Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 137 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Ýçin Projeler!... Düþün, Öner, Tartýþalým, Sunalým!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Standart Trabzonspor Ýçin Projeler!... Düþün, Öner, Tartýþalým, Sunalým!...

Selam arkadaþlar ,

Trabzonsporumuz için her gün onlarca Trabzonspor taraftarý bir þeyler düþünüyor. Trabzonspor þataaöyle yapsa , Trabzonspor böyle yapsa diye. Trabzonsporumuzun geleceði için , Trabzonsporumuzun karlý yatýrýmlar elde edebilmesi için neler yapýlabilir , hangi projeler hayata geçirilebilir hangi projeler düþünülebilir. Ayrýca Trabzonsporumuzun gelecek nesilleri kazanabilmesi , ürün bazýnda ve marka bazýnda pazarlanabilmesi için neler yapýlabilir gibi konular hakkýnda burada tartýþma yapabiliriz. Aslýnda tartýþmadan ziyade sinerji yaratabiliriz. Bunlar havada mý kalacak? Kalmamasý için ciddi þekilde ve seviyeli bir þekilde buraya katýlýmlar olur ve deðerlendirmelerimizi BMN yönetimi uygun görürse dosya halinde kulübümüze sunarýz.

Trabzonsporumuzun sosyal anlamda da neler yapabilir ve yapmalý? Hangi konularda eksik ve bu konularý hangi plan ve programla karþýlayabilir? Bu gibi sorulara cevap sizlerden gelecek proje teklifleriyle cevap bulabilir.

Bazen o kadar küçük þeyler o kadar büyük sevgilere yol açar ki!...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Avrupa'da ve özellikle Almanya'da secmeler yapilabilir bence. Galatasaray yapiyor mesela bunu ve benim 3-4 arkadasim kayit oldu secmelere gidecek. Kayit icin para alinirsa Kulüp maddi acidanda kazancli cikabilir.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    37

daha önce bir konuda dile getirmiþtim kndi TV'mizi açýp havuz sisteminden çýkalým...

Yaþ
    37

Alýntý Selim55 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Avrupa'da ve özellikle Almanya'da secmeler yapilabilir bence. Galatasaray yapiyor mesela bunu ve benim 3-4 arkadasim kayit oldu secmelere gidecek. Kayit icin para alinirsa Kulüp maddi acidanda kazancli cikabilir.

seçme iþi çok iyi fikir ama foutboldan para kazanmaya niyetli olan gençlerden gelecek para çok büyük miktarlarda olmayacaktýr..

tsurmene61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

suan dünya da diyorum tarbzonlu topcunun sayýsý cok yüksek küçük yaþtan geleceklerin sayýsý daha da yüksek
    Sürmeneli Prena

Trabzonspor Kongre Üyesi
    murathanerol - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    37

Gürcistanda futbol okulu.Kendi yabancýmýzý bize uyacak þekilde uygun ülkede kendimiz yaratmalýyýz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

önce kafalarý deðiþtirmek lazým. dünya ile hareket etmekte yarar var.

kulübün isim hakkýný satýp buradan gelir elde edebiliriz.

avniakerin isim hakký da olabilir mesela.

kulübün iyi pazarlanmasý lazým.

illaki biþeyleri birileri yaptýktan sonra bizim yapmamýz gerekmez. biraz

vizyonu geniþ yöneticiler bulmak lazým.

bunun için profösyönellerle çalýiþmak lazým.
    Ýnsanda güzel olan yüzdür, yüzde güzel olan gözdür ama aslýnda insaný insan yapan aðzýndan çýkan sözdür.. »
    Mevlana Celaleddin-i Rumi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Alýntý .: alper :. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    seçme iþi çok iyi fikir ama foutboldan para kazanmaya niyetli olan gençlerden gelecek para çok büyük miktarlarda olmayacaktýr..
    mesela secmelere kayit olmak icin 50 lira ödense bence kulüp para kazanmasa bile o organizasyona harcadigi parayi cikartir. Hem gelecegi parlak gencleri takima katariz hemde bu isi hemen hemen bedavaya getiririz.
    Karadeniz'e Özgürlük!

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Alýntý fýndýkoglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    önce kafalarý deðiþtirmek lazým. dünya ile hareket etmekte yarar var.

kulübün isim hakkýný satýp buradan gelir elde edebiliriz.

avniakerin isim hakký da olabilir mesela.

kulübün iyi pazarlanmasý lazým.

illaki biþeyleri birileri yaptýktan sonra bizim yapmamýz gerekmez. biraz

vizyonu geniþ yöneticiler bulmak lazým.

bunun için profösyönellerle çalýiþmak lazým.
    kulübün isim hakkini satmakla ne demek istiyorsun tam anlamadim. Ama mesela Caykur Trabzonspor yada Vestel Trabzonspor olacaksa sahsen ben istemem. Avni Aker'in ismi satilabilir ona bir itirazim yok ama Trabzonspor'un adi Trabzonspor kalmali.
    Karadeniz'e Özgürlük!

Yaþ
    37

satarak deðil üreterek olmayan þeyleri oldurarak bir þeyler yapabiliriz.satarsak maliye bütçesi gibi bir sene fazla verir sonra sattýklarýna aval aval bakarsýn...

calypso - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bence hiç öneri falan yapmayalým..TSCLUB için yaptýkta ne oldu? Fikirlerimiz çalýndý diðer klüpler hayata geçirdi. Baþkalarý için fikir üreteceðimize hiç üretmeyip projeleri bu iþi bilen, buradaki taraftar oluþumuna deðer veren bir yönetime saklamak daha iyi.
    ▂▃▅▇█▓▒░NE MUTLU TÜRKÜM DÝYENE! Gazi M.Kemal ATATÜRK░▒▓█▇▅▃▂

Ayinesi ÝÞTÝR Kiþinin Lafa ( Demogojiye, Propagandaya, Dedikoduya ) Bakýlmaz !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor tarihini anlatan ansiklopediler
    Vcd ler hazýrlanabilir.....

mesela avrupa maçlarýmýzýn özetleri.....

haminin attýðý goller vcdye aktarýlýp satýlabilir.....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

çok güzel olur Trabzonspor belgeseli yapýlabilir

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Alýntý blackseastorm Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor tarihini anlatan ansiklopediler
    Vcd ler hazýrlanabilir.....

mesela avrupa maçlarýmýzýn özetleri.....

haminin attýðý goller vcdye aktarýlýp satýlabilir.....
    Evet benim koyu Fenerbahce'li arkadasim var ondan biliyorum Fenerbahce'nin tarihini anlatan bir DVD var. Ben seyrettim tarafsiz bakinca gayet güzel bir yapim. Bizde böyle seyler yapsak hem bizim icin güzel olur takimimizi daha iyi taniriz hemde kulübe maddi acidan kücükte olsa bir kazanc olur.
    Karadeniz'e Özgürlük!

cemilsezgin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

trabzonsporun en büyük projesi olsa olsa albayra yollama parojesi olmalýdýr
    GÖZLERÝNDEKÝ KARADENÝZDE BOGULMAK ÝSTÝYODUM AMA OLMADI BÝZE DÜÞEN GÖZLERÝNDE DEGÝL YOKLUGUNDA KAYBOLMAK MIÞ

Yaþ
    37

Alýntý cemilsezgin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    trabzonsporun en büyük projesi olsa olsa albayra yollama parojesi olmalýdýr

þeref tribününde oturduðu yere mancýnýk sistemi yerleþtirsek???proje benden..

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Fatih Akýn Trabzonlu daha büyük fýrsat olur mu?Çektir bir tane Trabzonspor belgeseli veya taraftar belgeseli.

Yaþ
    27

trabzonspor için en önemli þeylerden biri TRANSFER ondan sonra stad olur inþallah ALLAH'IN izni ile

Yaþ
    27

evet katýlýom sanlý tarihimizin maçlarýný bir vcd ye cekip piyasa ya sürseler de bizim göremediðimiz maclarý haminin adama beyin felci geçirdiði ma cý izleyebilsek maziye dönsek

Yaþ
    27

evet cok doðru bir tv mizin olmasý lazým diðer takýmlar takýmda biz takým deðil miyiz

cýnar#7 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Yeni Stadýn Tribünleri Ýngiltere Primier Ligindeki gibi olsun yani sahaya yakýn olsun,çok daha güzel bir Atmosfer olur hemde Taraftarlarýn Baskýsý daha çok hissedilir...

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

ne yeni stadý yaa..bunlar stad felan yapacaðý yokk

Bencede Vcd Ve Dvd Cok ÝyÝ Olur Ve Vt De Bence Olmasi Gerekenlerden BÝde Bence FenerÝn Yapti GÝbÝ Kale Arkasi Yada Aci TrÜbÜn YerÝne Reklam Adi Olmalki YanÝ FenerÝn Yapti GÝbÝ MÝkros TrÜbÜnÜ YapmiÞti BÝde Neden BÝr HoldÝngÝn Adini Yapmiyoruz Acik Kale Arkasi Demekten ÝyÝdÝr Bence BÝde Cohu Ýl Ve Ýlcelerde Tsclup Magzasi Yok Yada YerÝ BÝnmÝyor Bu Konu Hakkindada Yardim Ve ÖnerÝ Yaparsaniz SevÝnÝrÝm Ve Bencede Cok ÝyÝ Olur Bence BÝde Bu MalzemelerÝn CeÞÝtlerÝ Artirilmali Bence Saygilar
    masada degil sahada tek þampiyon...trabzonspor...
    --------------MACKALÝ_ROMANTÝK_161--------------

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Trabzon þehrine girdiðiniz zaman ya da Trabzon'da gezdiðinde size Trabzonsporu hatýrlatan , anýmsatan ne var diye sordum. Bana vereceðiniz cevap ne olur acaba? Stadýn dýþýnda ve Sadri Þener binasý dýþýnda bana verebileceðiniz bir cevap var mý?...

Trabzon kenti ile Trabzonsporumuzun bir olmasýndan bahsediyoruz ama Trabzon þehrini gezdiðimde Trabzonspordan yoksun olduðunu görüyorum.

Yeterince þehir ile takýmýn kenetlenmediðini düþünüyorum. Peki bunun için neler yapýlabilir?... Þu anda Trabzon sahilinde parklar bahçeler yapýlýyor. Aðaçlar dikiliyor , çimen alanlar oluþturuluyor ve yeni yürüyüþ dinlenme alanlarý ortaya çýkýyor. Bu alanlarýn arasýnda Trabzonsporumuzla ilgili çok güzel bir anýt yapýlabilir. Trabzonsporlu futbolcular (kupa kaldýrýrken) , Trabzonspor taraftarý (ellerinde bayraklar ve kupaya sevinen) , Trabzonspor amblemlenin yer aldýðý güzel bir panorama þehre güzel bir aný katar. Bunun yayacaðý pozitif duygular ve saðlayacaðý olumlu katkýlarý bir düþünün. Bunun yanýnda Anýtýn etrafýný saran direklerdeki dev bordo-mavi bayraklar ve Türk bayraklarýnýn oluþturacaðý ahenke gece ýþýklandýrmasýný da eklediðinizde bu güzel yapýnýn önünde sadece Biz Trabzonsporlular deðil gelen turistlerde fotoðraf çektirmek için yarýþmaz mý sizce?...

Eðer Trabzon kenti Trabzonspor ile adýný duyurmuþsa Trabzon'da 40.yýlýný kutlayan Trabzonsporun mazisini özetleyen ve Taraftarýný da bu çerçeveye koyan bir anýt þart diye düþünüyorum.

Transferler - Futbolcular - Kulübün Maddi durumlarý dalgalý bir seyir izler ve bunlar her an olan þeyler... Ancak bu gibi proje - planlar kulübün deðil halkýn sempatisini kazanmada - mevcut sevginin ve aþkýn pekiþmesinde ve yeni sevgililer kazandýrmada büyük rol oynar.. Belki bunu göremeyiz bile...

----

Diðer bir unsur Trabzonsporumuzu senelerden beri canlý izleyemeyen ancak Trabzonlularýn ve Trabzonsporlularýn yoðun yaþadýðý illerde oranýn varsa þehir takýmlarýyla futbol müsabakasý yapmak (en uygun zamanlar yaz sezonlarý) .
    örnek veriyorum Zonguldak-Karabük-Hatay...vb.

Bu þehirlerdeki Trabzonsporlulara yapýlacak jestler emin olun ki çok fayda saðlar.Bunlar iþte bir kulübün ileriye dönük plan ve stratejilerinin bir aracýdýr. Burada sadece maç yapmak deðil sen týrýný götürürsün bir þenlik havasý katarsýn olaya ve hem kulübe yeni üyeler kazandýrýrsýn hem ürün satarsýn hem o insanlara Trabzonspor sizin yanýnýzda mesajý verirsin.. Artýk bu fýrsatý en üst seviyede deðerlendirmek senin güzel ellerinde...

--------------

Trabzonsporumuzun 40.yýlýný kutlayacaðýmýz 2 aðustos tarihi yaklaþmakta ancak kulübümüz yine sadece kendi menfaatleri doðrultusunda (sadece üyelere ya da camianýn yaranýlmasý gereken insanlarýna) bir organizasyon yapacak gibi. Farklý olmak ya da farklýlýða bir yerden baþlayarak yýlýn bugününü þehirde bir festival havasýnda yaþamak daha doðru bir icraat olur diye düþünüyrum... Herkes bilir ki yýlýn bu zaman geldiðinde trabzon þehri bordo-maviye bürünür. Ýnsanlar þehrin sokaklarýndaki ve meydanlarýndaki eðlencelere katýlmak için sabýrsýzlanýr. Amaç stada týkýlýp þarkýlar dinlemek deðildir. Sahilde düzenlenen konserlere - oyunlara - eðlencelere - yarýþmalara katýlmak , bordo mavi formanla gezmek - denizde bordo mavi bayraklarýyla festivale katýlan onlarca tekneyi izlemek.... diye sürüp gider...

2 aðustos geldiðinde þehir Trabzonsporumuzun kuruluþ yýldönümü kutlamalarýnýn bir güne sýðmayacaðýný bilmeli. Bunu onlara bildirecek olan da kulübün ve belediyenin etkinlikleridir. O günü tek bir güne sýðdýramayacak kadar etkinliði burada saymak yeri deðil artýk bunu da düþünemeyen bir kulüp yönetimi varsa karþýmýzda gerçekten bunlar taraftarý deðil sadece futbolcular kadar çýkýp maçlarý izlemeyi yeterli buluyorlar kendilerine derim. Ayrýca bu etkinliklerde size iddia ediyorum 60.000 kiþiyi sahile toplarýz.

kulüp taraftardan uzak kalmýþ.

-----------

Ts Club ürünlerini yapan firma ya da her kim o ürünleri tasarlýyorsa defalarca bir çok arkadaþýmýn dediði gibi Allah rýzasý için biraz çevresine baksýn. Onuda býraktým ufkunu açmasý için bu iþi yapan avrupa kulüplerinin sayfasýnda 10 dakika gezsin yeter. Ama derse ki bu kiþiler savunma olarak "trabzonspor kulübü bizden fazla bir þey istemedi" o zaman anlarým.. Ama o kadar para karþýlýðýnda bize giymemiz için bunlarý dayatýyorsalar gerçekten verilen emeðe zamana ve paraya yazýk ... Hadi onlarý býraktýp bu kadar taraftara yazýk derim...
    Biraz daha özveri biraz daha orjinallik ve biraz daha iþe eðilin...

-------------

Hüseyin Avni Aker stadý yýkýlacak gibi deðil. Ancak stadýn etrafýnda bir dolandýðýnýz zaman stadýn etrafýnda hiç bir estetik göremiyorsunuz. Bunu kapatmak için özellikle stadýn maraton tribünü arkasýna dev posterler asýlarak (futbolcularýn gol sevinci - taraftar sevinçleri gibi) daha olumlu bir hava yakalanýlabilir. Ayrýca duvarlara gençler tarafýnda trabzonspor amblemi yazýsý ya da daha deðiþik þeyler belki karikatürler çizilebilir.

-------------

Yapýlabilecek o kadar çok þey var ki. El atýlmasý gereken o kadar çok konu var ki...

Bu yönetim gerçekten bu kulübü yönetemiyor...

Allah biliyodur ya ... Yukarýda yazdýklarýmý düþünen bir yönetici var mýdýr? Elini taþýn altýna koyacak bir adam var mýdýr?

Bunlarý yapacak olan adam zaten þimdiye kadar yapardý...
    ---------------------
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Yaþ
    57

Thumbs down ne zaman bitecek bu azap

acaba nezaman bitecek bu azap stat proje sadece asamasinda uygulamaya gecme olasili ise bence sadece havada kalir,birseye karar verildimi bu hizla sonlandirilmali ama nerde sadece agizlara birparmak bal misali....
    Lafi sadece eveleyip geveliyorlar herkez bir yerleri adres gösteriyor yahu braksinlar bu demode laflari,ben avrupada yasiyorum almanya hersey planlanir hertürlü girisimler yapilir ve proje ortaya cikar ve en kisa zamanda yapilir.Bizde öylemi önce bir maket sonra ;
    sonra sadece elde bir maket......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)