Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 100 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rezalet!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Rezalet!...

Sevgili Duyarlı Yürek,

Uyuşturucu kullanımının, ilköğretim seviyelerine indiğini gazete haberlerinden, istatistiklerden öğreniyoruz.
    Sokaklarda kapkaç ve magandalar artık hepimizi endişe içinde bırakacak düzeydedir. Maçlarda renklerden başka farklılığı olmayan taraftarların birbirlerine saldırması toplumsal bir felaket olarak önümüzde duruyor.
    Okullarda sanal kahramanların, sanal versiyonları,birbirini bıçaklıyor, hatta öldürebiliyor. Marka bağımlısı imaj oyunları içinde, konu mankenlerine özenip evden kaçan kızlarımız, hedefi olmayan bir nesil var önümüzde. Bu çocuklardan birisi belki senin, belki benim çocuğum değil... Ama sonuçta bunlar hepimizin çocukları. Yarın senin ve benim çocuğum da olması kaçınılmazdır.
    Aslında bu nesil, oyuncaklarıyla oynaması gerekirken cephede savaşan 12 yaşındaki Kahraman Onbaşı Nezahat'in, kundaktaki bebeğini beşiğe koyup, onurunu ülkesini korumak için savaşan Nene Hatun'un, vatanını, şerefini korumak, sadece erkeklerin değil, bizim de görevimiz deyip erkek kılığına girerek savaşan Erkek Halime'nin, aklını kullanarak erkeklerin yapamadığını yapan Kılavuz Hatice'nin, her biri ayrı efsane Kara Fatma'ların ve cephane taşırken ölmek üzere olan, "Adı sorulduğunda adımın ne önemi var, benim adım Anadolu" diyen, eksi otuz - kırk derece soğukta kendisinin veya çocuğunun üzerindeki battaniyeyi taşıdıkları cephanenin üzerine örten binlerce atsız kahraman kadınlarımızın, dedelerimizin, çocukları.
    Bu nesil Fenerbahçeli Arif, Galatasaraylı Hasnun Galiplerin, Beşiktaşlı Kaptan Kazımların torunları.
    Bu gençliği, ortak değerlerde buluşturmak bizim görevimizdir. Gerçek öykülerden oluşan bu kitaplar da; vatan, bayrak, cesaret, özgüven, sevgi, saygı, dürüstlük, hoşgörü, adalet, sorumluluk gibi hem ulusal, hem evrensel değerleri işledik.
    Çocuklarımıza ve gençlerimize beğendikleri kahramanlar sorulduğunda Batman, Örümcek Adam, Rambo v.s. gibi akıllarına sanal kahramanlardan başka bir şey gelmemesi büyük bir acıdır ve yine ne acıdır ki tek bir Türk Kahraman hatırlamamaktadırlar. Onlara gerçek bir tarih bilinci vermek, özdeşim kuracakları gerçek kahramanları tanıtmak, onları ulusal ve evrensel değerlere yakınlaştıracak, ailesine bağlı, ülkesini seven bir nesil haline gelmelerine katkı sağlayacaktır.
    Saygılarımızla.
    Suat TURGUT

Şimdi bu Suat TURGUT, denen şahsa sormazlar mı?Siz hangi gençlikten bahsediyorsunuz?Sizin gençlik anlayışı sadece 3 kulüp taraftarından ibaretmidir?

Ayrıca çizilmiş olan yukardaki resimde 3 büyük takıma ait formalı şahısların Türk bayrağını tepeye dikerken,arka planda kalan Trabzonspor formalı kişiyi neden uzakta çizme gereği duydunuz?Trabzonluları nasıl olurda Türk bayrağımızdan uzak,yüzü bile gözükmeyen şahıs olarak tasvir edersiniz?Bunun bir amacı varmıdır?

Burada resmen bir bölücülük yapılıyor ve biz buna müsade edemeyiz.Evet arkadaşlar protesto için hazırmısınız?Bu arada Avukat arkadaşlar, şu işin birde adli yönünü araştırıp buraya bilgilerini bizime paylaşırlar mı?

Tel : 0212 269 50 41 - 42
    Fax: 0212 269 50 43
    E-Posta: bilgi@mavimedya.net

not:BMN olarak Çanakkale'ye yaptığımız gezimizin ne kadar büyük bir önem teşkil ettiğini şimdi daha iyi anlıyorum.
    Konu Badaloğlu tarafından (08.05.2007 Saat 16:02 ) değiştirilmiştir.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Kocaeli İl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

Her yerde, herşeyde olduğu gibi, bu şahsiyetsiz heriflere göre herşey üç ezik etrafında dönüyor...
    Trabzon'u Trabzonumuzu yok sayamazlar.
    Tepkilerimizden bıkacaklar ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Özellikle sol alt köşedeki bordo-mavi formalı çocuğu bu şekilde grafiğe eklemek terbiyesizliğin en büyüğüdür. Burada açık açık kötü niyet var ve buna çok ağır bir şekilde tepki verilmelidir.
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Her yerde her zaman, her sekilde Trabzonspor düsmanligi yapiliyor. "Trabzonspor o kulüpler kadar eski degil" mazeretini uydurabilirler. Bunun cevabi, "Birleserek Trabzonspor'un dogmasini saglayan takimlarin tarihi 100 yila yakin" seklinde olur. Canakkale'de Trabzonlu sehitlerin mezarlarini herkez gördü. PKK terörü ile yapilan mücadelede en cok sehit veren sehirlerin basinda geliyor Trabzon. Yok yani vatan millet Sakarya muhabbeti yapilmista o yüzden söylüyorum. O resimde Trabzon formasi giymis adami ya oraya hic koymayacaklardi, ya da digerleri ile birlikte o bayraga en cok sahip cikan sehirlerden birisi olan Trabzon sehrinin insanini da o bayraga yapismis sekilde göstereceklerdi. Uzaktan bakiyor seklinde bir resim, digerleri vatan bayragi icin mücadele verirken o sadece seyrediyor gibi bir sey oluyor. Ben simdi mailimi uygun bir dille yollayacagim. Siz de öyle yapin. Küfürlü ve kaba mesajlari okumadan kapatirlar. Olur da bu kadar gavurluk olmaz. Tipki eskiden oldugu gibi bu takimin önünde bir gün yine köpek gibi egilmek zorunda kalacaklar.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

evet iş başına.biz bıkmayacağız.onlar bıkana kadar
    T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Konuyla ilgili bir açıklama:

....yaptığı açıklamada, kendilerinin sadece 3 büyük takımlarla ilgili çalışmalar yapmadığını belirterek, “Nenehatun, kadın kahramanlar, Çanakkale Destanı adı altında çalışmalar hazırladık. Çalışmalarımızda özellikle çocukları hedef aldık. Biz bunları çizgi roman olarak hazırladık. Bunları hazırlarken tarih kaynaklarından yararlandık. Bu çalışmaları sadece Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş destanı olarak değil de hepsini Çanakkale destanı olarak algılamak lazım. Trabzonspor Kulübü 1967 yılında kuruldu. Trabzonspor, Çanakkale savaşı yıllarında kurulmamıştı. Bu fotoğraftaki Trabzonsporluyu arkadan gelen kulüpler anlamında yorumlamak lazım, kesinlikle art niyetle yapılmış bir çalışma değildir” dedi.

Çanakkale Savaşında bir çok kulübün şehidi olduğunu ve bir posterde hepsine yer vermek mümkün olmadığını vurgulayan Yılmaz, şunları söyledi:

“Türkiye"de Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş Trabzonspor kulüpleri daha çok bilindiği için böyle bir yol seçtik. Bizler bütün çalışmalarımızı tarihi arşivlerden alıyoruz.. Çanakkale fotoğrafına Trabzonspor"u da koymamızın doğru olmayacağını düşündük, çünkü o dönemde Trabzonspor yoktu. Trabzon"dan çok şehidin olduğunu da kesinlikle kabul ediyoruz. Bu çalışma tamamen iyi niyetli ve belgelere dayanarak yapılmıştır. Aslında Trabzonspor"u oraya bu şekilde koymasaydık daha iyi mi olurdu, Trabzonsporluları üzeceğimizi hesap edemedik. Burada Trabzonspor niye yok denilmesin diye böyle bir çalışma yaptık.

Kaynak Haber61.net

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Valla onu çizeni bi kaşık suda boğmak istiyorum
    Bir Gün Mutlaka!!

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bu haber netimizde daha önce de vardı ve biz protestomuzu göndermiştik...ama gene gönderirim ya bizi çıkartın o resimden ya da bayrağı tutan yapın ama yanlız değil diğer anadolu takımları ile birlikte biz orada bir bütündük ama ukela medya bizi dışlıyor istanbulun uşakları...
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özellikle sol alt köşedeki bordo-mavi formalı çocuğu bu şekilde grafiğe eklemek terbiyesizliğin en büyüğüdür. Burada açık açık kötü niyet var ve buna çok ağır bir şekilde tepki verilmelidir.
    ben söyleyecektim kaya abi önce davranmış.bu ne demektir ya?bu adm bizlere hesap vermelidir
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Zaten mazeretlerini öyle sunmuşlardı yanlış hatırlamıyorsam . Yok o tarihte yokmuş TRABZONSPOR. Pislik herifler. Hepsi adi bunların.
    Poyraz çok güzel özetlemişsin.
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu VATAN yanlizca ISTANBULDANMI ibaret be ADAM??

Ulan sizin topunuza ne desem simdi???
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Forumdan Uzaklaştırılmıştır TameRHan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu gibi insanlar toplumun en alt kesiminden olanlar yani kısacası ezik diye nitelendirilen insanlardır.
    Hadi 3 istanbul takımını kahraman yaptın diyelim Trabzonspor'u neden uzakta tuyuyorsun bre deyyus? Trabzon kaç binlerce evladını vatana şehit vermiş,o yıllarda trabzon okullarında mezun verilmiş mi hiç araştırdın mı da gelmiş 3 istanbul takımlarının yanında trabzonsporu küçük düşürmek istiyorsun!!!

bu adama, bu anlayışa,bunun gibi düşünenlere PROTESTO!!

mailden çok telefonla aramaya özen gösterelim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı GaMZe61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

....yaptığı açıklamada, kendilerinin sadece 3 büyük takımlarla ilgili çalışmalar yapmadığını belirterek, “Nenehatun, kadın kahramanlar, Çanakkale Destanı adı altında çalışmalar hazırladık. Çalışmalarımızda özellikle çocukları hedef aldık. Biz bunları çizgi roman olarak hazırladık. Bunları hazırlarken tarih kaynaklarından yararlandık. Bu çalışmaları sadece Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş destanı olarak değil de hepsini Çanakkale destanı olarak algılamak lazım. Trabzonspor Kulübü 1967 yılında kuruldu. Trabzonspor, Çanakkale savaşı yıllarında kurulmamıştı. Bu fotoğraftaki Trabzonsporluyu arkadan gelen kulüpler anlamında yorumlamak lazım, kesinlikle art niyetle yapılmış bir çalışma değildir” dedi.

Çanakkale Savaşında bir çok kulübün şehidi olduğunu ve bir posterde hepsine yer vermek mümkün olmadığını vurgulayan Yılmaz, şunları söyledi:

“Türkiye"de Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş Trabzonspor kulüpleri daha çok bilindiği için böyle bir yol seçtik. Bizler bütün çalışmalarımızı tarihi arşivlerden alıyoruz.. Çanakkale fotoğrafına Trabzonspor"u da koymamızın doğru olmayacağını düşündük, çünkü o dönemde Trabzonspor yoktu. Trabzon"dan çok şehidin olduğunu da kesinlikle kabul ediyoruz. Bu çalışma tamamen iyi niyetli ve belgelere dayanarak yapılmıştır. Aslında Trabzonspor"u oraya bu şekilde koymasaydık daha iyi mi olurdu, Trabzonsporluları üzeceğimizi hesap edemedik. Burada Trabzonspor niye yok denilmesin diye böyle bir çalışma yaptık.

Kaynak Haber61.net
    O zaman hiç koymayacak. Unutulmasınki 67'de kurulan Trabzonspor'un geçmişi koca bir tarihtir.
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sevgili Duyarlı Yürek,
    Buyur Canım,
    Uyuşturucu kullanımının, ilköğretim seviyelerine indiğini gazete haberlerinden, istatistiklerden öğreniyoruz.
    Sokaklarda kapkaç ve magandalar artık hepimizi endişe içinde bırakacak düzeydedir. Maçlarda renklerden başka farklılığı olmayan taraftarların birbirlerine saldırması toplumsal bir felaket olarak önümüzde duruyor.Okullarda sanal kahramanların, sanal versiyonları,birbirini bıçaklıyor, hatta öldürebiliyor. Marka bağımlısı imaj oyunları içinde, konu mankenlerine özenip evden kaçan kızlarımız, hedefi olmayan bir nesil var önümüzde. Bu çocuklardan birisi belki senin, belki benim çocuğum değil... Ama sonuçta bunlar hepimizin çocukları. Yarın senin ve benim çocuğum da olması kaçınılmazdır.
    Valla doğru söylüyorsun. Özellikle yaşadığım şehirde aynen dediğin gibi olaylar.
    Aslında bu nesil, oyuncaklarıyla oynaması gerekirken cephede savaşan 12 yaşındaki Kahraman Onbaşı Nezahat'in, kundaktaki bebeğini beşiğe koyup, onurunu ülkesini korumak için savaşan Nene Hatun'un, vatanını, şerefini korumak, sadece erkeklerin değil, bizim de görevimiz deyip erkek kılığına girerek savaşan Erkek Halime'nin, aklını kullanarak erkeklerin yapamadığını yapan Kılavuz Hatice'nin, her biri ayrı efsane Kara Fatma'ların ve cephane taşırken ölmek üzere olan, "Adı sorulduğunda adımın ne önemi var, benim adım Anadolu" diyen,
    Valla sizin cenahdan son elli ( rakamla 50) yıldır. Anadolu kelimesi ağızlardan çıkmadı bundan sonrada çıkacağını zannetmiyorum. Belkide bu yüzden Anadolu temiz kalmaya devam edecektir.
    Çocuklarımıza ve gençlerimize beğendikleri kahramanlar sorulduğunda Batman, Örümcek Adam, Rambo v.s. gibi akıllarına sanal kahramanlardan başka bir şey gelmemesi büyük bir acıdır ve yine ne acıdır ki tek bir Türk Kahraman hatırlamamaktadırlar. Onlara gerçek bir tarih bilinci vermek, özdeşim kuracakları gerçek kahramanları tanıtmak, onları ulusal ve evrensel değerlere yakınlaştıracak, ailesine bağlı, ülkesini seven bir nesil haline gelmelerine katkı sağlayacaktır.
    Bi yemin et.. Tarih bilinci nedir ? kendi doğduğu toprakları bırakıp kilometrelerce ötede bulunanlara taşeronluk yapmakmıdır ? Türk tarihini çocuklarımıza anlatamanın eksikliğini hisseden bir vatandaş olsanız buna ilk önce Türk tarihinde bulunan kahramanlıkları ve kahramanlardan başlardınız. Gün gibi ortada olan adı sanı da belli olan kahramanlar yetiştirmiş bir ülkedeyiz. Kaçışlarıyla gurur duyanlar 8000 kilometre öteden gelip buz gibi sulara girip firar eden dedelerini yad ediyor. Biz çocuklarımıza Çanakkale'yi öğretemiyoruz bunun mücadelesini veriyoruz deseydin sana inanırdım.
    İtibarı bir değerin yok gözümde ve gözümüzde...

.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Hadi TRABZONSPOR yoktu diyelim tamam . O tarihte sadece bu 3 tane ezik mi vardı Türkiye de ?????

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

madem kötü niyet yoktu, madem Trabzonspor o yıllarda kurulmadıydı,
    peki niye ozaman uzaktan bi gölge gibi eklemişler resime. ozaman hiç eklemeseydiler. belki inandırıcı olabilirdiler. hem Trabzonspor kurulmamıştı diyeceksin hemde uzaktan seyreden bi Trabzonsporlu resimi ekleyeceksin. yok öyle. hiç inandırıcı değiller.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

haysiyetsiz şerefsiz insanlar !!!!
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tselif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi TRABZONSPOR yoktu diyelim tamam . O tarihte sadece bu 3 tane ezik mi vardı Türkiye de ?????
    Trabzonspor yoktu ama baba gibi Trabzon lisesi vardı...Buyursunda tarih okusun biraz...

http://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzon_Lisesi

Kuruluşundan itibaren 23 yıl idadi adı ve biçimi ile öğrenimini sürdüren okul; 1910-1911 Öğretim yılında Sultani oldu. Okul Trabzon Sultani’si olarak anılmaya başlandı. 1913 yılı İmparatorluğun çökmeye başladığı dönemdir. Savaş yıllarında Trabzon Sultani öğrencilerinden ir kısmı cepheye, bir kısmı iç bölgelere, bir kısmı da batıya doğru dağıldı. Okul tamamen boşaltıldı. 1914-1915 cihan harbi nedeniyle mektep hastane olarak kullanıldı. 1915-1916, 1916-1917 yıllarında Rus işgal nedeniyle öğrenim yapılamamıştır. Çanakkale savaşına giden öğrenciler savaştan geri dönememişlerdir.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ceza alacak ise bunlara dediğim sözden ötürü alayım valahi içime oturmaz..
    Ama bu yaptıkları en azami söylem ile "şerefsizlik"..
    Daha aşağıda bir sözcük kullanırsam övmüş hatta bundan sonra da şerefsizlik etmelerine belki de teşvik etmiş olurum.
    Yuh!
    Facebook

Sakin çocuk KHE

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı GaMZe61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor Kulübü 1967 yılında kuruldu. Trabzonspor, Çanakkale savaşı yıllarında kurulmamıştı. Bu fotoğraftaki Trabzonsporluyu arkadan gelen kulüpler anlamında yorumlamak lazım, kesinlikle art niyetle yapılmış bir çalışma değildir” dedi.

“Türkiye"de Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş Trabzonspor kulüpleri daha çok bilindiği için böyle bir yol seçtik.
    Böyle bir mazeret uydurulacagini bildigim icin ilk yazimda cevabini yazmistim. "Birleserek TZrabzonspor'un dogmasini saglayan kulüplerin tarihi 100 yila yakindir" Ayrica Istanbul kulüpleri cok biliniyormus. Trabzonspor'u tanimayan bir kisiyi gösterebilir mi bana Türkiye'de. Adiler.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

la havle vela guvvede.. açıklamalara bakarmısın.. istanbul ingilizlerin elinde..
    vatanı anadolu kurtarmış.. çocuklara vatanı istanbul kurtadı diyolar. yok öyle yağma..
    Hadi eyvallah..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hem çocuklarımızın tarihini daha iyi bilmesi, tarihine sahip çıkması için yapılmış bir çalışma olduğu idda ediliyor hem de gs, fb ve bjk dışındaki takımlar hiçe sayılıyor. Bu resimde bayrağı tutan bir Trabzonsporlu da olsa farketmezdi. Eğer birlik mesajı verilmek isteniyorsa ve bu takımlarla simgeleniyorsa; Omuz omuza savaşan tüm illerimizin temsilcilerinin yer alması gerekirdi.
    böyle bir resim koymalarının amacı bu birlikteliği anlatmak olamaz çünkü tam tersine İstanbul- Anadolu ayrımı yapılarak kafada soru işareti bırakılıyorlar.
    Fanatik Pacci

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor yoktu ama baba gibi Trabzon lisesi vardı...Buyursunda tarih okusun biraz...

http://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzon_Lisesi

Kuruluşundan itibaren 23 yıl idadi adı ve biçimi ile öğrenimini sürdüren okul; 1910-1911 Öğretim yılında Sultani oldu. Okul Trabzon Sultani’si olarak anılmaya başlandı. 1913 yılı İmparatorluğun çökmeye başladığı dönemdir. Savaş yıllarında Trabzon Sultani öğrencilerinden ir kısmı cepheye, bir kısmı iç bölgelere, bir kısmı da batıya doğru dağıldı. Okul tamamen boşaltıldı. 1914-1915 cihan harbi nedeniyle mektep hastane olarak kullanıldı. 1915-1916, 1916-1917 yıllarında Rus işgal nedeniyle öğrenim yapılamamıştır. Çanakkale savaşına giden öğrenciler savaştan geri dönememişlerdir.
    Tamam işte bu yazıyı alıp onların gözüne sokalım hadii

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bu sahisa Trabzonsporun tarihini anlatan kitap yollamaliyiz sanirim, O buyuk zaferi bukadar kucumseyen ve birakin 3 kuluple futbolla bagdastiranlarin nekadar aciz oldugu ortadadir. Kulupculuk Vatan sevgisinden buyukmudur ? Trabzonspor veya herhangi bir kulup hicbirseydir Vatan olmadikca, bu vatan icin savasip canini veren butun sehitlerimizi kucuk dusuruyor bu cizgi.

Yaziklar olsun!
    Kücük beyinlerin yönettigi büyük takimdir, Trabzonspor!

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Söyle durdum durdum düsündüm.

Yok renkdaslarim yoooooooooook.

Hic kizmayin bu eziklere!

Suc bizde.

Evet! Suc bizde!

Ben daha öncede defalarca yazdim.

BASIN "GELDI" TRABZON BITTI!!!

Bu Istanbul Basini Türkiye Cumhuriyeti Topraklarinda Istanbuldan baska Sehir yokmus gibi davranmaya devam ederse, üc eziklerin disinda kalan hicbir Takima önem vermezse, herzaman ve heryerde bu ezikleri saatlerce ve sayfa sayfa Konu ederse ve digerlerine 2 Dakika ile 3 Satir yer ayirirsa biz bunlari cooooooook görürüz coooooook.

Anadolu Takimlari elele vermeden, bu Ligdan cekilib bunlari kendi haline birakmadan bu isler düzelmez.
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)