Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Staj Yeri Arayanlar - Yardýmcý Olalým

Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    37

Standart Staj Yeri Arayanlar - Yardýmcý Olalým

Merhaba.

Ben Bilgisayar Mühendisliði 2. sýnýf öðrencisiyim.

Zorunlu staj munasebetiyle staj yapacak bir firma aramaktayým.

Staj yaptýðým firmada sektörü tanýmak ve kendimi geliþtirmek istiyorum. Özellikle yazýlým sektöründe faaliyet gösteren bir firmada staj yapmak istiyorum. Bana bu konuda yardým edebilecek aðabeylerimden yardýmlarýný esirgememelerini istiyorum. Bu konuda bana yardým edebilecek kardeþleimden bu konu baþlýðý altýnda ileti yazmalarýný istiyorum. Þimdiden bu mesajý okuyan herkesten Allah razý olsun. Saygýlarýmla.
    Konu Tunga tarafýndan (29.05.2007 Saat 00:23 ) deðiþtirilmiþtir.

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

az bekle kardeþ.bikaç adres var bende.
    Özkan SÜMER

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Baþlýðýn ismini deðiþtirerek biraz daha genelleþtirdim.

Bir de ilk mesajý editleyerek kolay anlaþýlabilir hale getirdim.

Bu baþlýðý ve Serbest Kürsümüzü böyle iþler için kullanmak çok çok güzel, inþallah üyelerimize bir faydasý olur.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    37

Allah razý olsun hepinizden inþallah diðer arkadaþlara da hayýrlý ve yararlý olur.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

BOÐAZÝÇÝ YAZILIM AÞ (0216)3617660 ÝÇERENKÖY www.bogaziciyazilim.com webmaster@bogaziciyazilim.com

BOS BARKODLU YAZILIM AÞ (0216)4423800 MALTEPE www.boscompanies.com info@bosgrup.com

IMS YAZILIM DANIÞMANLIK LTD (0212)2709650 GÜLTEPE www.ims.com.tr

ÝNFÝNA YAZILIM AÞ (0216)3165353 ÜSKÜDAR www.infina.com.tr info@infina.com.tr

PARAGON YAZILIM LTD (0212)2131019 MECÝDÝYEKÖY

TURKUAZ BÝLGÝSAYAR LTD (0216)3574666 KOZYATAÐI www.turkuaz.net info@turkuaz.net

VEGA BÝLGÝSAYAR LTD (0212)3470147 MECÝDÝYEKÖY www.vega.com.tr onlinestore@vega.com.tr

YA-GE YAZILIM LTD (0212)2758604 MECÝDÝYEKÖY www.yage.com.tr zehra@yage.com.tr
    Özkan SÜMER

Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    37

Alýntý fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    BOÐAZÝÇÝ YAZILIM AÞ (0216)3617660 ÝÇERENKÖY www.bogaziciyazilim.com webmaster@bogaziciyazilim.com

BOS BARKODLU YAZILIM AÞ (0216)4423800 MALTEPE www.boscompanies.com info@bosgrup.com

IMS YAZILIM DANIÞMANLIK LTD (0212)2709650 GÜLTEPE www.ims.com.tr

ÝNFÝNA YAZILIM AÞ (0216)3165353 ÜSKÜDAR www.infina.com.tr info@infina.com.tr

PARAGON YAZILIM LTD (0212)2131019 MECÝDÝYEKÖY

TURKUAZ BÝLGÝSAYAR LTD (0216)3574666 KOZYATAÐI www.turkuaz.net info@turkuaz.net

VEGA BÝLGÝSAYAR LTD (0212)3470147 MECÝDÝYEKÖY www.vega.com.tr onlinestore@vega.com.tr

YA-GE YAZILIM LTD (0212)2758604 MECÝDÝYEKÖY www.yage.com.tr zehra@yage.com.tr
    Kardeþim saðolasýn. Bu firmalarda tanýdýðýn birileri var mý acaba? Bu arada bu konuya ileti yazalýmda hep yukarýlarda olsun di mi yoksa aþaðýlarda sürünür kimse de göremez.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Tanýdýðým birisi yok.Banada liste olarak mail geldi.Telefonla arayarak baþvurursan daha ii olur senin için.Mailleri fazla ciddiye almýyolar genelde.Bende bilg. müh. öðrencisiyim fakat kdz ereðlide yapacam stajý.
    Özkan SÜMER

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

biri staj mi dedi ne yazik ki bu piyasada staj icinde torpil gerkiyo kardesim bide umidini kirmak gibi olmasin ama gec kalmissin diyebilirm yinede bi arastir staj icin buyuk firmalar genellikle kayitlarini ve ogrencilerini mart ayi itibariyle belirlerler ama bazi arkadaslarim firmalara bizzat kendileri giderek staj yerlerini ayarladilar bende bu yaz staj yapacam allah kolaylik versin hepimize

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Erdem büyük firmalarda dediðin gibi öyle ama yazýlým þirketleri baþvuru tarihini fazla sallamýyo.Çünkü ileri dönük yetiþtirecek eleman arýyolar.Çoðu arkadaþým geçen yaz bu zamanlarda baþvurdular kimiside iþ olarak devam etti.
    Özkan SÜMER

Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    37

Alýntý fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tanýdýðým birisi yok.Banada liste olarak mail geldi.Telefonla arayarak baþvurursan daha ii olur senin için.Mailleri fazla ciddiye almýyolar genelde.Bende bilg. müh. öðrencisiyim fakat kdz ereðlide yapacam stajý.
    Kardeþ msn adresin falan varsa paslaþalým oradan. Seninle meslektaþ olacaðýmýz göre daha fazla tartýþabiliriz. Ben daha yeni staj yapacaðým için neyin ne olduðunu da þimdiye kadar pek araþtýrmadým aslýnda. Bir yer vardý sattýlar beni abi dediklerim oyalayýp bu zamana kadar beklememe neden oldular. Neyse eðer bildiðin taktikler falan varsa daha kolay paslaþabiliriz msnden. Tabi istersen.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41

Uluslararasý Ýliþkiler öðrencileri ve mezunlarý için Ankara'da stratejik araþtýrma merkezlerinde staj ayarlayabilirim. Ýlgilenen renkdaþlar ulaþsýn...
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, þampiyonluk kupasý TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

m@rdi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alýntý chovy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    biri staj mi dedi ne yazik ki bu piyasada staj icinde torpil gerkiyo kardesim bide umidini kirmak gibi olmasin ama gec kalmissin diyebilirm yinede bi arastir staj icin buyuk firmalar genellikle kayitlarini ve ogrencilerini mart ayi itibariyle belirlerler ama bazi arkadaslarim firmalara bizzat kendileri giderek staj yerlerini ayarladilar bende bu yaz staj yapacam allah kolaylik versin hepimize

büyük firmalar mart itibariyle doldurdular evet, eðer tanýdýðýnýz,referansýnýz yoksa büyük yerlerde stajý unutun. Bizzat gidip konuþmama ve dilekçe vermem raðmen 3 fabrikadan da referans istediler ve baþvurumu kabul etmediler

referansý olmayanlar ölsün mü þimdi
    TSira- Þükran
    "Ne mutlu "insaným" diyene. Ne mutlu "Türk'üm" diyene. Ne mutlu "bordooo" sesine "maviiii" diyerek karþýlýk verene."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

þu stad iþi o kadar kafamý bozduki baþlýðý....

STAD YERÝ ARAYANLAR OLARAK OKUDUM.....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    37

avukat tanýdýðý olan var mý ???

Nereden
    Hakkari

Alýntý .: alper :. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    avukat tanýdýðý olan var mý ???

Özelden ulaþmaya çalýþ bana...

Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    37

Yýlmak yok. Aramaya devam.

sümela61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

arkadaþlar merhaba... þu an çalýþtýðým kuruma (ÝK alanýnda hizmet veriyoruz); söz konusu alanla ilgili eðitim gören, þirketin lokasyonu olan Taksim'e gelip gitmekte sýkýntý yaþamayacak stajer arkadaþlar aramaktayýz... irtibat için özel mesajý kullanabilirsiniz... teþekkür ederim...
    "7 tepeli þehir... bekle... son tepene de dikeceðiz bayraðýmýzý..."

sümela61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý sümela61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaþlar merhaba... þu an çalýþtýðým kuruma (ÝK alanýnda hizmet veriyoruz); söz konusu alanla ilgili eðitim gören, þirketin lokasyonu olan Taksim'e gelip gitmekte sýkýntý yaþamayacak stajer arkadaþlar aramaktayýz... irtibat için özel mesajý kullanabilirsiniz... teþekkür ederim...
    arkadaþlar merhaba... yukardaki arayýþýmýz devam etmekte olup, Kozyataðý ofisimiz için de stajer aramaktayýz... ilgilenen arkadaþlar benimle özel mesaj yoluyla iletiþime geçebilirler...
    "7 tepeli þehir... bekle... son tepene de dikeceðiz bayraðýmýzý..."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)