Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 100 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rezalet!...

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ankaragücüde 1910 yılında kurulmuştu onu niye almadılar madem.!!
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı GaMZe61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyla ilgili bir açıklama:

....yaptığı açıklamada, kendilerinin sadece 3 büyük takımlarla ilgili çalışmalar yapmadığını belirterek, “Nenehatun, kadın kahramanlar, Çanakkale Destanı adı altında çalışmalar hazırladık. Çalışmalarımızda özellikle çocukları hedef aldık. Biz bunları çizgi roman olarak hazırladık. Bunları hazırlarken tarih kaynaklarından yararlandık. Bu çalışmaları sadece Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş destanı olarak değil de hepsini Çanakkale destanı olarak algılamak lazım. Trabzonspor Kulübü 1967 yılında kuruldu. Trabzonspor, Çanakkale savaşı yıllarında kurulmamıştı. Bu fotoğraftaki Trabzonsporluyu arkadan gelen kulüpler anlamında yorumlamak lazım, kesinlikle art niyetle yapılmış bir çalışma değildir” dedi.

Çanakkale Savaşında bir çok kulübün şehidi olduğunu ve bir posterde hepsine yer vermek mümkün olmadığını vurgulayan Yılmaz, şunları söyledi:

“Türkiye"de Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş Trabzonspor kulüpleri daha çok bilindiği için böyle bir yol seçtik. Bizler bütün çalışmalarımızı tarihi arşivlerden alıyoruz.. Çanakkale fotoğrafına Trabzonspor"u da koymamızın doğru olmayacağını düşündük, çünkü o dönemde Trabzonspor yoktu. Trabzon"dan çok şehidin olduğunu da kesinlikle kabul ediyoruz. Bu çalışma tamamen iyi niyetli ve belgelere dayanarak yapılmıştır. Aslında Trabzonspor"u oraya bu şekilde koymasaydık daha iyi mi olurdu, Trabzonsporluları üzeceğimizi hesap edemedik. Burada Trabzonspor niye yok denilmesin diye böyle bir çalışma yaptık.

Kaynak Haber61.net
    Eğer fonda o BordoMavi forma hiç olmasa idi belki bu ifadeyi zerre miktar ciddiye alırdım.
    Ama bu adiler üç ezikleri önde gösterip Trabzonspor'u sanki olanları seyreden herhangi bir şey gibi resmetmişler... Buna ne demeli..
    Düpedüz karalama, düpedüz tahrik..
    Kaşınıyor bir tarafları adilerin!
    Facebook

Sakin çocuk KHE

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Renkdaslarimdan birisi kendini tutamayip bunlara söverse asla ve asla ceza vermeyin Sayin Adminlerim.

LÜTFEN VERMEYIN!!!!
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Herkez protesto mailini uygun ve güzel bir sekilde yazip yollasin. Ben yolladim.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Ycandan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Trabzonspor hakkında ne kadar az bir bilgiye sahip oldukları çok net.Araştırma gereği bile duymamışlar.En acısıda başta Ali Şen gibi ne olduğu belli olmayan insanlar Kurtuluş savaşında takımlarının yaptığı kahramanlıkları anlatıp durur moralimizi bozarlar.Sanki onlar savaşırken bizim atalarımız yan gelip yatıyorlardı.Bizim ve diğer köklü kulüplerin kahramanlıkları hep arka planda bırakıldı.Örnek KSK.

Karşıyaka Kulübü'nün bir numaralı üyesi ve kurucusu Kadızade Zühtü Işıl, 1.Dünya Savaşı ve Milli Mücadele'de 8 yıl Türk ulusunun bağımsızlığı için cepheden cepheye koşar, hatta Filistin cephesinde “Kanal Harekatı” sırasında İngilizler'e esir düşer.
    Kulübün renkleri yeşil ve kırmızıdır. Kuruluş yıllarının koşullarında yeşil ve kırmızının, ulusalcı ve dinsel birleştirici anlamları bulunmaktadır. Yeşil Müslümanlığı, kırmızı da Türklüğü temsil eder.
    Kaptan Raşit Kadızade, Suat Karşıyaka, Refik Civelek, Kaleci Salih, Çakır Kemal, Örnekköylü Hüseyin, İtalyan Hanri Barter, Kemal Paşalı Sarı Ali, Muharrem Hüsamettin ve Zühtü Işıl, yeşil-kırmızılıların tarihindeki ilk on biridir. Kuruluş aşamasında altı genç ile birlikte Hüsnü Tonak, Tahir Bor, Fevzi Fikri Altay ve Sezai Çullu da yer almıştır. Kurulan takım, Birinci Dünya Savaşı ve Kurtuluş Savaşı'na kadar yabancılarla kıra kırana maçlar oynamıştır.
    Santrafor olarak oynayan eski Başbakanlardan Adnan Menderes'in de bulunduğu takım, Kurtuluş Savaşı'na katılmıştır. Anadolu'da Mustafa Kemal'in ordularına katılan takım, çeşitli cephelerde savaştı. İzmir'e ilk giren kuvvetler içinde yer alan Karşıyakalılar, vatanlarını düşman işgalinden kurtardılar

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu resim ilk olarak Zaman gazetesinin ekinde 18 Mart olması lazım tam olarak hatırlamıyorum. Orada kullanılmıştı ! Gamze'nin mesajında ki gibi bir açıklama vardı gazetede .. O tarihte Trabzonspor kurulmamıştı ama kuruluşundan sonra ki yılları tasvir etmek sonradan 3 kulübe rakip vatana sahip çıkmak amacı güdülerek gençlerin yaşamlarında yer almıştı diye yazılmıştı.
    Konu Lapina tarafından (08.05.2007 Saat 16:50 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

istenmiyoruz sevilmiyoruz dışlanıyoruz

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı kafkaf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor hakkında ne kadar az bir bilgiye sahip oldukları çok net.Araştırma gereği bile duymamışlar.En acısıda başta Ali Şen gibi ne olduğu belli olmayan insanlar Kurtuluş savaşında takımlarının yaptığı kahramanlıkları anlatıp durur
    fe-be'nin Canakkale savaslari sirasinda düsman kuvvetleri ile futbol maci yaptigini biliyor muydunuz? Cephede savasacaklari yerde isgal gücleri ile top oynamislar.

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

mail yağmuruna boğlaım lemanda olduğu gibi özür dileteceğiz
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor yoktu ama baba gibi Trabzon lisesi vardı...Buyursunda tarih okusun biraz...

Kuruluşundan itibaren 23 yıl idadi adı ve biçimi ile öğrenimini sürdüren okul; 1910-1911 Öğretim yılında Sultani oldu. Okul Trabzon Sultani’si olarak anılmaya başlandı. 1913 yılı İmparatorluğun çökmeye başladığı dönemdir. Savaş yıllarında Trabzon Sultani öğrencilerinden ir kısmı cepheye, bir kısmı iç bölgelere, bir kısmı da batıya doğru dağıldı. Okul tamamen boşaltıldı. 1914-1915 cihan harbi nedeniyle mektep hastane olarak kullanıldı. 1915-1916, 1916-1917 yıllarında Rus işgal nedeniyle öğrenim yapılamamıştır. Çanakkale savaşına giden öğrenciler savaştan geri dönememişlerdir.

Gün protesto günüdür..

guci 29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu cahil insanların birazcık da olsa tarih okuması gerekir! Bunların derdi Trabzonspor'umuzu yok saymak!! GERÇEK BİR EFSANE NASIL OLUR DA GÖRMEZDEN GELİNİR! BİZİ SEVMEYEN ÖLSÜN!!!
    Bir bordon var bir de mavin
    Sevgin ömrünü yedi senelerin...

Nereden
    Avrupa Diğer

Bu topici okuyan herkez lütfen mail yollasin.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Hepsinin canı cehenneme!!!

guci 29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yahu bu resmi gördükçe ve bir de Trabzonspor oyuncusunun arka planda çizilmesi beni acayip sinir ediyor yaa. Var mıdır böyle terbiyesizlik!!! İşte böyleleri bir de futboldan bahsederler.. Yahu laftam yerine geliyor ama bir de söyleyememek var ya insanı deli ediyor!
    Haklı olduğumuz için özür diletmeli ve gereken neyse yapmalıyız arkadaşlar!
    Bir bordon var bir de mavin
    Sevgin ömrünü yedi senelerin...

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Aynı şekilde o zamanlar Vefaspor ve Anadolu üsküdar takımı da vardı.
    Bir Gün Mutlaka!!

Yasin N. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Kendilerini şereften, haysiyetten ve gururdan yoksun gören insanlar ne yazıkki itibar görmektedirler. Yapılan resim karşımızda olanların bir acizlik belgesidir. Zaman içinde İstanbul saltanatına son vermiş olan büyük bir takımın her zaman dışlandığı medya tarafından hep arka planda kaldığı görülmüştür.Türkiyenin sadece istanbul ilinden ibaret olduğunu zannedenler elbet birgün bu adice davranışın altında ezilecektir. Gün gelecektir ve Türkiyeme güneş tekrar doğudan doğacaktır, o zaman güneş bordo, gökyüzü mavi olacaktır.
    İmzam yok parmak bassam olurmu ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı RMZTS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı şekilde o zamanlar Vefaspor ve Anadolu üsküdar takımı da vardı.
    İstanbul-Beykoz v.s.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bunlar kendilerini ne sanıyor bu ülke 3 kulüpten mi oluşuyor sadece

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı macka61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunlar kendilerini ne sanıyor bu ülke 3 kulüpten mi oluşuyor sadece
    oylede o 3 kuluptr avrupdansifir puanla donen ve tromsö ya elenirseler turkiyeyi terkedriz diyenler ama yapamiyanlar

61OKTAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne insanlarımız var ya bu büyük emaneti nasıl resmediyorlar günün birlik günü olduğunu anlamadan yada işlerine gelmediğinden sırf kendi popilizimlerini böyle yüce olaya alet ediyorlar yazıklar olsun IKIYUZ ELLI BIN SEHITE BOYLE HAKARET EDEMEZSIN ARKADAS
    BENİM SEVDAM SANA
    BORDO MAVİM

Murat Hızal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tamamen popülist bir saçmalık olarak görüyorum bu resmi ve yazıyı. Aklıma nedense 300 spartalı filmi geldi.
    ''Üzgün olmaktansa öfkeli olmayı yeğlerim'' (Hodus)

Şuayip Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı huseyin75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söyle durdum durdum düsündüm.

Yok renkdaslarim yoooooooooook.

Hic kizmayin bu eziklere!

Suc bizde.

Evet! Suc bizde!

Ben daha öncede defalarca yazdim.

BASIN "GELDI" TRABZON BITTI!!!

Bu Istanbul Basini Türkiye Cumhuriyeti Topraklarinda Istanbuldan baska Sehir yokmus gibi davranmaya devam ederse, üc eziklerin disinda kalan hicbir Takima önem vermezse, herzaman ve heryerde bu ezikleri saatlerce ve sayfa sayfa Konu ederse ve digerlerine 2 Dakika ile 3 Satir yer ayirirsa biz bunlari cooooooook görürüz coooooook.

Anadolu Takimlari elele vermeden, bu Ligdan cekilib bunlari kendi haline birakmadan bu isler düzelmez.
    aynen katılıyorum sana abi aynen yani başka soze gerek yokkkk
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaşlık Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

Al işte gelde sinirlenme sonra trabzonspor taraftarı şöyle böyle işte bu yüzden halsiyetsiz ezikler
    BMN|KOCAELİ

Nereden
    Samsun

kim bu karikatürü çizen adi mahlukat ???? azıma çok güzel laflar geliyorda siteden uzaklaşmak istemiyorum!!!onların alayı anarşist,bizi eklemedikleri iyi olmuş!!!o üçünün taraftarlarının alayı uyuşturucu bağımlısı,pislik içinde yaşayan insanlar,eroinman!bizim gibi şerefli insanları yanlarına eklemedikleri iyi olmuş!
    Vasiyet ; Bordo Mavi mezar taşı
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA İSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAĞIMIZ OLMADIĞI GİBİ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERİR ''

bu şekilde resim yapan şahsın şerefinden endişe ediyorum..bizler trabzonlu olarak kendimizi bu ülkenin bekcileri gibi görüyoruz..bunu daha öncede ıspatladığımızı düşünüyorum..butip düşünceli insanlara sadece şunu diyorum merak etmeyin bizler ölmediğimiz sürece meydan size asla kalmayacaktır.biz trabzonluyuz..bizi yıkmaya çalışanın önce kolunu sonra kafasını kırarız..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)