Sayfa 52 Toplam 194 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 152 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4829 adet sonuctan sayfa basi 1,276 ile 1,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İtalya | Serie A

ugurTS1989 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı livera61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özeti şimdi izledim genoa da fena oynamamış gollerin üçünüde beğendim 1.gol hızlı ve bilinçli bir ataktan gelmiş..2.golde Vucinic çok iyi vurmuş topa bu sene çok faydalı oynuyor Vucinic..3.golüde Baptista attı onunda golü çok güzel Roma bu hafta 3 tane çok güzel attı..Taddei'nin kırmızı kart görmesi iyi olmadı haftaya büyük ihtimal Menez'i oynatacaktır Spalletti.. Kaptan'ın 80 dakika oyunda kalması gayet iyi istekli oynamış gene..Spalletti takımı kaostan çıkarttı ilginç bir taktikle oynatıyor takımı işler yoluna girmiş gibi gözüküyor..Forza Roma
    ozetını nıye ızlıyosunkı macı ntvspor verdı zaten tottı ıcın ızlenırdı
    İstanbul Yalakası Degil Memleket Sevdalısıyız...! бордовый-голубой
    Ана Ивановић-VEFASPOR-Maria Yuryevna Sharapova......ARsHAVİn'Lİ...

Cem Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ugurTS1989 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ozetını nıye ızlıyosunkı macı ntvspor verdı zaten tottı ıcın ızlenırdı
    evde yoktum ki işlerim vardı yoksa kaçırırmıydım Roma'nın maçını
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Goller dışında pek birşey kaçırmadın dostum..Emin ol
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    İstanbul

Philippe Mexes

Sezon kötü bir başlangıç yapan Başkent temsilcisi, son dönemde çıkışa geçerken ligde üst sıralara tırmanmaya devam ediyor. Roma’da mutlu olduğunu belirten Fransız savunma oyuncusu, çıkan haberlere rağmen takımdan ayrılmak istemediğini ifade etti.

“Buradan ayrılmaya niyetim yok. Sergilediğim performanstan memnunum. Burada kazanılacak çok başarı olduğuna inanıyorum. Roma’da büyük başarılar kazanmadan ayrılmak istemiyorum “

CFR Cluj karşısında şok bir mağlubiyetle başladığı Şampiyonlar Ligi’nde de bir üst tura çıkma başarısı gösteren Roma, Premier Lig ekiplerinden Arsenal’i Devler Ligi’nde saf dışı bırakmaya çalışacak.

“En büyük hayalim bu sene Şampiyonlar Ligi finalinde oynamak. Roma formasıyla bu büyük başarıya imza atmanın benim için ayrı bir önemi var “
    Konu Cem Akyüz tarafından (09.02.2009 Saat 22:23 ) değiştirilmiştir.
    As Roma
    Francesco Totti "10"

Nereden
    Samsun

Mexes sanırım bu ismini yazmamışsında
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mexes sanırım bu ismini yazmamışsında
    evet düzelttim hemen
    As Roma
    Francesco Totti "10"

Nereden
    İstanbul

De Rossi'ye böcek şoku

İtalya Milli Takımı oyuncularından Daniele de Rossi'yi, dünkü antrenman sırasında böcek ısırdı. De Rossi, Brezilya Milli Futbol Takımı ile yarın Londra'da yapılacak dostluk maçına hazırlanırken, baldırından böcek ısırdı. Vücudu, alerjik reaksiyon gösteren orta saha oyuncusu, antrenmana ara vermek zorunda kaldı. 25 yaşındaki İtalyan futbolcu, halen Serie A'da Roma takımında top koşturuyor.

ligtv.com.tr

Nereden
    İstanbul

İtalyan orta saha oyuncusu Alberto Aquilani’nin Roma ile olan sözleşmesi 2010'un Haziran'ında bitiyor ve sözleşmeyi uzatmak için yaz aylarından beri görüşmeler sürüyor.
    Geçen haftalarda 24 yaşındaki yıldızın yeni sözleşmeye imza atmak üzere olduğu söylenmişti ama, şimdi iki taraf anlaşmaya öncekinden de uzak.
    Dahası, Roma’nın 3-0 kazandığı Genoa maçından sonra Aquilani, teknik direktör Spalletti’nin elini sıkmayı reddetmişti. İtalyan medyası, oyuncunun geleceğinin Roma’da olmadığını tartışmaya şimdiden başladı.
    Inter iddiası
    RomaGiallorossa.com’a göre, yaşanan olay sadece bir yanlış anlamaydı ve Aquilani çoktan Spalletti ile arasını düzeltmişti.
    La Gazzetta dello Sport’un bugünkü haberinde ise, bu olayın iki tarafın da artık kendi yoluna gideceğini ve Aquilani için gözüken yolun Inter olduğunu yazdı.
    Inter menajeri Jose Mourinho, uzun zamandır Aquilani’nin hayranıydı. Bu transfer için, Inter’in en az 20 milyon avroyu gözden çıkarması gerekiyor ve Juventusla rekabet etmesi gerekiyor. Juventus da oyuncuyla ilgilendiğini açıklamıştı.

Çok beğendiğim Spalletti'ye tek kızdığım konu Aquilani'yi sürekli oynatmaması eğer olurda intere giderse gerçekten çok büyük kayıp olucak
    As Roma
    Francesco Totti "10"

Nereden
    Aksaray

Turuncu , turuncu Del Piero severlere gelsin

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Tommasi Çin'de

İtalyan futbolunun bir dönem önemli orta saha oyuncuları arasında yer alan Damiano Tommasi, Çin´e transfer oldu
    İtalyan futbolunun bir dönem önemli orta saha oyuncuları arasında yer alan Damiano Tommasi, Çin’e transfer oldu. 34 yaşındaki yıldız, Çin Süper Ligi’nden Tianjin ile anlaştı. 25 kez İtalya Milli Takımı formasını giyen Tommasi, 2001 yılında da Roma ile Serie A şampiyonluğu yaşamıştı. Deneyimli orta saha oyuncusu son olarak, İngiltere Şampiyonası’nda mücadele eden QPR’ın kadrosunda yer aldı.

fanatik
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Pazar günü Inter Milan derbisi var ama izleyemeyeceğimInter'e güveniyorum bu maçı alacağız ve arayı açacağız.
    -1461 TRABZON-

Emre ÖZTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

pazar günü maç inter in tartışmaya gerek bile yok.Hatta iddaada ilk bankom olacak
    Dallas Mavericks
    .................................................. ............ 41-Dirk Nowitzki

Nereden
    Samsun

Bence Milan kazanacak maçı Gönül isterki berabere bitsin ikisinede yaramasın Ben bu sene artık bizim şampiyonluk umudumuz pek yok gibi o yüzden Juventus'u destekliyorum..Bir Milano takımı şampiyon olacağına çok sevdiğimiz Juventus şampiyon olsun daha iyi..Ama bu hakemlerle işleri oldukça zor..Sanırım Juve'den intikam alıyor hakemler bu sene..Gördüğü kartlar verilen ofsaytlar o kadar saçmaki..İnter-Milan beraberliği hepimizi mutlu eder..
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Ankara

benim tahminim beraberlik

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

firidin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhaba ,

33 yaşında bile olsa David Beckham için 5 milyon Euro luk bonservis bedeline kargalar güler . Hadi bende güleyim Adamın sattıracağı forma bile bu tutarın kaç katı .
    Beckham için bitmiş diyenler dünkü İspanya - İngiltere maçında İngiltere adına bişeyler yapmaya çalışan , faydalı oynayan tek adımın Beckham olduğunu görmüşlerdir . Beckham futbolda efsane olmayı hak ediyor '' kesinlikle '' .
    Bu hafta büyük bir maç var . İspanya da Real Madrid - Barcelona maçındaki mütiş oyununu hatırlıyorumda Beckham sever bu tip maçları Mutlaka asist yapacaktır
    Beckham , bu yaştan sonra beni bile MİLAN sever yaptın ya hakikaten büyük futbolcusun

Saygılarımla

Kocaeli İl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

Milan bu sene hiç iyi değil.Bu maçı büyük ihtimalle İnter kazanır...

Nereden
    Aksaray

Thumbs up

Dün David Beckham dışında İngiltere'de ofansif anlamda bir şey yapan yoktu . Beckham ikinci yarı girdiği oyunda , C.Cole'ün önüne attığı pas ile alda at diyerek takımının neredeyse tek pozisyonunu hazırladı ama değerlendiremedi Cole . Bunun yanında sanırım Wright 'a da güzel bir pası vardı . Villa'lı çocuk , Crouch - Heskey - Downing - Cole , hiçbir şey yapamadılar .

The midfielder came on as a half-time substitute to equal Bobby Moore's record of 108 caps for an outfield player, but he could do little as goals in each half from David Villa and Fernando Llorente gave the hosts a merited victory in Seville.

"I think I've always said it's an honour to be up there with the likes of Sir Bobby Charlton and Bobby Moore, but the more important thing is the game and we lost tonight, so I'm disappointed,'' he told ITV1. "But of course I'm honoured.

"I've always worked hard at my game and it's what I enjoy doing, and I've had some great managers along the way. I'm enjoying my football and I hope it continues.

"Every time I play for the country I'm very proud but tonight on 108 caps, to be with Bobby Moore, is something very special.''

The 33-year-old was booked in the dying moments for dissent but he added: "Why would you want to focus on that rather than the 108 caps?''
    Beckham admitted Spain deserved their win.

"They're always going to bring pressure and keep the ball well,'' he added.

"They got two good goals, and overall maybe they deserved the win, but we'll move on.''
    Beckham dünkü maçla 108.kez giydi o formayı , eskiden sevdiğim bir oyuncu olmasına rağmen Madrid'e geçmesiyle tabi başka etkenlerde var sevgimden bir gıdım bile kalmadı ama saygım sonsuz . O saygıyı sonuna kadarda hak ediyor .

Bu arada Beckham , Galaxy takımına reklam gelirlerim alın sizin olsun ben Milan'da kalıyım demiş . Helal olsun vallahi

Nereden
    Ankara

Standart "Aquilani satılık değil"

İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) takımlarından AS Roma´nın teknik direktörü Bruno Conti, kulübün, orta saha oyuncusu Alberto Aquilani´yi satmak gibi bir niyeti olmadığını bildirdi.
    Conti, Corriere dello Sport’a yaptığı açıklamada, adı İtalya, İngiltere ve İspanya’daki birçok kulüple anılan İtalyan oyuncu Aquilani’nin satılık olmadığını belirtti.

İtalyan teknik adam, "Sonuna kadar inandığımız Aquilani, bizim geleceğimiz. Uzun yıllar onunla birlikte olacağız. O da hiçbir zaman gitmek istediğini ima etmedi" dedi.

fanatik

Nereden
    Aksaray

Nesta'nın futbol hayatı bitebilir!

İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) takımlarından AC Milan'da forma giyen ancak sakatlığı nedeniyle uzun süredir yeşil sahalardan uzak kalan Alessando Nesta'nın yeniden sakatlandığı bildirildi. Milan'ın tecrübeli savunma oyuncusu Alessandro Nesta'nın yakasını sakatlıklar bırakmıyor. Uzun süredir sakatlığı nedeniyle ABD'de tedavi gören Nesta, İtalya'ya döndükten sonra yeniden sakatlandı.Ağrıları artan Nesta antrenmanlara katılmazken, Milan Kulübü doktorları yıldız futbolcunun tedavi süresinin uzun olabileceğini ifade ettiler.

Bu arada İtalyan basınında çıkan haberlerde Nesta'nın futbol kariyerinin de sakatlığının tekrarlaması nedeniyle tehlikeye girdiği iddia edildi.

32 yaşındaki dünyanın en iyi savunma oyuncularından birisi kabul edilmektedir. Nesta kariyeri boyunca 4 kez UEFA tararından açıklanan Yılın Takımı'na girmeyi başarmıştır.

14.02.2009
    Kaynak : İHA

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sampdoria deplasmanında az önce Amauri nin golü ile beraberliği yakaladık.Del Piero frikiklere devam ediyor yalnız gol gelmiyor.Son 15 dakika umarım bir gol buluruz.Forza Juve
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Hatay

Lazio yine kendi evinde berabere kaldı

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Juventus beraber e Roma kaybetti

Inter de Milan i yeniyor Inter Sampiyon olucak gibi?
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İnter.

Takımım yahu.
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Poyraz_28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnter.

Takımım yahu.
    Sendemi Bizdensin Yahu
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Nereden
    İstanbul

Atalanta:3 Roma:0 puan kaybı beklenecek bir deplasman ama 3-0 çok ağır oldu
    As Roma
    Francesco Totti "10"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)