Sayfa 11 Toplam 118 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2945 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fenerbahçe 2 - 2 Trabzonspor (32. Hafta)

Mert Zaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı necroshine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seyircili yada seyircisiz yenelim o yeter yendikten sonrada görebilecegim cok yüz var
    ya lutfen bole yapmayın tmm ziya hocanın bazı hataları var ama bizi 14 den alıp 5 e getirdi lazaroni kalsa daha iyimi olurdu simdi düsmeme seyleri yapıoduk plan o yzuden bosverin ben buyuk fanatigim ama ziya hoca iyi bir hoca bana gore

Nereden
    Zonguldak

Alıntı erdinç67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çoçuktan al haberi derler inşallah dayımoğlu, dedğin ve istedğin gibi olur bordoooo
    saol abi ama bunlar gercekler

Nereden
    Zonguldak

uefaya gitmemiz lazımm

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

keşke yenelim sonra yüz buluruz bi uğraşmak için yeterki yenelim
    [ille d' 7]

Ümit Küçük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu seyırcısız oynama olayına karsıyım ben bu ne ya futbol gösteri oyunu ama sen ınsanları bundan yoksun bırakıyon macın tadı tuzu olmuyo bole kım olursa olsun seyırcısız oynamaya karsıyım azızeye sıra gelınce ben olsam onu bırak 1 sene omur boyu tırbune almam adam baskan olduktan sonra turk futbolunu ne kadar cırkınlestırdı ama adam ole zaten terör orgutlerıne sılah satan adamdan ne beklersız

Mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı mert_zaman_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya lutfen bole yapmayın tmm ziya hocanın bazı hataları var ama bizi 14 den alıp 5 e getirdi lazaroni kalsa daha iyimi olurdu simdi düsmeme seyleri yapıoduk plan o yzuden bosverin ben buyuk fanatigim ama ziya hoca iyi bir hoca bana gore

ben ziyayla ilgili bişe yazmadım ki yenersek görecegim çok fazla yüz var derken eziklerden bahsediyorum yanlış anlama oldu sanırım
    Tribünde Küfüre HAYIRRRR!!!!!!!!!

Ümit Küçük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı mert_zaman_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardes bılmem gereken sey su trabzonsporun forması bu lıgde 50 puan alır bunun ıcın hocaya gerek yok

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

çok isteriz ama benim bildiğim biz tüm kritik maçları fenere hedşye ederiz böyle güzel bi tepsinin içinde

bjk nin şampiyonluğu söz konusu olduğu için maç çok daha gergin geçeçek
    ahhh 96 ahh
    o yılların hesabı her sene sorulmaz mı bu eziklerden
    ......mutedil dalgalı..
    fırtına ihtilal efsane

Engenius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Fenerbahçe'den '1907 Rakısı'

Fenerbahçe Kulübü'nün kuruluşunun 100. yılını kutlama etkinikleri kapsamında üretilecek ''1907 Rakısı'', haziran ayında satışa sunulacak.

bizim maçtan sonra da "1907 selpağı" çıkarırlar artık.
    KAZIM YAŞIYOR, KAVGA DEVAM EDİYOR...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

bu karar tahkimden döner =)

Zeyno Tomar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

birileri ağlıyomuş galiba!

sirkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı tomar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birileri ağlıyomuş galiba!
    emzikleri verin ozmaan

bu maci alalim uefa umrumda degil.......
    https://twitter.com/#!/PerfectionisT61
    I never forgive, I never forget..

asimavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

uefa dıye bısey yok .....untun bunu ...uefa dan acıklama var ...zıya doganın calıstırdıgı hıc bır kulup uefa kupasına alınmayacaktır dıyor adamlar ....

....uefanın kalıtesını dusuremeyız dıyorlar....trabzonspor onumuzdekı yıl zıya doğan la devam ederse uefaya katılma hakkını elde etse bıle alamayız dıye acıklama yaptılar....valla

......fenerı yenelım yeter .....varmı fener galıbıyetı ıle tatmın olmayac olan ....

....bırakalım uefayı da bu zıyada nasıl kurtuluruz ona bakalım.....zıya yı gondermek uefaya katılamaktan daha buyuk bır basarıdır trabzonspor tarıhı için........................
    deha: imkansizda mumkunu gorebilmektir..
    ....gemilerin karada da yuzebilecegini gormek
    ....mehmetlerden birini fatih yapar.......

Eren Uğur Ayar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Feneri yenip şampiyonluktan edelimde bu sene bi kerede olsun yüzümüz gülsün..

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

keşke seyircli olsa..olası bir galibiyetimizde bahaneleri hazırr
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Murat Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

seyirzisiz maç ne demek yaaaaaaaaaaaaa ne kadar saçma ceza o

55 bin ezxk önünde yenme zevkimizi aldıalr kim ödeyecek bunun hesabını
    artı şimdi daha zor yenmemiz çünkü ziyanın sesini çok duyacak futbolcular
    '' GERÇEKÇİ OL İMKANSIZI İSTE..! '

https://twitter.com/GERONIMO_TS

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizim sonyıllardaki şampiyonluklarımıza dinamit koyan diğer takım olan galatasaray aradan çıkarsa çok üzüleceğim... bize en az zararı olan takım şamp olsun... ilk 4 te yani vitrinde olmak için kazanmalıyız
    Önce TRABZONSPOR

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Insan olmayi ögrenselerdi. Futbolu hayvanlar degil insanlar seyrediyor. Adam gibi mac seyretselerdi de seyircisiz oynama cezasi almasalardi. Beter olsunlar. Her zaman para yedirdikleri serefini satan hakemlere yine para yedirsinler, belki seyircili oynama konusunda bir kiyak yapabilirler. Hani araya adam koyma, tanidik ahbap cavus hesabi. Nasil olsa fe-be, satilik insanlari satin almayi ve ara sira kendisini de satmaya alismis.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim sonyıllardaki şampiyonluklarımıza dinamit koyan diğer takım olan galatasaray aradan çıkarsa çok üzüleceğim...
    Kesinlikle ....
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Aziz Yıldırım: "Tepkisiz kaldığımız düşünülmesin"

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, yönetim olarak Fenerbahçe olgusunun değerini arttıracak bir yönetimi biçimi seçtiklerini, yapılan haksızlıklar karşısında federasyon ve hakemler için köklü çözümler üretecek adımlar atmaya başlayacaklarını söyledi.
    Aziz Yıldırım, sarı lacivertli kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, Türkiye Kupası'na veda ettiklerini ancak futbolcularına üzülmemeleri gerektiğini belirterek, "Onlara daha önce de finaller oynayıp Türkiye kupasını kaçırdığımızı hatırlattık. Futbolda bu sonuçları kabul edemeyen bir yönetim biçimi, sadece günü kurtaran ve kısa vadeli çözümleri tercih eden bir yapılanmadır.
    Halbuki ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım hep kalıcı bir kurumsal yapının, ilkelerin, kuralların her şeyden önemlisi Fenerbahçe olgusunun değerini her dakika arttıracak bir yönetim biçimini yani zor olanı seçtik. Bu seçim bizim. Türkiye'nin en büyük futbol kulübünü, onun asırlık geçmişine, geleneklerine ve geleceğine götüren hedeflerini de çoğu zaman kısaltan bir yönetim biçimidir. Biz, aykırı kararlar alan, duvarları yıkan, insanları kıran, sistemleri yok etmek isteyen bir yönetim de olabilirdik ama değiliz.

TEPKİSİZ KALDIĞIMIZ DÜŞÜNÜLMESİN
    Camiadan hiç kimsenin, Fenerbahçe yönetiminin yaşananlara tepkisiz kaldığını düşünmemesini isteyen Yıldırım, "Bugüne kadar bize yapılan oyunlara suskun kalmamızın nedeni; dünya kulübü diye her defasında ısrarla üzerine basa basa söylediğimiz bir gerçeğin yanında, yaşamak zorunda kaldığımız ve Fenerbahçe'den sürekli nemalanan kuruluşların da aynı ülkenin kurumları olmasıdır.
    Ancak endüstriyel futbol gerçeği diye bir olgu vardır. Artık futbolun değişmez bileşenleri diye düşündüğümüz federasyon ile futbolu saha dışındaki taraftara, futbolsevere ulaştıracak yayıncı kuruluşun da endüstriyel futbol gerçeğine uygun hareket etmesi gerekiyor.Eğer hayatınızı spor kulüpleri üzerinden idame ettiriyorsanız, onlara sadece kolaylık değil, bu kulüplerin en iyi şekilde mesleklerini icra etmeleri adına hizmetler üretmek zorundasınız" diye konuştu.
    Türkiye'nin futboldaki lokomotifi olarak görülen Fenerbahçe Spor Kulübü'nün yapısal dönüşümünü başarıyla hayata geçirmiş olmasının bazı kurumları rahatsız ettiğini ifade eden Aziz Yıldırım, "Nedense hem Türk Futbol Federasyonu'nu, hem de yayıncı kuruluş Lig TV'nin içinde bazı kişileri rahatsız etmektedir. Bir maç yayınında "İnanamıyorum Fenerbahçeli oyuncunun yaptığı harekete bak" diyen bir maç spikeri ile yan hakemin "Kart göster" uyarısına rağmen, pozisyonu faul kararıyla geçiştiren hakemin amacı hep aynıdır: Fenerbahçe'yi yıpratmak, taraftarını provoke etmek, önü alınamayacak olaylara sebep olmaktır" şeklinde konuştu.

BİNDİKLERİ DALI KESİYORLAR
    Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım sözlerini şöyle tamamladı:
    "Fortis Türkiye Kupası maçında ve daha önce oynadığımız bir çok maçta yanlı kararlar verenler ve bu kararları reytinge çevirenler adeta bindikleri dalı kesmekte, Fenerbahçe ile Türk futboluna zarar vermektedir.
    Milyonlarca taraftarının desteğinden güç alan bir spor kulübünün yöneticileri olarak, artık köklü çözümler üreteceğiz. Bundan hiçkimsenin şüphesi olmasın. Zaman zaman devletin sorumlu kademelerinin bile çare bulamadığı federasyon ve hakemler için köklü çözümleri üretecek adımları atmaya, sesimizi duyurmaya, 3 Mayıs'ta Anıtkabir'de en büyük Fenerbahçeli Atatürk'ün huzurunda buluşarak başlıyoruz."
    -----------------------------------------------------------------------

Bu Ezikler yarindan itibaren cirkeflik yapmaya baslarlar.

Bizim ile oynayacaklari macda kesin Taraftarin önünde oynanir.

Ama olsun. Böylesi daha güzel olur. Ezildiklerini canli canli görürler
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

yenelim ezikleri başka bir şey istemem...
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı huseyin75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    FENER ACI VAR MI?Tarih: 01.05.2007, 10:18:03 (1388 okuma)
    Trabzonspor camiası ne 96’yı ne de 2005’i unuttu

TOKAT CANIMIZI YAKTI
    Trabzonspor tarihinde F.Bahçe ile oynanan üç maç var ki Bordo-Mavili camia bu maçları hala unutamadı. 5 Mayıs 1996’da A.Aker’de oynanan ve Metin Tokat’ın yönettiği 30. hafta mücadelesini F.Bahçe zamanın başkanı Ali Şen’in saha dışı oyunlarıyla 2-1 kazanıp şampiyonluğu resmen bu büyük camianın elinden almıştı. 2005 de bu kez aynı senaryo Levent Bıçakçı federasyonu zamanında uygulamaya konuldu.

PAPİLA SAHNE ALDI
    İstanbul’da oynanan ve Cem Papila’nın yönettiği kritik maçta Trabzonspor’un hakkı gasp edilmiş verilmeyen penaltısı ve ofsayttan yediği gollerle sahadan yenik ayrılmıştı. Bir sezon sonra bu kez Metin Tokat sahneye çıktı. Maç 2-1 Trabzonspor’un üstünlüğüyle devam ederken Fatih Tekke’ye yüzde yüz yapılmış bir penaltı verilmeyerek maç daha sonra atılan golle 2-2 berabere bitirilmişti. İşte bu Fener bugün hak arıyor!

Icimden gecenleri suraya dökmek mümkün olsaydi varya !!!
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Seyircisiz maç çok kötü oluyor.Onları yenip,taraftarlarını delirtmek daha iyi olurdu.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yanarız yanarız şu maça gidemeyeceğimize yanarız..
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)