Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Khas Üniversitesi Rezaleti

Standart Khas Üniversitesi Rezaleti

şimdi bunu yazmazsam içimde kalır.
    öyle bi okul düşünün ki butun bahar senlıklerı ücretsızken o bıletlerı 30 mılyondan satısa sunsun. hemde bu sadece ilk bıletler ıcın sonrasında fiyatlar 39 ve hatta kapıda alma gıbı bı durum soz konusu olursa 50 60. gecen sene durum buydu cunku. ee pekı bu rezalet sadece parayı verene kadar mı kesınlıkle hayır. içeriye giren arkadaslar topu topu 2-3 donum arazı ıcerısınde tutulacaklar hemde yuzlerce kısı. burda bıtıyo mu pekı? nerde etkınlık sabah saatlerınde baslıo ve gece 12 ye kadar suruyo. allahın selımpasasında yapılıo. ve bu saatte okula gelen ınsanlar ıcerıye gırdıkten sonra dısarıya bırakılmıyor.. daha doğrusu 2-3 donum arazıde sıkıldınız dısarıya cıkmak ıstıyosunuz aksam gelır konserı dınlerım dıyerek dısarı cıkmak serbest ama aldıgınız kombine kart olması ragmen içeri tekrar sokulmuyosunuz.
    amaç mı? bedava olan senlıklerde oğrencılere faiş fiyattan bilet sattıkları yetmıyor. içeride yemek yemenızı her turlu ıhtıyacınızı gidermenizi amaçlıyorlar. tabıkı normal fıyatın 5-10 katı gıbı ufak bır farkla. dısarıdan hıcbırsey sokamıyorsunuz. vs vs...

yanı kadır has unı. bahar senlıklerı her zman oldugu gıbı yıne rezalet.
    okulun eğitim konusundaki ıcler acısı durumuna ıse hıc gırmıyorum.
    ortadirek tiyatrosu

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

gerçekten böyle bir durum varsa rezalet ötesi...ama ben özel bir üniversite olduğunu göz önüne aldığım zaman o fiyatların para ile okuyan kişiler için hiçbirşey olmadığını düşünüyorum...ha gelelim şuraya...girdikten sonra çıkamıyormuşsun...bu da çok ama çok saçma biz hacettepenin şenliklerine gitmiştik...tekrar içeri girebilmemiz için kolumuza bir damga vurmuşlar .....ve 3 günlük festival sadecama sadec 10 ytl idi....

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

konya selçukta parasızdı şenlik için para mı alınırmış saçmalık
    Bordomavi.net

galyanlim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

bizdede paralı ama bu kadar uçuk bi ücret yok
    ama getirilen sanatçılarda çok ii sanatçılar değil
    medicina humaniem veterineria humatitem

valla açıkçası özel universite olduğu için çok da acayip bir durum sözkonusu değil bence.Geçen sene KHAS.ÜNİ.de Gençlik Ve Çınaraltı Tarih kulübü'ndeydim.hiç unutmuyorum ilk kantine gittiğimde 3 ytl gayfe parası vermiştim,tost mu onu hiç düşün(e)medim bile.okula araba ile gelmeyen nerdeyse adamdan sayılmıyordu bazı çevrelerce.daha bu ve buna benzer örnekleri arttırmak mümkün ne de özel üni.deyip peşinde birkaç tane daha benzer şeyler yazabilirim.
    ee tabi özel tarife de ancak özelde olanlara olur ama yine de bu durum fahiş fiyat uygulama serbestliğini vermemeli
    ......mutedil dalgalı..
    fırtına ihtilal efsane

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

orda okuyan adam parayı mı düşünür
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

ben sayısal cıkıslıyım daha once dumlupınar unıversıtesındeydım ama olmadı yapamadık,istediğim bölüm olduğu için kadır has unıversıtesı halkla ilişkiler bölümüne gectim.
    biraz mecburiyet oldu anlayacağınız. neyse okuldakı uygulamaları anlatsam sıze ınanmazsınız ozel okul para verıyorsunuz ama sıze 10 sene önceki teknoloji ile ve ortacag mantıgıyla yaklasan insanlarla eğitim veriyorlar.

alın sıze ozel universite ornegı kultur ıniversitesi. bahar senlıklerı ucretsız. kaldı kı benım asıl ısyan ettığım nokta sabah saatlerınde baslayan bır etkınlıkte dıısarı cıkamamak gıbı komık bır durumun olması.
    ayrıca sunuda belırtmekte faydda var özelde okuyan arkadaslar içinde evet zuppe oranı fazla ama devlet okulunda da bıldıgınız gıbı yok değil. aynı sekılde ozel de de sadece zuppe yok.
    bi adam sırf ozelde okuyo dıe dısarda 3 liraya aldığı sey ona 20 liraya verilmesi normal mi?

biraz düşünerek yorum yazın arkadaslar..
    ortadirek tiyatrosu

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

osman kardeşim atla gel izmire şenlik olursa bizde bedava oluyo.. ancak yapılan uygulamalar tabiki yanlış.. öğrenci temsilcinizle görüşüp ardından da uygulamanın deişmesi için rektöre bildirin. bu seneden gecti ama belki seneye öyle olmaz..
    Hadi eyvallah..

sizin bahar şenliklerine geldiğim takdirde bizmkisinden daha eğlenceli olacağı ve daha uyguna geleceği garanti. Ağrıma giden nasıl bir okul öğrencisini hiç düşünmeden hareket edebilir, tamamen takıldığım konu bu.
    ortadirek tiyatrosu

söylediğim çıktı...
    bugun kapıdan bilet alacak olan arkadaşlar 50 ytl'den alacak.
    arkadaş yaptıkları şeyde birşey olsa yanmicam.
    ortadirek tiyatrosu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yahu uşaklar, neden bu kadar büyütüyorsunuz bu şenlik myhabbetini?Gitmezsiniz olur biter,nedir yani...İki tane tırıvırı şarkıcı gelecek orada bağıracak, millet tepinecek, herkes kafayı bulacak olacak sağa şenlik öylemi?Yahu boşversenize arkadaşlar...Eğlenmek isteyen gider güzel bir mekana eğlenir,bu uygulamaların hepsi zaten taklit.Birde çevirdiler bu işi rant mevzusuna ki yalandan gidipte kesilmeyin...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

gitme kardeşim zorlamı götürüyolar seni......
    kendine başka eğlenecek başka bi tür şeyler bak mesela BMN organizasyonları gibi .
    İnsanda güzel olan yüzdür, yüzde güzel olan gözdür ama aslında insanı insan yapan ağzından çıkan sözdür.. »
    Mevlana Celaleddin-i Rumi

yoğun gündemi işgal ettiğim için özür dilerim. bi daha foruma yazmam bu şekilde telafi etmiş oluruz. ama şunu sormak istiyorum. görmediğim halde aramızda sıkı bir bağ olduğunu sandığım kardeş kadar yakın gördüğün insanlara bi durumu paylaştığımı düşünmüştüm. yanlış bir uygulamaydı içimde kalmasın dedim. başka yerde böyle bir uygulma yok ve bu okulun öğrencisine yaklaşımı yarın başka kurumlarda da olabilecek bir durum o zamanda sessiz mi olunmalı.kendimce tepkimi dile getirmekti amacı. ama neyse şu saniyeden sonra önemi kalmadı. forumun yoğun gündemini meşgul ettiğim için özür dilerim.
    saygılar...
    ortadirek tiyatrosu

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hocam problem deil gel marmaraya doya doya şenliğini yaşa bordo mavi şekilde karşılayalım seni canın şenlik mi istiyor marmara buyur. hemde yarın 15 teki panelimize de katışırsın.
    öldüğümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doğmadık öldüğümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNİ -TS KARADENİZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlası !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)