Sayfa 102 Toplam 194 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 152 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4830 adet sonuctan sayfa basi 2,526 ile 2,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İtalya | Serie A

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Heh geç kalmıştın. 3 puanı almışlarmış. Pehhhhhhhhhh.
    Haklısın şampiyon olduğumuz için artık takip etmeye gerek yok di mi?
    -1461 TRABZON-

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Paçanız tutuşunca ben seni ararım zaten Özge'cim.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

ApoCaN28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Milan ile İnter arası 1 puana inmiş . . .

Saldır Milan diyorum yine =)
    " Hayatının anlamı senin bakış açında gizlidir. "

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aradaki puan farkı 4

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Nereden
    İstanbul

Paçanız tutuşunca ben seni ararım zaten Özge'cim.
    Öyle bir şey olmaz İlhancım
    -1461 TRABZON-

Cem Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Öne geçtikten sonra maçta puan kaybetmek huyumuz oldu..Napoli gibi önemli bir deplasmanda 0-2 öne geçiyorsun ve ardından 2 tane gol yiyip bir puana razı oluyorsun olacak şey değil..
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

Nereden
    İstanbul

Maçın 10 dakikalık özetini az önce izledim ve Roma'nın kadrosunu görünce korkmadım desem yalan olur...Kalede Doni..Defansta Motta,Juan,Mexes,Burdisso,Riise beşlisini görünce dehşete kapıldım..Orta sahada tek adam De Rossi ve yanında Taddei..Forvet hattında sadece Vucinic ve Baptista Ranieri bu maça oyuncuları nasıl hazırladı anlamış değilim..5 defans ile sahaya çıkan Roma abartısız söylüyorum ilk 20 dakikada 4-0 geriye düşebilirdi..Lavezzi ve Hamsik gerçekten mükemmel oyuncular verkaçlar uzaktan şutlar tam bir futbol resitali sundular..ilk yarı 0-0 sona erdi..2.yarıda Baptista bireysel yetenekleriyle takımı ileriye taşıdı ve kendi yaptırdığı penaltıyı gole çevirerek takımını öne geçirdi..Ardından Vucinic'in güzel golü geldi..Zaten başka atağı yok Roma'nın..Napoli iki farklı yenik duruma düşmesine rağmen oyundan kopmadı ve bir zamanlar bizimde ilgilendiğimiz German Denis farkı bire indirdi..Baskıyı dahada arttıran Napoli Mexes'in eline çarpan topta kazandığı penaltıyı Hamsik gole çevirdi..Golden sonra net bir fırsatı daha kaçırdı Napoli..Koyu bir Roma taraftarı olarak iddaa ediyorum eğer 10 dakika daha olsaydı Napoli 3.golüde mutlaka bulurdu..Haftaya Milan maçı var ve bugün ki gibi defansta sorunlar yaşarsak Ronaldinho-Borriello ikilisi hezimeti yaşatabilirler
    As Roma
    Francesco Totti "10"

Nereden
    İzmir

Milan'a 2 atar 1 sayarız.

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    Eduardo Galeano

Nereden
    İstanbul

Milan'a 2 atar 1 sayarız.
    İlhan gol atarız ondan şüphem yok ama bir gol yedik mi gerisi geliyor ondan korkuyorum
    As Roma
    Francesco Totti "10"

Nereden
    İzmir

Valla o konuda da çok haklısın Cem. UEFA'da öne geçtik aha dedim tur geliyor, hay demez olaydım. Atması kolay yemesi daha kolay.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

milan nefesi interin ensesinde .yarış sona kadar sürecek gibi...

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

forza milan....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu senede şampiyonluk bizim...forza INTERnazionale...

Süleyman50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

Hamsik'e büyük onur..

Napoli'nin Slovak yıldızı Marek Hamsik ülkesinde 2009 yılının en değerli futbolcusu seçildi. Bochumlu Stanislav Sestak'ın ikinci, Legia Varşovalı Jan Mucha'nınsa üçüncü olduğu ödül töreninde 2008'in en değerli oyuncusu Liverpoollu Martin Skrtel dördüncü sırada kaldı.
    TrabzonSporlu olmak ayrıcalıktır...

Nereden
    Nevşehir

Moratti: ''Konuşmayacağız..''

Inter Başkanı Massimo Moratti; takımın eski golcülerinden Benito Lorenzi'nin onuruna düzenlenen ödül töreninde basın mensuplarının sorularını yanıtladı, hakemler hakkında daha fazla konuşmanın bir anlamı bulunmadığına değindi.
    (Ajansspor Dış Haberler Servisi)

Benito Lorenzi'nin onuruna düzenlenen ödül töreninde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Inter Başkanı Massimo Moratti; Portekizli teknik adam Jose Mourinho'nun daha fazla yıpratılmaması için hakemler hakkında konuşmayacaklarını ifade etti.
    Sampdoria maçında yaşananların geride kaldığının altını çizen deneyimli başkan "Yaşanan yaşandı, görülmesi gereken birşey varsa herkes gördü. Bu konuyla ilgili daha fazla konuşmanın bir anlamı yok" dedi.

Ülkede bazı kesimlerin Mourinho'nun içinde olduğu polemiklerden beslendiğini iddia eden Moratti "Kimseye bu fırsatı vermem" dedi.

Nereden
    İstanbul

Super Mario çok oluyosun ama Milan'lıysan git orada oyna
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İstanbul

La Gazzetta dello Sport, içinde futbolcular, politikacılar ve şovmenlerin bulunduğu 100 kişi arasında, en iyi faal İtalyan futbolcuyu belirlemeye yönelik bir anket yaptı.

Oylamada 1. sırayı, 3 haftadır sahalardan uzak olan Roma'nın sembol oyuncusu Francesco Totti aldı. İkincilik Totti'nin takım arkadaşı Daniele De Rossi'ye giderken, üçüncü sırayı Milan orta sahasının yıldızı Andrea Pirlo elde etti.

Konuyla ilgili gazeteye demeç veren Totti, "Bambaşka dünyaları temsil eden 100 kişi tarafından 1. seçilmem beni çok mutlu etti. Bu ödül, sakatlığımı bir an önce atlatmam ve bunu hak ettiğimi ispatlamam için beni motive ediyor. Bu anket bana yapılsa, herhalde Gianluigi Buffon veya Daniele De Rossi'yi seçerdim" şeklinde konuştu.
    As Roma
    Francesco Totti "10"

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Roma zor deplasman , inşallah ilk gol veya golleri Roma atıp attığı golden fazlasını yeme alışkanlığına devam eder

Bu sene derbilerde Juveyi devirdik ama juvenin performansı ortadaydı şimdi karşımızda diri bir roma var , tabi uefa'dan elenmeleri ruhen Roma'yı çökertmediyse.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Nereden
    Nevşehir

Melo sürpriz hazırlıyor..

Sezon başında Fiorentina'dan Juventus'a transfer olan Brezilyalı orta saha oyuncusu Felipe Melo; cumartesi günü Artemio Franchi'de ağları havalandırmayı başarırsa özel bir gol sevinci yaşayacağını ifade etti, taraftara sürpriz sözü verdi.

Cumartesi günü Fiorentina deplasmanına konuk olacak Juventus'un Brezilyalı orta saha oyuncusu Felipe Melo takımının kamp alanında La Gazzetta dello Sport'un sorularını yanıtladı, Artemio Franchi'de ağları havalandırmayı başarırsa özel bir gol sevinci yaşayacağını ifade etti, taraftarına sürpriz sözü verdi.

Kimseyi rencide etmeyecek bir gol sevinci yaşayacağının altını çizen başarılı oyuncu "Umarım gol atarım da sizlere benim için çok özel olan bu sevinci izletebilirim" dedi.

Melo sezon başında 25 milyon Avro karşılığında Fiorentina'dan Juventus'a transfer olmuştu.

Nereden
    Nevşehir

Roma'da Gallas sesleri..

Savunma hattına takviye yapmak isteyen Roma'nın, Arsenal'le sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan 33 yaşındaki William Gallas'ı transfer gündemine aldığı iddia edildi.

Savunma hattına takviye isteyen teknik direktör Claudio Ranieri'nin talebini yönetime sunduğunu ve sezon sonunda Arsenal'le sözleşmesi bitecek olan 33 yaşındaki William Gallas'ın gündeme geldiğini iddia eden Il Corriere Dello Sport Gazetesi "Bu transferin bonservis bedeki ödenmeden yapılabileceğini düşünecek olursak doğru bir hamle olduğu değerlendirmesini de yapabiliriz" dedi.

Genelde genç isimlerle çalışmayı tercih eden Arsene Wenger'in deneyimli savunma oyuncusuna yeni bir kontrat önermeyeceği ve Gallas'ın sezon sonunda takımdan ayrılacağı tahmin ediliyor.

Nereden
    İstanbul

Roma:0 Milan:0..Güzel bir maç oldu..iki takımda kazanabilecek fırsatları yakaladılar ama gol sesi çıkmadı..Riise'nin son dakikada çektiği şut gol olsaydı mükemmel olacaktı
    As Roma
    Francesco Totti "10"

Nereden
    Nevşehir

Hızlı başladı, çabuk bitti..

2009/10 Sezonu'nda sergilediği performansla taraftarını mutlu eden Napoli, Bologna deplasmanındaki 27. hafta mücadelesindeyse mağlubiyetten kurtulamadı. İlk 14 dakikadaki 3 gol 90 dakikanın skorunu tayin etti.

Bologna [2 - 1] Napoli
    07' [1 - 0] Zalayeta
    12' [2 - 0] Adailton
    14' [2 - 1] Rinaudo

Dall'Ara Stadı'nda Bologna ve SSC Napoli arasında oynanan 25. hafta mücadelesi nefesleri kesen bir tempoyla başladı, ilk dakikalardaki karşılıklı goller izleyenleri mest etti.

2009/10 Sezonu'nda Napoli formasıyla izleyenleri büyüleyen Morgan De Sanctis, Bologna karşısındaysa mağlubiyete engel olamadı.

Bologna bu galibiyetle puanını 34 yaparken, sahadan boynu bükük ayrılan Napoli 41 puanda kaldı.

Günün diğer maçlarındaysa;
    Atalanta 0 - 0 Udinese
    Bari 1 - 0 Chievo
    Cagliari 2 - 2 Catania
    Palermo 1 - 0 Livorno
    Sampdoria 2 - 1 Lazio
    Siena 1 - 1 Parma

Nereden
    Nevşehir

Inter fırsat tepti..

Takipçileri Milan ve Roma'nın başkentte ikişer puan yitirdikleri 27. haftada Genoa'yı konuk eden lider Inter çok önemli bir fırsattan yararlanamamış oldu. Cezalı Jose Mourinho karşılaşmayı tribünden izledi.

Takipçileri Milan ve Roma'nın başkentte karşı karşıya geldikleri ve 0-0'la ikişer puan yitirdikleri 27. haftada zirvede puan farkını arttırma fırsatını eline geçiren lider Inter, Giuseppe Meazza'da Genoa'yı konuk etti.

Nerazzurri'nin İtalya Futbol Federasyonu'ndan ceza alan teknik direktörü Jose Mourinho karşılaşmayı tribünden takip etti, yedek kulübesinde görevi yardımcı antrenör Giuseppe Baresi devraldı.

Inter'in sezonun ilk yarısında Stadio Luigi Ferraris'te 5-0 kazandığı karşılaşmada sakatlığı sebebiyle forma giyemeyen Arjantinli Diego Milito da eski takımının karşısına ilk kez çıkmış oldu.

Geçtiğimiz hafta içinde İnönü Stadı'nda Emre Güngör ve Hamit Altıntop'un golleriyle 2-0 kazandığımız Honduras maçında milli takımımıza karşı mücadele eden David Suazo da kiralık olarak geldiği Inter'e karşı Genoa formasıyla sahadaydı.

Tam bir orta saha mücadelesi şeklinde geçen ilk yarıda iki taraf da organize atak geliştirmekte zorlandı. Tek net pozisyonu Mesto'yla yakalayan Genoa'ya gol iznini vermeyense Julio Cesar'dı. Ayağına aldığı darbenin ardından oyuna sekerek devam eden Maicon orta sahayı bile geçmedi.

İlk yarıda bir varlık gösteremeyen Suazo'nun yerine 52. dakikada oyuna giren Jankovic sadece 16 dakika kalabildi, sakatlanarak 68'de yerini Palldino'ya bıraktı.

Son bölümde savunmaya çekilen Genoa karşısında gol için risk alan Jose Mourinho forvet hattını Eto'o ve Quaresma gibi yeni isimlerle takviye etti. Bu süreçte kalesinde güven veren Amelia ev sahibi ekibin ataklarında gol imkanı vermedi.

23 Şubat 2002 tarihinden beri çalıştırdığı herhangi bir takımla ligde iç saha yenilgisi almayan Portekizli teknik adam Jose Mourinho'nun inanılması güç serisine Genoa maçıyla bir halka daha eklenmiş oldu.

Inter bu beraberlikle puanını 59 yaparkeni Genoa da 39 puana yükselmiş oldu.

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

inter yine puan kaybetti .catanıa ya 3 1 yenildi...

Nereden
    İzmir

Helal olsun Catania.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)