Sayfa 11 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2238 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir Bursa Bu Kadar Yüceltilmez

BursasporAlpay
    Ziyaretçi

Alıntı sametaydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yalnız şöyle bi durum da vardı hatırladıgım kadarıyla. bu trabzon kümeye davası bizden kaynaklı galiba. ilk önce biz bağırmıştık bursa kümeye diye. sora akıllarınca bizden hesap sordular tabi abartarak. bunun da bedelini ödicekler.

evet aynen o yüzden "trabzon kümeye diye bağırıldı" 2004te bursada 2-1 kazandığınız maçta madem o kadar anadolucusunuz neden bağırdınız_?

önümüzdeki maçta istediğiniz kadar gırtlak patlatın matematiksel olarak ligte kaldık zaten bağırırsanız kendiniz gülünç duruma düşersiniz

Bursaya ağır hitamlarda bulunan arkadaşlara: Unutmayınki bu Bursamızda bir çok trabzonlu ekmek yiyo, küfrederken düşünelim.

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı BursasporAlpay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet aynen o yüzden "trabzon kümeye diye bağırıldı" 2004te bursada 2-1 kazandığınız maçta madem o kadar anadolucusunuz neden bağırdınız_?

önümüzdeki maçta istediğiniz kadar gırtlak patlatın matematiksel olarak ligte kaldık zaten bağırırsanız kendiniz gülünç duruma düşersiniz

Bursaya ağır hitamlarda bulunan arkadaşlara: Unutmayınki bu Bursamızda bir çok trabzonlu ekmek yiyo, küfrederken düşünelim.
    yaw harbi eziksin sen yaaaa

gece kuşu seni
    [ille d' 7]

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Bursa Tribününden görünüm

Özkan SÜMER

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

La Adem sağdaki neresi Arena Stadı mı
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bursaspor midemi bulandırıyor artık.Hiç bir takım hakkında dalga geçer mahiyette yazı yazdığım görülmemiştir bu sitede ama bu takımı rezil etmek için ne gerekiyorsa yaparım üstelik bu maçtan sonra bize youtubeda Trabzon Kümeye diye savaş açan bu haddini bilmez taraftara çok güzel videolar hazırlayacağım.Ve şu anadolu kardeşliği olayınıda unutun artık.Trabzonun Trabzondan başka dostu yoktur.İnternette youtubelarda gfb ve bursa diye bir araştırın ve asıl kardeşlerini görün.Son olarak bu hafta bu takımla dalga geçmek için en güzel tezahürat ''Lay lay lay laa Akçaabat Sebat'' tezahüratı olacaktır.
    T R A B Z O N S P O R

TSknbkTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bursa daki maçı yaşayan futbolcularımız eğer o takımı Avni Aker in çimlerine gömmezse onların gururlarından şüphe ederim.

Herkes haddini bilecek.Dua etsinler bejeke ye yoksa küfeye.
    İşte taraftar budur.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı BursasporAlpay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen canını sıkma.biz ne yapacağımızı iyi biliyoruz.her nekadar zorlanma örneği göstersende stadyum bu hafta ''BURSA KÜMEYE'' diye inleyecek.
    T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mehdi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen canını sıkma.biz ne yapacağımızı iyi biliyoruz.her nekadar zorlanma örneği göstersende stadyum bu hafta ''BURSA KÜMEYE'' diye inleyecek.
    inşallah bu maçı özellikle bu yüzden izleyeceğim

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar koskoca Trabzonspor taraftarı ufacık bir kulüple niye uğraşsın? kendi takımımıza tezahurat yapsak olmuyor mu? bütün bursa taraftarı bizi takip edecek ve "vay be biz ne büyük takım olduk, Trabzon bile bizle uğraşıyor " diyecek..

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Siradan maclardan biri daha rakip seftaliyi kalkindirma dernegi cok zorlancagimizi dusunmuyorum isimize bakalim Bursaya prim yaptirmaya gerek yok 3 atalim kazanalim sonra unutalim.
    Teşekkürler ADMIN!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Nigdeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MAÇI KAZANAMAZSAK yeniliriz..
    kaptan yattara olmalı orta saha gökdeniz ömer rıza olmalıı
    Yahu beraberlik ihtimalide var.
    "Arkasından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz. Köpekleri bilmem ama bu kurta Trabzonspor'un çok ihtiyacı var"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

zevkli olacak gene maç.bi de bursa tarihinde avni akerde galip gelememiş şamar oğlanı yaptığımız içerde dışarda dağıttığımız bir takımdır.zevkli olacak eminim.

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Takıma söyleyelim yatsın dinlensinler , nede olsa hazırlanmasak bile yeneriz bunları.

Gokdeniz - Yattara- Umut = Bitirici tim
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    İstanbul

Alıntı İlhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takıma söyleyelim yatsın dinlensinler , nede olsa hazırlanmasak bile yeneriz bunları.
    Ne de olsa biz yatarak Ankaragücü, Rize ve daha nicelerini yenmiş takımız Yatalım tabiki de!
    Sezonun ilk yarısındaki maç öncesi ne yapmıştık acaba?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hop hop buysa top buysa

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bursaspor Korkuyor

Hafta sonu oynanacak olan Trabzonspor-Bursaspor maçı öncesi Bursaspor'u korku sardı.
    Bursaspor Korkuyor
    Hafta sonu oynanacak olan Trabzonspor-Bursaspor maçı öncesi konuk ekip Bursaspor yönetimi, içişleri bakanlığına yazılan yazıda Trabzon'da ki maçın güvenliğinin yeterli duruma getirilmesini ve ek koruma talebinde bulunduğu belirtildi.Ligin ilk yarısında oynanan maçta Bursaspor taraftarlarının taşkınlıkları ve yaptıkları tezahürattan ötürü korkuya kapılan Yeşil Mavililer, Trabzon'da ki maçta ekstra güvenlik önlemi istiyor.
    Karadeniz'de İlk haber
    İşte ligin ilk yarısında oynanan ve Trabzonspor aleyhine atılan çirkin tezarühatlardan kısa bir örnek.
    Bursaspor seyircisinin "Trabzon Kümeye" diye slogan attığı ligin ilk yarısından sonra gelinen şu anki durumda ise Trabzonspor lig'de 4.sırada bulunurken, Bursaspor ise kümeden düşme korkusunu tam olarak üzerinden atabilmiş değil.
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı sbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bursaspor Korkuyor

Hafta sonu oynanacak olan Trabzonspor-Bursaspor maçı öncesi Bursaspor'u korku sardı.
    Bursaspor Korkuyor
    Hafta sonu oynanacak olan Trabzonspor-Bursaspor maçı öncesi konuk ekip Bursaspor yönetimi, içişleri bakanlığına yazılan yazıda Trabzon'da ki maçın güvenliğinin yeterli duruma getirilmesini ve ek koruma talebinde bulunduğu belirtildi.Ligin ilk yarısında oynanan maçta Bursaspor taraftarlarının taşkınlıkları ve yaptıkları tezahürattan ötürü korkuya kapılan Yeşil Mavililer, Trabzon'da ki maçta ekstra güvenlik önlemi istiyor.
    Karadeniz'de İlk haber
    İşte ligin ilk yarısında oynanan ve Trabzonspor aleyhine atılan çirkin tezarühatlardan kısa bir örnek.
    Bursaspor seyircisinin "Trabzon Kümeye" diye slogan attığı ligin ilk yarısından sonra gelinen şu anki durumda ise Trabzonspor lig'de 4.sırada bulunurken, Bursaspor ise kümeden düşme korkusunu tam olarak üzerinden atabilmiş değil.
    kertenkelesporlu bi taraftar foruma böle yazmış TIRSIYORUM

Murat GENEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bursaspor.nette trabzonda delikanlılık silahla oluyo yazmışar..bende onlara delikanlılık o silahı eline almaktadır dedim hanginiz alabilirsiniz ulan yazdım bunu yazdım diye attılar beni yaa ezikler bunlar halıcılar...
    Konu Murat GENEL tarafından (16.05.2007 Saat 12:07 ) değiştirilmiştir.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ayva çiçek açmış yaz mı gelecek
    bursa trabzona nasıl gelecek

:d

Oemer61
    Ziyaretçi

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu resim Bursa'da mi cekilmis, muhahhahahha

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

dunyanın en kötü şeyi CAHILIK olsa gerek bursalı arkadaşların ben cahıl olduhunu ınanmıyorum onlar sadece kendini ıspatlama ve ustun olduklarını hısetme duygusu ıle o zamankı maçta öyle bir eylemde bulunmuşlar
    TRABZON SPOR 'un büyüklüğü onlarda herkezgibi biliyo ama onlarda cohu istanbul köpekleri gibi bu büyüklüğü kabulenemiyo zorlarına gidiyo.... bizim en ufak bir başarısızlık anımızda kendileri bizle kıyasleyıp kapasıte yarıştırmaya calısıyorlar bu tamamen cahılıktır ama dedim ya ben cahıl olduklarına ınanmıyorum bu insan oğlunun yapısında var ustun olma duygusu herkezi kendine ister istemez cekiyo bunlarında yaptıkları bu
    bunlarla bzim tartışmaya girmemiz hiç doğru değil onlar kendi yaptıklarının farkındalar ve şuankı durumlarından bunu cokdaha iyi anlıyorlar
    ben inanıyorumki ilk maçta TRABZON kümeye diye bahıran bursa'lı arkadaşlar şimdi kendi içlerinde eziklik yaşıyorlardır .
    butur olaylarda bizim göstereceğimiz tavır bizi yüceltir bu yuzden sızden rıcam onlarla muhattap olmayalım onların seviyesine inmeyelim ben onlarında formlarına girdim baktım ve oyuzden böyle bir yazı yazdım ...
    __________________SÜRMENE'Lİ______________________

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart Bursa Küme düsebilirmi?

Hayir artik yok cünkü bu Hafta Ecis Bücüs ile Antalya oynuyor.

Maci Erciyes yendigi takdirde Antalya 38 Puanda kaliyor ve son maci alsa dahi Bursanin gerisinde kaliyor!

Antalya yendigi takdirse Ecis Bücüsün Puani 36da kaliyor ve Bursanin gerisinde kaliyor!

Berabere bittigi takdirde yine Ecic Bücüsün Bursaya yetisme sansi yok.

Rizespor son iki macini alsada Bursa ile ayni Puana ulasabiliyor ama ikili Averajda Bura üstün cünkü her iki macdada Rizeyi yendiler(2-1 ve 1 - 0).

Yani Manisa, Antep ve Erciyes belki Bursayi gecebilirler ama bu durumda Rize ve Antalyanin gecmesi mümkün degil!

Yani Bursa bu Sezon en kötü ihtimal Ligi 15. sirada bitirecek (insallah) ve bu onlara kücükde olsa bir Ders olacak!!!!
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

töre61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

param olsa atlar gelirdim ama ne yazikki yok
    bursadan nefret ediyorum belirtmek isterim.seneye kumeye giderler insallah

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizim açımızdan çok da rahat bir maç değil aslında. Sakatlık vs bahane olmamalı tabi ama defanstaki zaafımız ortada. Ziya Hoca Hüseyin'i mi geri çeker yoksa, ufukhan'ı hızından dolayı mı kullanır bilemem ama bu önemli bir tercih olacak.

Yattara'ya (eğer cezaları yoksa) eski oyuncumuz Volkan Bekiroğlu ve ligimizin en pislik savunmacılarından İsmail Güldüren ile markaj uygulayacaklar, sert mudahelelerle onu bıktırmak en büyük gayeleri olacaktır. Tek forvet oynadığımız takdirde bu taktiklerinin tutma olasılığı yüksek ancak çift forvet oynarsak Yattara'yı bu markajdan rahatça kurtarabiliriz.

Gökdeniz - Ceyhun(oynarsa) ikilsine büyük iş düşen bir maç, asist krallığında ilk 2 sırada yer alan ve bencillikleriyle dikkat çeken bu ikilinin top dağıtımında ve adam eksiltmeye yönelik hareketlerinin önemi çok büyük olacak, çünkü ortasahada hakimiyet bizde olacaktır ve olumlu kullanmalıyız. Ortasahanın yükünü sadece Hasan ve Ayman'a bırakırsak işi riske atmış oluruz.

Umut Bulut.. Yorgunluktan bitiricilik özelliğini yeterince kullanamadığını düşündüğüm, sistemimiz gereğince tek forvet görünüp sol kanadıda presle kapatmaya çalışan, rakip ataklarda defansa kadar gelen, çalışkan ismimize gelince ondan beklenen ekstra birşey yok. Gol vuruşlarındaki şansına kalıyor işi sadece.

Takım savunmasındaki en mühim nokta, Bursa'nın hedefi olan kontraataklara fırsat vermemek olmalı. Bu maçtaki en büyük gol şansları bu olacaktır. Sinan'ın koşuyoluna atılan uzun toplar vs. ile gol arayacaklar. Oyuna ağırlık koyup üzerimize gelecek kapasitesi olan bir takım değil.( Gerçi biz ne takımlardan ne ataklar yedik.. Hadi neyse)

Allah'ın izniyle kazasız belasız atlarız inşallah.
    BORDO MAVİ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Maçı alırsak Denizli Kayseri maçındaki yüksek ihtimalli Denizli galibiyeti ile Lig IV.lüğü matematiksel olarak kesinleşir. UEFA için Gayse-febe ve bejeke-Ankara maçlarına bakarız...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)