Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonsporumuza Sahip Çýkýyoruz!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Standart Trabzonsporumuza Sahip Çýkýyoruz!

Deðerli Bordomavi.net üyeleri, abilerim,kardeþlerim ve tüm Trabzonspor'a gönül vermiþ dostlar artýk bardaðýn taþtýðý günlerdeyiz.Sesimizi çýkarmamýz en azýndan burada oldumuzu hissettirmemiz gerektiði anlardayýz..Benim önerim baþlangýcý geniþ katýlýmlý gerek Trabzon'dan gerekse tüm katýlacak diðer illerden kardeþlerimizle Divan Baþkanýmýz Nizamettin Algan'ý ziyaret edip düþüncelerimizi söylemektir...Fikirlerini aldýktan sora büyük ses getireceðini düþünüyorum sonra gerekirse bu hareketimize devam ettirip makul demokratik þekilde yönetimi kongre almasýný saðlayabiliriz.. Unutmayalým ki oturdumuz yerden gitsinler, býraksýnlar , bunlarla olmaz bu iþ demekle olmuyor.. Gün sorumluluk alma vaktidir... Fikrimi sizlerin düþüncelerine sunuyorum...
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

kalavara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

Alýntý Luckdown Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Deðerli Bordomavi.net üyeleri, abilerim,kardeþlerim ve tüm Trabzonspor'a gönül vermiþ dostlar artýk bardaðýn taþtýðý günlerdeyiz.Sesimizi çýkarmamýz en azýndan burada oldumuzu hissettirmemiz gerektiði anlardayýz..Benim önerim baþlangýcý geniþ katýlýmlý gerek Trabzon'dan gerekse tüm katýlacak diðer illerden kardeþlerimizle Divan Baþkanýmýz Nizamettin Algan'ý ziyaret edip düþüncelerimizi söylemektir...Fikirlerini aldýktan sora büyük ses getireceðini düþünüyorum sonra gerekirse bu hareketimize devam ettirip makul demokratik þekilde yönetimi kongre almasýný saðlayabiliriz.. Unutmayalým ki oturdumuz yerden gitsinler, býraksýnlar , bunlarla olmaz bu iþ demekle olmuyor.. Gün sorumluluk alma vaktidir... Fikrimi sizlerin düþüncelerine sunuyorum...
    sana katýlýyorum kardeþim.trabzonspor bu yönetimin eline býrakýlamayacak kadar deðerlidir.kesinlikle artýk taraftar olarak biþeyler yapmalýyýz.yönetim her kademede sürekli hatalar yapýyor.gerek insan iliþkilerinde,gerek vizyonda gerekse yönetim anlayýþýnda büyük eksiklikler var.yönetim trabzonsporu yönetebilecek basirete sahip deðildir.derhal görevlerini býrakmalýdýr.

Trunks - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Yaþ
    40

trabzonspor bizimdir,artik biseyler yapmak gerek

darbe yapalim

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

çok geç bile kaldýk bir þeyler yapalým artýk göz göre göre trabzon eriyer

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Birilerinin tekeline geçti koca çýnar. Birileri yiyor yiyor yiyor.. Biz sadece izliyoruz.TRABZONSPOR umuz gözümüzün önünde eriyor..Biz sadece sanalda avazýmýz çýktýðý kadar baðýrýyoruz ...Nereye kadar ya .Lanet olsun nereye kadar izleyeceðiz
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

SDanýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    36

BöyLe birþey oLursa çok iyi oLur, yoksa bunLarýn gideceði yok
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çýlgýn Hamsi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

BMN Üyelerini çaðýrýyorsunuzda bundan hangi BMN Yöneticisinin haberi var ?
    Ne oluyorda böyle herkes bi tarafa çekmeye çalýþýyor hayýrdýr ?
    BMN Yöneticilerine ulaþmak çok mu zor ?
    Hadi bize ulaþamadýnýz BMN Trabzon Temsilcilerine de mi ulaþamýyorsunuz ? nedir yani ?
    Konu Külünkoðlu tarafýndan (09.05.2007 Saat 16:00 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Abi ben danýþmadan açmadým, konuyu Hilal ablamýn bilgisi dahlinde açtým. Kusura bakmayýn...
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    39

Alýntý SDanýþmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    BöyLe birþey oLursa çok iyi oLur, yoksa bunLarýn gideceði yok
    Herþey TRABZONSPOR'umuz için!!!

Yaþ
    51

Bizler istanbul takýmlarýnýn taraftarlarý kadar adi olmadýðýmýz için böyle haksýzla uðradýk ama yeter artýk ne yönetim ne de ulusal basýn bunu deðiþtirmek için birþey yapmýyor çünki yönetim ve ulusal basýn spor kulübü denemeyecek kadar fütursuz olanlardan besleniyorlar......

anaras - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    54

Alýntý Dobi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bizler istanbul takýmlarýnýn taraftarlarý kadar adi olmadýðýmýz için böyle haksýzla uðradýk ama yeter artýk ne yönetim ne de ulusal basýn bunu deðiþtirmek için birþey yapmýyor çünki yönetim ve ulusal basýn spor kulübü denemeyecek kadar fütursuz olanlardan besleniyorlar......
    bu yönetimi kimse deðiþtiremezzzzz taraftar bile deðiþtiremedi kim deðiþtirecek. adamlar kendileri isterse gider .bu kadar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)