Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sayýn Baþkan, Artýk "Baþkan" Olunuz...

Nereden
    Ýstanbul

Standart Sayýn Baþkan, Artýk "Baþkan" Olunuz...

Öncelikle bu baþlýgý özellikle böyle farklý açtým sebebi de hem o okuyanlarýn rahat bulmasý için hem de tek konuyu içermediði için... yoksa baþlýk açýp gündem yaratmak gibi bir derdim yok ....

SAYIN BAÞKANIM ;

Trabzonspor kongresinde vermiþ oldugunuz sözleri (gerek kongre sürecinde gerek kongre salonunda)size hatýrlatmaya gerek görmüyorum çünkü baþarýlý bir iþ adamý olarak bunlarý unutmanýz mümkün deðil ...

Her þeyden vazgeçtik her þeyi unuttuk diyelim hiç bir þeyi sorun yapmadýgýmýzý kabul edelim ya stad ne hoca ne transferler aklýna ne gelirse hepsini boþverin geçsin...hatta ve hatta söz verdiðiniz þampiyonlugu da ...Ulusoyun tetikçisi oldugumuzu da unutalým ... dedim ya HER ÞEY AMA HER ÞEY ....

Baþkaným sadece lütfen þuna cevap verin....SÝZ NASIL BÝR BAÞKANSINIZ ? yani nasýl bir baþkanlýk anlayýþýnýz var .... istifasýný istediðiniz yönetici sizinle dalga geçer gibi bir tutum sergiliyor umursamýyor sizi ...yönetiminizde kan gövdeyi götürüyor ses soluk yok .... sanýrým 17 ay sonra aklýnýza baþkan oldugunuz geldi ya da ancak kiþiliðiniz yeter dedi þimdi bu iki yöneticiden birine karþý tavýr alýyorsunuz digerine taraf oluyorsunuz .... sanýrým kongre gücünü de hesaplayarak haþim sayitoglunu yanýnýza almayý uygun gördünüz .. ya da burada yazamayacagým sebepden dolayý o zaten size yakýn duruyordu ...

SAYIN BAÞKANIM BÖYLE BAÞKANLIK OLMAZ .... birbirlerini kedi köpek gibi yiyen her ortamda birbirlerini sallayan camiayý bölen hatta takýmý bölen yöneticiler ile iþ olmaz olmamalý.... takým dahi 2 ye hatta 3 e bölünmüþ bir zahmet bunu araþtýrýn bulursunuz ...þimdi de kalkmýþ bir tarafý destekliyorsunuz ...OLMAZ SAYIN BAÞKANIM .. YUKARIDAN AÞAGIYA OLMAZ AÞAGIDAN YUKARIYA OLMAZ ....

Kongre hesabý için haþimi yanýnýza aldýnýz olabilir bu bir tercihtir ... ama tribünleri þimdi kim susturacak yeþili kim verecek ? üstelik o yeþil bu sefer tam ters olarak size dönmesin ? bu hesabý hiç yaptýnýz mý ? kendiniz yeþil verecekseniz o baþka .. malesef bizim taraftar artýk yeþile göre tavýr alýyor ...ama bu sefer taraftarý ikiye böleceksiniz .. nasýl mý ? gayet basit .. þimdi sizin yeþiller ve diger yeþiller birbirine girecek gayet basit SAYIN BAÞKANIM ....

SAYIN BAÞKANIM .( siz her þeye karþýn sizi benimsemesem de benim SAYIN BAÞKANIMSINIZ ) akýl vermek bana düþmez ama yapmanýz gereken o iki yönetici de dahil tüm yönetim kurulunu en azýndan göz önünde olanlarý temizlemektir .. kongreye gidiniz SAYIN BAÞKAN .... orada tekrar alýrsanýz güvenoyunu gelin ne isterseniz yapýn ama kongreye gidin takýmý camiayý rahatlatýn ...sempati duydugunuz siyasi görüþ dahi ülkeyi bu kadar germedi sizin takýmý gerdiðiniz gibi ... gerçi bu son manevrayý özellikle beklediðinizi bilmeyen kalmadý bunu herkes biliyor açýkcasý çok da uygun zamanda yakaladýnýz bu ortamý ....çýkýn aday olun kazanýrsanýz gelin kaldýgýnýz yerden devam edin ... ammmmmaaaaaa sayýn BAÞKANIM eger karþýnýza diþli rakipler çýkarsa kaçmak yok ... buna MAY de dahil .... çýkýn yenilin ama kaçmayýn veya yenin tekrar o þerefli makama sahip olun ... ama kaçmak yok ....SAYIN BAÞKANIM BU SEFER tutamayacagýnýz sözleri vermeyiniz komik duruma düþüp rezil oluyorsunuz .. bu sefer kendi listenizi kendiniz yapýn bir zahmet .. hayýrlýsý olsun deyip bakmayýnýz listeye .. hayýrlý olmuyor iþte ....

SAYIN BAÞKANIM MENSUBU OLDUGUNUZ BU CAMÝAYI DAHA FAZLA GERMEMEK BÝZANS OYUNLARA MAÞA ETMEMEK ÖZELLÝKLE ÞÝMDÝYE KADAR YAPILAN FEDERASYONUN TETÝKÇÝLÝÐÝNÝ YAPMAMAK YÖNETÝCÝLERÝN GÜÇ KAVGALARINI SEYRETMEMEK KENDÝ VERMÝÞ OLDUGUNUZ SÖZLERÝN TUTULMAMASININ GETÝRDÝÐÝ UTANCA DEVAM ETMEMEK ÝÇÝN SÝZE ÇOKTAN YAKIÞMASI GEREKEN OLAGANÜSTÜ KONGRE KARARINI ALINIZ ...BUGÜN ALSANIZ HAZÝRANIN 15 NÝ GEÇMEDEN BU ÝÞ BÝTER ...

ALIN SÝZE BÝR FIRSAT DAHA .. ÇIKIN KONGRE SÜRECÝNDE ANLAÞTIGINIZ HOCAYI FUTBOLCULARI AÇIKLAYINIZ ...( BIRAKIN BU ZÝYA DOGAN OLAYINI ÇOK KOMÝK DURUMLARA DÜÞÜYORSUNUZ )

Arkadaþlar size resmi bir kaynak veremem ama Trabzonsporda hoca durumu þu an þöyle .... 2. baþkan etkin yetkin ve baskýn olursa ERSUN YANAL ...haþim sayitoglu olursa AYKUT KOCAMAN ..... ünal ve digerlerini geçiniz ..son durum bu ...

karnýmdan konuþmam buna ihtiyacýmda yok ... ukalalýk için deðil bu forumda çok arkadaþý ben ilk kez uyarmýþtým yönetimde çok baþlýlýgýn oldugu konusunda ...o zamanlar kimse bilmiyordu ...bu yazýlanlar da dogru .. hatta bakýnýz bir baþka konuyu d ayazayým ... ist kanadýndan çok ciddi bir liste hazýrlýgý var ..haaaaaaaaaa bunlarýn planý nedirr programý nedir var mýdýr bilmem .. hatta sanmam da ... trabzon ayagý için düþünülen isim de ii isim en azýndan pek muhalif ses çýkmaz ...

SAYIN BAÞKANA ÞU SORUYU SORMADIM ... SAYIN BAÞKANIM KULUBE KAÇ LÝRA HÝBE ETTÝNÝZ ? MARCELÝNHO DAHÝL .. YANÝ O HEDÝYE DAHÝL OLMAK ÜZERE ...VE TAKIMI KAÇ LÝRA BORÇ ÝLE ALDINIZ ? TRABZON HSBC BANK SÝZÝN ÝÇÝN NE ÝFADE EDÝYOR ? VEYA TRABZONSPOR ÝÇÝN NE ÝFADE EDÝYOR ? MESELA O BANKADAN TRABZONSPOR TEMÝNAT MEKTUBU NE ÝÇÝN KULLANILMIÞTIR ...AMA BEN HEPSÝNÝ GEÇTÝM .. SAYIN BAÞKANIM ÇIKIN BÝR BASIN TOPLANTISINDA AÇIKLAYIN ... BEN TAKIMA ÞU KADAR PARA HÝBE ETTÝM .. BU TRANSFER SÖZÜMDÜ O DA DAHÝL OLMAK ÜZERE ÞU KADAR HÝBE ETTÝM ... BUNU HERKES BEKLÝYOR SAYIN BAÞKAN .. SADECE MERAK EDÝYOR ÝNSANLAR .....

ibzolist - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

baþkan dedikçe midem bulanýyor arkadaþým sen nasý sabredip de yazdýn bravo kusura bakma tamamýný okuyamadým
    þampiyonluk gerçekti hayal oldu...

Oemer61
    Ziyaretçi

Onun baskan maskan olacagi yok!!! Olacak olsa simdiye kadar olmustu, bir kere YALAN'larla avutmamisti bizi. Ziya Dogan denen ikinci lig antrönerini coktan kovmustu, verdigi sözlerin yüzde 5 ini yerine getirmisti!!! Bundan sonra hic birsey degismez. YÖNETIM ISTIFAAA!!!

Cem Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

ALBAYRAK benim baþkaným deðil,hatta benim sayýn baþkaným Hiç deðil...
    O kendini buraya atayanlarýn baþkaný...
    Aslýnda baþkaný deðil kuklasý desek daha doðru....
    O yüzden Kongre falan bunlarý geçin....
    Gitmezler gidemezler....
    Çünkü
    Haczavera,Maçka,Trabzon....,
    Sen Fatih in torunu,Ben Deli Ýbrahim in
    Sen Düzenin Adamý,Bense Memleketimin......

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Cem Yavuz ne oldu senin demokrasi anlayýþýna yoksa sen de darbecisi misin Genel kurulun o göreve getirdiði her adam beðensen de beðenmesen de baþkanýndýr. Beðenmiyorsan gider kulübe üye olursun beðendiðin baþkana oyunu atarsýn. Lafla olmuyor malesef.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Y.Sert - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

bu istek ve dileklerimizi toplu halde baþkana faxs çekelim.iþe yarar.
    N e K ö T ü !

Nereden
    Ýstanbul

genel olarak arkadaþlar baþkan için bu benim baþkaným deðil nasýl böyle yazabildin baþkan olarak kabul etmiyorum tarzýndan yazýlar yazmýþ tepkileri olmuþ ... arkadaþlar þunu kabul etmek gerekir ki insanlara þahýs olarak saygý göstermeyebilirsiniz hiç sevmiyebilirsiniz nefret edebilirsiniz hepsi olur kabul ama bir makam mevki statü vardýr ve o mevki makam statü sizi de temsil ediyorsa saygý göstermek durumundasýnýz .. tepkilerinizi ortaya koymak en dogal hakkýnýz ama bu hakaret içinde olamaz olmaz olmamalý ...Emorfo arkadaþýn da dediði gibi üye olursunuz kulube oy kullanma hakkýný elde edersiniz kongre de geregini yaparsýnýz .. yoksa baþka türlü davranýþlar bize yakýþmaz nasýl ki yeþil alan taraftarlarýmýzýn bize yakýþmadýgý gibi ...

Cem Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Cem Yavuz ne oldu senin demokrasi anlayýþýna yoksa sen de darbecisi misin Genel kurulun o göreve getirdiði her adam beðensen de beðenmesen de baþkanýndýr. Beðenmiyorsan gider kulübe üye olursun beðendiðin baþkana oyunu atarsýn. Lafla olmuyor malesef

Onlarýn demokrasisi iþine geldimi demokrasisi,Bir de vasýta olan demokrasi...
    Ha birde makarna nohut bakliyat demokrasisi hani þu varoþlarda kamyonlarla daðýtýlan

Neyse konumuz ALBAYRAK...
    Sen canýný sýkma sevgili Faruk ...
    Devrildiði gün devirenlerin en önünde ben de olacaðým....
    Bakarsýn sen de olursun ....,
    belli mi olur...
    Haczavera,Maçka,Trabzon....,
    Sen Fatih in torunu,Ben Deli Ýbrahim in
    Sen Düzenin Adamý,Bense Memleketimin......

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yani bundan þunu mu anlamalýyýz? Bizler üye deðiliz henüz .Onun için aðzýmýzý bile açma hakkýna sahip olamýycaz ..öyle mi?
    Ýmzamý da mý deðiþtiricem yani ????
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Nereden
    Ýstanbul

Yani bundan þunu mu anlamalýyýz? Bizler üye deðiliz henüz .Onun için aðzýmýzý bile açma hakkýna sahip olamýycaz ..öyle mi?

hayýr esf ..böyle bir þey tabii ki söz konusu olamaz bunu kast etmek istememiþtim ... tribünde tepkinizi koyabilirsiniz burada koyabilrisiniz ki zaten arkadaþ oldukça da sert olarak koyuyor benim anlatmaya çalýþtýgým konu bu deðildi

oskayb - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdað
    Yaþ
    52

Alýntý Cem Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ALBAYRAK benim baþkaným deðil,hatta benim sayýn baþkaným Hiç deðil...
    O kendini buraya atayanlarýn baþkaný...
    Aslýnda baþkaný deðil kuklasý desek daha doðru....
    O yüzden Kongre falan bunlarý geçin....
    Gitmezler gidemezler....
    Çünkü
    her harfi ve kelimesine katýlýyorum.
    TERKETMEDI SEVDAN BENI

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Biz bu kadar uzun uzun yazdýk, anlamak iþlerine gelmedi. Þimdi üç cümle ile anlattýk ve umuyoruz ki bu sefer anlaþýlacak.

Kendisini sevmem baþkanýmýzýn, ama saygým var. O makama denizden hoplayýp gelmedi. Trabzonspor Genel Kurulu getirdi onu göreve.

Biz de "istifa" demiyoruz inatla: Genel Kurul diyoruz. Ona güvenerek oy verenlerin olduðu yere davet ediyoruz yani.

Her yapýlan iþin doðru olmayacaðý aþikar. Hata olacak. Ama hatada inat edilmesi anlamsýz. Ýnsanlarýn birbirine güç gösterisi, þov yapma yeri mi Trabzonspor Yönetim Kurulu?

Bu kulüp kurumsallaþacak ve kurumsallaþacak. Hatta kurumsallaþacak. Bunu da 25-30 bin üye ile yapacak. Yapmalý. Nuri bey gidince gelenin de ayný yönetim anlayýþýnda olmayacaðýnýn garantisi yok elbette. Ama artýk dünya deðiþiyor ve bunca maddi beklentilerin iþin içine girdiði futbolda, "aptalca" hata yapaný gömüyorlar.

Leeds United 3. lige düþtü....
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

yönetimi protesto yürüyüþü olacaktý . 1967 Trabzonsporlular Derneði organizsyonuyla. geçenlerde bu haber internet haber sitelerinede düþmüþtü. hiç bi geliþme var mý acaba. bir an önce olmalý bu.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Cem Yavuz keþke herþey Albayrak'ý devirmekle bitseydi, bu kulübün bütünleþmeye birleþmeye adam gibi yöneticilere ihtiyaç var. Devirmekten ziyade saðlýklý bir oluþum kururarak yumuþak bir geçiþ lazým. Kimseyi kýrmadan küstürmeden. Amaç Trabzonspor'a hizmet herkesin önceliði bu olmalý.

Elif haným öyle düþünme. Vicdani bir sorumluluk bence bu. Onaylamadýðýnýz sevmediðiniz bir yönetimi sadece eleþtirmek yerine genel kurulsa söz sahibi olmak en mantýklýsý deðil mi. Böylece vicdaný bir rahatlama olmaz mý. O açýdan deðerlendirmek lazým. Kulüp üyesi olmayanýn konuþmaya hakký yok gibi bir þey söyleyen yok, boþuna alýnganlýk yapmayýn, konuþan Türkiye iþte hep konuþuyoruz da icraat yok.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    38

Büyük Trabzonspor'un Genel Kurulu'nun, büyük bir teveccüh ile iþ baþýna getirmiþ olduðu mevcut Trabzonspor Yönetimi, belki misyonunu deðil ama yönetimdeki ömrünü tamamlamýþtýr.
    Bu nedenle, sürekli yapmýþ olduðunuz yanlýþlara yenilerini ilave etmeden, en medeni kararý alarak, inatlaþýp çok sevdiðimiz kulübümüze zarar vermeden derhal Genel Kurul Kararý almanýzý bekliyoruz.
    Verilen hizmet sözleri tutulamamýþtýr. Bundan sonra yapabileceðiniz TEK hizmet Mayýs ayý sonu için alýnacak GENEL KURUL kararýdýr.
    Bu, mevcut Trabzonspor Yönetimi için son çaðrýdýr!

sitemizin girisine koyulan bu yazý cok ama cok anlamlý anyen bu yazýya katýlýyom ve mevcud yonetimi erken genel kurul cagrýsý yapýyoruz butun trabzonspor trafatarlarý toplanýp sesimizi baþkananýmza duyurmalýyýzzzz hayde bmn gorev bizimmm

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben genel kurul da demiyorum .Direk ÝSTÝFA etsinler ....
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Murat Altun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    51

mayýsýn sonuna kadar beklemekte yanlýþtýr mayýs sonuna kadar ziya takýmda adam býrakmaz yattaraya bile niyetlendi kel
    yönetminde ziyanýndaka kaldýðý her dakika ziyandýr klüpten hergün bir kaç çivi söküyorlar
    '' GERÇEKÇÝ OL ÝMKANSIZI ÝSTE..! '

https://twitter.com/GERONIMO_TS

Enes Berfin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

Alýntý Oemer61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Onun baskan maskan olacagi yok!!! Olacak olsa simdiye kadar olmustu, bir kere YALAN'larla avutmamisti bizi. Ziya Dogan denen ikinci lig antrönerini coktan kovmustu, verdigi sözlerin yüzde 5 ini yerine getirmisti!!! Bundan sonra hic birsey degismez. YÖNETIM ISTIFAAA!!!
    Oh ne kolay hocayi yollayarakla bu is olmaz, al birini vur ötekini.
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.

turphan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Cem Yavuz keþke herþey Albayrak'ý devirmekle bitseydi, bu kulübün bütünleþmeye birleþmeye adam gibi yöneticilere ihtiyaç var. Devirmekten ziyade saðlýklý bir oluþum kururarak yumuþak bir geçiþ lazým. Kimseyi kýrmadan küstürmeden. Amaç Trabzonspor'a hizmet herkesin önceliði bu olmalý.

Elif haným öyle düþünme. Vicdani bir sorumluluk bence bu. Onaylamadýðýnýz sevmediðiniz bir yönetimi sadece eleþtirmek yerine genel kurulsa söz sahibi olmak en mantýklýsý deðil mi. Böylece vicdaný bir rahatlama olmaz mý. O açýdan deðerlendirmek lazým. Kulüp üyesi olmayanýn konuþmaya hakký yok gibi bir þey söyleyen yok, boþuna alýnganlýk yapmayýn, konuþan Türkiye iþte hep konuþuyoruz da icraat yok.
    Bende bu þekilde düþünüyorum.Yönetim ve TS hakkýndaki düþüncelerimiz Genel Kurul'da ya da ona giden yollarda dile getirmek en saðlýklýsý...Ancak Genel Kurul Salonu ne yazýk ki hizipçilerin ve gruplarýn elinde...Konuþmalr bile dinlenmiyor.Salih Emice'nin yeðenuna veriliy oylar...

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    52

Herseyi gectim su son Haciosmanoglu'nun hakkindaki demecinden sonra nasil Haciosmanoglu'nun istifasini istemez, o istifa etmiyorsa kovamaz, kovamiyorsa hakkinda bu laflari eden biri ile nasil hala ayni yonetimde bulunmayi icine sindirir benim aklim almiyor.

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

ersun yanal tam bir skandal olur Trabzon için.

Kasým Hilal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Elbet seçim olacaktýr.
    Ve o gün her geçen vakit daha da fazla yaklaþýyor.
    Artýk çoðu þeyi sineye çekebiliyorum
    Ne de olsa günü gelecek her þeyin.
    Ýnþallah o günden sonra temize çekiliriz.
    Facebook

Sakin çocuk KHE

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Alýntý bordoylamavi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ziyadan sonra hic br sey skandal felan olmaz
    13 Vitor Hugo

Nereden
    Ýstanbul

Perþembe günkü Divan toplantýsýndan sonra durum netleþir ... eger Divan kongre konusunda istekli olursa kongre kaçýnýlmaz ama yerel basýndaki haberler dogru ise ki açýkcasý zayýf ihtimal buý yönetim kafa koparýlarak devam eder. burada ilginç olan Haþim Sayitoglunun istifa edecek olmasý bu çok tuhaf ve bomba haber gibi ????... Sayýn Baþkan her yerde 2. baþkaný yönetime aldýgý için piþman oldugunu söylüyor ...üstelik 2 . baþkan resmen hem meydan okuyor hem baþkanlýga adaylýgýný koymaya hazýrlanýyor ... eger kongre olursa ikisi de sandýktan çýkamaz ama gelecekler adaylýklarýný koyacaklar hatta koymalarý gerek öyle ben yapamadým kaçtým yok ....sandýga gömülüp öyle gidecekler ki anlamý olsun ...zaten eger Trabzonspor Genel Kurulu hala daha kongrede bu yönetimi seçerse hiç bir konuþmanýn anlamý yok .. Yarýn Trabzonspor için önemli gün az çok durumlar belli olur . eger Divandaki hava bozulmazsa en azýndan þu an için öyle kongre kaçýnýlmaz ...

Mustafa AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    48

Alýntý bordoylamavi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aynen katýlýyorum,Ne Ziya ne Ersun..
    Güçlülerin iktidarýna karþý TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)