Sayfa 4 Toplam 118 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2945 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fenerbahçe 2 - 2 Trabzonspor (32. Hafta)

aysegul61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar bizden önce denizli salladı(2-2), inşallah şampiyonluktan daTRABZONSPOR eder.Geçen sene denizli sekteyi vurmuştu fenere inşallah bu senede biz vururuz
    HİÇKİMSEDEN FAYDA BEKLEME,FAYDAYI KENDİNDE ARA
    istediğini söyleyen,istemediğini işitir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Unutacağımızı kim söyledi. Ben her zaman kazanmalıyız (her maç öncesi) diye yazdım söyledim hatta haykırdım. Külünkoğlu'nun dediği gibi yok elenelim TD gitsin ..Yok Rize kardeşimizdir yenilelim. Yok onun tipi güzel yenilsekte önemli değil diyenlerle doldu taştı buralar.... Eee no'du şimdi. Yenildik ...kupadan elendik ..Var mı giden ? ..HAYIIIIIRRRR! ..Yanımıza çektiğimiz rezillik kar kaldı.
    Onun için ben de aynı düşünüyorum.Hep yenelim ama onlarda ellerini çeksinler üzerimizden diyorum.
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaşlar herzamn söyledim bunu yine söylüyorum bu takım ne td nin ne futbolcunun nede uyönetimin bunların hepsi tarftarın elinde etkili birşekil organize olarak tepkimizi dile getirirsek bunlar gider
    GÖZLERİNDEKİ KARADENİZDE BOGULMAK İSTİYODUM AMA OLMADI BİZE DÜŞEN GÖZLERİNDE DEGİL YOKLUGUNDA KAYBOLMAK MIŞ

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bazen yenelim yenilmeyelim olayını gerçekleri unutarak tartışıyoruz.10 senedir feneri yenemiyoruz önce bunun sebebini bulalım.biz ne konuşrusak konuşalım burda kimi elensin dese de kimi ne olursa olsun kazanalım dese de olay sahadakilerde bitiyor ömer rıza hüseyin penaltıyı atamazsa biz ne kadar istersek isteyelim kazanamaz bu takım. ama antalya maçı gibi önemsiz bi maçı rahataça kazanır.
    fener maçlarını da düşündüğümüz zaman Trabzon stres altında çıktığı maçların hepsinde başarısız oluyor. önce buna bir çözüm bulunmalı

m@rdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

1)fener maçı asla intikam maçı olamaz, ne zaman ki şampiyonluğu onların elinden eze eze alırız o zaman 96 senesinin acısı hafifler. geri kalan galibiyetler asla yerini tutamaz.Ancak söz konusu TRABZONUN galibiyeti,maç maçtır kazanmalıyız. ha biz kazanıpta şampiyonlukta yolunda onlara köstek olursak diğer şampiyonluk adaylarına bonus kazandırmış oluruz o kadar.

2)üstte bir yazıda ziya doğanın takımın başında kalması halinde inter toto hakkında karar vereceği belirtilmiş. bu tür bir ihtimalin olması, vizyonu "günü kurtarmaktan ibaret" bir şahsın hala varlığını sürdürebilecek olması,bir TRABZONSPOR taraftarı olarak tüylerimi diken diken ediyor. Çin işkenceleri bile bu düşünceye kapılmaktan daha hafiftir herhalde
    TSira- Şükran
    "Ne mutlu "insanım" diyene. Ne mutlu "Türk'üm" diyene. Ne mutlu "bordooo" sesine "maviiii" diyerek karşılık verene."

Cem Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BEN ABDESTİMİ ŞİMDİDEN ALDIM
    ŞÜKÜR NAMAZI KILMAYA....

96 da yapılanları o sene fener in en az 10 haram puanını ,
    Ofsayttan atılan golleri..
    Verilmeyen penaltıları unutmadık...
    Cem papila en iyi hakemimizdir diyen zihniyeti
    Hakemliği bırakması kayıptır diyen içimizdeki hainleride unutmadık...
    Hep hatırlayacagız
    Haczavera,Maçka,Trabzon....,
    Sen Fatih in torunu,Ben Deli İbrahim in
    Sen Düzenin Adamı,Bense Memleketimin......

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yahu, bu tip başlıklar açmakla ne elde ediyorsunuz?onu bir türlü anlamıyorum!ne intikamıymış bu?Bu tip şartlanmalar bize her zaman zarar veriyor,neden hala daha kendi işimizle ilgilenmeyi bir türlü öğrenmiyoruz?

Kardeşim şunu kafanıza sokun artık.1996 yılındaki Fenerbahçe maçı 3 ihtimalli bir maçtı,o maçta bu 3 ihtimalden biri gerçekleşmiştir.O maçta'da bu tip şartlanmalar yüzünden maçı kaybedince yıkımı büyük oldu.Bazı şeylere şartlanmayın,kazanmak için elinizden gelen herşeyi yapın ama illede kazanacağız ya da şampiyon olacağız demeyin.

Kaçan şampiyonlukta bazı etkenlerde bu işe çanak tutmuştur o ayrıdır.Nasılki adamların yönetimi şampiyonluğu kazanmak için her şeyi yapıyorlar(günümüzde de aynı,değişen bir şey yok!,savaş devam ediyor) senin yönetiminde bu tip ayak oyunlarını önceden bilip,tedbir almak zorundaydı.Bu işleri iyi bilmek gerekir.

Olaya başka bir açıdan bakalım.Biz o dönemde kendi evimizde Vanspor'u yenseydik bunları konuşacakmıydık?Eğri oturup doğru konuşalım.Madem intikam çığlıkları atıyoruz bunlarıda görün o zaman.Biz Vanspor'u yenseydik ve Fener'e yenilseydik gene şampiyon oluyorduk doğru mu arkadaşlar?O zamanda gene futbolcularımızın şartlanması(feneri yenmeden şampiyon olmak bize yakışmaz düşüncesi) bizi yıkan en büyük şartlanmadır.

Geçen seneye bir bakın! Fenerbahçe, Galatasaray'ı Kadıköy'de 4-0,Ali Sami Yen stadında 'da 0-1 yenmiştir.Buna rağmen şampiyon kim oldu?Galatasaray!!! Galatasaray şampiyon olunca Feneri yenmedikleri için şampiyonluğu istemediler mi?Hayır tam tersi inadına daha başka bir keyifle kutladılar.

Neden hala daha bazı şeyleri görmek istemiyorsunuz?Kardeşim, tamam bizim hakkımız yenmiştir,buna kimsenin itiraz ettiği yok ama bazı gerçekleride göz ardı etmeyin...Kadıköy'de biz 2 hafta sonra Feneri yensek ne olur?benim için 3 puan ve UEFA için artı bir kazanç manasına gelir ve Kadıköyde Fener'i yendiğimiz için çok sevinirim.Yoksa bu takımlar, süper ligde karşılaşmaya başladıklarından beri birbirlerini yenip duracaklardır.Bunun aksini kimse iddia edemez!
    Konu Badaloğlu tarafından (30.04.2007 Saat 10:18 ) değiştirilmiştir.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Fenerbahçe öyle veya böyle bizi yenip kendisi şampiyon olmuştur. Tabiki yenelim ama feneri yenmek beni şampiyon olamadılar da yerlerine bacılarından biri şampiyon oldu diye sevindirmez. Tek sevincim galibiyetimizden olur. Bence "Trabzon kümeye" diye bağırıp şimdi kümeye giden bursa maçını almak çok daha anlamlıdır.

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu, bu tip başlıklar açmakla ne elde ediyorsunuz?onu bir türlü anlamıyorum!ne intikamıymış bu?Bu tip şartlanmalar bize her zaman zarar veriyor,neden hala daha kendi işimizle ilgilenmeyi bir türlü öğrenmiyoruz?

Kardeşim şunu kafanıza sokun artık.1996 yılındaki Fenerbahçe maçı 3 ihtimalli bir maçtı,o maçta bu 3 ihtimalden biri gerçekleşmiştir.O maçta'da bu tip şartlanmalar yüzünden maçı kaybedince yıkımı büyük oldu.Bazı şeylere şartlanmayın,kazanmak için elinizden gelen herşeyi yapın ama illede kazanacağız ya da şampiyon olacağız demeyin.

Kaçan şampiyonlukta bazı etkenlerde bu işe çanak tutmuştur o ayrıdır.Nasılki adamların yönetimi şampiyonluğu kazanmak için her şeyi yapıyorlar(günümüzde de aynı,değişen bir şey yok!,savaş devam ediyor) senin yönetiminde bu tip ayak oyunlarını önceden bilip,tedbir almak zorundaydı.Bu işleri iyi bilmek gerekir.

Olaya başka bir açıdan bakalım.Biz o dönemde kendi evimizde Vanspor'u yenseydik bunları konuşacakmıydık?Eğri oturup doğru konuşalım.Madem intikam çığlıkları atıyoruz bunlarıda görün o zaman.Biz Vanspor'u yenseydik ve Fener'e yenilseydik gene şampiyon oluyorduk doğru mu arkadaşlar?O zamanda gene futbolcularımızın şartlanması(feneri yenmeden şampiyon olmak bize yakışmaz düşüncesi) bizi yıkan en büyük şartlanmadır.

Geçen seneye bir bakın! Fenerbahçe, Galatasaray'ı Kadıköy'de 4-0,Ali Sami Yen stadında 'da 0-1 yenmiştir.Buna rağmen şampiyon kim oldu?Galatasaray!!! Galatasaray şampiyon olunca Feneri yenmedikleri için şampiyonluğu istemediler mi?Hayır tam tersi inadına daha başka bir keyifle kutladılar.

Neden hala daha bazı şeyleri görmek istemiyorsunuz?Kardeşim, tamam bizim hakkımız yenmiştir,buna kimsenin itiraz ettiği yok ama bazı gerçekleride göz ardı etmeyin...Kadıköy'de biz 2 hafta sonra Feneri yensek ne olur?benim için 3 puan ve UEFA için artı bir kazanç manasına gelir ve Kadıköyde Fener'i yendiğimiz için çok sevinirim.Yoksa bu takımlar, süper ligde karşılaşmaya başladıklarından beri birbirlerini yenip duracaklardır.Bunun aksini kimse iddia edemez!
    çok ihtiyatlı bir yaklaşım aynı zamanda çok serinkanlısın Ahmet abi.ama kesin olan birşey var ki o da benim ya da bizim fb ye karşı olan nefretimiz.o kadar keskin ki bazen bize de zarar verebilmekte
    ......mutedil dalgalı..
    fırtına ihtilal efsane

ibzolist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

görünen o ki TRABZONSPOR umuzun ve anadolu kuluplerinin fb düşmanlığı üçlü koalisyonun diğer iki takımına yarıyor , fb olmasından kim şampiyon olursa olsun mantığı bizlere TRABZONSPOR taraftarına yakışmıyor , bu sene görünen o ki bşk şampiyon olacak peki hakkıylamı olacak , yıllarca sürdürdüğümüz haklı fb düşmanlığı sonucu trabzon sokakları cinconlu ve bşk li trabzonlularla doldu, bunun önüne geçmeyecekmiyiz,
    fb ye düşmanız evet ama unutmamalıyız ki bi TRABZONSPOR luyuz bizi biz yapan haksızlıkların karşısındaki taviz vermez duruşumuzdur
    şampiyonluk gerçekti hayal oldu...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

her sene intikam alıyoruz daha doğrusu alamıyoruz.sıkıntı verdi artık.unutmamalı değil unutmalı artık.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

felis61,

Bende bu nefretten bahsediyorum zaten.Eğer serinkanlı olamazsak kaybeden her zaman biz olacağız.Bize bu tip açıklamalar ve yaklaşımlar bir şey kazandırmıyor.Sen daha doğmadan biz Fenerbahçe'yi İstanbul'da,Kadıköy'de 90.dakikada dobi Hasan'ın golü ile 0-1 yenerek şampiyon olmuştuk.O zamanlar kimse Fenerbahçe'den kin gütmüyordu.Kin ve nefret tohumları ektiler ve bizi bu adaletsiz arenada her zaman saldırgan gösterdiler.

Hırs ve intikam her zaman bizlere zarar verecektir.Çünkü bu hırs ve intikam amacınızın önüne geçtiği an bitmişsiniz demektir.Zaten, Karadeniz insanın yapısını tüm dünya biliyor.Ve bu oyunlar her sene bize oynanıyor.O yüzden bu oyunlara gelmek istemiyorum.Benim tek hedefim Fener'i içerde,dışarda her yerde, her zaman yenmek üzerine olsun ama nefret benim bu düşüncemi alıp götürdüğü gibi banada zarar verir.

Şimdi i.Hacıosmanoğlu'nun açıklamalarını okuyorum.İnanın üzüldüm.Sen kendi takımın her işini hallettinde kaldı Fenerbahçe'nin tüpçü yöneticisi.Ne kadar ayp şeyler bunlar.Trabzonspor yönetici profili bu ise eğer,ben bu tip yöneticilerin Trabzonspor'a bir şey vermeyeceğini düşünüyorum.Aksine bize zarar veriyorlar.

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    felis61,

Bende bu nefretten bahsediyorum zaten.Eğer serinkanlı olamazsak kaybeden her zaman biz olacağız.Bize bu tip açıklamalar ve yaklaşımlar bir şey kazandırmıyor.Sen daha doğmadan biz Fenerbahçe'yi İstanbul'da,Kadıköy'de 90.dakikada dobi Hasan'ın golü ile 0-1 yenerek şampiyon olmuştuk.O zamanlar kimse Fenerbahçe'den kin gütmüyordu.Kin ve nefret tohumları ektiler ve bizi bu adaletsiz arenada her zaman saldırgan gösterdiler.

Hırs ve intikam her zaman bizlere zarar verecektir.Çünkü bu hırs ve intikam amacınızın önüne geçtiği an bitmişsiniz demektir.Zaten, Karadeniz insanın yapısını tüm dünya biliyor.Ve bu oyunlar her sene bize oynanıyor.O yüzden bu oyunlara gelmek istemiyorum.Benim tek hedefim Fener'i içerde,dışarda her yerde, her zaman yenmek üzerine olsun ama nefret benim bu düşüncemi alıp götürdüğü gibi banada zarar verir.

Şimdi i.Hacıosmanoğlu'nun açıklamalarını okuyorum.İnanın üzüldüm.Sen kendi takımın her işini hallettinde kaldı Fenerbahçe'nin tüpçü yöneticisi.Ne kadar ayp şeyler bunlar.Trabzonspor yönetici profili bu ise eğer,ben bu tip yöneticilerin Trabzonspor'a bir şey vermeyeceğini düşünüyorum.Aksine bize zarar veriyorlar.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Ahmet abi
    bir kaç bir şey daha eklemden yapamayacam
    bu şerefsiz takım geçen sene de şampiyonluğu kaybedince R özürlü aziz yldrm istifa ediyorum diye gündemi değiştirdi şimdi de kupayı kaybettiler diye yapmadıkları çirkeflik,konuşmadıkları laf yok.biz biraz coğrafya ve iklim gereği fevri insanlarız ama lafımızı da biliriz.ama bu gadar çirkefliğe ne demeli.hacıosmanlu'na diyecek sözüm yok şundan başka:ainesi iştir kişinin lafına bakılmaz.o da adam gibi adam olup gendi işin yapaydı...
    memleket deliye hasret biz akıllıya
    ......mutedil dalgalı..
    fırtına ihtilal efsane

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Bazı arkadaşlar serinkanlılıktan filan bahsediyor doğru bir yaklaşım olabilir ama ben fenere kadıköyde çelme takarsak şampiyon olmuş gibi olmasada ona yakın bir sevincim olur.Bu konuda fazla serinkanlı olamıyorum.Adamların hayatı bizans oyunlarıyla dolu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amaaa işin ucunda herşeyden önce kimle oynarsa oynasın Trabzonspor galibiyeti var. İşin bizi en çok ilgilendiren kısmı budur. Ondan sonra kime yarar kim ne eder zararı yararı kime dokunur onlar düşünsün, fener de beter olsun ayrı konu.
    demişim. Türk futbolu bölümünde de yazmıştım, beter olsunu biraz açacak olursak,

Trabzon - fb maçı: Bir taşla şampiyonluğu aldık.
    fb- Trabzon maçı : Papila iyi maç yönetti.
    fb- Trabzon maçı : Aurelio o pozisyonda ceza sahası içinde elle kesiyor ama kaleye o kadar yakın değildi.
    fb- Trabzon maçı : Metin Tokat iyi maç yönetti.
    fb - Trabzon maçı :Fatih'e yapılan penaltı değil.
    Konya - fb maçı :Anelka elle aldı attı ama maçı iki farkla kazandık ne var bunda.
    Rize fb maçı : Nobre elle aldı attı ama pozisyon icabı.
    bjk- fb maçı : Selçuk dereli hakem bile değil.
    -Niye ?
    -Baki mercimeği atmadı.
    - Aynı Dereli fb-gs maçında Edu ve Lugano'yu oyundan atmadığında hakem değilmiydi ? son dakikada gs'nın bariz penaltısını vermezken neydi ?
    -Aurelio, Ricardinho'ya saldırsın' diye kapıda nöbet tutup otoparka istediği adamları alan fb'li yönetici kim ?
    - Avrupa kupası maçında birbirinin üzerine bıçaklı adam yollayan 30 kişinin yaralanmasına sebeb olan yönetici(ler) kim ?
    - Digiturk kablolarını kestiren yönetici(ler) kim ?
    - fb-Trabzon maçı: 2-2 maçta göz göre göre futbolcularımızı taşlattıran yardımcı antrenörümüzün kafasının yarılmasına sebeb olan, koridorda güvenlik görevlilerinin itiş kakışlarına maruz kalmasına sebeb olanlar kim ?

İlk etapta yada yakın zaman olduğu için hatırladıklarımız Liste uzaar gider...

Biz yenelim ! yendiğimizde zaten diğerlerinin aleyhine bir iş yapmış oluruz.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Murat Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

feneri kesin yeneceğiz eze eze ama ben istiyorumki fenere bjk kupa maçındaki gibi hakem kazıkları atılsınki yıllardık çaldıkları haksız elde ettikleri şampiyonlukların acısı çıksın onlarda aynı acıları tatsınlar kupa maçından sonra etrafa kuduz köpek gibi saldırdılar beter olsunlar bıçakçı cem papila bizim şampiyonluğumuzu onlra hediye ederken mutluydular ama
    kadıköye gömeceğiz onları ve azizi bu sefer sonuncu defa istifa ettireceğiz belki keçeli yılda bir defa işe yarıyordur zamanı gelmiştir yine:P
    '' GERÇEKÇİ OL İMKANSIZI İSTE..! '

https://twitter.com/GERONIMO_TS

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

intikam intikam diye ortaya düşersek eleştirdiğimiz(en azından ben eleştiriyorum) hacıosmanoğlundan farkımız ne olur? yada her maç öncesi açıklamalar yapıp ortamı geren ve hakemleri baskı altına lamaya çalışan istanbul eziklerinden? büyük klüp olmanın bir gereği her maçını kazanmak için çıkmak değil midir? o zaman sadece fb maçına değil her maça bu düşünceyle çıkmalıyız! yenersek ne ala şampiyonluk yolunda bir büyük çelme takarız ama yenilirsek bir şey değişmez. maça çıkarken düşünce maçı kazanmak olmalı fenere darbe vurmak değil. o zaten bir sonuç olarak doğacaktır. tersi ise boşuna stres yaratır...
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar bu yaşananlardan haberiniz var mıydı?
    İşte örnek(!) fener taraftarı ve futbolcuları

LÜTFEN İZLEYİN,İZLETTİRİN...!

http://www.youtube.com/watch?v=OVm8x...lig%2F62063%2F

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı felis61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet abi
    bir kaç bir şey daha eklemden yapamayacam
    bu şerefsiz takım geçen sene de şampiyonluğu kaybedince R özürlü aziz yldrm istifa ediyorum diye gündemi değiştirdi şimdi de kupayı kaybettiler diye yapmadıkları çirkeflik,konuşmadıkları laf yok.biz biraz coğrafya ve iklim gereği fevri insanlarız ama lafımızı da biliriz.ama bu gadar çirkefliğe ne demeli.hacıosmanlu'na diyecek sözüm yok şundan başka:ainesi iştir kişinin lafına bakılmaz.o da adam gibi adam olup gendi işin yapaydı...
    memleket deliye hasret biz akıllıya

Fatihciğim,

Zaten bu tip adamlar yüzünden ülkede futbol futbolluktan çıktı.Futbol'u çirkinleştirenler bu çirkef adamlardır.Aziz Yıldıvım'ın doğru işler yaptığını zaten söylemiyorum.Hatta Türk futbolunun bu tip fanatik başkan ve yöneticilerden kurtarmamız gerekiyor.

Ben İstanbul takımları ile oynadığımız ya da oynayacağımız maçlarda sadece sahada konuşmak istiyorum.Yok intikammış,yok kanakanmış v.s. bir sürü zırvalık dinlemek istemiyorum.İntikam isteyenler, üzülmesinler İ.Hacıosmanoğlu sizlerin intikamını her fırsatta alıyor.Buyrun keyfini çıkartın...

Cumartesi günü Almanyadan gelen bir arkadaşımızla (Sefa-Enes) ile bu konuları konuşuyorduk.Biz Almanyada bu tip şeyler görmüyoruz!Orada maçlardan sonra yöneticiler çıkıpta tv'lerde konuşmuyorlar.Kimsede takımların yöneticilerini tanımazlar.Ama Türkiye'de tam tersi!her yönetici konuşuyor!...

Mahmut Uslu'ya bir konuda katılıyorum.Evet gerçekten devlet aciz kalıyor ki- bu adam böyle konuşabiliyor.Devlet aciz kalmasa Mahmut Uslu böyle konuşabilir mi?

Bilal 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Unutmadık bunların hepsini az kaldı hesabı keseceğiz azize ve takımından..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Bizde böyle bişe olsaydı şimdi 5-6 maç ceza alılardı!!!Ama nede olsa istanbul takımları ya korumlı!!!...Heee birde bu aurello vakası buna TÜRK ünvanı veren ve milli takımda bile oynatan zihniyet bundan sonra ne yapacak acaba!!!

yologlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

abiler merak etmeyin bu yönetim fenere verdirir maçı ama inş. içlerinde bir nebze benim sevgimin dörtte biri kadar trabzonspor sevgisi olan futbolcular şerefleri ve onurları için çıkıp kaplan gibi mücadele edip feneri şampiyonluktan ederler zaten bu ligde umudumuz kalmadı bari feneri yenersek en azından bir nebze olsun mutlu oluruz haydi kaplanlar size bir fırsat daha bu sezon ağlattığınız yüzümüzü bir nebze olsun güldürün....trabzonlu olunmaz trabzonlu doğulur.......
    trabzonluyuz biz istemez para pul her zaman her yerde antistanbul.....

ÇAĞDAŞ AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz intikam derken alalım döner bıçaklarını fenerlilere dalalım demiyoruz. Ayakoyunlarıyla şampiyonluklarını ellerinden alalım da demiyoruz. Feneri Kadıköy de futbol oynayarak yenelim ve onları üzelim diyoruz. En yakın arkadaşlarım Fenerli benim ama onların Fener yenilince üzüldüklerini görmek hoşuma gidiyor. Tavlayı bile hırslıve iddalı oynayan ben niye takımımın maçında iddalı olmıyayım ? Dün akşam bir spor programında bir yorumcu fenerin üç tane zor maçı var dedi. Diğeride ne dedi biliyor musunuz ? İki buçuk diyelim dedi. Trabzonspor u yarım saydılar yani. Ağrıma gitti benim , ne demek yarım? O yarımı futbol oynayarak yedirelim istiyorum o yorumcuya..
    Trabzonspor kötüde yönetilse , iddasıda azalsa büyüktür. karşısına çıkan takımlar ne olursa olsun formayı görünce titremeli. Bizde her zaman iddalı olmalıyız.
    Konu ÇAĞDAŞ AYDIN tarafından (30.04.2007 Saat 12:42 ) değiştirilmiştir.
    Şenol Güneş , iyi ki varsın hocam.
    Alex Ferguson Manu ya ilk geldiğinde takımı 11.
    2. senede 2. yapmış. 3. sene de yine 11. yapmış.
    Bize gelseydi Allah muhafaza futboldan anlamıyo diye teneke takarak kovardık.

Nereden
    İstanbul

bjk yenerse zaten lıder oluo.

bızım macında seyırcısız olacagı yonunde ıddalar var hadı hayırlsıı
    Gurbetçi Gençler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)