Sayfa 182 Toplam 194 Sayfadan BirinciBirinci ... 82 132 172 180 181 182 183 184 192 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4830 adet sonuctan sayfa basi 4,526 ile 4,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İtalya | Serie A

FC-ST-PAULI-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Galiba Cassanoyu Intere verip Pazziniyi aliyoruz.Bu ne sacma bir takas.
    Ibra gitti silva gitti Cassano gidiyor.Bu Sene Milan Sampiyon olamaz.
    Paulo Henrique ve Abdülkadiri oynatan takim küme düsmeli.

Cem Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı FC-ST-PAULI-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galiba Cassanoyu Intere verip Pazziniyi aliyoruz.Bu ne sacma bir takas.
    Ibra gitti silva gitti Cassano gidiyor.Bu Sene Milan Sampiyon olamaz.
    Ne güzel Borriello-Cassano takası yapacaktık olmadı demek ki.pazzini Milan'a önemli katkılar sağlar beğendiğim bir oyuncu Pazzini
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

FC-ST-PAULI-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı livera61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne güzel Borriello-Cassano takası yapacaktık olmadı demek ki.pazzini Milan'a önemli katkılar sağlar beğendiğim bir oyuncu Pazzini
    Ama Cassano ondan cok daha iyi bence.Italyada hic takmiyorlar galiba Takim tutma diye bisey yok orda.Egemen Italyada olsa Milan,Inter,Juve,Roma,Lazio da oynardi
    Paulo Henrique ve Abdülkadiri oynatan takim küme düsmeli.

Nereden
    İstanbul

Ama Cassano ondan cok daha iyi bence.Italyada hic takmiyorlar galiba Takim tutma diye bisey yok orda.Egemen Italyada olsa Milan,Inter,Juve,Roma,Lazio da oynardi
    Elbette Cassano daha iyi bir oyuncu.İtalya'da ilginç transferler hep olmuştur.Allah'tan Totti ve De Rossi bu tayfadan değiller .
    As Roma
    Francesco Totti "10"

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Samsun

Bir yerde okumustum, nokta santrafor diye tabir edilen Pazzini gecen sezon İnterde 75 sutta 5 gol atmis.

Gol basina 15 sut düsüyor. Simdiden gecmis olsun hocam. Seneye cok sac bas yolarsiniz.

Keske Matriyi alsaydiniz, o bile bundan iyidir.

Pato oynayacak heralde, yedeği mi olacak Pazzini? yoksa Robinhoyu satip, Pato ve Pazzini mi oynayacak? 2si birlitke olmaz ama Milan bu hersey beklenir.

Robinhoyu da satma düsünceleri vardi diye okumustum.

Nereden
    Samsun

Elbette Cassano daha iyi bir oyuncu.İtalya'da ilginç transferler hep olmuştur.Allah'tan Totti ve De Rossi bu tayfadan değiller .
    Klüb satmak isterse, oyuncu ben gitmem diyemez. En azindan simdiye kadar böyle bir örnek görmedim. Milan satiyorsa, kötü yönetildiği icindir. Abi bir ara bakiyorum, olmadik adamlar Milanda neler kazaniyordu. Bizim Milanli bir kac arkadas var, takip edip maclara falan da gidiyorlardi. Adamlar diyorki, bizde Galliani bir oyuncu seviyorsa, onu alir, bir adamin cok sevilmesine bakar, takimin ihtiyaci 2.planda olur diyorlardi. Adam diyorki mesela, savunmanin önüne adam lazim. Kaka cok seviliyor, taraftarda bizde seviyoruz. Kakayi alip, orada oynatalim.

Arkadaslar italyan basinida üzerinde cok durdu diyorlardi. Dalga geciyorlar zannettim, Kaka ve defansin önü. Milan bu kafayla yönetiliyor, 10.olsalar sasirmam.

Bir ara Flamini yillik 5milyon aliyor diyorlardi. Milan bol keseden dagitmaya devam ederse, yakin zamanda isleri daha kötü olur. Hala yillik 5 milyon euro aliyor mu bilmiyorum.

Bu sene Clye gidemezlerse, büyük kayiplari olacak. Silvadan aldiklari para, ucup gidecek. Simdiden gecmis olsun.

Romada durum nasil? Zeman hep önde basan, hucum futbolu oynatan bir adam oldu. Bazi adamlar cosabilir, ekstra perfonmans gösterirler ama bu sistemle genelde büyük maclarda sıkıntı olur. ilk 3te yer alabilir mi Roma?

Napoli ve İnterle mücadele edebilir mi? Juve kesin sampiyon olurda.

bestrafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Vucinic'i geri alak bence hocam. Hiç unutamıyorum o adamı.

Transfer dönemi kapanmadan bir sürpriz daha bekliyorum Roma'dan. Yanıltmazlar İnşallah beni.

Nereden
    İstanbul

Alıntı bestrafer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vucinic'i geri alak bence hocam. Hiç unutamıyorum o adamı.

Transfer dönemi kapanmadan bir sürpriz daha bekliyorum Roma'dan. Yanıltmazlar İnşallah beni.
    Vucinic kendi istedi ve gitti artık yapılacak birşey yok .Bir stoper transferi olacak deniyor ama bakalım.Forvette Osvaldo,Bojan ve Borriello var.Ayrıca Destro'yu transfer ettik ki bence 5 seneye damga vurabilecek bir yeteneği var
    As Roma
    Francesco Totti "10"

bestrafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Vucinic kendi istedi ve gitti artık yapılacak birşey yok .Bir stoper transferi olacak deniyor ama bakalım.Forvette Osvaldo,Bojan ve Borriello var.Ayrıca Destro'yu transfer ettik ki bence 5 seneye damga vurabilecek bir yeteneği var
    Sağ bek sıkıntı olabilir diye düşünüyorum. Rosi de gidince. Piris kiralık alındı ama ne denli katkı yapabilir, meçhul.

Nereden
    İstanbul

Alıntı bestrafer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağ bek sıkıntı olabilir diye düşünüyorum. Rosi de gidince. Piris kiralık alındı ama ne denli katkı yapabilir, meçhul.
    Yarın sezonu açıyoruz.Oldukça umutluyum büyük bir hevesle bekledim bu sezonu.Allah utandırmaz inşallah.Zaten tanıyanlar ne kadar fanatik Romalı olduğumu biliyor .İyi bir sezon geçiririz umarım.
    As Roma
    Francesco Totti "10"

Cihan-Ucar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Angry

Yaktin Beni Romaa

Bir gol daha atsa 829 € alacakdim

Umarim sezonu en Kötü yerlerde bitirisin

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Osvaldo ne atmış öyle. İkinci bir Batistuta vakası olur mu? Olur.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Ali Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

milan takımı bu derecede içine ettikten sonra dikkatimi çekmiyor artık
    ~ İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Müh ~
    ~Twitter ~

Nereden
    Samsun

Roma bu sezon güzel be abi. En azindan adamlar zevk veriyorlar, izlemesi ayri bir zevk. Zeman alem adam, mac sonrasi aciklamalarini okumak ayri bir zevk. Son Totti olayi tamamen komedi

Milanda kadro cok zayifladi, seneye CLde bile olamazlar. Montolivo, Boateng, Robinho haricinde kaliteli adamlari kalmadi. Sampiyonluk icin İnter ve Juve mücadele eder, 3.lük icinde Napoli, Roma ve Lazio.

Juventus bence daha yakin, Vidal, Asamoah, Marchisio, Pirlo ortasahasi cok kaliteli.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Kaan_Yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Roma bu sezon güzel be abi. En azindan adamlar zevk veriyorlar, izlemesi ayri bir zevk. Zeman alem adam, mac sonrasi aciklamalarini okumak ayri bir zevk. Son Totti olayi tamamen komedi

Milanda kadro cok zayifladi, seneye CLde bile olamazlar. Montolivo, Boateng, Robinho haricinde kaliteli adamlari kalmadi. Sampiyonluk icin İnter ve Juve mücadele eder, 3.lük icinde Napoli, Roma ve Lazio.

Juventus bence daha yakin, Vidal, Asamoah, Marchisio, Pirlo ortasahasi cok kaliteli.
    Son Totti olayı nedir ?
    As Roma
    Francesco Totti "10"

Nereden
    Samsun

Zeman Tottinin kaleye uzak oynadiğini falan söyleyip, elestirdi Tottiyi. Dahasi vardi. Tam olarak hatirlamiyorum.

Nereden
    İstanbul

Zeman'ın Roma takımını izlemenizi tavsiye ediyorum.Takım büyük keyif alıyor futbol oynarken çok güzel oynuyoruz.İnter'e deplasmanda 3 tane salladık kaptan 2 asist yaptı.Bu sene hedef ilk 3 bakalım neler olacak
    As Roma
    Francesco Totti "10"

Nereden
    Samsun

Zeman takimlari her zaman zevk vermistir. Fakat Serie Ada o devamliligi saglayamadi. Umarim bu kezde Romada bunu basarir.

Bu arada bu Milanin oyunculari gercekten garip. El Shaarwy, kiz düsürmek icin Facebooku kullaniyorum seklinde aciklama yapar. Kizlarin dikkatini cekmek icin, garip sac seklini benimsedigini söylemisti. Montolivoda, bugün kiz arkadasini nasil tavladiğini aciklamis.

Zemanin Romasinin futbolu ve Milandaki oyuncularin aciklamalari bu sene SerieAyi ilginc kilacak.
    Konu Kaan_Yilmaz tarafından (06.09.2012 Saat 23:36 ) değiştirilmiştir.

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kaan_Yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zeman takimlari her zaman zevk vermistir. Fakat Serie Ada o devamliligi saglayamadi. Umarim bu kezde Romada bunu basarir.

Bu arada bu Milanin oyunculari gercekten garip. El Shaarwy, kiz düsürmek icin Facebooku kullaniyorum seklinde aciklama yapmis. Kizlarin dikkatini cekmek icin, garip sac seklini benimsedigini söylemisti. Montolivoda, bugün kiz arkadasini nasil tavladiğini aciklamis.

Zemanin Romasinin futbolu ve Milandaki oyuncularin aciklamalari bu sene SerieAyi ilginc kilacak.
    Valla benimde garibime gitti açıkçası fakat sanırım aramızda düşünce farkı var o insanlarla, biz kız düşürme gibi algılıyoruz o ise net olarak şu cümleyi kurmuş "İtalyaya geldiğimden beridir cinsel hayatım düzene girdi, genellikle facebook'dan tanışıyorum kız arkadaşlarım ile" böyle bir cümle sarf etmiş, çok muazzam bir şey değil gibi sanki onların gözü ile bakınca
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Nereden
    Samsun

italyan kanalinda italyanca röportajini izledim. Kiz düsürmek icin Facebooku kullaniyorum dedi. Sonrasindaysa, nette online olarak bir cok seyi bulmak diye devam etti. Daha sonra baska yerlerdende baktim, aynisini gördüm.

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Fazla sakatlik yasamasa Juve bu sezon da ipi gögüsler.Sadece Forvet hatti biraz zayif Matri ve Bendtner begenmiyoum Juve icin.Transferin son gününde Drogbayi almaya calismis ama olmamais.Devre arasi Llorente gelebilir.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Fatih ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Eski maçları izlerken rastladım; 99 Kupa Galipleri Kupası'nı kazanan Lazio kadrosu:

Böyle bir kadro yok arkadaş

Yedeklerde de Simeone falan var.
    Konu Fatih ÇOLAK tarafından (12.09.2012 Saat 19:35 ) değiştirilmiştir.

Ugur Kursad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Fatih ÇOLAK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski maçları izlerken rastladım; 99 Kupa Galipleri Kupası'nı kazanan Lazio kadrosu:

Böyle bir kadro yok arkadaş

Yedeklerde de Simeone falan var.
    Bu kadrodan dolayı Lazioluyum ,yani sempatim o yıllara dayanır. avrupada desteklediğim tek takımdır ...

SS Lazio & Di Canio ..
    RİZE HER YER TRABZON

53-61

Nereden
    Samsun

Bu sezon beklediğim gibi bitecek gibi gözüküyor. Juve rahat sampiyon olur. İnter ikinci olur. Lazio, Roma ve Napoli arasinda Napoli 3.olacak gibi gözüküyor.

Milanin sezon basinda 10.olsa bile sasirmayacagimi söyledim. Teknik direktörün antremanlari nedeniyle sürekli sakatliklar oluyor diyorlardi. De Jongta sakatlanmis, son antremana ancak cikmis. O da yokmus bugün. Milan basarili olmak istiyorsa, kaliteli ayaklar sakatlik yasamamali. Pato, Robinho, Montolivo, Mexes, Zapata, genc sağ bek. 3.lik bile bu takim icin basaridir.

Milan kadrosunu kuranlar, kalitelisiz ve dengesiz bir kadro kurmuslar. Takimda tonla ortasaha var, kaliteli olan cok az. Tonla forvet var, kaliteli olan cok az. Onlarda sakat.

Genc sağ beki acayip begendim. Milanin beklerinin orta yüzdeleri yüzde 10dan bile azken, adamin basarili orta yüzdesi yüzde 50den fazla. Savunmasi da fena degil, ara sira kolay calim yemesine ragmen, biraz kendini gelistirse, al sana sağ bek. 10-12 sene orada sıkıntın olmaz.

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

juve 43 macini arka arkaya ligte yenilmedi.Milanin rekoru 58 macta.

16 mac daha ve Juve Milanin yenilmezlik rekorunu kiracak.
    Konu Ertan1982 tarafından (23.09.2012 Saat 17:02 ) değiştirilmiştir.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)