdüm ama 8 Numara Orjinal Cosmos Engin Formalı Trabzonsporluyum . Diğerler üyeler zaten doğma büyüme Trabzonlu . Bu arada konser bahane Beşiktaşda Trabzonlular derneğine bir çay içmeye sizi beklerim canlı canlı çalarız müziği size . Saygılar Sevgiler.
    Beşiktaş'taki dernek
    vaktim oldukca uğramaktan çok keyif aldığım bir yer.İnşallah görüşmek kısmet olur.Bu arada Trabzonspor'lu olmana inan çok sevindim.Feluka'nın Trabzonspor'la beraber dahada güzel yerlere geleceğinde şüphem yok. farkındamısınız bilmiyorum ama yaptığınız müzikte inanılmaz bir haz var keyif var ifade edemiyeceğim bir lezzet var.Ama lezzet sizlerden kaynaklanıyor.Yüreğinizin güzelliğini notalara döktüğünüzü düşünüyorum.Felukalı günlere

Nereden
    Trabzon

Ben Klasik Gitar çalanım Resimlerden bende alabilirmiyim
    teşekkürler

murata vermiştik umarım hala duruyorlardır, kurcalamaya başladım cd leri..dönücem ben size

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Giresun

Ağustos 2007 Cuma Günü Saat 23.30 da Grup Feluka Skytürk ekranlarında yayınlanan İlkin Ündeş ile Son Nokta programında sizlerle...

İlkin Ündeş ile Son Nokta

Sunanlar : İLKİN ÜNDEŞ,

Türkiye’ye dünyaya ve yaşama ait herşey ,güne yansıyanlar, farklı sesler ve yorumlar haftaiçi her gece saat 23.00’te yeni günün başlamasına bir saat kala İlkin Ündeş ile Son Nokta’da....
    “Gelin güne son oktayı birlikte koyalım”

Son Güncelleme ( 09 08 2007 )

Nereden
    Trabzon

malesef bulamadım ama cd ye atıp resimleri murata vermiştik artık ondan bi şeklide alabilirsiniz

ErayAkyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

felukanın kaseti cıkmadımı
    İstanbul'un 3 Büyüğü varsa, Türkiyenin Tek Büyüğü Var! T R A B Z O N S P O R

28_bordomavi_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı murat aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    okullar açıldığında istanbul dışındaki illerde konserlerimiz olacaktır şuan belli olanlar ankara mersin kocaeli ve van konser tarihleri ilerki günlerde netleşecek istanbulda ise belli konser ve programlar olacak
    türküleriniz ve sesiniz çok güzel ayrıca mersindeki konser tarihinizi burdada yazarsanız seviniriz diğer bi meselede grubun trabzonsporlu olması ayrı bi güzellik katıyor
    ANTİİSTANBULLLLLLLLLLLLLLLLLLL...........!!!

Arkadaşlar bu geceki SkyTürk programı canlı yayın basketball maçı nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi ilginiz için çok teşekkürler saygılar

Ba®ış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı murat aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    okullar açıldığında istanbul dışındaki illerde konserlerimiz olacaktır şuan belli olanlar ankara mersin kocaeli ve van konser tarihleri ilerki günlerde netleşecek istanbulda ise belli konser ve programlar olacak
    kocaeli konseri ne zaman acaba belli mi yeri ve zamanı ?

ErayAkyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İstanbul'un 3 Büyüğü varsa, Türkiyenin Tek Büyüğü Var! T R A B Z O N S P O R

tatyos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı eray61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayır... albüm çalışmaları sürmekte...

Standart Kadıköy’de Karadeniz haftası 01 eylül 2007 cumartesi Trabzon g

Değerli Dostlar

Kadıköy Meydanı olarak bilinen vapur iskeleleri ve otobüs duraklarının yanında bulunan alanda Karadeniz Sivil Toplum Birliği (KASTOB) tarafından organize edilen “Karadeniz Haftası ve Şenlikleri” adıyla düzenlenen sergide, Karadeniz Bölgesi illerinden çeşitli dernekler ve girişimciler memleketlerini temsil eden ürünleri sergiliyor veya satıyor. Kadıköy'de her gece düzenlenen konserlere katılan yüzlerce Karadenizli, doyasıya eğleniyor, horon edip, türkülere eşlik eden Karadenizliler, yerel sanatçının söylediği şarkılarla coşuyorlar.

1 Eylül Cumartesi Saat 23:30 da Grup Feluka olarak bizde Bordo Mavi formalarımızla Trabzon gecesinde sahne alacağız. 10000 kişilik bir kalabalık bekleniyor bizde siz değerli dostlarımızı o muhteşem geceye davet etmek istiyoruz.

Saygılar
    Feluka Cem
    Konu Cem Günenç tarafından (29.08.2007 Saat 15:31 ) değiştirilmiştir.

cuneytr
    Ziyaretçi

kadıköyde bende biliyorum karadeniz haftası ve senilkleri sergisini ama gidemedim maalesef uygun olursam izlemye gelirim sizleri hepinize bol bordo mavi geceler.....

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gerçekten karadeniz müziğine yeni bir bakış inşallah hep böyle olursunuz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Giresun

Bu uşaklardan haberi olan varsa buraya yazsın bakalım

tatyos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Grup Feluka SkyTurk Ekranlarında

İzleyelim arkadaşlar...

Bölüm1

Bölüm2

Bölüm3

Bölüm4

Konu tatyos tarafından (19.09.2007 Saat 13:56 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)