Sayfa 51 Toplam 194 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4830 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İtalya | Serie A

Süleyman50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

yine şampiyon İnter olur...
    TrabzonSporlu olmak ayrıcalıktır...

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Beckham tam bir yıldız. Hatta dünyada saygı gösterilmesi gereken sayılı oyunculardan olduğunu yine kanıtladı. Dünkü maç için konuşmuyorum. Amerika'ya gittiğinde herkes futbol hayatı biter artık diyordu/diyorduk. Dünyanın en zorlu ve en sert liglerinden bir tanesine geri döndü ve bildiğimiz Beckham gibi oynuyor.

Şu saatten sonra bırakmaz Milan.
    Konu ilhan tarafından (02.02.2009 Saat 13:03 ) değiştirilmiştir.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beckham tam bir yıldız. Hatta dünyada saygı gösterilmesi gereken sayılı oyunculardan olduğunu yine kanıtladı. Dünkü maç için konuşmuyorum. Amerika'ya gittiğinde herkes futbol hayatı biter artık diyordu/diyorduk. Dünyanın en zorlu ve en sert liglerinden bir tanesine geri döndü ve bildiğimiz Beckham gibi oynuyor.

Şu saatten sonra bırakmaz Milan.
    Milan bırakmaz mı

Bildiğin gibi Los Angeles takımının oyuncusu.

Dünyanın parasını isteyecektir ve Milan o parayı vereceğini zannetmiyorum..
    Büyük Takım Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

E bi zahmet Milan versin o parayı.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Ba®ış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

milanın kel asbaşkanı bekım için ne kadar isterlerse veririz gibilerinden birşeyler demişti galiba,öyle bi haber okumuştum sanki?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E bi zahmet Milan versin o parayı.

Beckham Milan'da kalacak mı?

Milan'ın Los Angeles Galaxy'den kiralamış olduğu İngiliz yıldız David Beckham'ın Milano'da kalma olasılığı güçlendi. Kırmızı-siyahlıların dün gece SS Lazio'yu kendi evinde 3-0 mağlup ettikleri karşılaşmada göz dolduran Beckham'ın, AC Milan'ın UEFA kadrosuna da dahil edildiği açıklandı.

Beckham'ın normal koşullarda 9 Mart 2009'da AC Milan macerasını tamamlayarak Los Angeles'a dönmesi gerekiyor. Ancak AC Milan yetkilileri, Beckham'ı bırakmak istemediklerini artık açıkça itiraf etmeye başladılar.

AC Milan Asbaşkanı Adriano Galliani, "Beckham'ı bırakmamak için elimizden geleni yapacağız. Maçlarda sergilediği performans beklentilerin çok üzerinde. Bu oyuncuya kesinlikle talibiz. Ama her şey, Los Angeles Galaxy'e bağlı" dedi.
    Beckham'ı sürekli ilk 11'de sahaya süren Teknik Direktör Ancoletti de, İngiliz yıldızı AC Milan'ın asli oyuncuları arasında görmekten büyük mutluluk duyacağını belirtti.
    Dünyaca ünlü Beckham, AC Milan'ın UEFA kadrosuna da dahil edilmesiyle ilgili olarak, "Bu, benim için sürpriz oldu. Sadece iki maç oynayabilecek olsam da çok sevinçliyim" dedi.
    Beckham, dün gece oynanan SS Lazio maçında Pato'ya yaptığı mükemmel asist konusundaysa, "Benim işim topu doğru noktaya göndermekten ibaret. Ama Alexandre da mükemmel bir vuruş yaptı" diye konuştu.

LigTV
    Büyük Takım Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Nereden
    Aksaray

Quaresma kadro dışı

Inter'in Portekizli çalıştırıcısı Jose Mourinho, vatandaşı Ricardo Quaresma'ya UEFA Şampiyonlar Ligi listesinde yer vermedi.

Serie A'da şampiyonluğun en kuvvetli adaylarından olan mavi-siyahlıların teknik direktörü Mourinho, sezon başında Porto'dan 18,6 milyon avroya transfer ettikleri Quaresma'nın adını, UEFA Şampiyonlar Ligi kadrosuna yazmadı.

Mourinho'nun isteği doğrultusunda, Arjantinli yıldız Hernan Crespo, Olivier D'acourt ve Victor Obinna da Quaresma gibi devler liginde oynayamayacak.

Öte yandan İtalyan basını, bu karardan memnun olmayan Portekizli yıldızın, sezon sonunda Tottenham Hotspur'de forma giyen Jermaine Jenas ile takas edileceğini iddia etti.

LigTV

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Quaresma gibi bir oyuncu neden kadroya yazılmadı anlam veremedim doğrusu.
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İstanbul

Quaresma bi ara 'yılın bidonu' seçilmişti. Inter'deki futboluyla yine hakediyor aslında.

Nereden
    İstanbul

Inter'de son gün kadro dışı kalan Ricardo Quaresma da milli takımdan teknik direktörü Scolari'nin Chelseasi'sine gitti. Mourinho böylece bu sezonki ilk büyük transfer hatasını bir bakıma kabullenmiş oldu. Portekizli teknik adamın 20 milyon euroya transfer ettiği Mancini de kadroya girmekte çok zorlanıyor.

Bu yüzden kadroy alınmamış sanırım
    -1461 TRABZON-

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Haydaa Mancini niye kadroya girmekte zorlanıyor ya hadi Quaresma bidon da, Mancini klas adamdı Roma'dan beri severim onu
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Hatay

LAZİO kötü oldu beni üzdü bu hafta

Berk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Mancini'nin Inter'e gitmesi hataydı.Dur takımında, efsane ol.Gittinde başın göğe mi erdi?Daha adını telafuz eden yok..
    ''Belki hiç birşey yolunda gitmedi ama hiçbir şey de beni yolumdan etmedi." | ECG

Nereden
    Trabzon

Del Piero Dimdik Ayakta

Juventus için şampiyonluk bu sezon zor gözüküyor ama Del Piero inancını koruyor.

Juventus kaptanı Alessandro Del Piero, 3 maçtır kazanamamalarına rağmen hala şampiyon olabileceklerine inanıyor.

Torino ekibi liderin 7 puan gerisinde üçüncülüğe geriledi daha kötüsü dün gece Milan tarafından geçildiler.

Juventus’un bu sezon 3 kupa kaldırma hayali, hafta sonu aldıkları şok 3-2 Cagliari mağlubiyeti ile büyük yara aldı.

Del Piero, UEFA.com’a şöyle konuştu:
    "Geçen haftaya göre söylemek daha zor olsa da hala inancımız var. Bizim için çok kötü bir zaman oldu ama böyle şeyler olabilir ve bu başka takımların başına da gelebilir. Çok endişelenmiyorum çünkü biz bu problemleri halledebilecek seviyedeyiz."

Pazar günü Catania ile karşılaşacak olan Juventus, şanssızlığını yenmek zorunda olacak. Daha fazla hata Juventus’un şampiyonluk hayallerinin solmasına sebep olabilir.

Ayrıca, Şampiyonlar Ligi hayalleri de eğer puanlar gelmeye başlamazsa zora girebilir.
    ''Belki hiç birşey yolunda gitmedi ama hiçbir şey de beni yolumdan etmedi." | ECG

ApoCaN28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Beckham Milan da kalır mı?
    Kalır milan bonservis ödermi orası tartışılır...
    İyi bi fiyat tabi öderde adamın aldığı felan...
    Umarım bu yıl ş.ligi yada ligde şampiyon olurlar...
    " Hayatının anlamı senin bakış açında gizlidir. "

Nereden
    Aksaray

MILAN KOLLARI SIVADI

İtalya'nın Serie A takımlarından AC Milan, İngiliz yıldız David Beckham'ı renklerine bağlamak için kolları sıvadı. Beckham da halen kiralık olarak top koşturduğu AC Milan'da kalmak istediğini Los Angeles Galaxy'ye bildirdi. İki kulüp arasındaki pazarlıkların 10 gün içerisinde netleşmesi bekleniyor.

Beckham'ın AC Milan'da kalma olasılığı iyice güçlendi. Beckham'ın da AC Milan'da karar kılmasının ardından, bu transferin gerçekleşeceğine kesin gözüyle bakılıyor. Bilinmeyen tek şey, bu transferin ne zaman ve nasıl gerçekleşeceği. Ancak bu konuda sadece iki olasılık var: İngiliz yıldızla 30 Kasım 2009 tarihine kadar sözleşmesi bulunan Los Angeles Galaxy, ya AC Milan'ın teklifine şimdiden olumlu yanıt vererek Beckham'ın artık Milano'da top koşturmasına razı olacak. Ya da teklife razı olmayarak sözleşme gereği 9 Martta Beckham'ın Los Angeles Galaxy'ye geri dönmesini sağlama suretiyle, beklenen transfer 2009'un aralık ayına ertelenecek. Ancak bu ikinci olasılığın gerçekleşmesi durumunda, Los Angeles Galaxy'nin Beckham üzerinden tek kuruş kazanması mümkün olmayacak.

Elindeki kartları sağlamlaştırmış olan AC Milan, bu koşullarda Amerikalı kulüpten bu transferin makul bir rakamla sonuca bağlanmasını sağlayacak bir teklif beklemeyi tercih ediyor. Beckham, halen Los Angeles Galaxy'de sezon başına 10,5 milyon dolar kazanıyor. Los Angeles Galaxy'nin Beckham için bonservis bedeli olarak pazarlığı 10 milyon avrodan açabileceği, ancak AC Milan'ın bu rakamı 5 milyon avroya düşürmesinin mümkün olabileceği ileri sürülüyor.

İddialara göre AC Milan, İngiliz yıldızı 30 Haziran 2011'e dek renklerine bağlamayı planlıyor.

Maraton

Nereden
    Aksaray

Napoli kendini astı!

İtalya Kupası'nda son yarı finalist penaltılar sonunda Napoli'yi 4-3'lük skorla eleyen Juventus oldu. Napoli penaltılarda önde giderken üst üste auta attığı penaltılar sonucu eliyle turu Juventus'a hediye etti. Daha önce Lazio, Inter ve Sampdoria adını yarı finale yazdıran takımlar olmuştu.90 dakikası golsüz sona eren mücadelede 15'er dakikalık uzatmalar sonunda da 0-0'lık eşitlik bozulmayınca maçta penaltılara gidildi. Juventus'tan Nedved ve Sissoko penaltı kaçırırken, Napoli'den Lavezzi, Contini ve Gargano penaltıdan yararlanamayan isimler oldu.

Çeyrek finalde oynanan önceki maçlar ise şöyleydi;

Lazio 3-1 Torino
    Inter 2-1 Roma
    Udinese 2-5 Sampdoria

05.02.2009
    Kaynak : Sporx.com

Nereden
    Trabzon

Tam tur gitmişti ki Lavezzi ve arkadaşları sağolsun turu bize getirdiler.Son 3 penaltıdan yararlanamadı Napoli, 2 kez tur şansı yakaldılar ancak değerlendiremediler.Yarı finale çıktığımız için mutluyuz..

Nereden
    İstanbul

3 puanı 3 golle aldık
    -1461 TRABZON-

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Milana bak ya Rezillik Son sırada ki Reggina ile Kendi sahasında Berabere kalıyor ama yani
    İlk 11'e Kaka Pato Beckham ile Çıkan takımdan ne beklersin sonradan girende Moruklaşmış İnzagi
    Haftaya Sanırım İnterle Oynayacağız Fark Yeriz Maç Skoru 3-1 veya 4-2
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Nereden
    Trabzon

12. dakikadan itiabren 10 kişi oynadığımız maçta Catania'yı 90. dakikada Poulsen'in hayat öpücüğü ile 2-1 mağlup ediyoruz.Bu çok önemli bir maçtı ve Milan'ın puan kaybettiği haftada ilaç gibi geldi.Inter ile puan farkı 7.Haftaya Inter-Milan Milano derbisi var.Inter'in puan kaybedeceğini düşünüyorum, fark dahada kapanacaktır.FORZA JUVE!

Cem Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kendi sahamızda Genoa'yı 3-0 gibi net bir skorla geçtik ve çıkışımızı devam ettiriyoruz maçın özetini izledikten sonra daha detaylı yazacağıım
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vucinic'in golü güzeldi.

Cem Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

özeti şimdi izledim genoa da fena oynamamış gollerin üçünüde beğendim 1.gol hızlı ve bilinçli bir ataktan gelmiş..2.golde Vucinic çok iyi vurmuş topa bu sene çok faydalı oynuyor Vucinic..3.golüde Baptista attı onunda golü çok güzel Roma bu hafta 3 tane çok güzel attı..Taddei'nin kırmızı kart görmesi iyi olmadı haftaya büyük ihtimal Menez'i oynatacaktır Spalletti.. Kaptan'ın 80 dakika oyunda kalması gayet iyi istekli oynamış gene..Spalletti takımı kaostan çıkarttı ilginç bir taktikle oynatıyor takımı işler yoluna girmiş gibi gözüküyor..Forza Roma
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Kardeşim en güzel golleri her hafta bizmi atacağız ya ! Bıktık artık Lig sonunda en güzel 20 gol diye birşey yapsalar 10-15 golümüzü koyarlar..Geriside zaten İbrahimoviç'in golleri olur İyi gidiyoruz şu sıralar aman nazar değmesin..Ben Şampiyonlar ligine katılsak iyi olur diyordum ama rakipler böyle puan kaybedince iştahım kabarıyor
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)