Sayfa 109 Toplam 118 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 59 99 107 108 109 110 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2945 adet sonuctan sayfa basi 2,701 ile 2,725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fenerbahçe 2 - 2 Trabzonspor (32. Hafta)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İçimden hiçbir şey yazmak gelmiyor.
    Bari bu maçta hakemi konuşuyor olmasak ama nerdeee, 2 kez ofsayt diye pozisyonumuz kesiliyor. Kesen yan hakemde gülüyor. Orta hakem iki kez yan hakeme uymayıp topu fenere veriyor. Nerdeyse bütün futbolcuların uyarmasına rağmen bir serbest atışta top 5 metre ileriye sürülüyor, hakem tarafından alex'e bir tek topa nasıl vurması gerektiği söylenmiyor. Umut'a yetişemiyeceği herhalükarda belli olan fb'li futbolcu kaleci ile karşı karşıya pozisyonda yaka paça indiriyor. Son adam kırmızı kart.. Ama tabikii nerdeee..Bütün bunları alt altta üst üstte topladığınız zaman fb'nin şampiyonluğu da ancak bu şekilde olur...
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu düzen ne zaman değişecek bilemiyorum, adamlar resmen hakemi de arkalarına aldılar ama hiçbir yerde ne bahseden var ne eleştiren. fenerin ne olduğunu bilmeyen yok ama üzücü olan Ali Koçun federasyon hakında kullandığı kelimelerde ne kadar haklı olduğudur, bunlar hakkında az bile söylemiş, baksanıza hemen tırsıp ödül pardon ceza yöntemini değiştiriyorlar...maç değil 2-1 , 5-1 bile olsa aldırtmazlardı bize..

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

3 senedir hakemlerle kurtuluyolar.Bu sene onlarıda yenmeye yaklaşmıştık.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu sene uefada erkene elenen....
    2. yarının başında lige havlu atan....
    tek tesellimiz kupa iken ligin sondan 2. sine elnerek o şansıda değerlendiremeyen takımımzıdan tek tesellmizid galibiyet....

yenmemiz gerekirdi sebep ne olursa olsun....

deveye sormuşlar boynun neden eğri diye....

nerem doğruki demiş...
    Konu Külünkoğlu tarafından (14.05.2007 Saat 08:33 ) değiştirilmiştir.
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Paflar galip gelmiş.Biraz moral olsun.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

sayın nuri, baskan görmüştür o şampiyonluk coşkusu,birazda trabzon spor için çalışsada bize o coşkuyu yaşatsalar,
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Nereden
    Giresun

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tek tesellimiz kupa iken ligin sondan 2. sine elnerek o şansıda değerlendiremeyen takımımzıdan tek tesellmizid galibiyet....

nerem doğruki demiş...
    bende bu ziyanın gitmesi gerkiyor ama neden diye düşünüyordum fazla aramaya gerek yok favori görüldüğümüz bir sezonda amaçsız kaldık.
    sezon bitmiş gelsin yeni hoca takımını tanısın hiç de bişey olmaz uzun da zaman var.
    bence ziyayla değil bir sezon on bir sezonda istikrar sağlasak ilk 3 ten 4 ten yukarı çıkamayız.
    adamlarda juninho lafı geçiyo ziya diyo bana aç topçu lazım eee onu herkes biliyoda sen açıkça desene bana amele lazım. afrikada çoook.
    Bu ülke barışta zenginlerin, savaşta fakirlerindir.

Serdar ÖZCAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ya dün gece spor programının birinde, adam diyorki: fener-TRABZON macının pozisyonlarına bakalım tartısalım. Ordan bi kendini bilmez haysiyetsiz densiz atlıyo diyoki:fener sampiyon olmus bu saatten sonra neresini tartısacaaz,hem tartısılacakta birşey yok . Adam resmen hiç saydı bizi ya dikkat edipte bakmadımki hangi kanaldr hangi programdır .
    BMN |KOCAELİ

Bir gece ansızın...81-Düzce 82-Musul 83-Kerkük...

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hakem yanlış kararlar verdi ama ona rağmen son dakika hala 2 1 öndesin penaltı da kaçmış şu skoru da mı koruyamıyorsun. yok işte yok.10 senedir aynı hikaye. bi maçta da yen be şu feneri her maçtan sonra hakem diye diye bi türlü kendimize bakamadık.dün ikinci yarı skorun üstüne yatmaktan başka naaptık. her fener maçında aynı pasiflik bi kere de bi atak ol 2 yi 3 yap 3 ü 4 yap ez geç adamları yok golü atınca yat yatarsan bölye olur işte bi 10 sene daha kazanamazsın

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

dün çirkef takımın çirkef bir futbolcusu maçtan sonra diyorki ''herşeye rağmen'' şampiyon olduk camiamıza hayırlı olsun diyor.yaaa ben bu kadar iftiracı bu kadar utanmaz bir topluluk görmedim herşeye rağmen derken sanki hakları yendi ve maalesefki kendileride inanıyor bu senaryolarına üzücü olanda bu.dün maçta yan hakemlerin tutumu ortada verilen penaltı ortada daha konuşabiliyorlar.ama kimseye diyecek bişey yok bizim yönetim utansın bizleri bu kadar ezik duruma düşürdükleri ve bu kadar futbol fakiri 3 büyüklerin(?) arasından sıyrılıp şampiyon olamadığımız için.dün acım bir kat daha arttı bjk-gs ve febe naletinin oyunlarını gördükten sonra neler kaçırdığımızı anlaşımızdır heralde.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı kalavara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu maçta büyük takım duruşu sergileyen tek takım vardı o da ezikbahçe.trabzonspor sradan bir anadolu takımı muamelesi gördü.ve bizim yönetimimiz bu duruma susuyor.hep susuyor.bir gün çıkıp bağırmak istiyorum.işte trabzon bu diye.işte trabzon bu!!!!şampiyon trabzon.içim kan ağlıyor...
    Pardon kardeş anlayamadım,kim büyük takım duruşu sergilemiş,kim sergilememiş.Hem ezikbahçe diyosun,hem bizi aşağılıyosun.

Akşamki maçta 50000 taraftarı önünde ezilen bi şampuan vardı.
    Trabzonspor asla sıradan değildir,
    Akşamda sıradan değildi,
    Ve hiç bir zaman sıradan olmayacaktır.

90 dakika büyüklüğünü milyonlara izlettiren bir Trabzonspor vardı sahada.
    fener yönetiminin suratlarını gördü herkes,takımlarının şampiyonluğu onları bile kandırmadı,çünkü bunu hakedecek bir takımları yoktu sahada.

Umutun iki pozisyonunda kalkan ofsayt bayrağı,fener lehine verilen fauller,çıkmayan sarı kartlar ve daha neler neler...

Akşam fener o sahadan 1 puanla çıktıysa bu hakemlere dua etsin.

Vegas
    Ziyaretçi

nerem doğruki demiş...
    Tespitlerin hepsi dogru, tarihimizde sanirim ilk kez bir sezonda avunabilecegimiz hic bir basarimiz yok. Tesekkurler Albayrak

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

bide şu var dünyanın hangi yerinde bir takım ceza alırda cezası 45 bin kişilik yerine 61 bin kişilik bir stada alınır. resmen adamlar ödüllendirildiler..istanbul yerine izmir olması ceza değilki ödül.... b sene btünü cezalarıda orda doldurmaları ilginç gelmiyormu sizlere.

benim eleştirdiğim ise yönetim kurulundan bir tek üyenin bile bu durumu dillendirmemesi...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

benim eleştirdiğim ise yönetim kurulundan bir tek üyenin bile bu durumu dillendirmemesi...
    Ortada Yönetim Kurulu mu var ?

Ben dünkü maçta sadece Albayrağı gördüm tribunde. O da maçın bitiş düdüğünü beklemeden ayrılmak yerine öylece seyretti olan biteni. İnsan biraz tavrını tarafını belli eder ama nerdeee...
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçimden hiçbir şey yazmak gelmiyor.
    Bari bu maçta hakemi konuşuyor olmasak ama nerdeee, 2 kez ofsayt diye pozisyonumuz kesiliyor. Kesen yan hakemde gülüyor. Orta hakem iki kez yan hakeme uymayıp topu fenere veriyor. Nerdeyse bütün futbolcuların uyarmasına rağmen bir serbest atışta top 5 metre ileriye sürülüyor, hakem tarafından alex'e bir tek topa nasıl vurması gerektiği söylenmiyor. Umut'a yetişemiyeceği herhalükarda belli olan fb'li futbolcu kaleci ile karşı karşıya pozisyonda yaka paça indiriyor. Son adam kırmızı kart.. Ama tabikii nerdeee..Bütün bunları alt altta üst üstte topladığınız zaman fb'nin şampiyonluğu da ancak bu şekilde olur...
    Metin, bu maçın hakemi için yazdıkların doğru ama sezonun geneline bakarsak, benim bu yaşıma kadar gördüğüm en şaibesiz FB şampiyonluğu idi bu seneki. Bu son maç hariç ilk defa dış yardım göremeden şampiyon oldular.
    Bertrand Russell : "İstediğiniz bazı şeylere sahip olamamak, mutluluğun bir parçasıdır."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı metehan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Metin, bu maçın hakemi için yazdıkların doğru ama sezonun geneline bakarsak, benim bu yaşıma kadar gördüğüm en şaibesiz FB şampiyonluğu idi bu seneki. Bu son maç hariç ilk defa dış yardım göremeden şampiyon oldular.
    Metehan en şaibesizi bu kadar oluyor demekki... Bu zamana kadar olan maçlarda bir futbolcu neden atılmadı, faulu niye vermedi diye kopardıkları yaygaralara şahit olduk. Maçlarının adil yönetilmesi çoğu kez zorlarına gitti. O camiayı yönetenler zamane firavunlarıdır. Bunu bilir bunu söylerim.
    Trabzonspor √
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kubilay ŞAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Olan Olmuş Biten Bitmiş Ama Bir ün Gelcek Ve O Zaman Biz BAgıracaz "Şampiyon Şampiyon Trabzon" Diye...
    Hakemler Süper Bi Mac Sergiledi Zaten fenerin Desansını İyi Kolladılar Boş Yere Fauller Olmayan Ofsaytlar Vesaire Vesaire...
    Konu Gürkan tarafından (14.05.2007 Saat 09:32 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yattara, akşam çok güzel tipik bir santrafor golü attı.Çokta keyif aldım.Nefis bir tayming ile kaleciyi olduğu yere mıhladı...
    Gökdeniz kafasına koymuş bir kere busenenin asist kralı ben olacağım diye...Maç 1-2 biz öndeyken fenerin defansını hazırlıksız yakalamışız sen orada kaleye vuracağın topu Yattaranın önüne yuvarla,oda %100 gollük pozisyonu dışarı vur.O dakika oyunun kırılma anı,maç 1-3 olacak sonrasıda Fener resmen dağılacak...
    Hakemler zaten karar almışlar bu feneri bize yendirtmeyecekler!Madem Hüseyin penaltı yaptı versene 2.sarıyı,atsana dışarıı...Yooook!veremez çünkü penaltı fenere daha çok yarıyor,hakemde verdiği karara inanmadığı için Hüseyine kart gösteremiyor!...

Ofsayt ile kesilen ataklarımıza ne demeli?Maç koptu gidecek,dedikya hakemler bırakmıyorlar ki; yenelim şu ezikbahçeyi...

Umut,ceyhun çok kötü bir maç çıkardılar.Özellikle Ceyhun, tam bir hayal kırıklığı yarattı.

Ziya Doğan, maç 1-2 öndeyken, Ersen Martini oyuna sokma cesaretini gösteremedi.Gösterseydi bu Feneri perişan ederdik.Bunu yapmıyor beni deli ediyor.Ersen,Yattara,Gökdeniz,Umut gibi adamları sahada olduğunu dşünen fener takımı ileri çıkabilir mi?

Son olarak, böyle müğcadelesi yüksek ama kalitesi çok düşük bir ligde bu Trabzonspor şampiyon olamıyorsa, daha ne zaman olacak?Bizi bu hallere düşenlere yazıklar olsun.İç çekişmeler yüzünden bu takıma verilen zararları ısrarla görmek istemeyen ve hala daha sidik yarışı yapan yöneticilerimizin Trabzonspor'a olan samimiyetlerine inanmıyorum.Herkes kendini haklı görme telaşasında,oysa bu ekip işi.Olmayınca olmuyor!...Ben iyi yönetici,sen kötü değil mesele...

Trabzonspor'un bu şartlarda şampiyon olmasına imkan yok!Yalandan birbirimizi kandırmayalım.Yapılacak tek iş,BİRLİK-BERABERLİK'tir...Bu da bizde olmayacağına göre,biz daha çooookk bekleriz.Elin oğlu kupaları kaldırır senin gözüne sokar...Sende seyredersin...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

tutuncuerdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bilen varsa cevap versi lütfen ;

aziz yıldırım ve ali koç hak mahrumiyeti almamış larmıydı.
    bu adamların şeref tribününde NE İŞİ VARDI PEKİ......

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

abey ceyhun zaten kaç maçtır oynamıyor.. 2 gol attı 12 asist yaptı yattı aşağıya......

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir not'da kaptan Hüseyin için yazmak istiyorum.Yukarda unutmuşum yazmayı.Helal olsun sana, bu başlangıç olsun artık ölü toplar olsun,yan toplar olsun bundan sonra gölüde düşündüğün zamanlar seni seyretmek keyif vermeye başladı...

Fatih Terim,Aurellio yüzünden bu adamı ön liberoda oynatmıyordu ama artık o da bir şeyi çok iyi görmüştür.Milli takımda Hüseyin-Servet,Hüseyin-Gökhan Zan v.s. ikililer oluşturabilir.Böylece bu adamı çok daha fazla milli takımda değerlendirme şansı olabilir.Bence çokta iyi olur...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dun aksam spor programi izlemedim, bugun de henuz gazete felan da okumadim. Buradaki bmn yorumlarini da okumadan, yorumlardan etkilenmeden objektif birseyler yaziyim dedim ;

Oncelikle dun aksamki mac futbol adina tek kelimeyle igrenc bir macti.. Iki takimda futbol adina bence ortaya hicbir sey koyamadi. 90 dakka boyunca bizim ilk gol disinda her iki takimda tek bir kanat bindirmesi yapamadi. Ortasahada kisir bir mucadele, defanstan ileri sisirilen toplar.. Fenerbahce bu puanla ve bu futbolla sampiyon oluyorya, iki yil onceki ve 96'daki puanlarimiza ve oynadigimiz oyuna yaniyorum baska bir sey degil..

Trabzonspor'a gelince, ilk yarim saat yogun bir pres ve tempoyla oyuna baslamanin disinda fenere ayak uydurdu ve futbol adina ortaya birsey koyamadi. Ziya Dogan bir sezon boyunca mantalite lafi disinda takima hic bir oyun anlayisi kazandiramamis, bu goruldu.. Burda Ziya'ya cok fazla yuklenmek de istemiyorum acikcasi, zira Trabzonspor'un oyuncu kadrosunun yetersizligi acikca goruluyor.. Takimda Ferhat ve Hasan Ucuncu basta olmak uzere kesinlikle bu takimda oynayamayacak oyuncular var. Takimin bekleri Ferhat ve Celo tamamen koselerine cekilmis durumda, top gelince ileri vuruyorlar. Ferhat zaman zaman iyi niyetli bir sekilde kanat bindirmeleri yapmaya calissada, adamin yetenekleri cok sinirli.. Ferhat'la bu is olmaz.. Bu takima iki tane iyi bek sart.. Modern futbolda, 4-4-2'de boyle bekler kalmadi artik..
    Orta saha deseniz, top yapmaktan aciz. Yine Ziya Hoca'nin 3 onlibero ile (Hasan-Huseyin-Ayman) oyuna baslamasi, yeni bir ekol yaratma cabasi anlasilir gibi degil.. Ha adamin elinde alternatif yok tamam ama, elinde alternatif oldugunda da ne yaptigini gorduk..
    Hele de kanatlar.. Bizim sol acikta kimse oynamiyor.. Sol aciksiz bir takim cikarmis hocamiz.. Kagit uzerinde guya Gokdeniz'i koymus oraya, ama Gokdeniz ozellikle ilk yari sorumluluk alip saga sola gitti, oyunu yonlendirmeye calisti, ve solda surekli bosluklar olustu.. Celo'da saolsun bu bosluklari dolduriim diye bir dusuncede olmadigi icin Tuncay o kanatta kafasina gore takildi.. Diger kanatimizda ise anlamadigim sekilde Yattara'yi kullanma adina hic kimse birsey yapilmadi.. Hele bazi pozisyonlarda, oyunun sikistigi anlarda sagda Yattara bombos olmasina ragmen kimse oyunu acmak icin o kanada topu atmadi. Tabi orta sahada oyunu yonlendirece adamlar yerine top yapamayan on liberolar kullanilinca sonuc bu oluyor.. Hele 1-2 pozisyonda, umarim yaniliyorumdur, Ayman sanki bilerek Yattara'ya pas vermedi gibi geldi bana..
    Ilk yari bir sekilde 2-1 onde bitirince ikinci yari kontralardan 3, 4 olur dedim kendi kendime, ancak bu kadar igrenc, bu kadar calisilmamis, bu kadar plansiz daginik bir kontra atak yapisi olamaz.. Hali saha maclarinda bile biz daha guzel kontra atak yapiyoruz.. Bu tamamen teknik direktor yetersizliginden, takimin taktik olarak calismamis olmasindan kaynaklaniyor.. Boyle yakalamissin feneri, atamiosun 3-4.. Adamlar bizim macimizda sampiyonluk turu attilar.. Aferin.. Yani gs, bjk ve biz birlestik elele verdik adamlari hepberaber sampiyon yaptik.. Ne gusel.. !!

Bari bizim macimizda atmasalardi sampiyonluk turu.. Bu sezon bitse artik, rezillik ustune rezillik yasiyoruz..

Futbolcularla alakali olarak ise ;

Tolga : Ne olursa olsun bence israr edilmeli.. Gelecek yabanci kalecilerin (yillardir gelenleri biliyoruz) hic birinin Tolga'dan bir artisi olacagini sanmiyorum. Bence guven vermeye basladi.. (Tolga penaltiyi tutamasin diye alex tribunlere atti topu zaten)
    Ferhat : Gonderilmeli. Iyi niyetli ama yetenekleri cok sinirli. yas olarakda artik genc futbolcu statusunden cikti, iyi bir sag bek alinmali kesinlikle.
    Celo : Yetersiz, geleni ileri vurmanin disinda bise yaptigi yok. Wederson yada Volkan Yaman alinmali yerine, Celo ancak iyi bir yedek olur diye dusunuyorum. Biraz pahali bir yedek olcak ama ..
    Huseyin : Kim ne derse desin bence cok onemli bir futbolcu ve bence aksam sahanin en iyisiydi.. Ozkan Sumer bu adami altyapida niye stoper yapmamis anlamak mumkun degil..
    Cagdas : Cok iyi mucadele etti bence, ancak sampiyonluga oynayacak takimda Risp ve Milan'in iyi bir yedegi olur. Iyi vucut yapmis bu arada, Ayman'la beraber guresci gibi geziolar sahada..
    Ayman : Sahada guresci gibi gezinen bir diger topcumuz.. Iyi bir yedek olur ama ilk 11'de dusunulmemeli.. Dun aksam'da genel Ayman ozelliklerinden farkli bir sey ortaya koymadi zaten
    Hasan Ucuncu : Yetersiz. Takimda yedek bile olmamali. Sahada resmen yoktu. Sampiyonluk hedefliyorsak Hasan'larla olmaz bu is..
    Ceyhun : Ceyhun transfer edilirken burda kendisine Anadolu Takimlarinin yildiz futbolcusu, bize yaramaz derken (Yusuf icin de ayni sey gecerli) bize katilmayan arkadaslar umarim bize hak vermeye baslamislardir.. Dogru durust tek bir olumlu top kullanmamasi, sorumluluk almamasi vs bir yana.. Kardesim insan biraz kosar yaw.. Yattara bile numaradan pres yapiyor arada, sen napiyorsun..? Burasi Trabzonspor, Ankaragucu degil.. Ama suc sende degil, suc, sana o kadar para verip Marchelinho yerine seni getirenlerde.. Takimda kalsin bence, iyi bir yedek olur, baska da bise olmaz..
    Gokdeniz : Takimin, son ve tek gercek yildizi.. O da olmasa zaten Sivasspor'dan bi farkimiz kalmaz..
    Umut : Bu yonetimin herhalde yaptigi tek dogru transfer.. Fatih Tekke olamayacak belki ama Umut Bulut olacak..
    Yattara : Bence kimse top atmadi ona, o yuzden cok etkili degildi.. Ikinci yarida kontra ataklarda daha etkili olabilirdi.. Golu cok sikti..

Neyse, simdi bmn yorumlari okuyalim biraz.. bakalim neler yazilmis..
    İnadına Trabzonspor !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tipik bir fener -TRABZONSPOR maçıydı.. Anladınız siz ...Yıllardır süregelen gelenek bozulmadı adiler yüzünden
    Konu TSelif tarafından (14.05.2007 Saat 09:54 ) değiştirilmiştir.
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Trabzonspor Kongre Üyesi

DİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Dün maalesef rezil günlerimden birini yaşadım...
    Futbol adına değil...
    Trabzonsporumla gururlandım...
    Stadın içinde 50.000 fenerli şaşkındı...

Takımları şampiyon olacaktı ama asla ve asla güvenmiyorlardı onlara...

Çoğu kendi takımlarına küfür ediyorlardı...

Aralarında dualar okuyanlar,Trabzonsporuma sövenler...
    Ne kadar da korkuyorlardı Yataramdan, Gökdenizimden...
    Gökdeniz her topu aldığında yürekleri ağızlarına geliyordu...
    2-2 beraberliği yakalayınca sevinçten çılgına döndüler...
    Beraberliğe sevindiler...
    Biz yerimize oturduk kaldık...ve maalesef onların şampiyonluk sevincine şahit olduk...
    Saatler sonra maçtan çıkarken polisler,üzerimizdeki tek giysi olan Bordo-Mavi formalarımızı çıkartmamızı istedi...
    Mecburen stadın dışına kadar formamızı çıkardık...Sonra tekrar giydik...Küfürler,Sövenler,kalitesiz insanlar...

Biz sadece evimize gitmeye çalışıyorduk...Onlar ise hem şampiyonluklarını kutluyorlar,hem de bize küfür ediyorlardı...

En sonunda içimizden biri dayanamadı ve karşılık verdi ve tartışma başladı...
    Sonunda yanımızda 10-15 polis bizi çevirdi ve arkadaşlarımızı çınarlı karakoluna götürdü...Biz diğer arkadaşlarla formamızı tekrar çıkarıp atletlerle eve gittik ve evlerimizde üstümüzü değiştirip karakoldaki arkadaşlarımıza giysi götürdük...
    Karakolda arkadaşlarımıza çok iyi davranmışlar...İlgilenmişler...
    Anlayacağınız 3 büyükler değil 3 zorbalar...

3 Zorba ve ezik takımın şampiyonluk kutlamalarını seyretmekten ve başımı öne eğmekten,Formamı gururla giyememekten bıktım...

Artık büyüklerimiz birlik olsun ve artık güçlü olalım...
    Artık onlara şampiyonluk nasıl kutlanırmış gösterelim...
    Yoksa hep başın öne eğik...
    Nasıl yaşar insan...

@FLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[QUOTE=magicyattara;791766]

.

90 dakika büyüklüğünü milyonlara izlettiren bir Trabzonspor vardı sahada.
    QUOTE]

bence biraz objektif olalım 90 dakika değil 45 dakika
    ... ikinci yarı ilk yarı oynadığımız topun yarısını oynasak fark olurdu
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Süleyman
    Padişahlar arasında en uzun süre ve en çok topraga sahip olandır
    çünkü o da bizim gibi BİZE HER YER TRABZON demiştir .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)