Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 120 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 120 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İstifalar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yönetimin planı şu:

Aralıkta kongre var diye 2 kongre olmasın diye oyalayıp aralığa kadar oturacaklar....

aralıktada sezon bölünmesin istikrarsızlık olmasın diye yine zaman isteyevcekler....

bizim isteklerimiz onların umurlarında değil.... eskilerin tabiri ile koltuk sıcak geldi bir gün daha fazla oturmanın hesabının yapıyorlar.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

efsane55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

şu kongre zamanını mutlaka ligin sonuna almaları lazım.böyle olmuyor ligin ortasında.daum şampiyon yaptı.son senesinde şampiyonluğu kaçırdı diye gönderiliyo.biz ligin dibini gördük.7 haftada 1 puan.bizim başkan ve teknik direktörden ise bi ses çıkmıyo.devre arası istifa etmemelerini Trabzonspora zararı olur düşüncesiyle ertelemişlerdi.artık lig bitti.bi an önce kongre kararı almaları lazım......
    Her şey TRABZONSPOR için

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Soruyu Emorfo'ya sordun ama stad, konusunda sadece şu kadarını söyleyeyim.O işi unut!...
    Hayırdır Ahmet abi bir şey biliyorsan bizimle de paylaş.

Ayrıca şunu da ekleyeyim Trabzonspor'un efsane başkanlarından Faruk Özak'a sürekli dil uzatan aşağılayan bir insanın Trabzonspor'da yöneticilik yapması düşünülemezdi.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hadi Albayrak Nolur ..? Lütfen .Yalvarıyorum sen de git .Git bak herşey çok güzel olacak...Giiit artık git yaaaaa
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Tselif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi Albayrak Nolur ..? Lütfen .Yalvarıyorum sen de git .Git bak herşey çok güzel olacak...Giiit artık git yaaaaa

Kaç gündür düşünüyorum düşünüyorum tüm bu olanlara rağmen bir başkan'ın halen orda oturma sebebi nedir diye?

Ya bu adam İlerde hatırlanacak bir anısı olsun diye Fatih'ten sonra tutturmasın mı Gökdeniz'de satmadan gitmem diye
    "Trabzonspor taraftarı rüzgara uymaz, rüzgarı yaratır" Şenol GÜNEŞ

Nereden
    İstanbul

Trabzonspor şu anda denenmemişi deniyor herşeye rağmen başkan ve hoca devam ediyor, bakalım bu denenmemiş şeyden ne gibi bir sonuç çıkacak
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Nereden
    Ankara

böylesi bir olay daha önce olmuş mu acaba, yöneticilerin yarısı istifa etmişler ama başkan hala yerinde, yeni yöneticilerle yoluna devam edecekmiş. Bir veya iki yönetici istifa etse anlarım ama 6 kişi istifa etmişse, burada bir ahmaklık var.

Nereden
    İstanbul

Tam olarak benzeri olmasa da hatırladığım kadariyle 3, 5 sene önce bir kongrenin sonucunda en çok oyu Ahmet Ağaoğlu almasına rağmen Özkan Sümer'in listesinden daha çok kişi seçilmiş Özkan Sümer başkanlığı bırakmak istemedi ve Ahmet Ağaoğlu yönetime seçilen listesindeki isimlerle istifa edip görevi Özkan Sümer'e bıraktı. Hani şu Erol Tuna'lar felan vardı ya o seçim de benzer bir durum oldu. Yedek üyelerle yola devam edildi. Ha onlar tazeydi şimdikiler bayat ayrı konu

Ha şunu da ekliyim o yönetimler bu yönetim gibi saha sonuçları ve başarsızlık yüzünden değil de daha çok başka nedenlerden parçalandı Trabzonspor'un rantını paylaşamamaktan diyebiliriz.
    Konu Emorfo tarafından (15.05.2007 Saat 13:13 ) değiştirilmiştir.
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırdır Ahmet abi bir şey biliyorsan bizimle de paylaş.

Ayrıca şunu da ekleyeyim Trabzonspor'un efsane başkanlarından Faruk Özak'a sürekli dil uzatan aşağılayan bir insanın Trabzonspor'da yöneticilik yapması düşünülemezdi.

Bildiğim bir şey yok Faruk, sadece bu ekip bu işi yapamaz.Tamam bende kabul ediyorum eninde sonunda Trabzona bir kompleks yapılacak ama şimdilik değil...

Faruk Özak'a laf söyleyen sayın Hacıosmanoğluna göre, Faruk Özak'ta Akyazıdaki projenin, inşaatın kanunsuz olduğunu,kanun ya da yasa olursa bu işe kendiside destek vereceğini söyledi.Böyle bir durumda Trabzon'a tesis yapılabilir mi?
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Nereden
    Ankara

bilgi için sağol Emorfo birader, orada Ahmet Ağaoğlu istifa etmiş, yönetimden feragat etmiş. Aslında şimdi Ağaoğlu neden aday olabileceğini söylemiyor. Albayrak'ın bırakmak istememesinin sebebi belki de kendinden başka aday çıkmamasındandır. Bir tek Mehmet Ali Yılmaz var herhalde çok gönüllü olan ama o da "benim ayağıma gelsinler" diyor Eğer Ağaoğlu başkanlığı düşünüyorsa bence, aday olacağını ilan etmeli.

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gazetelerde stad sizin neyinize yıldızlarınızı elinizde tutun yazdı Trabzonspor camiasını üzmediğini söyleyebilirmisiniz
    Konu gerçekefsane tarafından (15.05.2007 Saat 13:27 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Ahmet abi

Bu yönetime daha doğrusu başkana tamamen inşaat yapacak diye destek verdim. Ve şunu biliyorum ki Albayrak bu işi yapamazsa Trabzonspor camiasında bu işi yapacak başka bir insan zor bulunur. Stat yapmak için her şey müsait aslında. Seçimler işi biraz karıştırdı. Yasa olayına gelince, Hacıosmanoğlu'nun hepimiz eleştiriyoruz ancak arada doğru bir şeyler de söylüyor. Ne diyordu Hacıosmanoğlu Faruk Özak'a yasa çıktıntan sonra Faruk Özak'ın desteğine ihtiyaç yok, sonrası zaten yapılır, yasa çıkması konusunda yardımına ihtiyacımız var falan demişti. Yani Faruk Özak'ın proje yasal değil yasal olsun bakarız demesi bence başından savmaktan başka bir şey değil, bunu herkes biliyor projenin önündeki engel de bu sen bu engeli kaldırmak için ne yapıyorsun ben ona bakarım. O yüzden Faruk Özak bu projeye destek vermedi afaki ve kaçamak konuştu. Faruk Özak'ta çekememezlik var mı bilmiyorum ama camiadaki herkes biliyor ki bu proje yapılırsa Nuri Albayrak tarihe geçer, en büyük başkan olur. İnşallah bu nedenden ötürü ilgili kişiler egolarının esiri olmamıştır, Bu Trabzonspor'a zarar verir. Aziz'den örnek vereceğim adam öyle bir şey yaptı ki bütün Fenerbahçe camiası Fenerbahçe'nin geleceği için çalışıyor egolar, çıkarlar çoğu şey bir tarafa bırakıldı. Trabzonspor camiasına çok benzeyen Fenerbahçe camiasındaki bölük pörçük yapı yok edildi tek ses tek yürek oldu adamlar. Biz maalesef bu kıvama gelemedik camianın ileri gelenleri hala ufak cinlikler, çıkarlar peşinde maalesef. Trabzonspor'a en büyük hizmet grupların yok edilmesi olacaktır. Grupçuuluk değil bireycilik ön plana çıkmalı. Toplu oy ve sahiplerinin sesi dönemleri kapanmalı.

Albayrak'ın istifa edip genel kuruldan kaçtığını sanmıyorum, Aralık ayında da genel kurul var 6 ayda iki genel kurul kulübe zarar verir diyor, buna bende katılıyorum. Şu anda genel kurul olsa dahi Albayrak'ın yine seçileceğini düşünüyorum, fark eden bir şey olmayacak.

Daha önce olacakları yazmıştım, Trabzonspor ikinci yarıda güzel bir şablon yakaladı şu halimizle lige başlasaydık şampiyon olabilirdik. Bu nedenle 2, 3 tane kaliteli transfer yapılacak, takım önümüzdeki sezona iyi başlayacak, Aralık kongresine takım ligde ilk 3 içinde girecek, bu süre zarfında saha sonuçları iyi gideceği için muhalif sesler azalacak, bu istifalar sayesinde yönetimde gereksiz tartışmalar olmayacak. Kongreye kadar stat konusu büyük oranda netleşecek belki de kazma vurulacak, Trabzonspor çalkantılı bir dönemden çıkarak yükselişe geçeçek. Bu benim öngörüm Büyük ihtimalle de böyle olacak.
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

SELIMMM1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu kadar başarısızlık ortada iken külübün ne hale getirildiği ortadaykan yok stad yapacakmış da 6 ay sonra kongre varmıs da la fontaineden masalllar..

adama demezler mi iki senedir başkansın ne yaptın ki şimdi yapacan

bi de hala daha savunuyorlar ya deli olacam ya herhalde savununlar başka klübün taraftarı içimize sızmış başka türlü insanın bu yönetimi savunmasına imkan yook..

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ahmet abi

Bu nedenle 2, 3 tane kaliteli transfer yapılacak, takım önümüzdeki sezona iyi başlayacak, Aralık kongresine takım ligde ilk 3 içinde girecek, bu süre zarfında saha sonuçları iyi gideceği için muhalif sesler azalacak, bu istifalar sayesinde yönetimde gereksiz tartışmalar olmayacak. Kongreye kadar stat konusu büyük oranda netleşecek belki de kazma vurulacak, Trabzonspor çalkantılı bir dönemden çıkarak yükselişe geçeçek. Bu benim öngörüm Büyük ihtimalle de böyle olacak.[/COLOR]
    bal damlıyor mübarek, umarım senaryonun devamı yani 2. yarı da aynı güzellikte geçer faruuuk
    Rüyaları gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktır...

zeki gursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

arkadaşlar bi önceki sayfadada yazdım, Trabzonspor kulüp başkanlığı bu kadar ucuzmu...
    bu adam bırakıp gitmeye kalksa dahi yakasına yapışıp buraya gelmesinde en önemli etken olan verdiği sözlerin niye tutulmadığının hesabının sorulması gerkmezmi?
    biz istifa diye baarıyoruz , çok başarısız ayrı mevzu ama bu adam eğer adamsa verdiği sözleri tutacak kardeşim, adamlık bunu gerektirir..sen başkan olunca projelerim bunlar bunlar de sonra ye kukübün parasını söylediklerinin hiçbirini yapma rantını sağla ondan sonrada taraftar istemiyo diye istifa et...bu kulübün paralarının itibarının değerini kaybbetiren adama hesap sormamız lazım istifasını değil...adaletmi bu? adam attı tuttu başkan oldu ama söyledikleri külliyen yalan fos olduğu ortaya çıktı..mazeret üretmesin sözünü tutsun...o stadıda yapsın alacağım dediği yıldızlarıda alsın..bizim baskımız bu yönde olmalı..ben başkandan sözünü tutup deilikanlı gibi davranmasını bekliyorum..adam olan adam sözünde durur...
    .... yok, sadece takım değil; bir yaşam biçimidir Trabzonspor!

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Ahmet abi

Bu yönetime daha doğrusu başkana tamamen inşaat yapacak diye destek verdim. Ve şunu biliyorum ki Albayrak bu işi yapamazsa Trabzonspor camiasında bu işi yapacak başka bir insan zor bulunur. Stat yapmak için her şey müsait aslında. Seçimler işi biraz karıştırdı. Yasa olayına gelince, Hacıosmanoğlu'nun hepimiz eleştiriyoruz ancak arada doğru bir şeyler de söylüyor. Ne diyordu Hacıosmanoğlu Faruk Özak'a yasa çıktıntan sonra Faruk Özak'ın desteğine ihtiyaç yok, sonrası zaten yapılır, yasa çıkması konusunda yardımına ihtiyacımız var falan demişti. Yani Faruk Özak'ın proje yasal değil yasal olsun bakarız demesi bence başından savmaktan başka bir şey değil, bunu herkes biliyor projenin önündeki engel de bu sen bu engeli kaldırmak için ne yapıyorsun ben ona bakarım. O yüzden Faruk Özak bu projeye destek vermedi afaki ve kaçamak konuştu. Faruk Özak'ta çekememezlik var mı bilmiyorum ama camiadaki herkes biliyor ki bu proje yapılırsa Nuri Albayrak tarihe geçer, en büyük başkan olur. İnşallah bu nedenden ötürü ilgili kişiler egolarının esiri olmamıştır, Bu Trabzonspor'a zarar verir. Aziz'den örnek vereceğim adam öyle bir şey yaptı ki bütün Fenerbahçe camiası Fenerbahçe'nin geleceği için çalışıyor egolar, çıkarlar çoğu şey bir tarafa bırakıldı. Trabzonspor camiasına çok benzeyen Fenerbahçe camiasındaki bölük pörçük yapı yok edildi tek ses tek yürek oldu adamlar. Biz maalesef bu kıvama gelemedik camianın ileri gelenleri hala ufak cinlikler, çıkarlar peşinde maalesef. Trabzonspor'a en büyük hizmet grupların yok edilmesi olacaktır. Grupçuuluk değil bireycilik ön plana çıkmalı. Toplu oy ve sahiplerinin sesi dönemleri kapanmalı.

Albayrak'ın istifa edip genel kuruldan kaçtığını sanmıyorum, Aralık ayında da genel kurul var 6 ayda iki genel kurul kulübe zarar verir diyor, buna bende katılıyorum. Şu anda genel kurul olsa dahi Albayrak'ın yine seçileceğini düşünüyorum, fark eden bir şey olmayacak.

Daha önce olacakları yazmıştım, Trabzonspor ikinci yarıda güzel bir şablon yakaladı şu halimizle lige başlasaydık şampiyon olabilirdik. Bu nedenle 2, 3 tane kaliteli transfer yapılacak, takım önümüzdeki sezona iyi başlayacak, Aralık kongresine takım ligde ilk 3 içinde girecek, bu süre zarfında saha sonuçları iyi gideceği için muhalif sesler azalacak, bu istifalar sayesinde yönetimde gereksiz tartışmalar olmayacak. Kongreye kadar stat konusu büyük oranda netleşecek belki de kazma vurulacak, Trabzonspor çalkantılı bir dönemden çıkarak yükselişe geçeçek. Bu benim öngörüm Büyük ihtimalle de böyle olacak.
    Insallah oyle bise olsun ben onun kelinden operim....2nci yari senaryosunu da yazarmisin lutfen ben hep kotu seyler dusunuyorum...
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

Nereden
    İstanbul

Alıntı ozcan_asanoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bal damlıyor mübarek, umarım senaryonun devamı yani 2. yarı da aynı güzellikte geçer faruuuk
    Özcan abi orası ilk öngörümün gerçekleşmesi durumunda olacak. Ondan sonra şampiyoluk öngörülerinde de bulunabiliriz
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bende Albayrağın takımın iyiliği için orda durduğunu sanmıyorum.Tv gördüm gol yedikten sonra bile sırıtabilen bir adama nasıl başkan diyeeğimki.....

yönetiminin yarısı gitmiş inatla koltuğa oturmaya çalışıyor....

oturma nedenide şu yakında seçimler var... seçimden önce istifa ederse birileri zarar görecek... mevzu bu kadar basit.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende Albayrağın takımın iyiliği için orda durduğunu sanmıyorum.Tv gördüm gol yedikten sonra bile sırıtabilen bir adama nasıl başkan diyeeğimki.....

yönetiminin yarısı gitmiş inatla koltuğa oturmaya çalışıyor....

oturma nedenide şu yakında seçimler var... seçimden önce istifa ederse birileri zarar görecek... mevzu bu kadar basit.....
    Bence oturdugu her saniye daha cok zarar goruyor o birileri...
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Tam olarak benzeri olmasa da hatırladığım kadariyle 3, 5 sene önce bir kongrenin sonucunda en çok oyu Ahmet Ağaoğlu almasına rağmen Özkan Sümer'in listesinden daha çok kişi seçilmiş Özkan Sümer başkanlığı bırakmak istemedi ve Ahmet Ağaoğlu yönetime seçilen listesindeki isimlerle istifa edip görevi Özkan Sümer'e bıraktı. Hani şu Erol Tuna'lar felan vardı ya o seçim de benzer bir durum oldu. Yedek üyelerle yola devam edildi. Ha onlar tazeydi şimdikiler bayat ayrı konu
    Evet Faruk, o kongre bir futbol klubünün tarihinde görülmeyecek derecede ilginç ama bir o kadar da demokratik bir kongre idi. Delegeler Ağaoğlu'nu başkan görmek istemiş ama listesine aynı oranda destek vermeyerek bazı isimleri çizmişti. Kısacası Ağaoğlu ile Sümer'e, "Biz Ağaoğlu'nun başkanlığında ama iki listenin karışımından oluşan daha güçlü bir yönetim kurulu istiyoruz" mesajı verilmişti. Başka bir deyişle, koalisyona zorlanmıştı iki liste. Ama takdir edersiniz ki, bir futbol klübünde bunun uygulanma şansı pek yoktu. Nitekim öyle oldu ve işi karıştırmamak adına Ağaoğlu ve onun listesinden yönetime girenler çekildi, Özkan Sümer yedek üyelerle yoluna devam etti. (Rahmetli Mehmet Tan da kongrenin bu tavrını zamanında çok övmüştü)

Bu tecrübenin ardından da tüzük değişikliği yapıldı ve artık kongrelerde isim çizme yok. Bir başkana oy veriyorsan O'nun listesini de peşinen kabul ediyorsun demektir, listeden isim çizmek artık yasak.
    Bertrand Russell : "İstediğiniz bazı şeylere sahip olamamak, mutluluğun bir parçasıdır."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)