Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 157 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Galatasaray Yerine Trabzonspor UEFA'ya

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

imkansız bence
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gs yerine biz daha neler...Türkiye de uefaya biz gidicez bunu istanbul medyasına deseniz sizi vatan haini ilan edip linç ederler böyle birşeyi düşünmek bile onları kızdırır...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bence bu konu, üzerinde durulması gereken bir konu. Olaya sadece TS açısından bakmıyorum. Amaç TS'u bu sene UEFA'ya göndermek de değil. Intertoto kupasından yine UEFA'ya kalabiliriz, bu sorun değil. Ama artık bu işlerin önünün kesilmesi isteniyorsa ağız cezalar lazım. Öyle saha kapatıp İzmir'de maç oynatmakla, para cezası vermekle bu işler düzelmez. Parayı klüp ödüyor, olay çıkaran taraftarın kaybettiği birşey yok ki! Cezalar can yakıcı olmalı. Mesela puan silmek, mesela Aytekin'in önerdiği gibi Avrupa Kupalarından men etmek, vs. Bunu ister TS taraftarı ister başka bir takım yapsın, ayrım yapmaksızın bu ağır cezaları uygulamak gerekiyor. Aksi halde bu olaylar artarak devam edecek ve birgün herkesin çok üzüleceği şeyler olacak.
    Bertrand Russell : "İstediğiniz bazı şeylere sahip olamamak, mutluluğun bir parçasıdır."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Benim olayın ceza boyutuna başka bir açıdan bakacağım. Mesela; gs kulübü 3 maç ceza alsın ama uygulaması şöyle olsun;kendi sahasında bu cezadan sonra oynayacağı 3 maçı deplasmanda oynasın. Yani diyelim ki Trabzon ile oynayacak Samiyende hayır Trabzonda oynasın 2.devre Trabzonda oynayacağı maçı da Trabzonda kuralına göre oynasın....nasıl????

Nereden
    Trabzon

biz uefa ya gidelim diye demiyorum ama galatasaraya puan silme cezası verilmeli bence

GULER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Fena fikir degil aslinda ama gercekci olmak lazim ki tff bu tur karara varacagini sanmiyorum. Tabiiki GAYse cok agir cezalandirmali ornek bir ceza almali bu tur ceza akillarindan bile gecmez.. ne yazikki

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

bence bu tartisma bizim büyüklügümüze yakismiyor
    biz bu büyüklügü masa üstünde kazanmadik savasarak söke söke aldik onun icin türkiyeyi gecip avrupada bu savasi sürdürdük
    simdi siz diyorsunuski ayni ezikler gibi yesil sahada yapamadigimizi masa üstünde yapalim
    bu hic ts e yakismiyor
    bencede bu baslik kapanmalidir hatta silinmelidir

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maalesef imkansız, olaylar fazla abartılıyor, benzeri Yunanistan maçımızda bize de yapıldı, Yunanistan ceza mı aldı, GS'ye de en fazla 3, 5 maç ceza verirler o da tahkimden düşer. Koltuk kırma olayı ise farkılı bir olay ondan çok fazla cez almazlar. Fazla büyütülüyor, Gs'nin yerine bizi UEFA'ya gönderecek cezayı uygulayacak bir kurum Türkiye'de mevcut değil. Böyle bir şey olsa ilk olurdu ders olurdu ama imkansız maalesef.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

efemehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Türkiya Futbol Federasyonunun disiplin talimatlarında ne gibi bir madde var bilemem ama yurt dışında böyle durumlarda puan silmeye gidebiliyorlar.. Avrupada çok puan ı silinen takım gördüm.. Ama onların oturmuş bir disiplin talimatları var.. Avusturya liginde nedenini bilmiyorum ama son haftalarda
    Grazer AK nın bütün puanlarını sildiler ve takım 6 puanla şu an küme düşecek.. İrlanda liginde Shelborne şampiyon olduktan sonra mali bütçeyi denkleştiremediği için lisansı iptal edildi ve 2. lige düşürüldü.. İngiltere 2. liginde 2 yıl önce Wrexham(galiba böyle yazılıyor) sahasında çıkan olaylar nedeniyle 18 puanı silindi ve bayağı uğraşmasına rahmen 3. lige düşmekten kurtulamadı.. Sonuç olarak adamların disiplin yönetmeliği oturmuş.. Bizde ise disiplin Galatasaray Fener veya Beşiktaştan birini nasıl şampiyon yaparızın üzerine kurulmuş durumda...
    Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

böyle bir cezayı avrupadan bir federasyon verse "vay be adamlara bak" deriz.. özellikle de italyada yapılsa.. ceza anlamlı ama bunu uefa yapmalı sanırım tff'nin buna YÜREĞİ yetmez...

ama ceza mantıklı...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı aytex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar;

Galatasaray- Fenerbahce macinda yasanilanlar, bu gectigimiz futbol sezonunun sampiyonluktan daha onemli olayidir bence. (Cunku ligin sampiyonlari bellidir)

Bunu islememiz lazim... Trabzonspor taraftari bunu islemeli...

Cirkefligin, alaledeligin, taraftar terorunun diz boyu oldugu bu ortamda susmayalim derim ben...

Galatasaray 3-5 mac ve 100 bin YTL ile kurtulamasin. Verilecek ceza ornek temsil etsin...

Benim onerim su:

Galatasaray UEFA kupasindan men edilsin. Onun yerine Trabzonspor UEFA kupasina gonderilsin...

Bunun icin kulubumuz, yonetim kurulu olarak bastiracak... Biz de taraftar sorumlulugumuz ile TFF'yi ne kadar etki altina alabilirsek...

Bu kararin cikmasinin zor oldugun biliyorum. Bu ulkede zor. Yoksa, bilyorsunuz Nancy- Feyenoord macinda bundan daha az olay cikti ve Feyenoord UEFA'dan kapi disari edildi...

Bu cezanin bir kac anlami var:

Birincisi, bizi UEFA'ya goturur...
    İkinici, diger İstanbul takim taraftarlari da bundan sonra ayagini denk alir...

Turkiye'de futbol adina bir donum noktasi olur...

Turk futbolunun geri kalmasinin da, futbolda siddetin de, futbol ekonomisinin Anadolu aleyhine olmasinin da musebbibi bu kulupler... Kendileri koyun agasi sanan ve diger herkesi maraba goren bu takimlarin taraftari arkalarinda federasyon, hakemler, medya ile cok daha can yakarlar. Bugun susarsak, yarin bize ayni hareket yapilir...

Eger TFF'ye ve futbol kamuoyuna tepki verelim derseniz, ben nacizane bir basin bulteni hazirlarim. Bu bulteni hem medyaya hem de TFF'ye mail-faks yoluyla gonderebiliriz...

Burada katilim olursa boyle bir seye tevessul edebiliriz... Yoksa girisimimiz beyhude kalir...
    Biz ilk olarak bunu düsünecegimize, ordaki olan olaylari tartissak ve türk futbolunun ne hale geldigini tartissak daha iyi ederiz, bu sadece Galatasaray icin gecerli degil veya sadece futbol spor acisindan degil bunu bir bütün türk milletin bu sorunu yasadigi üzerinde tartissak ne gibi zarar görürüz ben cok üzüldüm, utandim ve hazmedemedim insanlar maca degil savasa geldiler sanki.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

fikir varsa teklif olasılık saçma iğrenç!bize karşı aynı şey yapılsa bizns oyunu der burada binlerce mesaj yazardık her fırsatta bize haksızlıklar yapıldığını dile getiriyoruz bizim gibi insanların bunu içindn geçirmeye bile hakkı yok yakışmaz o kadar düşmedik...
    hakkı olan gitsin basarılı olsun biz de alkışlayalım 17 mayısları yakalamak böyle ayak oyunları ile olmazs!!

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bence gitmeyelim. hak etmedigimiz bir kupada oynamamizi istemem sahsen
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

daha neler... hakkımız neyse onu alalım, kimsenin bir şeyini istemem.

muratbesir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

böyle bişi olmaz türkiyede zaten gesenin yerine sığıntı gb gitmektense intertotoya gitmeyi yeğlerimm....
    ...ElBeT BiR Gün tOpRaK OluP GiDeCeĞiZ TRABZONLu DOğDuK TRABZONLU öLeCeĞiZ...

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Selim55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence gitmeyelim. hak etmedigimiz bir kupada oynamamizi istemem sahsen
    nasil hak etmedin ya hakemler olmasaydi biz suan de 2 puan onudneydik gs hakemle r istemiyor basarimizi

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gs nin cezasından gelecek uefa olmaz olsun.Ama onlarda gitmesin.Gençler gitsin yada kayseri gitsin.Biraz alsınlar boylarının ölçüsünü.Herşeyi kendilerine mubah zannetmeye başladılar.
    Özkan SÜMER

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Yunus Emre AYAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu başlık hala kapatılmadımı ya !

trabzonspor başkalarının ceza çekmesiyle fırsattan istifade edicek küçük bir kulüp deildir.Bu küçük davranışlar anca üç ezik kız kardeşler sergiler..

böle öneriler trabzonsporu ezik seviyesine indirir.

coskun0661 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bizim başkalarının kazandıgı başarılarla işimiz olmamıştır vede olamazda...geyse nereye giderse gitsin ne ceza alırsa alsın ..bızı ne ilgilendırır ..sacmalık bu ..adam gibi oynayıp kendı alınterımızle gidecez intertotodan uefaya..
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA İSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAĞIMIZ OLMADIĞI GİBİ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERİR ''

coskun0661 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

[quote=Mc_YuNuS;803008]bu başlık hala kapatılmadımı ya !

aynen katılıyorum ..yönetici abilerım neredesınız ..
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA İSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAĞIMIZ OLMADIĞI GİBİ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERİR ''

kutoz
    Ziyaretçi

@Aytekin,

Konuyu oluşturan fikrinin, ana fikrine katılıyorum. Tribünlerde ki, terörü engellemek için ciddi yaptırımların uygulanmasından yanayım... Eğer bir kulüp sezonun sonuna doğru, cts.günü yaşanan olaylarla ismi yanyana anılıyorsa, kazanılmış hakkı elinden alınmalıdır. Bunu, 4 ncü olmuş Trabzonspor taraftarı olarak değil, bir futbol sever olarak söylüyorum...

Ama şuanki TFF; ne yandaşlarını küstürür, ne de muhaliflerini kızdırır. Böyle bir ortamda, lobimizi harekete geçirmemiz, ismimizin "menfaatçi"ye çıkmasına neden olabilir.

Hincal Uluc bugün aciklama yapti ve Galatasarayin ligden ihrac edilmesi gerektigini söyledi.

Bencede böle olmasi gerekiyor en iyi ceza bu olsa gerek.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yattara*61*Show Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hincal Uluc bugün aciklama yapti ve Galatasarayin ligden ihrac edilmesi gerektigini söyledi.

Bencede böle olmasi gerekiyor en iyi ceza bu olsa gerek.
    Hıncal içinden geldiği için dememiştir öyle.Aklı sıra kendini sıradışı laflarla ön plana çıkartmaya çalışıyo.Bence onu Türkiyeden ihraç etmek gerekir.
    Özkan SÜMER

WERTHeR
    Ziyaretçi

ligden ihraç mı Ya sizler ne dediğinizin farkındamısınız. Bu ülkede kaos yaşanır öyle bir durumda

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hıncal içinden geldiği için dememiştir öyle.Aklı sıra kendini sıradışı laflarla ön plana çıkartmaya çalışıyo.Bence onu Türkiyeden ihraç etmek gerekir.
    Sence 50 sene boyunca kendini ön plana cikarmak icinmi ugrasiyor bana pek öle gelmiyorda, ben cok iyi biliyorum böle bir karar asla TFF'den cikmaz, ama Galatasaray hem ligden ihrac edilmeyi ve 10 puan silinmesini hak ediyor, Juventus düsürldü orasi Italya burasi Türkiye arada cok fark var bunun olmasi imkansiz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)