Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 156 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trabzonspor'un Btesini Tartalm

cyberentalpi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.07.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    44

Standart Trabzonspor'un Btesini Tartalm

Atay Aktug doneminde biz ve basin basinda Borcsuz klup olarak bilinrdik. Simdi sayitoglua ciklama yapiyor kiyamet kopuyor Borcumuz 30 tirilyona dayanmis.
    Hani sportif bir basari elde edersin ve gelir beklentilerin vardir. Cl ye katilip orda bir iki mac kazanip 7-8 milyon dolar cebe indirmek gibi. Yada bunla beraber gelen reklam vb gelirlerin artmasi gibi.
    Isin garibi sevgili baskanimiz 10 milyon dolarlik Transferi kendi yapacagini soylemisti. Mrce alindi. Sattik ve kar ettik. Baskan diyor ki parasini ben vermistim simdi klube kaldi.
    Aklimda kalanlari soyliyim.
    1-F.Tekke satildi.
    2-Marceden havadan para girdi kasaya.
    3-Avea ile sponsorluk anlasmamiz var.
    4-Ulker ile iyi bir anlasma yapildigi soylendi
    5-Puma ile anlasildi
    6-Lig Tv den ciddi bir gelirimiz var.
    Bunlar ilk akla gelenler. Daha Ts klup kupa gelirlerini saymadim.

Zararlarimiz.
    1-Lazaroniye odenen tazminat ve yeni hoca.
    2-Musampa ya gereksiz odemeler
    3-Jun ama o oteki yonetimde idi.

Harcamalar.
    1-Takim giderleri. Oteller kamplar
    2-Futbolcu paralari
    3Odenen Bonservis paralari
    4-vergiler.

Tamda nedir ne ayaktir bilmiyorum ama cidden bir gariplik var. Baskanin soylemesine gore bu klube normal giderler haricinde 11 milyon yuro para girmis olmasi lazim. yani yaklasil 15 milyon dolar. Dahasi lig ten yanilmiyodam 14 milyon dolar aldik. Sponsprlardan vb gelirlerden herhalde bir 10 milyon dolar almisizdir. toplam 35 milyon dolar gibi bir para. Kabataslak hesapla. yani 45 trilyon lira. Borcumuz yukseldi dedigine gore bizim 50 milyon harcamamiz lazim.
    Atay aktuga gore ise bizim 70 trilyon harcamis olmamiz lazim.

Ote yandan kesinlikle yonetim ne gelirlerden bahsediyor. Yani Ulkerden avea dan ne alindi. sponsorluk anlasmalarimizin kac lira getirisi oldu. Klube nasil para giriyor. Yonetimde bunlar hep giz ve sir. Yoksa ulkerden biz para filan almiyomuyuz.
    Dahasi bu donemde istedigimiz Fedarasyon baskani gorevde. Baskanimiz ise Basbakanin ailesinden biri ve para kasasi olarak gorunen biri.

Bilen var mi hangi futbolcu kac lira aliyor.Bilenler buraya yazarsa seviniriz. Birazcik ekonomimizi tartismak gerekiyor.Mali yapmimizida.
    Cunku borc arttirdikta karsiliginda basari mi aldik Hayir. Buyurun tartisalim egrisi ile dogrusu ile.
    11 SorlotH (King of the North)

Bill OBAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.02.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    34

iin iinde bireyler dnd belli... ilkokul okuyan bir ocuk bile anlar bunu, klubn kasasnda bir delik var ve bu delik ne tarafa ya da kime dnk bilmem... en iyisi kemal dervi i getirelim...
    Bahtiyar Vahapzadenin dedii gibi,Mum eer yanmrsa yaamr demek, Onun yaama yanmandadr." Sayglarmla.
    nal Karaman

Kadir Aydn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.08.2006
    Nereden
    stanbul

Gelen yemi giden yemi. Yiyicilerimiz saolsun.

uayip Aydn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.11.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

Alnt A.C.ERSEVER Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    iin iinde bireyler dnd belli... ilkokul okuyan bir ocuk bile anlar bunu, klubn kasasnda bir delik var ve bu delik ne tarafa ya da kime dnk bilmem... en iyisi kemal dervi i getirelim...
    kemal dervisin ilaci olsa kendi basina surerdi en ne zaman fakir yonetim gelse bizim kasamiz bitiriyolar bize ezik bahcenin patronu gibi patron lazim sampiyon olmamiz icin baska yorum yok
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadalk Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! nk Blbl Gle, Karga plge Gtrr:

Cabri61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2005
    Nereden
    Artvin

serkana verilen para tam olarak ne kadar????

Oemer61
    Ziyareti

Alnt Olgun Cabri Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    serkana verilen para tam olarak ne kadar????
    Bonservisi yok zaten, kendinede 1,2 milyon vereceklermis...

asikaplan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.03.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Ynetm stfa Okadar

adherent_1
    Ziyareti

Standart Albayrak kendi irketlerini bu kadar zarara uratrmyd...

ok merak ediyorum. Albayrak kendi irketlerini Trabzonsporu ynettii gibi ynetse ne olurdu. Bana gre oktan iflas etmiti. Bal aan arkadamz yzsnda sralam. Kulbn gelirleri olduka byk bir mebla tutuyor. Bu mebla yle bir ekilde savurulmu ki elde avuta kr adna birey kalmad gibi bunun stne bir de yaklak 30 trilyon bor batana girmiiz. Arkadalar; bir kulp, hele hele Trabzonspor gibi belli bal ve snrl gelirleri olan bir kulp bu ekilde ynetilemez. Albayrak resmen gn birlik icraatlarla (Lazeroni'yi getir hata yaptn anlaynca yolla, Marcelinho'yu getir verim alamadan yolla,aylarca sahalardan uzak kalm Musampa'y getir, stad yapacaz diye aylardan beri hayallerini saykla vb. eyler) kulb bu noktaya tamtr.
    ddia ediyorum bu adam maddi ve siyas rant peindedir. Aksi takdirde Trabzonspor'da gelmi gemi en kt ynetimlerin banda gelen bu ynetim, bunca baarszla ramen, taraftarn ounluunun istifa arsna kulak tkayp niye istifa etmeme konusunda direniyor? Bunun en makul aklamas rant-rant-rant. Eski yneticilerinde dile getirdikleri gibi aka grlyor ki u anda kulp, normal artlar altnda 15-20 milyon $ dolar krda olmas gerekirken, birde bakyoruz Albayrak ve ynetici arkadalar ok byk bir marifet gstererek kulb akl almaz zarara uratmlar. in ilgin taraf da u: Hala bir ynetici kp da kulbn bu borlarn altna nasl sokulduunu ak-ak anlatm deil. u an birok eyin st rtk.
    Valla akadalar benim Albayrak ve ynetimine olan gvenim daha Lazeroni gibi bir teknik adam alnrken sarslmt. Bugn ise bu ynetime hi gvenim kalmad. Bence nmzdeki aylar ve sezon kulp iin hite iyi eylere gebe deil. Sportif baar yakalanabilse bile, kulb ekonomi alannda bir dar boaz bekliyor gibi. nallah ben yanlrm da kulp her alanda kalknr ve zlenen baarlar bizlere yaatr....

Konu adherent_1 tarafndan (27.05.2007 Saat 17:52 ) deitirilmitir.

Bill OBAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.02.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    34

Alnt samsunlu_suayp Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    kemal dervisin ilaci olsa kendi basina surerdi en ne zaman fakir yonetim gelse bizim kasamiz bitiriyolar bize ezik bahcenin patronu gibi patron lazim sampiyon olmamiz icin baska yorum yok
    kemal dervi esprisi halimizin dramatik bir rneidir... klp tek bir i yapmadan bor batana girdi bunu demek istedim...
    Bahtiyar Vahapzadenin dedii gibi,Mum eer yanmrsa yaamr demek, Onun yaama yanmandadr." Sayglarmla.
    nal Karaman

zkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.03.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

Bildiim kadar ile Albayrak olduka baarl bir iadam. Pekiyi bizim takmmz neden o kadar iyi ynetemiyor? Kendi irketlerinden birisinin bana Ziya gibi baarsz bir ynetici koyar myd?

Daha nce de syledim, yine sylyorum. Albayrak ve ekibi, Trabzon ehrini ve Trabzonspor'u cezlandrmak iin bamza getirilmitir.
    Stand-up bakan istemiyoruz!

Atalay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Bu ynetimden kurtulmassak bu bor nmzdeki yl iki misline kar imf, nin eline deriz sylemedi demeyin!!!
    Profesyonelleemeyen Kurumsallaamayan hi bir kurumun baarl olabilmesi mmkn degildir!!!(spartaks)

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

Albayrak baarl ynetici mi bilmiyorum ama spor yneticilii farkl bir olay. Gerekten neler oluyor anlayamyorum. Fatih satlmasayd herhalde kulbe iflas bayra ekecektik. Kime gidiyor bu paralar?
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

yelik tarihi
    29.01.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

beyler tarttnz adam yani albayrak istanbul belediye spor bakan iken kme dyodu, , bi kurtuludlar bundan ampiyon oldu takm .ziyann takmda e malatya kme dt zaten.. cok daha bekleriz biz
    Konu kurt2000 tarafndan (27.05.2007 Saat 18:33 ) deitirilmitir.

Bartu13 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

her ey ortada birileri bizim paramz i etmi.bu kadar olmaz.allah hepsini kahretsin
    HADDN BLEN MERTTR,VATAN BLNMEZ TEKTR,CUMHURYET NDE CUMHURYET KURAN NAMERTTR!NE MUTLU TRKM DYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BNYAMN KAHRMAN,AHMET MUHAMMET DEMREL VE MESUT KELE!SZ H UNUTMAYACAIZ!21.12.2009

Takm tutmak farkl, adam tutmak farkl...

uayip Aydn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.11.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

ya radyo kim kapati aclissin yeniden
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadalk Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! nk Blbl Gle, Karga plge Gtrr:

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Ata Aktu kulb borsuz brakt koca bir yalanm. Atay Aktu grevi 24 trilyon borla brakt. Albayrak dneminde bor bir ara 32 trilyona kt u anda 28 trilyon civarnda. Kongreye kadar Borcu daha da aaya ekmeye alacaklarm vs vs. Atay Aktu dneminde yaplan iyiletirmeler kulb batrd, borsadan gelen paralar iyi kullanlmad. Hatta bana gre birileri o paralar bir gzel yedi, kulp borsaya ald iin bte kld o dnemden sonra gelecek btn ynetimlerin ii daha zor. Atay Aktu dnemi yle bir dnem ki hereyi kendileri iin ayarladlar, tekrar greve talip olmadlar biliyorlard ne olacan. Bu mali tablonun sorumlusu tek bana bu ynetim deildir, en byk yaralar daha da ncesine ait.
    Bazen Sevin Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

POYRAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.10.2004
    Nereden
    Avrupa Dier

Kulbe bir dnya para geldi. Ne oldu bu paralar cok merak ediyorum.
    Bizim ektiimiz, adamln bedeli.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    27.11.2006
    Ya
    33

galatasaray neden battysa bizde ayn sebepten battk bu ok ak yanl transfer politikas...

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Hibir ie yaramayan oyunculsara trilyon verirsen byle olur.

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Alnt Kokturk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bildiim kadar ile Albayrak olduka baarl bir iadam. Pekiyi bizim takmmz neden o kadar iyi ynetemiyor? Kendi irketlerinden birisinin bana Ziya gibi baarsz bir ynetici koyar myd?

Daha nce de syledim, yine sylyorum. Albayrak ve ekibi, Trabzon ehrini ve Trabzonspor'u cezlandrmak iin bamza getirilmitir.
    kardeimize katlyorum borlu oluumuzun ve baarszlk burdan kaynaklanyor

Furkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2006
    Nereden
    stanbul

anlamalar, borlar , transfer fiyatlar nasl sr oluyo ya bu takm borsaya bunlar bildirmiyo mu nasl i bu ya biri borsuz braktk diyo biri 24 trilyon bor vard diyo 3-5 trilyon deil bahsedilen para 24 trilyon nasl oluyoda st kapatlabiliyo ayrca albayrak doru sylyo olsa ynetime geldii gn aklard takmn bu kadar borcu varm diye niye imdi yaplyo bu aklama bahsedilenlerin borlarn belgeleri yok mu kartn ve gsterin eer atay aktudan kalmaysa bu borlar eer kantlayamyosanz defolun gidin takmn bandan yalanlarnzdan skldk ok skldk artk!!!

Trabzonspor Kongre yesi

Fatih - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    36

bu sene bu klp iin ne yaptnz onu syleyin
    Bordomavi.net

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

Olay eye dnm. " Devletin mal deniz yemeyen keriz " ..

Anlamadm bu sene gelirimizin ok olmas lazmken nasl borlandk. Fatih Tekke'den alnan para ortada. Marcelinho'nun parasn bakan ben verdim dedi kulup nasl zarara girdi. Lazaroni'ye yle ahm ahm tazminat denmedi. Musampa'da o kadar ok bir kayp deil. Devre arasndaki Transferler dicem bir Fatih Tekke paras etmezler.

Tuhaflk var ama ne :s
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Fanatik28 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.12.2005
    Ya
    46

Sayin simdiye kadar istediklerimin %50 ini gerceklistirdim dedi. Diger %50 ini de gerceklestirdigi zaman neler olacak?

Siz anladiniz onu!!!

Trabzonspor Kongre yesi

sbay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.12.2004
    Nereden
    Trabzon

Alnt Oemer61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bonservisi yok zaten, kendinede 1,2 milyon vereceklermis...
    herkes 1.2 milyon diyo da bu 1.2 dolar m ytl mi....
    .........::::l cApiTaNo::::.......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)