Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 71 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 71 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Alkýþlayýn...

Selman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýþte alkýþladýlar.Trabzonspor taraftarýna barbar diyen zihniyet yarýnki yazýlarýnýzý merakla okuyacaðým.

Yiyin birbirinizi!

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Bunlar üvey kardeþlerdir.Menfaatler ortak olduðu zaman birbirlerinin ekmeðine yað sürerler.Ama kiþisel olunca da birbirlerini yerler.
    Özkan SÜMER

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Yaptýklarý tam hayvanlýktý.Koltuklarý kýrýnca ne oldu ki?Fenerin zararýna mý senin zararýna.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý ts_kolik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yiyin birbirinizi!
    Noldu yaw savaþ mý çýktý
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Nereden
    Hakkari

Ýstanbul takýmlarýnýn kalemþörlüðünü yapan beyin(siz) takýmýnýn yarýn demirbaþ köþelerinde neler yazacaðýný merak ediyorum. Pet þiþe, taþ, koltuk, telefon, çaký vs... bunun yanýnda koltuklardan ateþ yakýlmasý, en önemlisi küfür olayýný nasýl anlatacak þaþýyorum doðrusu...

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Alýntý Tselif Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Noldu yaw savaþ mý çýktý
    Samiyende koltuk kalmadý.

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

fena mý stadyum yýkým masrafý aradan çýkmýþ oldu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yok yaw ..E hani alkýþ yapýlacaktý
    Ohh olsun yiyin birbirinizi adiler ....
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Ohhh , Ohhh..

Hayde..

Ohhh , Ohhh.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Ýslam Sezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

iki þerefsiz takýmdan da alkýþ beklemek saçmalýktý.yýllardýr þampiyon olamayan,medya kösteði,hakem freni ile tutulan karadeniz fýrtýnasýnýn en ufak meltemini bile manþet yapan barbar medya azgýnlarý bakalým ne yazacak.kültürsüz bizans kahpelerinden býktým artýk.yaþ 30 olacak ama memleketin düzelmesi umudumu yitiriyorum.Türkiyeyi bizans merkezliðinden kurtarmadýkça bu ülke düzelmez.Tez zamanda yerel medya olmaktan çýkýp ulusal medya haline gelecek Trabzon,Ýzmir,Ankara,Bursa,Adana,Antep,Urfa medyalarýna ihtiyaç var.Bakýn o geniþ yelpazede Bizansýn mankenleri,futbolcularý,kahpelikleri deðil Anadolunun güzellikleri de yansýyacaktýr medyaya ve Anadolu tekrar Bizansý Ýstanbul yapacaktýr.Türkiye sadece Etiler,Moda,Beþiktaþ ve Mecidiyeköyden ibaret deðildir.Bunu gör artýk Ýstanbul medyasý demek yerine artýk Türkiye medyasýný kurmak zamaný deðil midir?
    Adam aldýrmada geç git, diyemem aldýrýrým.
    Çiðnerim, çiðnenirim, hakký tutar kaldýrýrým!

Yaþ
    43

Ligden koptuk diye neredeyse izlemeyi býrakmýþtým maçlarý..Bu akþam arkadaþlar maçta olaylar oldu deyince merak ettim izledim...Yani artýk yuh kelimesi , oha kelimesi az gelir bu maçta olanlara..Biz 2 maytap yaktýk diye Ýstanbul medyasý ortalýðý velveleye veriyordu.Halbuki bu akþamki Maçta gördüüðüm kadarýyla 3 ton su atýlmýþ sahaya yani gülüyorum artýk baþka birþey demiyorum...Artýk adam gibi ceza verilmeli o 3 takýma ibreti alem için..Birinden baþlamalý artýk Çünkü Galatasaray gerçekten olayý artýk abartmýþ..Oysa Ceza diye veriyorlar maçý izmire adamlar resmen ödüllendiriliyor..
    Hatta bana kalsa Puanlarý bile silinmeli ibreti alem için...yeter ya

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý isots1978 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    iki þerefsiz takýmdan da alkýþ beklemek saçmalýktý.yýllardýr þampiyon olamayan,medya kösteði,hakem freni ile tutulan karadeniz fýrtýnasýnýn en ufak meltemini bile manþet yapan barbar medya azgýnlarý bakalým ne yazacak.kültürsüz bizans kahpelerinden býktým artýk.yaþ 30 olacak ama memleketin düzelmesi umudumu yitiriyorum.Türkiyeyi bizans merkezliðinden kurtarmadýkça bu ülke düzelmez.Tez zamanda yerel medya olmaktan çýkýp ulusal medya haline gelecek Trabzon,Ýzmir,Ankara,Bursa,Adana,Antep,Urfa medyalarýna ihtiyaç var.Bakýn o geniþ yelpazede Bizansýn mankenleri,futbolcularý,kahpelikleri deðil Anadolunun güzellikleri de yansýyacaktýr medyaya ve Anadolu tekrar Bizansý Ýstanbul yapacaktýr.Türkiye sadece Etiler,Moda,Beþiktaþ ve Mecidiyeköyden ibaret deðildir.Bunu gör artýk Ýstanbul medyasý demek yerine artýk Türkiye medyasýný kurmak zamaný deðil midir?

Özkan SÜMER

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý pReN@_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    fena mý stadyum yýkým masrafý aradan çýkmýþ oldu
    onu güzel dedin iþte. koltuklar çöpe gideceðine bi iþe yaradý.kamiller çimleride baya suladýlar.Gs ýn iþine gelir bu ceza.Verirler 5 maç izmirde oynama "ceza"sý.
    20000 gelecekken 50000 gelir.Bizede 10 maç ceza verselerde bizde olimpiyatta oynasak.
    Özkan SÜMER

Misina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý blackseastorm Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    orada gerçekten sahada oynanaýp kazanýlýyor bu yüzden alkýþlayabilirler...
    olay budur.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Baþýmdan Mezarlýðýn,
    Seher Aydýnlýðýnda Taze Ýnsan Yanýk Benzin Kokusu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    36

Alýntý fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    onu güzel dedin iþte. koltuklar çöpe gideceðine bi iþe yaradý.kamiller çimleride baya suladýlar.Gs ýn iþine gelir bu ceza.Verirler 5 maç izmirde oynama "ceza"sý.
    20000 gelecekken 50000 gelir.Bizede 10 maç ceza verselerde bizde olimpiyatta oynasak.
    Her maç ayný terane Adem. Ha bu maçlarý Ýzmir'e vermeyi yasaklasalar.. Zaten GS normal lig maçlarýnda 20bini dolduramýyor ki 15 bin civarý hep.. Bizim maçlar da olimpiyatta ne sarar ya hakkaten 50-60bin kiþi beh
    Bu yolda asla yalnýz yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti.” K.K.

Murat Hýzal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Bu maç sonucunda Gsnin puanýný silmeyen ve beþ maç saha kapama cezasý vermeyen federasyon þerefsizdir bu maçdan sonra futbol konuþan konuþabilen medya haysiyetsizdir.

Ne denir ki bu durumda;

www.suyunubosaharcama.org
    ''Üzgün olmaktansa öfkeli olmayý yeðlerim'' (Hodus)

Mert67 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    33

insan gibi maç seyredmesini bilmeyen bir zihniyet
    ''...En neþeli, en hüzünlü, en duyarlý, en vurdumduymaz, en hýzlý, en aðýr, en çabuk, en acelesiz yanýmýzdýr Trabzonspor. Bu sene olmadý bir dahaki sene kesin þampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazým Koyuncu

6Þafak Aydýn1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

simdi suclu olarak Federasyona atilir Top. Bu rezilligi hic bir Federasyon engelleyemez.

Murat Hýzal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý Safakno61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    simdi suclu olarak Federasyona atilir Top. Bu rezilligi hic bir Federasyon engelleyemez.

Ben mi engelliyeceðim tabikide federasyan engelliyecek.Verirsin adamlara 6 maç saha kapama cezasý, silersin 3 puanlarýný, yüklü bir para cezasýyla cilasýnýda atarsýn,bak bakalým bir daha statlarda bu tip görüntüler oluþuyor mu.

Ama yapanýn yanýnda kar kalmasýnýn yanýnda bir de adamlara ceza veriyorum diyerek ödül verirsen bu iþlerin önünü alamazsýn.

Stadlarda millet birbirni döver,öldürür yaralaR ''Münferit olay'' der geçersin.

Maçýn baþýndan sonuna kadar sahaya ne var ne yok atýlýr,''Bir kaç çapulcunun iþi'' dersin.

Maçýn baþýndan sonuna kadar küfredilir ''vallahi biz duymadýk'' dersin.

Stadlarda kameralarýn kablolarý kesilir, Türk televizyon tarihinin kara
    sayfasýdýr,nedense kimin kestiði belli deðildir,''Sorumlularý çok aradýk,ama bulamadýk''der çýkarsýn iþin içinden.

Federasyon sorumldur,vali sorumludur,emniyet amiri sorumludur,kulüp yöneticileri sorumludur,spordan sorumlu bakanda baþbakanda sorumludur.

Bu ülkenin baþbakaný hala rengini açýk seçik ve kahvehane aðzýyla belli ederse,kimseden saðduyulu olmasýný bekleyemezsiniz.

Bu iþlerin önüne geçmek istiyorsan AÐIR yaptýrýmý olan cezalar koyacaksýn.Cezanýn en önemli amacý ýslahtýr. Maalesef bu ülkede cezalar ýslah edici olmaktan çok ''Afferin evladým çok iyi yaptýn,al bu da ödülün''tarzýnda olmaktadýr.

Bu iþ artýk kabak tadý vermeye baþladý 3 istanbul kulübünden fikir, felsefe, anlayýþ olarak ne kadar uzak kalýrsak bence o kadar baþarýlýyýz,onlara benzemektense hiç þampiyon olmayalým,fakat kendimize has bir duruþumuz olsun bu bana yeter.
    ''Üzgün olmaktansa öfkeli olmayý yeðlerim'' (Hodus)

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bizede 10 maç ceza verselerde bizde olimpiyatta oynasak.

nerde o günler..?

6Þafak Aydýn1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

cezalari yüksek tutmak veya yükseltmek , agirlastirmak Türkiye`de bence cözüm degil.

6 mac saha kapatirsin 7.macta yine olaylar olur. Fiksiyon degil gercek. Federasyonla pek alakasi olmayan bi olay . Onun icin engelleyemez bence.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)