Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor'u temsil görevi kimindir ?

Nereden
    İstanbul

Standart Trabzonspor'u temsil görevi kimindir ?

Konuyu açmak istemezdim ,ancak son günlerde TRABZONSPOR yöneticisi kimliği ile şahsi görüşlerini açıklayan yöneticilerin ortaya çıkışı, SİVAS maçının 2.nci yarısında Misafir takım Başkanı ve yöneticilerine ev sahipliği yapması gereken TRABZONSPOR genel kurulundan görev almış ve TRABZONSPOR'u temsil yetkisi verdiğimiz kişilerden hiçbirisinin tribünde olmaması , bu konuyu açmama sebep oldu.
    TRABZONSPOR kulübünü temsil hakkını genel kuruldan alan kişilerin, son günlerde görevlerini layıkıyla yapmadıklarını gözlemlemekteyim.
    TRABZONSPOR kulubünü yönetmek ilk önce o kulubü temsil etmekle başlar, kendi sahamızda şeref tribününde TRABZONSPOR temsil edilmiyor ve misafir takım yöneticileri yanlız bırakılıyor ise ( Maaaşlı görevliler ile TRABZONSPOR temsil edimemelidir) burda düşünmek gerekiyor.

Yönetim kurulu başkanı yönetim kurulu listesindeki görev dağılımını tekrar gözden geçirmek için verdiği görevleri geri istiyor.
    Sayın başkan ,TRABZONSPOR'u temsil ve yönetmek üzere genel kuruldan almış olduğunuz görevide tekrar gözden geçiriniz.
    TRABZONSPOR'u spor camiası içinde her yerde , hatta MİNİ MİNİK maçında dahi temsil etmeniz gerektiğini ve/veya bir yönetici görevlendirmeniz gerektiğini unutmayınız.( maaşlı görevli değil , seçilmiş görevli) TRABZONSPOR 'un kendi sahasında şeref trubününde temsil edilmemiş olması NEYİN BAŞLANGICIDIR?
    TRABZONSPOR ÜYE NO:12458

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

sonun başlangıcıdır.. bittik bitiyoruz..
    Hadi eyvallah..

ibzolist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yönetimdekilerin artık neden geldiklerinin deşifresidir
    şampiyonluk gerçekti hayal oldu...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Taze olduğun için yazıyorum. Dün bir sürü kamera Lig tv tanınmış gazeteciler futbol yazarları İstanbul Modern Sanat galerisinde "Şampiyon Sanat" resim sergisinin gala gecesindeydi. Dört takımın ressamları vardı ve kulüpleri temsilen yetkilileri...

Bilin bakalım hangi kulübün temsilcisi yoktu ?
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taze olduğun için yazıyorum. Dün bir sürü kamera Lig tv tanınmış gazeteciler futbol yazarları İstanbul Modern Sanat galerisinde "Şampiyon Sanat" resim sergisinin gala gecesindeydi. Dört takımın ressamları vardı ve kulüpleri temsilen yetkilileri...

Bilin bakalım hangi kulübün temsilcisi yoktu ?
    Çok çalşıyor ya bizimkiler sevdası için , gecelerini gündüzlerine katıyorlar ya ! Koltuk sevdaları olmadan , etiket yapmak için sağa sola saldırmadan (!) çalışıyorlar ya ondan gelmemiştir bizimkiler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün akşam çok zoruma gitti, bir an içimden hatta yanımdaki arkadaşlara da söyledim "ben varım" demek geldi. Trabzon'da Trabzonspor'un temsil edilemesi gibi bir rezalet olabilir mi ? Madem o koltuk boş bırakıldı kim olduğu hiç önemli değil yeterki Trabzonsporlu olsun o koltuğa gidip merhaba deyip misafir takımın başkanının elini sıkıp yanına oturacak. İnadına birisi yapmalı bunu.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)