Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 137 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trabzonspor in Projeler!... Dn, ner, Tartalm, Sunalm!...

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

Standart Trabzonspor in Projeler!... Dn, ner, Tartalm, Sunalm!...

Selam arkadalar ,

Trabzonsporumuz iin her gn onlarca Trabzonspor taraftar bir eyler dnyor. Trabzonspor ataayle yapsa , Trabzonspor byle yapsa diye. Trabzonsporumuzun gelecei iin , Trabzonsporumuzun karl yatrmlar elde edebilmesi iin neler yaplabilir , hangi projeler hayata geirilebilir hangi projeler dnlebilir. Ayrca Trabzonsporumuzun gelecek nesilleri kazanabilmesi , rn baznda ve marka baznda pazarlanabilmesi iin neler yaplabilir gibi konular hakknda burada tartma yapabiliriz. Aslnda tartmadan ziyade sinerji yaratabiliriz. Bunlar havada m kalacak? Kalmamas iin ciddi ekilde ve seviyeli bir ekilde buraya katlmlar olur ve deerlendirmelerimizi BMN ynetimi uygun grrse dosya halinde kulbmze sunarz.

Trabzonsporumuzun sosyal anlamda da neler yapabilir ve yapmal? Hangi konularda eksik ve bu konular hangi plan ve programla karlayabilir? Bu gibi sorulara cevap sizlerden gelecek proje teklifleriyle cevap bulabilir.

Bazen o kadar kk eyler o kadar byk sevgilere yol aar ki!...
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

Mayls - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    30

Avrupa'da ve zellikle Almanya'da secmeler yapilabilir bence. Galatasaray yapiyor mesela bunu ve benim 3-4 arkadasim kayit oldu secmelere gidecek. Kayit icin para alinirsa Kulp maddi acidanda kazancli cikabilir.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e zgrlk!

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    27.11.2006
    Ya
    33

daha nce bir konuda dile getirmitim kndi TV'mizi ap havuz sisteminden kalm...

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    27.11.2006
    Ya
    33

Alnt Selim55 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Avrupa'da ve zellikle Almanya'da secmeler yapilabilir bence. Galatasaray yapiyor mesela bunu ve benim 3-4 arkadasim kayit oldu secmelere gidecek. Kayit icin para alinirsa Kulp maddi acidanda kazancli cikabilir.

seme ii ok iyi fikir ama foutboldan para kazanmaya niyetli olan genlerden gelecek para ok byk miktarlarda olmayacaktr..

tsurmene61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2007
    Ya
    35

suan dnya da diyorum tarbzonlu topcunun says cok yksek kk yatan geleceklerin says daha da yksek
    Srmeneli Prena

Trabzonspor Kongre yesi
    murathanerol - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.03.2006
    Ya
    33

Grcistanda futbol okulu.Kendi yabancmz bize uyacak ekilde uygun lkede kendimiz yaratmalyz.

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    22.03.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

nce kafalar deitirmek lazm. dnya ile hareket etmekte yarar var.

kulbn isim hakkn satp buradan gelir elde edebiliriz.

avniakerin isim hakk da olabilir mesela.

kulbn iyi pazarlanmas lazm.

illaki bieyleri birileri yaptktan sonra bizim yapmamz gerekmez. biraz

vizyonu geni yneticiler bulmak lazm.

bunun iin profsynellerle alimak lazm.
    nsanda gzel olan yzdr, yzde gzel olan gzdr ama aslnda insan insan yapan azndan kan szdr..
    Mevlana Celaleddin-i Rumi

yelik tarihi
    27.02.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    30

Alnt .: alper :. Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    seme ii ok iyi fikir ama foutboldan para kazanmaya niyetli olan genlerden gelecek para ok byk miktarlarda olmayacaktr..
    mesela secmelere kayit olmak icin 50 lira dense bence kulp para kazanmasa bile o organizasyona harcadigi parayi cikartir. Hem gelecegi parlak gencleri takima katariz hemde bu isi hemen hemen bedavaya getiririz.
    Karadeniz'e zgrlk!

yelik tarihi
    27.02.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    30

Alnt fndkoglu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    nce kafalar deitirmek lazm. dnya ile hareket etmekte yarar var.

kulbn isim hakkn satp buradan gelir elde edebiliriz.

avniakerin isim hakk da olabilir mesela.

kulbn iyi pazarlanmas lazm.

illaki bieyleri birileri yaptktan sonra bizim yapmamz gerekmez. biraz

vizyonu geni yneticiler bulmak lazm.

bunun iin profsynellerle alimak lazm.
    kulbn isim hakkini satmakla ne demek istiyorsun tam anlamadim. Ama mesela Caykur Trabzonspor yada Vestel Trabzonspor olacaksa sahsen ben istemem. Avni Aker'in ismi satilabilir ona bir itirazim yok ama Trabzonspor'un adi Trabzonspor kalmali.
    Karadeniz'e zgrlk!

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    27.11.2006
    Ya
    33

satarak deil reterek olmayan eyleri oldurarak bir eyler yapabiliriz.satarsak maliye btesi gibi bir sene fazla verir sonra sattklarna aval aval bakarsn...

calypso - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.09.2004
    Nereden
    Gney Amerika

bence hi neri falan yapmayalm..TSCLUB iin yaptkta ne oldu? Fikirlerimiz alnd dier klpler hayata geirdi. Bakalar iin fikir reteceimize hi retmeyip projeleri bu ii bilen, buradaki taraftar oluumuna deer veren bir ynetime saklamak daha iyi.
    ▂▃▅▇█▓▒░NE MUTLU TRKM DYENE! Gazi M.Kemal ATATRK░▒▓█▇▅▃▂

Ayinesi TR Kiinin Lafa ( Demogojiye, Propagandaya, Dedikoduya ) Baklmaz !

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor tarihini anlatan ansiklopediler
    Vcd ler hazrlanabilir.....

mesela avrupa malarmzn zetleri.....

haminin att goller vcdye aktarlp satlabilir.....
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

ok gzel olur Trabzonspor belgeseli yaplabilir

yelik tarihi
    27.02.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    30

Alnt blackseastorm Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Trabzonspor tarihini anlatan ansiklopediler
    Vcd ler hazrlanabilir.....

mesela avrupa malarmzn zetleri.....

haminin att goller vcdye aktarlp satlabilir.....
    Evet benim koyu Fenerbahce'li arkadasim var ondan biliyorum Fenerbahce'nin tarihini anlatan bir DVD var. Ben seyrettim tarafsiz bakinca gayet gzel bir yapim. Bizde byle seyler yapsak hem bizim icin gzel olur takimimizi daha iyi taniriz hemde kulbe maddi acidan kckte olsa bir kazanc olur.
    Karadeniz'e zgrlk!

cemilsezgin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.06.2004
    Nereden
    Trabzon

trabzonsporun en byk projesi olsa olsa albayra yollama parojesi olmaldr
    GZLERNDEK KARADENZDE BOGULMAK STYODUM AMA OLMADI BZE DEN GZLERNDE DEGL YOKLUGUNDA KAYBOLMAK MI

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    27.11.2006
    Ya
    33

Alnt cemilsezgin Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    trabzonsporun en byk projesi olsa olsa albayra yollama parojesi olmaldr

eref tribnnde oturduu yere mancnk sistemi yerletirsek???proje benden..

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Fatih Akn Trabzonlu daha byk frsat olur mu?ektir bir tane Trabzonspor belgeseli veya taraftar belgeseli.

yelik tarihi
    01.06.2007
    Ya
    24

trabzonspor iin en nemli eylerden biri TRANSFER ondan sonra stad olur inallah ALLAH'IN izni ile

yelik tarihi
    01.06.2007
    Ya
    24

evet katlom sanl tarihimizin malarn bir vcd ye cekip piyasa ya srseler de bizim gremediimiz maclar haminin adama beyin felci geirdii ma c izleyebilsek maziye dnsek

yelik tarihi
    01.06.2007
    Ya
    24

evet cok doru bir tv mizin olmas lazm dier takmlar takmda biz takm deil miyiz

cnar#7 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Yeni Stadn Tribnleri ngiltere Primier Ligindeki gibi olsun yani sahaya yakn olsun,ok daha gzel bir Atmosfer olur hemde Taraftarlarn Basks daha ok hissedilir...

Koray - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.03.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

ne yeni stad yaa..bunlar stad felan yapaca yokk

Bencede Vcd Ve Dvd Cok y Olur Ve Vt De Bence Olmasi Gerekenlerden Bde Bence Fenern Yapti Gb Kale Arkasi Yada Aci Trbn Yerne Reklam Adi Olmalki Yan Fenern Yapti Gb Mkros Trbn Yapmiti Bde Neden Br Holdngn Adini Yapmiyoruz Acik Kale Arkasi Demekten ydr Bence Bde Cohu l Ve lcelerde Tsclup Magzasi Yok Yada Yer Bnmyor Bu Konu Hakkindada Yardim Ve ner Yaparsaniz Sevnrm Ve Bencede Cok y Olur Bence Bde Bu Malzemelern Cetler Artirilmali Bence Saygilar
    masada degil sahada tek ampiyon...trabzonspor...
    --------------MACKAL_ROMANTK_161--------------

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

Trabzon ehrine girdiiniz zaman ya da Trabzon'da gezdiinde size Trabzonsporu hatrlatan , anmsatan ne var diye sordum. Bana vereceiniz cevap ne olur acaba? Stadn dnda ve Sadri ener binas dnda bana verebileceiniz bir cevap var m?...

Trabzon kenti ile Trabzonsporumuzun bir olmasndan bahsediyoruz ama Trabzon ehrini gezdiimde Trabzonspordan yoksun olduunu gryorum.

Yeterince ehir ile takmn kenetlenmediini dnyorum. Peki bunun iin neler yaplabilir?... u anda Trabzon sahilinde parklar baheler yaplyor. Aalar dikiliyor , imen alanlar oluturuluyor ve yeni yry dinlenme alanlar ortaya kyor. Bu alanlarn arasnda Trabzonsporumuzla ilgili ok gzel bir ant yaplabilir. Trabzonsporlu futbolcular (kupa kaldrrken) , Trabzonspor taraftar (ellerinde bayraklar ve kupaya sevinen) , Trabzonspor amblemlenin yer ald gzel bir panorama ehre gzel bir an katar. Bunun yayaca pozitif duygular ve salayaca olumlu katklar bir dnn. Bunun yannda Antn etrafn saran direklerdeki dev bordo-mavi bayraklar ve Trk bayraklarnn oluturaca ahenke gece klandrmasn da eklediinizde bu gzel yapnn nnde sadece Biz Trabzonsporlular deil gelen turistlerde fotoraf ektirmek iin yarmaz m sizce?...

Eer Trabzon kenti Trabzonspor ile adn duyurmusa Trabzon'da 40.yln kutlayan Trabzonsporun mazisini zetleyen ve Taraftarn da bu ereveye koyan bir ant art diye dnyorum.

Transferler - Futbolcular - Kulbn Maddi durumlar dalgal bir seyir izler ve bunlar her an olan eyler... Ancak bu gibi proje - planlar kulbn deil halkn sempatisini kazanmada - mevcut sevginin ve akn pekimesinde ve yeni sevgililer kazandrmada byk rol oynar.. Belki bunu gremeyiz bile...

----

Dier bir unsur Trabzonsporumuzu senelerden beri canl izleyemeyen ancak Trabzonlularn ve Trabzonsporlularn youn yaad illerde orann varsa ehir takmlaryla futbol msabakas yapmak (en uygun zamanlar yaz sezonlar) .
    rnek veriyorum Zonguldak-Karabk-Hatay...vb.

Bu ehirlerdeki Trabzonsporlulara yaplacak jestler emin olun ki ok fayda salar.Bunlar ite bir kulbn ileriye dnk plan ve stratejilerinin bir aracdr. Burada sadece ma yapmak deil sen trn gtrrsn bir enlik havas katarsn olaya ve hem kulbe yeni yeler kazandrrsn hem rn satarsn hem o insanlara Trabzonspor sizin yannzda mesaj verirsin.. Artk bu frsat en st seviyede deerlendirmek senin gzel ellerinde...

--------------

Trabzonsporumuzun 40.yln kutlayacamz 2 austos tarihi yaklamakta ancak kulbmz yine sadece kendi menfaatleri dorultusunda (sadece yelere ya da camiann yaranlmas gereken insanlarna) bir organizasyon yapacak gibi. Farkl olmak ya da farklla bir yerden balayarak yln bugnn ehirde bir festival havasnda yaamak daha doru bir icraat olur diye dnyrum... Herkes bilir ki yln bu zaman geldiinde trabzon ehri bordo-maviye brnr. nsanlar ehrin sokaklarndaki ve meydanlarndaki elencelere katlmak iin sabrszlanr. Ama stada tklp arklar dinlemek deildir. Sahilde dzenlenen konserlere - oyunlara - elencelere - yarmalara katlmak , bordo mavi formanla gezmek - denizde bordo mavi bayraklaryla festivale katlan onlarca tekneyi izlemek.... diye srp gider...

2 austos geldiinde ehir Trabzonsporumuzun kurulu yldnm kutlamalarnn bir gne smayacan bilmeli. Bunu onlara bildirecek olan da kulbn ve belediyenin etkinlikleridir. O gn tek bir gne sdramayacak kadar etkinlii burada saymak yeri deil artk bunu da dnemeyen bir kulp ynetimi varsa karmzda gerekten bunlar taraftar deil sadece futbolcular kadar kp malar izlemeyi yeterli buluyorlar kendilerine derim. Ayrca bu etkinliklerde size iddia ediyorum 60.000 kiiyi sahile toplarz.

kulp taraftardan uzak kalm.

-----------

Ts Club rnlerini yapan firma ya da her kim o rnleri tasarlyorsa defalarca bir ok arkadamn dedii gibi Allah rzas iin biraz evresine baksn. Onuda braktm ufkunu amas iin bu ii yapan avrupa kulplerinin sayfasnda 10 dakika gezsin yeter. Ama derse ki bu kiiler savunma olarak "trabzonspor kulb bizden fazla bir ey istemedi" o zaman anlarm.. Ama o kadar para karlnda bize giymemiz iin bunlar dayatyorsalar gerekten verilen emee zamana ve paraya yazk ... Hadi onlar braktp bu kadar taraftara yazk derim...
    Biraz daha zveri biraz daha orjinallik ve biraz daha ie eilin...

-------------

Hseyin Avni Aker stad yklacak gibi deil. Ancak stadn etrafnda bir dolandnz zaman stadn etrafnda hi bir estetik gremiyorsunuz. Bunu kapatmak iin zellikle stadn maraton tribn arkasna dev posterler aslarak (futbolcularn gol sevinci - taraftar sevinleri gibi) daha olumlu bir hava yakalanlabilir. Ayrca duvarlara genler tarafnda trabzonspor amblemi yazs ya da daha deiik eyler belki karikatrler izilebilir.

-------------

Yaplabilecek o kadar ok ey var ki. El atlmas gereken o kadar ok konu var ki...

Bu ynetim gerekten bu kulb ynetemiyor...

Allah biliyodur ya ... Yukarda yazdklarm dnen bir ynetici var mdr? Elini tan altna koyacak bir adam var mdr?

Bunlar yapacak olan adam zaten imdiye kadar yapard...
    ---------------------
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

yelik tarihi
    02.04.2007
    Ya
    53

Thumbs down ne zaman bitecek bu azap

acaba nezaman bitecek bu azap stat proje sadece asamasinda uygulamaya gecme olasili ise bence sadece havada kalir,birseye karar verildimi bu hizla sonlandirilmali ama nerde sadece agizlara birparmak bal misali....
    Lafi sadece eveleyip geveliyorlar herkez bir yerleri adres gsteriyor yahu braksinlar bu demode laflari,ben avrupada yasiyorum almanya hersey planlanir hertrl girisimler yapilir ve proje ortaya cikar ve en kisa zamanda yapilir.Bizde ylemi nce bir maket sonra ;
    sonra sadece elde bir maket......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)