Sayfa 3 Toplam 118 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2945 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fenerbahçe 2 - 2 Trabzonspor (32. Hafta)

Alıntı Medallion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecmisten ders cikarilmali ve sonrasinda da uzerine sunger cekilmeli. Gelecege bakmali. Boyle topiklerin kimseye faydasi yok...

Evet arkadaşım.Bir yerde sana katılabilirim.TS ve trabzonlu futbolcuların bu gibi şartlanmalar ters tepiyor.Bende febenin beter olması için onu sahasında yenebilmeyi çok istiyorum.Ama bizim topçuları bu şekilde motive edebileceğimize inanmıyorum.Yoksa febenin değil en az onun kadar gese ve bejeke'ninde TS'un hayrına kıllarını bile kıpırdatmayacaklarına şüphem yok.2003 senesinde o bazı TS taraftarının safiyane bir omutla gittikleri ve gesenin ölümüne oynadığı 2-4'lük maçıda unutmamaları ve unutturmamaları gerekir.

smertkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Trabzonspor sahaya kazanmaya çıkar ve kazanır.Mesele budur. Fener şampiyon olmuş olmamış bize ne Biz olamadıktan sonra ne olacak kara karga olsa ne olur.
    Ayrıntı meselenin ta kendisidir.

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

sadece yenelım gerısıne karısmayalım gerısını fenerlıler dusunsun ama yenelım baska bı sonuc cıkmasın bu mactan
    Murdar bir halden muhteşem bir maziye kanatlanmak gericilikse, her namuslu insan gericidir...
    Trabzon icin olmeli, Trabzonspor icin harp etmeli...
    Mustafa Korkmaz

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mutlaka kazanmalıyız.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    96 da durum 0-1 olmadı aksine 1-1 oldu. 96 için intikam istiyorsak sondan ikinci maçta kadıköy'de feneri yenip şampiyon olmak gerekir. Bunun haricindeki hiçbir maç intikam maçı olamaz.

Amaaa işin ucunda herşeyden önce kimle oynarsa oynasın Trabzonspor galibiyeti var. İşin bizi en çok ilgilendiren kısmı budur. Ondan sonra kime yarar kim ne eder zararı yararı kime dokunur onlar düşünsün, fener de beter olsun ayrı konu.
    Aynen katılıyorum. Olay bu kadar basit
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu maç bizim için 96 daki maçın rövanşı değildir.
    Çünkü o maçta fnr şmp olmuştu.
    Bu maçta ise biz yenersek bejeke şampiyonluk için avantaj sağlayacak.Yani Fenerin 2 kızkardeşinden biri...
    Bir Gün Mutlaka!!

azad53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu maçı iyi izleyin... belki biraz ders alırsınız..
    http://www.youtube.com/watch?v=vj2syhwx-ME&mode=related&search=

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Sonuç her ne olursa olsun takımlar hangi sırada olun,Trabzonspor yenmesi gerekir. onun dısında bu mac 96 nın ıntakamı olamaz.

FEVZICAKMAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ahh ahh. Bu tarihte yurtta kalıyordum.
    Ne kadar yıkılmıştım anlatamam.
    Gizli gizli dinlemiştik radyodan.
    Of of...
    Yaşamak en güzel rüya

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Biz şampiyon olamıyorsak fener olmuş bejeke olmus gese olmuş umrumda değil...İntikam ancak yukarda abilerimin de dediği gibi Saraçoğlunda feneri yenip ellerinden şampiyonluğu alırsak alınmış olur...gerisi hikaye...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Bir yerde kardeslik diger yerde intikam...
    Her sey güzelde, 96 yili ile pek alakali olamayan bir konu belki.
    Su anki kadro bunu ne kadar hisseder ayri konu, hisstese bile intikam duygusu ile maca cikmak ne kadar kararlilik olur???

Eger intikam ise, her maca intikam ve kan kokusu ile cikilsin , eger o macin kazanma garnati varsa....

Yani , Futbol artik strateji oyunu, hatalar oyunu, ayka bileklerine saglam olanlarin oyunu, ....Iyi oynarsan kazanirsin , o kadar basit...

Birde baska bir sey hatirlatmak isterim , bu macta kacan pozisyonlar , sanssizlik ve Fenerbahcenin sansi yaninda gittigi macta (iki pozisyon iki gol) yenilirsen suclu kimdir acaba????
    Vanspor maglubiyeti nedir???
    Simdi Vana karsi bir intikammi söz konusu???

96 nin intikami kadar sacma bir konu duymadim, kusura bakmayin...

Yenersin veya yenilirsin, Futbolunu iyi sekilde oynarsan kazanmaya daha yakin olursun.....

Intikam bilmemne bos seyler.....

Bu başlıkta anlatılmak istenen İNTİKAM duygusu değil zannederim.Aslolan o sene febenin kirli başkanı ali şen efendinin devrin siyasilerinide yanına alarak tertip ettikleri rezillikler ve neticesinde TS'un elinden çalınan şampiyonluk.Yoksa kimse bileğinin hakkı ile kazanılan maçta rakibi TS taraftarı kadar içten tebrik edebileceğini sanmam.Zaman pek çok şeyi unutturabiliyor ama kahpeliği asla.Bizimde anlatmak istediğimiz bu.

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

feneri şampiyonluktan edeceksin beşiktaş şampiyon olacak
    ben olamadıktan sonra kim olursa olsun bana ne ve bize ne
    bunların hepsi aynı istanbul takımları öncelikle bu zihniyet değişmeli hepsi bir hepsi bunu aklınıza sokun önce

spotreis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Erman Topçu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki baslik kapanir; sunu söylemeden gecmeyeyim:

Kimse ama kimse, bu seneki rezillikleri bir Fenerbahce maci galibiyetiyle unutturacagini sanmasin. Trabzonspor'a tarihinin en kötü, en rezil dönemini yasatanlarin diyeti alti üstü bir mac OLAMAZ!

Asil bunu unutmayalim, unutturmayalim.

sana katılıyorum ben savunuyordum olacak bu iş diyordum ama artık yeter bende istemiyorum ne başkanı ne teknik adamı nede kurmaylarını ve bir maç asla ama asla bunları unutturamaz lige veda etmek üzere olan bir takıma fark atman gerekiyorken ortadaki rezilliğe bak kimse buna kılıf uyduramaz mazeret üretemez sen koskoca 120 dakikada erciyece tek golden fazla gol atma becerisi göstereme gel bir maç kazan bütün herşey unutulsun asıl unutulmaması gereken 96 değil o haksız elimizden alınan bir şampiyonluktu asıl akıllara kazınması gereken bu sezonda bu takımı ikinci hatta üçüncü sınıf yapılmasıdır bunların srumlularıdır asıl hesap bunlara sorulmalıdır artık başım eğik gezmek istemiyorum

UNUTMAMALI-UNUTTURULMAMALI
    Birgün herkes TRABZONSPORlu olmasın

Bırakın o şeref bizde kalsın....!

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı huseyin75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bekle bizi Aziz Bey.

Sizi Kadiköyün cimlerine gömecegiz ve INSALLAH Sampiyonlukdan edecegiz!
    100. Yilinizda size öyle bir Yara verecegiz ki bir 100 Yil daha bunu unutamayacaksiniz!

Yapdiginiz türlü türlü oyunlar ile gasp ettiginiz Sampiyonluklarimizin bedelini size ödetecegiz!

Türk Futbolunu cirkinlestirmenin Hesabini sizlere ödetecegiz!
    100. Yilda butün Kupalar bizimdir dediniz! Buna IMKAN vermeyecegiz!

Ey Trabzonsporlu Futbolcular.
    Bu Sezon onurunuzu azda olsa kurtrmakmi istiyorsunuz?

Iste sizlere Firsat!

Not: Bu Basligi sonradan Mac Basligi olarak kullanabiliriz
    Diyelim ki Fb'yi yendik ve şampiyonluktan ettik.Biz nereye gidiyoruz?İntertotoya!

İnsanları Fb nefteri ile besleyip kandırmakla olmuyor bu işler.Eğer bu maçı kazanarak biz şampiyon olacakksak eyvallah.O zaman bunun adı intikam olur.Alacağımız galibiyet ile bugün ancak sıradan bir Anadolu takımının Fb'yi yenmesi kadar ağırlıpımız olur.Ama bir dahaki sezon böyle bir galibiyet ile nasıl şampiyon olunur onu düşünelim.
    ÜNYE TRABZONSPORLULAR DERNEGI-2003

bir nebze kredin artması için bu maçı kazanmalısın ziya doğan..
    Nick'ine sahip çık kampanyası byunus = yns61

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

abi bu maçı öyle yapacaz ki saldırmayacaz adamları üstümüze çekecez bunların eksik tarafı arka taraf sende de bu adamlardan oldukça var ceyhun ne olursa olsun bu maçta oynasın belki yattarada ama adamları üstümeze çekmeliyiz bana göre son 2 gün açılsa idi daha iyi olurdu bu konu takım üzerinde strese gerek yok ben duyunca heyecanlandım çünkü 96 yılının acısını çıkarmak istiyom
    [ille d' 7]

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

artik yuzumuzun gulme zamani gelmistir renkdaslar.Trabzonsporumuzun futbolculari sanslidir ki bu sene bu kadar olumsuzluga ragmen hala kendilerini affettirme sanslari tekrar ellerine gecmistir.umarim bunu iyi degerlendirirler.
    HEPIMIZ MEHMETCIGIZ BIR ERMENI OLDU ONBINLER YURUDU HERYIL ONBINLERCE SEHIT VERIYORUZ HANGINIZ YURUDUNUZ!!!

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Her maçta olduğu gibi kazanmayı istiyoruz ve her yenilgi bizi üzer. Karşımızdakine çok takılmamak lâzım.

Yeri gelmişken, Fenerbahçe adlı şer mezbelesi takım ligden çekilecekmiş. Bir de, Türkiye Kupası'nda PAF oyuncular ve yedeklerle oynayacaklarmış. Yerseniz.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

ziya dogan bu takıma hiçbir taktik vermeden sahaya cıkarsa inanın ki kazanırız..
    Nick'ine sahip çık kampanyası byunus = yns61

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Kokturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her maçta olduğu gibi kazanmayı istiyoruz ve her yenilgi bizi üzer. Karşımızdakine çok takılmamak lâzım.

Yeri gelmişken, Fenerbahçe adlı şer mezbelesi takım ligden çekilecekmiş. Bir de, Türkiye Kupası'nda PAF oyuncular ve yedeklerle oynayacaklarmış. Yerseniz.

isterse bayan takımlarını koysunlar aslında aralarında pek bi farkta yok bunlar sarı diyince benim karnıma iğneler batıyo gülmekten entel dantel cibiliyetler haahahahha
    [ille d' 7]

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fortis Türkiye Kupası'nda yarı finalde Kayseri Erciyesspor'a elenerek büyük şok yaşayan Trabzonspor'da, Antalyaspor karşısında alınan 2-1'lik galibiyet Avrupa'ya çıkma umutlarını tazeledi.
    Beşiktaş'ın Türkiye Kupası'nı kazanması, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da ligde ilk iki sırayı alarak Şampiyonlar Ligi'ne gitmesi halinde ligi 4. sırada tamamlayacak ekibin UEFA Kupası'na katılma şansını yakalayacak olması, bordo - mavilileri ümitlendirdi. Kalan 4 maçı da kazanarak Kayserispor'u geçmeyi planlayan Trabzonspor'da tüm hesaplar lig dördüncülüğü üzerine yapılmaya başlandı.
    Bu arada İnter-Toto ihtimalini de değerlendiren Trabzonspor kurmayları, buradan UEFA Kupası'na gitmenin de düşünülmesi gerektiği fikrinde birleştiler. İnter Toto konusunda son kararı, görevde kalması halinde Teknik Direktör Ziya Doğan'ın vereceği ifade edildi.
    Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, İnter - Toto Kupası'nın da bir hedef olduğunu belirterek, "Öncelikli amacımız kalan tüm maçlardan galibiyetle ayrılmak. Bu arada İnter - Toto'ya katılma hakkını elde edersek, gitmeyi düşünürüz. Avrupa Kupaları katılmak bizim en büyük hedefimiz. İnter Toto'da başarılı olup UEFA'ya çıkabiliriz. Ama buna ulaşabilmek için önce ligde başarıyı yakalamamız gerekiyor"dedi,

gülermisiniz ağlarmısınız????
    McLas was Here

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ineter toto da bir hedefmiş biz hadef küçültecek takım deiliz hedef büyültecek takımız biz trabzon sporuz sen bunun farkında deilsen sen harbi boş bir adamsın
    GÖZLERİNDEKİ KARADENİZDE BOGULMAK İSTİYODUM AMA OLMADI BİZE DÜŞEN GÖZLERİNDE DEGİL YOKLUGUNDA KAYBOLMAK MIŞ

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Belki baslik kapanir; sunu söylemeden gecmeyeyim:

Kimse ama kimse, bu seneki rezillikleri bir Fenerbahce maci galibiyetiyle unutturacagini sanmasin. Trabzonspor'a tarihinin en kötü, en rezil dönemini yasatanlarin diyeti alti üstü bir mac OLAMAZ!

Asil bunu unutmayalim, unutturmayalim.
    bravo gerçekten güzel bir tespit. sen git lig sonuncularına yenil sonra feneri şampiyonluktan edince kendini affetir. yok öyle yağma. feneri şampiyon yapmasak nolur yapsak nolur bize ne ki. adamlar zaten kendi kendilerine veriyor puanları. 10 senedir galibiyet yok istanbulda yene yene şimdi mi yeneceğiz vay vay vay hemde bu takım

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçın bütün bir sene yaşananlarının diyeti olacağını söyleyen mi var ?
    Türkiye Kupasından elenmeden öncede taraftarlığı sulanmış bazı lüzümsuzlar "Bu kupadan elenmemiz lazım yoksa ziya doğan ve yönetim kalır" gibi ucuz düşüncelerini, düşünce olmaktan çıkarıp foruma yazdılar. Şu saplantıdan kurtulun artık. Trabzon her fırsatta kazanmaya oynamalı, kazanmaya alışmalı..

Türkiye Kupasını alsaydık falanca yönetim falanca teknik adam başımızda o kupayı kazandık denmiyeceği aşikar. Tarihe "Trabzonspor kazandı" diye geçecek somut bir kazanımı bile istemeyen zihniyete ben ne diyeyim.

Erman kardeşim, ömrüm "bir fener galibiyeti veya herhangi bir takıma alınacak galibiyet herşeyi unutturur" diyenlerle mücadele etmekle geçti. Bütün bir sezonun günahı bu şekilde temizlenmez. Çünkü zaman geçmiştir ve bitmiştir. Tarih zamanı bir kenara yazmıştır.

Gelecek adına hala kendinde konuşabilme hakkını gören, her geçen gün itibarlarından kaybeden, bana göre de çok kötü biçimde Trabzonspor'u terk edecek olan bu yönetim eninde sonunda Trabzonspor kulübünden gidecektir.

Fakat ne olursa olsun Trabzonspor kazanmaya devam etmeli. Kazanmasını isteyen arkadaşlara da akıllarından geçirmedikleri biçimde rol biçmeyin çerçeve çizmeyin.
    Konu Külünkoğlu tarafından (30.04.2007 Saat 09:33 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)